push na banie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bad.Whisky napisał(a):

      no tak - dowiedzieliscie sie ze fuzja niebawem to postanowiliscie sprzedac i zwiac gdzie pieprz rosnie .. coz szkoda
      Fuzja niebawem? Daj linka, bo nie przypominam sobie żeby w sierpniu 2020 było jakieś info o fuzji niebawem. Z resztą nadal chyba nie ma :E

      Fuzja była, Spica/Nusakan/Virgo. Miałaś szansę się wykazać, teraz to sobie możesz pisać co chcesz. Równie dobrze mogę Ci powiedzieć, że trzeba było na u21 powalczyć ze mną w 2006, a teraz to pfffff :E

      I nie wyzywaj mnie od "kasztanów" czy tam jak tam na Ciebie wołają na osiedlu, bo to tylko pokazuje Twój brak ogłady :)

      Oj Bruncia Bruncia, masz w sygnaturze na forum wpisane, że "to Twój nejm" więc nazywam Cię po imieniu.


      Nie masz argumentów, to nie wdawaj się w dyskusję :)



      ktokolwiekwidzial napisał(a):

      regulamin stanowi ze jedna osoba moze na konto kupowac antymaterie a ty tu wypisujesz ze caly sojusz kupowal antymaterie dla tego konta no fajno fajno ... nie macie za grosz honoru i godnosci lamiecie regulamin w kazdym mozliwym miejscu wykorzystujecie wszystkie bledy zeby tylko byc na samym szczycie nawet z polskim suportem sie dogadalicie... mi juz wiecej informacji nie potrzeba...

      Każdy czyta to co chce przeczytać. Napisałem o "pchaniu anty". Możesz to rozumieć sobie jak chcesz, nawet jak dla mnie możesz uważać, że Art nam dopisywał anty za gifty - mniej więcej taki jest poziom Waszego rozumowania :D
    • Bad.Whisky napisał(a):

      @Ojczyznoslaw jesteś żałosny tak jak ciapka :E
      Miałam się już nie wypowiadać ale poza obrazami, i tekstem który nic nie wnosi brakuje argumentów albo jakiś liczb. Prosiłam na poprzedniej stronie o wyjaśnienie. Dalej nic.


      el bosso siklent napisał(a):

      Znowu obracanie kota ogonem - TO NIE JEST TEMAT O EKSPEDYCJACH.
      ktorymi przykryliscie wasze PRZYROSTY.
      I tak i nie.
      Masz rację nie jest to temat o ekspedycji ale...

      Piszecie że Konto Risinga ma 80% lewych surowców nadal po wyczyszczeniu konta przez team. Odliczając 80% z 7.833.016.200 wychodzi...


      Trochę matematyki lvl 4 klasa podstawówki - tzw proporcje:

      100% - 7.833.016.200
      20% - X

      X = 20% * 7.833.016.200 / 100 = 1.566.603.240

      ... 1.566.603.240 punktów.

      Czyli to co Wy uważacie wchodzi jeszcze w te surowce które robił Rising gdy latał na ekspedycje.
      Nie wiem jak robi punkty obecny właściciel konta.
      Zostało zgłoszone, coś zostało mu odliczone.

      Jak nie chcecie mi odpisać na pytanie gdzie robię błąd to może....:

      Jeżeli zniszczę piratowi 5kk LM i urośnie mi 20kkk zniszczonych. To zgodnie z tym że 20% trafia na PZ powstanie mi PZ wielkości 20kkk / 5 = 4kkk surowców?
      Tak / Nie ponieważ...



      el bosso siklent napisał(a):

      Na ekspedycje poza wami latali wszyscy inni gracze ktorzy cokolwiek w tej grze
      ogarniaja ( na roznych uniach czy to taki lajt czy to taka libra czy chodzby
      u68 badz quantum) i kazdy kto latal wiedzial jakie zyski to przynosi.
      Pewna osoba powiedział że źle liczbę wzrost punktów na 60-80% bo to zależy od szczęścia. Pewnie że zależy jedne osoby były duszone inne potrafiły nie mieć dziury przez klika miesięcy.
      Jednak to raczej wyjątek niż reguła. Inna sprawa że niektórzy tez na noc latali samymi DT i tam chwytali te dziury. Im bardziej rozłożone dziury tym płynniejszy wzrost.


      Zobaczmy kto poza Virgo latał.
      procentowo zniszczone do posiadanej floty (im większa liczba tym więcej floty latało, częściej latała, bardziej wykorzystane ekspedycje, większe zyski - założenie gracz większość surowców wydawał we flotę).

