Avicularia [JEDI] vs. Priczard [NTW] ~ 29192.7%

  • Avicularia [JEDI] vs. Priczard [NTW] ~ 29192.7%

    Zazdrościłem Papa Smerfowi fejmu, bo ciągle u niego impreza i grillowanie smaży te STejki, jak Makłowicz w Uzbekistanie ....


    Szczegóły Starcia to typowy melepeta Avicularia.... Najpierw teleport bez recyklerów... a tu trzeba startować, a na moonie tylko 9kk paliwa transport doleci za 2h , więc w sumie bez sensu, że leci XD minuty już dawno w US, krążki lecą ... Ale co ze złomem?

    Od czego ma się taką ekipę? Szybki post i recki lecą , tyle że na złe kordy, bo i to jakoś umknęło , na szczęście refleks B4ela i jego wiara w to, że Avi na bank coś źle podał jest najważniejsza tego wieczoru. Recki wysłane drugi raz, na szczęście bez turbulencji XD

    Dzięki "b4el", jesteś Miszcz

    Pozdro dla Jedi, bez nich obrazki nie mają sensu :D
    Pozdrowieni i Szo dla Priczarda, poczciwy człowiek z niego i z dystansem.



    Agresor Avicularia [JEDI]
    ________________________________________________

    Krążownik 507.161
    _________________________________________

    Obrońca Priczard [NTW]
    ________________________________________________

    Mały transporter 66.991
    Duży transporter 92.201
    Lekki myśliwiec 21.017
    Ciężki myśliwiec 12.872
    Krążownik 8.363
    Okręt wojenny 4.099
    Recykler 8.968
    Sonda szpiegowska 123.817
    Bombowiec 3.109
    Niszczyciel 2.156
    Pancernik 3.411
    Reaper 2.024
    Pathfinder 12.590
    Wyrzutnia rakiet 11
    Ciężkie działo laserowe 61

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Avicularia [JEDI]
    ________________________________________________

    Krążownik 486.341 ( -20.820 )
    _________________________________________

    Obrońca Priczard [NTW]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    337.386.633 Metalu, 99.324.154 Kryształu i 125.350.227 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 603.780.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.914.757.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.641.616.200 metalu i 1.277.653.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 562.061.014 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.641.616.200 Metalu i 1.277.659.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.562.602.833
    Kryształ: 1.231.243.754
    Deuter: 83.710.227
    agresor zyskał łącznie 2.877.556.814 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.266.540.633
    Kryształ: -1.778.925.154
    Deuter: -431.352.227
    obrońca stracił łącznie 4.476.818.014 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    [/align]
    AVICULARIA Jedi Alko Warriors

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Avicularia ().

  • Oj tam Avi, mogłeś tylko raz pomylić się z koordami dla recków i tą szansę akurat wykorzystałeś perfekcyjnie :D
    (dobrze, że tych kolonii obrońcy w układzie nie było więcej)

    Mimo moich szczerych chęci i prób nie udało się trafić Priczarda wcześniej, więc pocieszeniem jest to, że chociaż złom w sojuszu i mogłem pomóc.
    Przy okazji po raz kolejny była okazja w sojuszu do spamu i heheszków :) Gratuluję, ładnie się wstrzeliłeś!

    Chudi aktywnością nad moonem wprowadzał pewien dreszczyk emocji i niepewność, czy recki z drugiego wybicia zdążą dolecieć. Pozdrawiam ;)

    Priczardowi szczerze życzę SzO, bo gość z dystansem do obrazków i niemałym zapałem do ich zbierania.

    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

  • Chudi napisał(a):

    gdyby nie scan od sąsiada nie zauważył bym ze drugi sąsiad padł ]:-D
    to było sprawdzenie , czy nie masz zatankowane i nie wiosłujesz w układzie :P bo opóźnienie w zbiórce było niebezpieczne xd


    b4el napisał(a):

    Oj tam Avi, mogłeś tylko raz pomylić się z koordami dla recków i tą szansę akurat wykorzystałeś perfekcyjnie :D
    (dobrze, że tych kolonii obrońcy w układzie nie było więcej)
    to fakt, opcje pomyłek i turbulencji ograniczona z przyczyn naturalnych xd czy kiedyś nastaną czasy, że ja sam od początku do końca? :P
    AVICULARIA Jedi Alko Warriors
  • Avicularia napisał(a):

    czy kiedyś nastaną czasy, że ja sam od początku do końca?
    No jak masz z tym problem pomyśl o Diakkonie , efekt podobno murowany :D
    A co do historii tego ST , to faktycznie , misterne plany , wyloty cuda wianki, a tu Avi wrócił otworzył browara i na oparach paliwa zezłomował Pricziego :evil:
    Gdyby był konkurs na najlepsze ST przy spaleniu najmniejszej ilość paliwa miałbyś TOP1 , :D

    GRATYYY !!


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • typowy push; ja wam mistrzowie bardziej papiescy niż papież nie zapomnę tego co mi zrobiliście


    5. Push

    Wszystkim kontom zabrania się czerpania korzyści z zasobów graczy z mniejszą liczbą punktów. Push określa m.in. dostarczanie surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów do gracz z ich wyższą liczbą bez konkretnego świadczenia wzajemnego.
    Gdy konto z wyższą liczbą punktów zacznie walkę z kontem z ich niższą liczbą w celu pozyskania korzyści lub gdy dojdzie do manipulacji stopami wymiany w celu oszukania konta z niższą liczbą punktów, to jest to niesprawiedliwa korzyść.
    Wszystkie akcje handlowe, wsparcia w recyklingu i podziały ACS muszą zostać ukończone w przeciągu 72 godzin.
    W wyjątkowych sytuacjach (podział ataku związku, zdobyczy czy pomoc recyklerów itp.), musi być poinformowany Operator Gry poprzez system zgłoszeń na stronie http://support.pl.ogame.gameforge.com/).
  • Durendal napisał(a):

    typowy push; ja wam mistrzowie bardziej papiescy niż papież nie zapomnę tego co mi zrobiliście


    5. Push

    Wszystkim kontom zabrania się czerpania korzyści z zasobów graczy z mniejszą liczbą punktów. Push określa m.in. dostarczanie surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów do gracz z ich wyższą liczbą bez konkretnego świadczenia wzajemnego.
    Gdy konto z wyższą liczbą punktów zacznie walkę z kontem z ich niższą liczbą w celu pozyskania korzyści lub gdy dojdzie do manipulacji stopami wymiany w celu oszukania konta z niższą liczbą punktów, to jest to niesprawiedliwa korzyść.
    Wszystkie akcje handlowe, wsparcia w recyklingu i podziały ACS muszą zostać ukończone w przeciągu 72 godzin.
    W wyjątkowych sytuacjach (podział ataku związku, zdobyczy czy pomoc recyklerów itp.), musi być poinformowany Operator Gry poprzez system zgłoszeń na stronie http://support.pl.ogame.gameforge.com/).
    Tobie dureńdal odkleiła się rzeczywistość? Hahaha

    jestes pusherem roku i nic tego nie zmieni, nawet jak wszędzie na forum wkleisz swój post xd
    AVICULARIA Jedi Alko Warriors