TOP 1 solo - Hellcat [SHGV8] vs. Noob Saibot [LHiP] ~ 201703.81%

  • TOP 1 solo - Hellcat [SHGV8] vs. Noob Saibot [LHiP] ~ 201703.81%

    Noob Saibot zaproponował abym jednak coś wpisał bo smutno tak pusta wiadomość. Więc "
    Jak na TOP 1 solo to: "Noo to Noob Saibot chapter 2" "i że lubisz zwiedzać recyklery V8 od środka :) bo już drugi raz wybrałeś się do nas na wycieczkę:) "



    Dnia 21-02-2021 06:54:13 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Hellcat [SHGV8]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 666.666
    Ciężki myśliwiec 23.814
    Krążownik 326.516
    Okręt wojenny 16.716
    Pancernik 362.205
    Pathfinder 26.399

    _________________________________________

    Obrońca Noob Saibot [LHiP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 32
    Duży transporter 15.850
    Lekki myśliwiec 2.281.948
    Krążownik 83.286
    Okręt wojenny 87.758
    Statek kolonizacyjny 9
    Recykler 103.824
    Sonda szpiegowska 446
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 27.566
    Reaper 2.250
    Pathfinder 8.475

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Hellcat [SHGV8]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 181.231 ( -485.435 )
    Ciężki myśliwiec 11.956 ( -11.858 )
    Krążownik 257.019 ( -69.497 )
    Okręt wojenny 16.422 ( -294 )
    Pancernik 359.612 ( -2.593 )
    Pathfinder 20.559 ( -5.840 )

    _________________________________________

    Obrońca Noob Saibot [LHiP]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    773 Metalu, 13.773 Kryształu i 55.915.374 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.494.818.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 21.844.367.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 14.192.264.800 metalu i 5.978.116.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 55.929.920 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 11.137.132.573
    Kryształ: 4.763.053.773
    Deuter: -168.693.626
    agresor zyskał łącznie 15.731.492.720 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -14.685.198.773
    Kryształ: -6.257.582.773
    Deuter: -957.515.374
    obrońca stracił łącznie 21.900.296.920 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Stop Hybrid go V8 ().

  • Ktoś na forum napisał, że Noob to rewelacyjny gracz. Owszem, sporo się lansuje w dziale ST złomując stojące floty nie mając jednak pojęcia o tym co to znaczy "wyklikać flotę".
    Przejrzałem dział ST do 2 miesięcy wstecz i zastanawia mnie jak tak rewelacyjny i aktywny gracz daje się w kółko złomować tym samym graczom? Szósty raz w reckach SHGV8!!!
    Przecież to Wasza pushówka :) A wstawianie tych gniotów na forum jest "usprawiedliwieniem"
  • Noob mam nadzieję że mimo wszystko to jeszcze nie koniec, życzę bardzo mocno Szo po raz kolejny tym razem uzupełnione o życzenie abyś czasem zrobił sobie urlop tak o bez okazji i po prostu się wyspał. Hellowi i ekipie całej SHGV8 gratulacje kolejnego sukcesu czuje że nie ostatniego, na ogame jeżeli za skillem idzie jeszcze czas poświęcony na grę i zgranie soja to wyniki są właśnie takie jak u Panów.

    Gracze jak Noob i jemu podobne stylem dużo złomujące wolne elektrony nie zrzeszone aż tak bardzo jak SH czy EXP są bardzo potrzebni na Uni, kiedy zostaną tylko 2 siły bez innych wolnych strzelców uni umrze bardzo szybko i dopiero fuzja wniesie jakąś ciekawość. Na tak młodym uni dobrze żeby jacyś aktywni gracze zostali poza głównymi sojuszami.