      Pokaż spoiler


      serwerserwernicksojusz%
      149WeznBladerippervI-17.944
      158FenrirKIEDYS TO BYLOviT R16.836
      6868WielebnyKOMORNIC11.807
      6868Lojty kupie dexPZT8.057
      117QuantumARtiZv-5.192
      159GalateaLord_PuszerNFZ4.493
      149WeznczubulusvIbKNR4.478
      114NekkarSwIRAPHA4.380
      150XanthusIlusioonviHeheheee3.555
      153AquariusSoYeRBORG3.531
      150XanthusJarunvSprite3.498
      114Nekkarlajt-3.419
      159GalateaKrystekvbSWISTAKI3.309
      149Wezntez_oddam_po_fuzjiKOP3.279
      163KalykeKrecikMaxBAt3.194
      159GalateaAlkomatvNFZ3.045
      156DoradoTo Tylko Javb-2.993
      114NekkarProcurator GalileoB_B2.920
      157EuropaAgresor ZlovTYLKO MY2.875
      114NekkarMephistoPsychoza2.835
      138LibraciamajdekvWINTER2.833
      159GalateaChariseczekvKoMi2.824
      159GalateaNowyv-2.740
      114NekkarMacmichael-2.729
      150XanthusShadevISprite2.671
      163KalykeNowy nickT O2.627
      150XanthusMihuszowovSprite2.614
      150Xanthuswladca muchN-D2.583
      161IndusthatsMns2.575
      150XanthusKatakurivMinionki2.568
      114Nekkarjumek1916Veto2.459
      138LibraPalownikSmolenskiWINTER2.437
      138LibraAmstelLWINTER2.425
      6868MalloryP N2.414
      114NekkaraleksLzB2.408
      150XanthusScofieldvSprite2.329
      6868DagusiaPZT2.281
      153AquariuswisniakrkZLW2.279
      150XanthusPiortMinionki2.275
      117Quantumpl1IRA2.254





      Hmmm lajt latał na speed x1 i pomimo tego potrafił 1,5 razy efektywniej zamienić flotę na punkty zniszczone.
      ARtiZ z Twojego serwera budował prawie samą flotę - 2 razy efektywniej latał.
      Jeszcze parę osób z Galatea budowało głownie flotę a zniszczonych robili więcej.

      Każde uni jest inne ale zysk rośnie proporcjonalnie do floty. Więcej palisz ale masz większe PZ. Zysk rośnie.

      Ja puszczałam 6 fal i na loty traciłam 9 godzin (45 min w jedną stronę). Na takim speed x5-6 ile leci się w układzie? 6?7? min? Więcej ekspedycji > większy zysk.
      Szybszy speed miało przewagę na speed x1-x2 bo mniej czasu tracili na loty. :fsmile:

      Może nie widziałeś takich zysków jak inni bo latałeś mniej? Przynajmniej inni robili więcej zniszczonych niż Ty. :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • ktokolwiekwidzial napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      W życiu nie miałem takich techów (astro 33? Plazmowa 23? :E ) więc możesz z łaski swojej przestać swoje bzdury rozpowiadać.Multi? Nie miałem bana za multi z Banditem, grał tam znajomy, surkę na rozbudowę pchaliśmy w niego sojuszem, anty tak samo, nic niezgodnego z regulaminem się tam nie działo z mojej strony, więc znowu sobie bajki piszesz, a w ostatnie dni swojego żywota Bandit generował jakieś 250kkk czystego zysku na dobę. A zysk rósł wykładniczo odejmując tylko spalany deu.
      regulamin stanowi ze jedna osoba moze na konto kupowac antymaterie a ty tu wypisujesz ze caly sojusz kupowal antymaterie dla tego konta no fajno fajno ... :| nie macie za grosz honoru i godnosci lamiecie regulamin w kazdym mozliwym miejscu wykorzystujecie wszystkie bledy zeby tylko byc na samym szczycie nawet z polskim suportem sie dogadalicie... :| mi juz wiecej informacji nie potrzeba...
      Regulamin nie stanowi, że kilka osób nie może przelać pieniędzy znajomemu z sojuszu na antymaterię, a tak swoją drogą, poważnie? Kolejne multikonto i to jeszcze założone niecałe 2 tygodnie temu? Tobie się chyba nigdy nie znudzi :D
    • Ojczyznoslaw napisał(a):

      el bosso siklent napisał(a):

      tak wlasnie utknoles na ow ...
      a to twoje techy
      prnt.sc/10381l9

      jak widac wspaniala roznica opancerzenia do bojowki.
      no chyba ze konta ci sie juz mieszaja i mowisz o jakims multi . moze o bandit expo
      W życiu nie miałem takich techów (astro 33? Plazmowa 23? :E ) więc możesz z łaski swojej przestać swoje bzdury rozpowiadać.Multi? Nie miałem bana za multi z Banditem, grał tam znajomy, surkę na rozbudowę pchaliśmy w niego sojuszem, anty tak samo, nic niezgodnego z regulaminem się tam nie działo z mojej strony, więc znowu sobie bajki piszesz, a w ostatnie dni swojego żywota Bandit generował jakieś 250kkk czystego zysku na dobę. A zysk rósł wykładniczo odejmując tylko spalany deu.



