Bialy Mis [PUSH] vs. slepy [TWIERDZA] ~ 2270.26%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bialy Mis [PUSH] vs. slepy [TWIERDZA] ~ 2270.26%

    To ja też wkleję. Historia taka,że ja nawet nie zauważyłem że slepy już po złomie, dopiero trakcie lotu jakoś patrze w statystyki kto tam się pushuje i zdziwko :)


    Zysk marny, ale próg spełniony. Najważniejsze że planowane farmingi dziś weszły, bym nawet powiedział że x3 więcej u aktywnych zarobiłem niż z tego ST.



    PS. Zaległy czynsz również odebrany :P




    Dnia 21-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Bialy Mis [PUSH]
    ________________________________________________


    Pancernik 11.111
    _________________________________________


    Obrońca slepy [TWIERDZA]
    ________________________________________________


    Mały transporter 60.012
    Duży transporter 6.210
    Lekki myśliwiec 6
    Krążownik 171
    Okręt wojenny 3
    Sonda szpiegowska 6
    Niszczyciel 6
    Pancernik 17
    Reaper 10
    Pathfinder 6
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Bialy Mis [PUSH]
    ________________________________________________


    Pancernik 11.089 ( -22 )
    _________________________________________


    Obrońca slepy [TWIERDZA]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    0 Metalu, 3.416.000 Kryształu i 7.961.908 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 1.870.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 323.718.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 114.299.500 metalu i 112.726.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 11.377.908 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 113.639.500
    Kryształ: 115.262.600
    Deuter: 7.631.908
    agresor zyskał łącznie 236.534.008 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -162.625.000
    Kryształ: -163.574.000
    Deuter: -8.896.908
    obrońca stracił łącznie 335.095.908 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Biały miś napisał(a):

    Chciałem zauważyć, że wysłałeś ślepego na urlop
    Tak napisałeś do Pawła, ale to chyba Twoja sprawka. Przetapiaj na co chcesz i skończ z lataniem po ochłapy (jestem w posiadaniu dowodów). Krecik mnie skrytykował za 40kk zysku, ale Ty Misiu mnie przebijasz - w dół oczywiście. Lepiej te sloty przeznaczyć na sondy, bo są lepsze cele.
    Z drugiej strony jak najbardziej rozumiem, że trzeba przecież z czegoś żyć.

    Pisząc o ochłapach nie mam na myśli powyższego starcia - sam bym chętnie takie zrobił.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Walgamer ().

  • Walgamer napisał(a):

    Biały miś napisał(a):

    Chciałem zauważyć, że wysłałeś ślepego na urlop
    Tak napisałeś do Pawła, ale to chyba Twoja sprawka. Przetapiaj na co chcesz i skończ z lataniem po ochłapy (jestem w posiadaniu dowodów). Krecik mnie skrytykował za 40kk zysku, ale Ty Misiu mnie przebijasz - w dół oczywiście. Lepiej te sloty przeznaczyć na sondy, bo są lepsze cele.Z drugiej strony jak najbardziej rozumiem, że trzeba przecież z czegoś żyć.

    Pisząc o ochłapach nie mam na myśli powyższego starcia - sam bym chętnie takie zrobił.
    @Walgamer ja rozumiem oburzenie Twojego sojusznika , bo w końcu nikt nie chcę być farmą, ale co ja za to mogę że ktoś regularnie zostawia na moonach surowce i nie odbiera expedycji :P liczyć mi się nie chcę, ale z tych ochłapów, co warto podkreślić zostawionych na monach zysk z rana wyszedł podobny jak z tego malutkiego ST :D Dodaj do tego jeszcze tankowanie u mojego głównego konkurenta pod względem ilości ST i można powiedzieć że wczorajsza niedziela była owocna XD

    Muszę zaznaczyć, że dzisiejszego ranka moony były puste, no na jednym znalazłem jakąś expedycje , ale nie warta była zachodu w momencie gdy wychodzisz do pracy :) Z góry zaznaczam, że wolę latać na 20-30kk zysku z moona niż na 20kk z planety jeszcze wtedy jak ktoś ma pełzacze, no chyba że chodzi o tego wyjątkowego gracza ( wspominam o nim bo zaraz mi się tu oburzy ).

    Prawda jest taka, że nie ma za bardzo na co latać , a to co zostało zawsze może zrezygnować, dlatego walka toczy się o każdego idlaka i każdą sure zostawioną na moonie. Nawet jeśli to jest 6kk , bo co za różnica 6kk z moona od aktywnego a 6kk z idlaka ?

    Ponadto takie wloty są w sumie nie groźne a pobudzają do czujności.

    slepy Ty nie rób jaj tylko wracaj i klep eko.
  • Biały miś napisał(a):

    dopiero trakcie lotu jakoś patrze w statystyki kto tam się pushuje i zdziwko
    No co myślisz ze tylko jedna osoba może ja też kcę :D
    Poza tym chciałem zauważyć że część tego co od ślepego przywiozłem to sobie w ukladzie zabrałeś podczas kiedy ja niedzielne śniadanko wcinałem :P

    I co najwazniejsze to nie ja wysłałem ślepego na U tylko Tyś sprawcą tego jest :D


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • no oczywiście misiaczek jak zwykle po okruszki ze stołu lepszych od siebie poleciał
    ale w sumie nawet to wg regulaminu jest pushem

    5. Push

    Wszystkim kontom zabrania się czerpania korzyści z zasobów graczy z mniejszą liczbą punktów. Push określa m.in. dostarczanie surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów do gracz z ich wyższą liczbą bez konkretnego świadczenia wzajemnego.
    Gdy konto z wyższą liczbą punktów zacznie walkę z kontem z ich niższą liczbą w celu pozyskania korzyści lub gdy dojdzie do manipulacji stopami wymiany w celu oszukania konta z niższą liczbą punktów, to jest to niesprawiedliwa korzyść.
    Wszystkie akcje handlowe, wsparcia w recyklingu i podziały ACS muszą zostać ukończone w przeciągu 72 godzin.
    W wyjątkowych sytuacjach (podział ataku związku, zdobyczy czy pomoc recyklerów itp.), musi być poinformowany Operator Gry poprzez system zgłoszeń na stronie http://support.pl.ogame.gameforge.com/).

    nie wiem kolego jak długo jescze pogram w ta grę ale nie zapomnę Ci tego co mi z kumplami ex członkami teamu itp itd et cetera zrobiłeś
    myslałem naprawdę że moje starcie było czyste ale jak przeczytałem zacytowany wyzej punkt z regulaminu tz jednak się chyba myliłem;
    wystarczy być po prostu wyzej i w zalezności kto wysyła ticketa i kto ocenia później to zawsze może byc push