    SHGV8
    :lm:Gdybym mówił językami ludzi i aniołów a floty bym nie miał nic bym nie zyskał...:ow:
  • SKAMI napisał(a):

    Ktoś na forum napisał, że Noob to rewelacyjny gracz. Owszem, sporo się lansuje w dziale ST złomując stojące floty nie mając jednak pojęcia o tym co to znaczy "wyklikać flotę".
    Przejrzałem dział ST do 2 miesięcy wstecz i zastanawia mnie jak tak rewelacyjny i aktywny gracz daje się w kółko złomować tym samym graczom? Szósty raz w reckach SHGV8!!!
    Przecież to Wasza pushówka :) A wstawianie tych gniotów na forum jest "usprawiedliwieniem"
    proszę, ta według Ciebie pushówka, nie będę wklejał screenów jak się najpierw nas czepiał, że tak się stało bo za dużo wulgaryzmów, więc zamilcz bo poza tym, że sam potrafiłeś rozbijać tylko satki to też nic nie pokazałeś, a nie sorry pokazałeś jak się spuahować xddd gość pisze o pushu a sam ładuje na Banach za push, cóż za hipokryzja

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tadzio Norek ().

  • Myślisz Tadzio, że ja się urodziłem wczoraj? Te wulgaryzmy Nooba to teatr dla GO a na Messengerze wymieniacie sie numerami kont i kwotami za takie ustawki.
    Nic nie pokazałem w wojnie? Dobre :) Wy pokazaliście jak potraficie płakać
    Mój push był niezamierzony, jednorazowy wypadek przy pracy. Zresztą oddałem co do grosza
    Cel Osiągnięty21.02.2021 11:42:54
    Od: dowódca floty
    Twoja flota z planety MOON [4:499:7] dotarła do planety OGame Team [4:250:1] i dostarczyła surowce:
    Metal: 1.331.680.000 Kryształ:1.230.888.000 Deuter: 0
    I to Wy kapuśniaki donieśliście o moim pushu. Rozumiem że co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie :)
    Gardzę graczami, którzy grają portfelami a nie umiejętnościami
  • Ty kryształ jak narazie tylko ty leżałeś za wały które chcesz wmawiać innym :E
    W piątek dotarły potwierdzenia grubych przelewów w ojro noto zielone światło dla akcji i mamy to :E
  • Tadzio Norek napisał(a):

    Noob Saibot napisał(a):

    Ty kryształ jak narazie tylko ty leżałeś za wały które chcesz wmawiać innym :E
    W piątek dotarły potwierdzenia grubych przelewów w ojro noto zielone światło dla akcji i mamy to :E
    hahaha dokładnie, póki co to tylko on na pręgierzu wylądował :D wypadek przy pracy buahahah, gość ma dobrego dilera :D
    Tylko ja? Albo macie Alzhaimera albo gra Was kilku na jednym koncie. Smigol, Corvette i Ty Noob też byliście na pręgierzu.
    Wróciłem na Ogame po 10 latach, kiedyś faktycznie był tu pręgierz.. Ale tacy jak Wy, którzy żyją z wałków wypłakali zapewne jego zlikwidowanie. Żeby nie było wstydu, że nie potraficie uczciwie grać. I teraz jak ktoś zauważy, że macie bana to możecie wciskać kit, że za bash :)
    A mój push nazywam wypadkiem przy pracy ponieważ IamFrant (pushujący) spadł w statach 1 oczko niżej ode mnie. Zutylizował bym 40k sond i nie byłoby w ogóle tematu. Ale OK push to push, przyznaję się. Wy nie potraficie :)
  • Nie wiem jak Ty ale jest różnica pomiędzy pushem, a bashem xD Ja się nigdy nie pushowałem i pushować nie mam zamiaru, ale widać Tobie ciężko to zaakceptować. Może warto czasem zajrzeć w tabele zniszczone w flocie, zresztą wszystkie RW wstawiałem, a że sporo było też małych nie mieszących więc o nich nie wiesz.

    Btw. Twój push czy był czy nie, ale był świadomy mój bash nie;] Nie zauważyłem zmian że przy moonikilingu jak ktoś Ci zezłomuje GS zanim dojdzie do niszczenia to atak liczy się już do basha ;] Kiedyśtak nie było.