      Osiągnięcia? W gierce? Nazłomowałem się i narobiłem tyle finezyjnych i wymyślnych ST w tej głupiej gierce, że ja nikomu nic udowadniać nie muszę, mogę i być dla Ciebie farmą - wisi mi to i powiewa. Trzeba było w grze udowadniać jakim jesteś cudownym i niepokonanym wojakiem, a nie teraz na Forum być chojrakiem :E

      EOT

      ex go rising (jak dumnie to brzmi)- jedyny kto tu kozaczy to ty
      co to ja nie osiagnolem co to ja nie zrobilem kim nie bylem ,ilu to ludzi
      do mnie pisalo po porady , jak wspaniale zlomowalem i finezyjne st nakrecilem
      ciekawe na kim :P chyba na piratach. powinienes dopisac jeszcze ile to banow nie dostalem , i dalej gram , bardzo to wszystko ciekawe.
      Nic mi zrobic nie moga bo jestem ich kolesiem i slabo by to wygladalo , wiem jak dzialaja i jak oszukiwac.Poznalem wspaniale bugi (oraz jak dziala team) i wykorzystywalem je na maxa co by to urosnac jak najszybciej i slac sobie ekspedycje .Cos tam powiedzialem teamowi ze niby wspolpracuje a 90% zatailem i zachowalem dla siebie.
      Juz rozumiem czemu sie tak z ciap polubliscie i czemu was broni-tak samo bezczelnie klamiesz jak i ona , jest nić porozumienia
      rozumiem ze konto RISING ODDAM czy tez obecnie SCRUPLE - nie jest TWOIM KONTEM TAK:D
      no to taka mala garsc faktow - rozumiem ze to nie twoje konto buahahaha a przepraszam a czyje?
      pewnie tego zlego chlopaka co CI nik ukradl.
      06/09/20 Rising_Oddam Scruple
      29/08/20 Ojczyznoslaw Rising_Oddam
      26/03/20 Chuck Norris Ojczyznoslaw
      06/01/20 Wesolych Swiat Chuck Norris
      20/12/19 Bob Budowniczy Wesolych Swiat
      co to kurde ? fotomontarz?
      prnt.sc/103wz2f
      prnt.sc/103wzlm
      piszesz ze nigdy takich badan nie miales , a przepraszam czyje to techy? rozumiem ze to nie Twoje konto haha zaraz sie okaze ze konto rising-oddam czy obecnie scruple nie jest Twoje, no tak to nie moja reka.
      Tu na tym obrazku kazdy moze zobaczyc jak sprawa wyglada faktycznie
      oraz to co piszesz Ty i jak sie to ma do rzeczywistosci.
      Zreszta kazdy moze sobie sobie ciebie zeszpiegowac i potwierdzic to co tu napisalem.
      Kolejna brednia to to ze tylko wy mozecie sobie stac bez fsa ,nie nie tylko wy - ale to swiadczy tylko o tym ze masz slabe rozezanie na polskich uniach.Nie wiem skad ten bzdurny wniosek sobie wyciagnoles.
      Nie obchodzi mnie czy sobie piszesz ze "oddales konto jakiemus innemu puszerowi z soja"
      Nie sledze was az tak zeby wiedziec czy gra tam gwiazdor supreme czy ojczycostam , czy elam.

      supreme - to ze na innych uniach w innych krajach znajduja sie inni oszusci ktorzy wykorzystuja przerozne exploity jest oczywiste- nie jest to sprawa dla naszych GO (a operatorow tamtych serwerow) czy tez nasza polska ,nimi niech sie martwia operatorzy tamtych uni.
      To ze sie da zrobic takie konto w 1 dzien nawet pokane juz bylo dawno na tucanie.
    • Ojczyznoslaw napisał(a):

      Jesteś kolejnym trollem, czy kolejnym idiotą, bo już inaczej się tego ująć nie da?

      Każdy kto miał pytania za czasów ekspedycji, znalazł u mnie odpowiedź. Na Forum w niejednym temacie również pisałem otwarcie o tym i doradzałem każdemu. Były niuanse, o których się głośno nie mówiło wówczas (jak choćby latanie OW/GS na odpowiednio zmodyfikowanych technologiach bojowych) ale tylko dlatego, że nie każdy na to wpadł wtedy jeszcze. Natomiast kiedy już gotowe było konto do latania w ten sposób, również tego nie kryłem, jak i skany konta to pokazywały same. Po prostu NIKT inny w PL w tamtym czasie, nie mógł sobie pozwolić na to, bo miał albo wrogów na uni/za mało floty/za mało anty/brak jaj*.
      To wszystko tylko świadczy o błędach programistów, które zostały w nieuczciwy sposób wykorzystane przez graczy a potem GF nie przyznał się do tego błędu, więc nic z tym nie zrobił aż do momentu -50% na odkrywce kiedy było już za późno. Takie jest moje zdanie w tym temacie absurdów ogame 2019/2021 i ciąg dalszy. :D Ogromne przyrosty to absurd tej wersji, który nie powinien mieć miejsca a jak już się zdarzyło to powinno to być skorygowane i pkt oddane. :D legalne pushe i tyle w temacie. Każdy kto miał odkrywce mógł tak i pewnie większość robiła a nie tam gadanie, że ktoś nie mógł miał wrogów srali margali. :D Każdy kto nie miał odkrywcy stracił i tyle. A, że każdy proporcjonalnie do swojego konta to już inna bajka. Większa flota większy zysk i coraz większy. OK. Teraz to można grać dalej albo odejść jak kto woli bo takich napuchniętych flociarzy już się nie dogoni nigdy. :D Miłej gry.
    • el bosso siklent napisał(a):

      Tu na tym obrazku kazdy moze zobaczyc jak sprawa wyglada faktycznie
      Podsumuję cały ten Twój bezsensowny wywód w ten sam sposób, [ciach]

      29/04/20 Oddam Darth Luther
      15/04/20 Darth Sidious Oddam Darth
      11/01/20 Forster Darth Sidious
      25/05/19 VegiOddam Forster
      17/05/19 Dormammu VegiOddam
      04/05/19 VegiOddam Dormammu
      25/04/19 Vegi VegiOddam
      16/03/19 V_isBack Vegi
      07/03/19 Ira V_isBack

      Twoja flota: prnt.sc/103y2ga


      Tak więc to Ty jesteś oszustem i pusherem i buguserem na banie! Zaraz powiesz, że to nie Twoje konto? :E

      To są fakty, zobacz, teraz powiesz, że to nie Twoje konto?? :E
      [ciach]


      Super Moderator Ruda:
      Komentarz do usuniętego posta i obraza ciach

    • Supreme napisał(a):

      ktokolwiekwidzial napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      W życiu nie miałem takich techów (astro 33? Plazmowa 23? :E ) więc możesz z łaski swojej przestać swoje bzdury rozpowiadać.Multi? Nie miałem bana za multi z Banditem, grał tam znajomy, surkę na rozbudowę pchaliśmy w niego sojuszem, anty tak samo, nic niezgodnego z regulaminem się tam nie działo z mojej strony, więc znowu sobie bajki piszesz, a w ostatnie dni swojego żywota Bandit generował jakieś 250kkk czystego zysku na dobę. A zysk rósł wykładniczo odejmując tylko spalany deu.
      regulamin stanowi ze jedna osoba moze na konto kupowac antymaterie a ty tu wypisujesz ze caly sojusz kupowal antymaterie dla tego konta no fajno fajno ... :| nie macie za grosz honoru i godnosci lamiecie regulamin w kazdym mozliwym miejscu wykorzystujecie wszystkie bledy zeby tylko byc na samym szczycie nawet z polskim suportem sie dogadalicie... :| mi juz wiecej informacji nie potrzeba...
      Regulamin nie stanowi, że kilka osób nie może przelać pieniędzy znajomemu z sojuszu na antymaterię, a tak swoją drogą, poważnie? Kolejne multikonto i to jeszcze założone niecałe 2 tygodnie temu? Tobie się chyba nigdy nie znudzi :D
      jak wół napisał twoj kolezka ze pchaliscie go antymateria a nie pieniedzmi na antymaterie. multikontami to ty sie pchasz gosciu, jak ktos wroci do gry jutro i zalozy nowe konto po 10 latach przerwy to tez jest multikontem??? bo sie nie zgadza z twoim zdaniem ??? tobie od tej gierki to sie zwoje w mózgu wyprostowały, bana dostales to korzystaj z odpoczynku bo ogame ci nie sluzy.
    • ktokolwiekwidzial napisał(a):

      Supreme napisał(a):

      ktokolwiekwidzial napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      W życiu nie miałem takich techów (astro 33? Plazmowa 23? :E ) więc możesz z łaski swojej przestać swoje bzdury rozpowiadać.Multi? Nie miałem bana za multi z Banditem, grał tam znajomy, surkę na rozbudowę pchaliśmy w niego sojuszem, anty tak samo, nic niezgodnego z regulaminem się tam nie działo z mojej strony, więc znowu sobie bajki piszesz, a w ostatnie dni swojego żywota Bandit generował jakieś 250kkk czystego zysku na dobę. A zysk rósł wykładniczo odejmując tylko spalany deu.
      regulamin stanowi ze jedna osoba moze na konto kupowac antymaterie a ty tu wypisujesz ze caly sojusz kupowal antymaterie dla tego konta no fajno fajno ... :| nie macie za grosz honoru i godnosci lamiecie regulamin w kazdym mozliwym miejscu wykorzystujecie wszystkie bledy zeby tylko byc na samym szczycie nawet z polskim suportem sie dogadalicie... :| mi juz wiecej informacji nie potrzeba...
      Regulamin nie stanowi, że kilka osób nie może przelać pieniędzy znajomemu z sojuszu na antymaterię, a tak swoją drogą, poważnie? Kolejne multikonto i to jeszcze założone niecałe 2 tygodnie temu? Tobie się chyba nigdy nie znudzi :D
      jak wół napisał twoj kolezka ze pchaliscie go antymateria a nie pieniedzmi na antymaterie. multikontami to ty sie pchasz gosciu, jak ktos wroci do gry jutro i zalozy nowe konto po 10 latach przerwy to tez jest multikontem??? bo sie nie zgadza z twoim zdaniem ??? tobie od tej gierki to sie zwoje w mózgu wyprostowały, bana dostales to korzystaj z odpoczynku bo ogame ci nie sluzy.
      I również jak mój kolega wyżej napisał, dla Ciebie to może nawet oznaczać, że sam Art nam bony na anty ładował, nie czepiaj się skrótów myślowych, bo merytoryki w tym nie ma za grosz ;) Ja korzystam z odpoczynku od ogame już dobre pół roku, bo wtedy oddałem konto, ale pewnie zaraz znowu się ktoś znajdzie, kto wie lepiej ode mnie czy nadal gram, czy też nie :D
    • Ojczyznoslaw napisał(a):

      el bosso siklent napisał(a):

      Tu na tym obrazku kazdy moze zobaczyc jak sprawa wyglada faktycznie
      Podsumuję cały ten Twój bezsensowny wywód w ten sam sposób, bo widzę, że jesteś tak głupi, że nie rozumiesz inaczej:
      29/04/20 Oddam Darth Luther
      15/04/20 Darth Sidious Oddam Darth
      11/01/20 Forster Darth Sidious
      25/05/19 VegiOddam Forster
      17/05/19 Dormammu VegiOddam
      04/05/19 VegiOddam Dormammu
      25/04/19 Vegi VegiOddam
      16/03/19 V_isBack Vegi
      07/03/19 Ira V_isBack

      Twoja flota: prnt.sc/103y2ga


      Tak więc to Ty jesteś oszustem i pusherem i buguserem na banie! Zaraz powiesz, że to nie Twoje konto? :E

      To są fakty, zobacz, teraz powiesz, że to nie Twoje konto?? :E




      Apofis napisał(a):

      Ojczyznoslaw napisał(a):

      na u21 powalczyć ze mną w 2006,
      Jaki miałeś nik na u21 w 2006? Wątpię, że tam grałeś. :D
      Ty we wszystko wątpisz, bo Ty wiesz wszystko najlepiej. Sojusz HUNTERS. Zapytaj @Selene to może coś tam Ci jak będzie miała ochotę wyjaśni ;)
      buahaha co?
      Teraz chcesz ludzia wmowic ze to ja gram w push_1? na koncie luthera ?
      I pewnie sam na siebie pisze tickety ?
      kazdy widzi jak jest .
      Wy mnie chyba naprawde z kims mylicie i spore problemy z glowa macie.
      A gram na virgo od poczatku spicy .
      I wlasnie przez takich oszustow jak wy te uni upadlo i pokonczylo gre wielu na tym uni.
      Bo nikt nie chce grac z puszerstwem

      edit:
      haha wszyscy poodawaliscie konta , no pewnie ale na forum udzielacie sie az milo.
      bajki pisac powinniscie nadajecie sie .
    • el bosso siklent napisał(a):

      haha wszyscy poodawaliscie konta , no pewnie ale na forum udzielacie sie az milo.
      bajki pisac powinniscie nadajecie sie .
      Kto pooddawał konta? Bo z tego co zdążyłem się rozeznać większość graczy ma bany, więc chyba ciężko oddać zbanowane konto, no chyba, że coś się zmieniło? :E


      Będę pisać i udzielać wszędzie gdzie mam na to ochotę, szczególnie kiedy jakaś ameba, która nie potrafi pojąć faktów wymyśla jakieś dyrdymały i jeszcze mi próbuje wmówić, że mam w tym udział i gram wciąż :E

      [ciach]



      Super Moderator Ruda:
      Komentarz do usuniętego postach ciach
    • Ale czlowieku ,czego tu nie rozumiesz? a moze rozumiesz az za dobrze i probojesz wmowic ludzia nieprawde.
      Dostales skrina z techami z twojego konta? bezczelnie lzesz ze to nie twoje konto
      i nie twoje techy? "to nie ja :quasi: nie moje konto nie moje techy , ja przeciez mialem niska technologie bojowa i latalem sobie okretami wojennymi "
      piszesz farmazony kompletnie oderwane od stanu faktycznego.
      Wyzywasz mnie od ameb , porownujesz do innego puszera luthera(naprawde zrobilo mi sie przykro -haha :E ) - rozumiem ze jak klamstwo nie przechodzi to probujesz zdyskredytowac , tylko kazdy kto ma rozum to widzi.
      Zaraz bedziesz mi chcial wmowic ze wszystkiemu winni sa normlani gracze virgo,
      bo przeciez nie wy.
      Czy ja cie tu obrazam? i wyzywam od ameb - otoz nie , ja nazywam cie klamca i
      podaje na to dowody. to ty sie pieklisz i rzucasz i chodzby przyszlo was tu z 15 bo sporo
      tam sie puszerow zebralo taka zbieranina "uczciwych graczy " zaczynajac od luthera
      a konczac na elamie to faktow nie przeskoczycie , mozecie ewentualnie lgac i probowac
      dyskredytowac innych ludzi.
    • [ciach]

      el bosso siklent napisał(a):

      Ale czlowieku ,czego tu nie rozumiesz? a moze rozumiesz az za dobrze i probojesz wmowic ludzia nieprawde.
      Dostales skrina z techami z twojego konta? bezczelnie lzesz ze to nie twoje konto
      i nie twoje techy? "to nie ja :quasi: nie moje konto nie moje techy , ja przeciez mialem niska technologie bojowa i latalem sobie okretami wojennymi "
      piszesz farmazony kompletnie oderwane od stanu faktycznego.
      Wyzywasz mnie od ameb , porownujesz do innego puszera luthera(naprawde zrobilo mi sie przykro -haha :E ) - rozumiem ze jak klamstwo nie przechodzi to probujesz zdyskredytowac , tylko kazdy kto ma rozum to widzi.
      Zaraz bedziesz mi chcial wmowic ze wszystkiemu winni sa normlani gracze virgo,
      bo przeciez nie wy.
      Czy ja cie tu obrazam? i wyzywam od ameb - otoz nie , ja nazywam cie klamca i
      podaje na to dowody. to ty sie pieklisz i rzucasz i chodzby przyszlo was tu z 15 bo sporo
      tam sie puszerow zebralo taka zbieranina "uczciwych graczy " zaczynajac od luthera
      a konczac na elamie to faktow nie przeskoczycie , mozecie ewentualnie lgac i probowac
      dyskredytowac innych ludzi.
      Masz napisane biało na granatowym, kiedy zmieniłem nicka na koncie i kiedy je oddałem. Konto zmieniło nicka 29.08.2020 i poszło na U - bo zostało przekazane nowemu właścicielowi. Nigdy nie miałem tak wysokiego astro, a już na pewno nie plazmową :E Bo nie miałem kopalni ani eko na żadnym poziomie przyzwoitym nigdy. Więc to skany już nie mojego konta - tak ciężko to pojąć?

      Dorabiasz sobie swoją spaczoną ideologię do każdego słowa. Pisałem, że budowane było konto do latania OW z niskimi techami, które sam wspominałeś, a potem nagle już o nim nie pamiętasz i wrzucając techy Scruple'a piszesz, że to moje :E I tak, będę pisać, że "ja" czy "my" lataliśmy OW na niskiej bojowej, bo to że fizycznie expy słał inny gracz, nie zmienia faktu, że plan budowy, realizacja, surowce, jak i pinionszki na antymaterię były moje/nasze, więc tak to nazywać będę i koniec kropka.

      Jesteś tak zadufany w swoje twierdzenia i teorię, że nawet nie zrozumiałeś analogii - wrzuciłeś historię zmiany nicków i dopisałeś, że to moje konto, bo kiedyś miało nick taki a nie inny, więc to moje konto i ja gram na nim i koniec. Więc zrobiłem dokładnie to samo, a Ty nawet tego nie zajarzyłeś, tylko zacząłeś się unosić, że próbuję z Ciebie zrobić Luthera.... No stary, serio? :E


      Dyskutuj sobie z obecnymi banami, dyskutuj sobie z czym czy kim tam chcesz, ale mnie zostaw w spokoju, bo nie gram od 29.08.2020 i jedyne co możesz mi zarzucić, to to, że zamiast robić takie same przyrosty jakie robiłem w zeszłym roku możesz użalać się na forum i tyle :)

      Super Moderator Ruda:
      Komentarz do usuniętego posta ciach
    • Na szybko podsumowując to co tu się dzieje:
      - @Ojczyznoslaw, fajnie że wyjaśniłeś kwestię ekspedycji, , co nie zmienia faktu że praktycznie cały wasz sojusz to oszuści - i ta wielce finezja w lataniu i koordynowaniu rozwoju kont nie zatuszuje tego
      - przepychanie się na argumenty wyliczankowe ma średni widzę sens, bo albo do kogoś nie trafiają, albo ktoś zawsze wynajdzie co innego
      - Luther potwierdził tylko jak bardzo marnym człowieczkiem jest, ani słowa z sensem w temacie, tylko wskoczył jak już zostało duuużo napisane - jak taki dresik, który podbiega do ledwie żywego, skatowanego przez kolegów przeciwnika, i go kopie drąc się "i co teraz cwaniaku, dawaj dawaj" :E
    • TakiOwaki napisał(a):

      - @Ojczyznoslaw, fajnie że wyjaśniłeś kwestię ekspedycji, , co nie zmienia faktu że praktycznie cały wasz sojusz to oszuści - i ta wielce finezja w lataniu i koordynowaniu rozwoju kont nie zatuszuje tego
      Czy ja gdzieś napisałem, że "nie, cały sojusz jest niewinny"? Nie. Są bany, jedne mniej inne bardziej zasadne - nie mnie to oceniać.

      Tylko o to się rozchodzi. Teraz są jakieś jaja, bany, bugi, klony, etc. na wszystkich uni, a mnie ktoś z zaświatów wywołuje i oskarża o jakieś machloje pół roku wcześniej, albo mi wmawia, że gram dalej :E

      Nie życzę sobie po prostu i tyle :) A zawsze każdemu chętnemu, tłumaczyłem wiele rzeczy, o ile ktoś chciał słuchać i o ile nie były to niuanse mogące zagrozić mi w grze :)
    • el bosso siklent napisał(a):

      tak samo bezczelnie klamiesz jak i ona
      Czy możesz jakoś się konstruktywnie odnieść do tego co pisze?

      Wszystkie moje liczenia można odnieść do jednego pytania:

      powyginany drucik napisał(a):

      Jeżeli zniszczę piratowi 5kk LM i urośnie mi 20kkk zniszczonych. To zgodnie z tym że 20% trafia na PZ powstanie mi PZ wielkości 20kkk / 5 = 4kkk surowców?
      Tak / Nie ponieważ...
      Zyskiem będzie 4kkk surowców - straty - spalony dex.

      Jeżeli moje rozumowanie na temat zysków z ekspedycji jest błędne to proszę pokaż gdzie robię błąd.
      Przeproszę i przyznam Ci rację. :fsmile:

      Zniszczone punkty i stracone są w statystykach. Spalony deuter jest wartością który można określić po wielkości floty +/- z pewnym marginesem błędu. Wiemy że średnio 10% RW i powstałe zniszczenia są proporcjonalne do floty która lata.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • @Ojczyznoslaw wiesz co? Zaczynam wierzyć, że jesteś..... Niemądry, tak to okresle.
      Ale nie dlatego, że piszesz nielogicznie. Tylko po co wdajesz się w 'dyskusje' z różnymi amebami?

      Temat chyba do zamknięcia,.bo każdy wie swoje i zdania nie.zmieni.

      Ps. @powyginany drucik na poprzedniej stronie znajdziesz osoby, do których odnosił się mój post. Ten o gloryfikacji własnej głupoty ;)
    • to macie trzy zdania ode mnie, EOT. kończcie lepiej tą grę to oszczędzicie czas i pieniądze.


      czy błędy w tej grze są? owszem, w ilości które wykluczają tą grę w jakikolwiek sposób z moich zainteresowań = nieudolność teamów (nie tylko polskiego) oraz ich współpraca z GF doprowadziła do takiego etapu, że ta gra już nigdy nie będzie się nadawała do codziennej gry.

      czy były próby robienia z tym czegoś? owszem, błędy były zgłaszane przez ticket, przez discord oraz błędy mniejszej wagi przez forum. efekt? jeden z błędów zgłoszonych dotyczących widocznej zawróconej floty na stacjonuj do dziś działa i nie został naprawiony, część innych krytycznych do dziś także istnieje.

      czy były próby zrobienia z tym czegoś poza granicami PL? owszem, efekt? jedno z topowych kont w ogame world należy do SGO ogame.org (konto powstało w maju 2020) - skąd o tym wiem? odpowiedział na ticket w którym było zgłoszenie na wykorzystywanie błędu znalezionego w grze.

      czy były próby zapobiegnięcia wystąpieniu błędów nim trafią na serwery ogólnodostępne? owszem, były zgłaszane błędy z PTS, nigdy jednak wdrożenie nie zostało wstrzymane - zawsze była dopiero poprawka jak wersja znalazła się na serwerach.

      czy były próby zapobiegnięcia wystąpieniu błędów nim wersja trafi na PTS? owszem, zgłaszałem się do Arta z oferta podjęcia współpracy pro bono - nigdy nie uzyskalem odpowiedzi

    • Dobrze, z czasów świetnych ekspedycji wykresy porobione, wyliczenia także, wszystko super pięknie, ale czytając to z boku nadal nie wiem skąd takie przyrosty pół roku bo nerfie expow. Ktoś pokusi się o wyliczenia, wykresy, screeny z takimi samymi wyliczeniami ale na ten okres teraźniejszy?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MiniOni ().

    • prepare ur anus napisał(a):

      to macie trzy zdania ode mnie, EOT. kończcie lepiej tą grę to oszczędzicie czas i pieniądze.


      czy błędy w tej grze są? owszem, w ilości które wykluczają tą grę w jakikolwiek sposób z moich zainteresowań = nieudolność teamów (nie tylko polskiego) oraz ich współpraca z GF doprowadziła do takiego etapu, że ta gra już nigdy nie będzie się nadawała do codziennej gry.

      czy były próby robienia z tym czegoś? owszem, błędy były zgłaszane przez ticket, przez discord oraz błędy mniejszej wagi przez forum. efekt? jeden z błędów zgłoszonych dotyczących widocznej zawróconej floty na stacjonuj do dziś działa i nie został naprawiony, część innych krytycznych do dziś także istnieje.

      czy były próby zrobienia z tym czegoś poza granicami PL? owszem, efekt? jedno z topowych kont w ogame world należy do SGO ogame.org (konto powstało w maju 2020) - skąd o tym wiem? odpowiedział na ticket w którym było zgłoszenie na wykorzystywanie błędu znalezionego w grze.

      czy były próby zapobiegnięcia wystąpieniu błędów nim trafią na serwery ogólnodostępne? owszem, były zgłaszane błędy z PTS, nigdy jednak wdrożenie nie zostało wstrzymane - zawsze była dopiero poprawka jak wersja znalazła się na serwerach.

      czy były próby zapobiegnięcia wystąpieniu błędów nim wersja trafi na PTS? owszem, zgłaszałem się do Arta z oferta podjęcia współpracy pro bono - nigdy nie uzyskalem odpowiedzi


      To tylko obrazuje jakie "wyrobione zdanie na Ogame ma Nasz Ż@'Art' i cała wesoła ekipa GF.
    • ok reasumując kilka stron przepychanek miedzy tymi samymi graczami w tym i poprzednim temacie, podsumowanie graczy zamieszanych w bany: elam - wszystko bylo zgloszone nigdy nie dostalismy bana wszystko odpisali - to dlaczego macie bany kolejny raz ?( ; ojczyznoslaw czy jakos tak - ja jestem niewinny a koledzy nie maja czystego sumienia ale to nie mi oceniac
      nastepnym razem ustalcie jakas jedna wersje bo jeden mowi kazdy niewinny drugi przychodzi sie wybielic i od niego mamy sie odstosunkowac ale reszta czysta nie jest :thumbdown:
    • Ja to może naiwny jestem ale chętnie bym tutaj zobaczył post kogoś z góry i kłódeczkę zaraz potem.

      Denerwujecie się na tę gierkę, na team I po co?

      Jak dla mnie to gra straciła gdy zamiast normalnej aktywności wystarczyło ryzykować odpowiednio na ekspach, potem bawić się rynkiem, a teraz wystarczy często kupić odpowiednią ilość paczek. Super, nic tylko czekać na mobilna wersję gdzie przed każdym wysłaniem floty będzie jakaś reklama czy coś :)
      ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
    • kto kupi czestera jak tam strach ze znowu wyparuja punkty z konta ha ha niech sie nie osmiesza bardzoej chłopek. wiecie moze czy sa tak jak kiedys byly stopnie lamania reguly???? push I ban na tydzien push II ban na 2 tygodnie itp czy sie pozmienialo bo ciekawi mnie ile daja teraz za wykorzystywanie bledow bo jak nie wroca po tygodniu to znaczy ze na 14 dni albo 28 dni blokada ???? a dopiero pozniej na wieki wiekow ????
    • ktokolwiekwidzial napisał(a):

      kto kupi czestera jak tam strach ze znowu wyparuja punkty z konta ha ha niech sie nie osmiesza bardzoej chłopek. wiecie moze czy sa tak jak kiedys byly stopnie lamania reguly???? push I ban na tydzien push II ban na 2 tygodnie itp czy sie pozmienialo bo ciekawi mnie ile daja teraz za wykorzystywanie bledow bo jak nie wroca po tygodniu to znaczy ze na 14 dni albo 28 dni blokada ???? a dopiero pozniej na wieki wiekow ????
      Już to pisałem w innym temacie, widełki są dla Kowalskiego. Natomiast dla graczy którzy mają kosę z supportem albo są ich ulubieńcami:

      Także czas pokaże.