push na banie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Proffesor napisał(a):

      WARHAWKS napisał(a):

      Proffesor napisał(a):

      Nie możliwe, tak jak wszystkie błędy były nie możliwe
      Miło, że wpadłeś, mógłbyś się wypowiedzieć na temat własnego bana na uniwersum Tucana jak również twojego przyjaciela z sojuszu Berlina777?
      Berlin nie jest moim przyjacielem, to ja jestem berlin. Coś jeszcze mam się wypowiedzieć?
      no, za jaka kwote wracacie do gry ???
    • Proffesor napisał(a):

      WARHAWKS napisał(a):

      Proffesor napisał(a):

      Nie możliwe, tak jak wszystkie błędy były nie możliwe
      Miło, że wpadłeś, mógłbyś się wypowiedzieć na temat własnego bana na uniwersum Tucana jak również twojego przyjaciela z sojuszu Berlina777?
      Berlin nie jest moim przyjacielem, to ja jestem berlin. Coś jeszcze mam się wypowiedzieć?

      myśle, że wszystko jasne, dziękuje ;)

      p.s nie myślałeś o uczciwej grze pod pseudonimem sosnowiec?
    • Apofis napisał(a):

      No faktycznie, wszyscy zbanowani, tylko ciekawe czy na stałe czy nie? Ja ich na zbanowanych pręgierzu tu nie widzę, więc myślę, że chyba wrócą.
      Nie wszyscy
      żART dlaczego pusherowi scruple-tfuuu nie zostalo odiete eko, badania oraz flote ? 80% konta zostalo zbudowane dzieki błedu gry :E swiadomie wykorzystywał bład a mimo to nie został dotkliwie ukarany i w dalszym ciagu moze korzystac z nielegalnych zasobow .
      Czy uwazasz ze to jest fair play?

      edit" juz pomijajac FAKT ze rosnie po 36kkk na dobe :E


      prnt.sc/1026rff

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bad.Whisky ().

    • Zakładka Pomoc w stopce strony:
      Zasady i problemy
      (wiki.ogame.org/index.php/Tutorial:Rules_and_Problems)


      Co mogę zrobić, jeśli zostanę zbanowany?

      Jeśli zostaniesz zbanowany, powinieneś skontaktować się z odpowiedzialnym operatorem gry. Podczas próby zalogowania się wyskakuje okienko, w którym można znaleźć informacje o przyczynie blokady, czasie jej trwania oraz łącze do pomocy. Możesz skontaktować się z zespołem poprzez System wsparcia - otwórz zgłoszenie. Szybkim sposobem skontaktowania się z operatorem gry jest czat IRC. Prosimy nie próbować kontaktować się z operatorem gry przez e-mail, PM (forum) lub wiadomość w grze i w żadnym wypadku nie omawiać swojego zakazu na forum lub na publicznym kanale IRC. Wszystkie rozmowy o banach muszą być prywatne: między właścicielem zablokowanego konta (właścicielem e-maila zarejestrowanego na koncie) a odpowiedzialnym operatorem gry. Szczerość i uprzejmość to najlepsze sposoby na podejście do członka zespołu. Musisz wiedzieć, że zespół jest tutaj, aby Ci pomóc, przeprowadzić Cię przez zasady, a wszystkie zakazy są sposobem na zapewnienie czystego środowiska gry, równe szanse rozwoju dla wszystkich kont i fair play. Jeśli nie jesteś zadowolony z decyzji GO lub masz reklamację dotyczącą jego / jej usług, możesz również skontaktować się z odpowiedzialnym Super Operatorem Gry za pośrednictwem Systemu Wsparcia lub IRC.



      :D
      ahahahah

      niech ktoś wreszcie wyciągnie kabel zasilający od tej gierki :D
    • Bad.Whisky napisał(a):

      żART dlaczego pusherowi scruple-tfuuu nie zostalo odiete eko, badania oraz flote ? 80% konta zostalo zbudowane dzieki błedu gry
      Robiąc taką samą analizę jak Stark w poście A co to się stało

      105kkk zniszczonych daje 21kkk punktów - spalanie. Starty na odkrywcy to 10kkk punktów

      Ciekawe co konto Risinga robiło z surowcami. Hmm
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Tak w ogóle najprostszym rozwiązaniem problemów z botami puszerami itp. było by stworzenie specjalnego uni w którym lądowały by konta na banie. na zasadzie jeden ban za bot pusz multi lądujesz w tym uni gdzie nie ma zasad XD W tym przypadku ci co nie radzą sobie z uczciwą grą lądują w uni gdzie mogą się prześcigać w pomysłach jak można tu zrobić coś złego ;). Nie tracą konta co ograniczyło by zakładanie kont na innych uni.
    • Bad.Whisky napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      No faktycznie, wszyscy zbanowani, tylko ciekawe czy na stałe czy nie? Ja ich na zbanowanych pręgierzu tu nie widzę, więc myślę, że chyba wrócą.
      Nie wszyscyżART dlaczego pusherowi scruple-tfuuu nie zostalo odiete eko, badania oraz flote ? 80% konta zostalo zbudowane dzieki błedu gry :E swiadomie wykorzystywał bład a mimo to nie został dotkliwie ukarany i w dalszym ciagu moze korzystac z nielegalnych zasobow .
      Czy uwazasz ze to jest fair play?

      edit" juz pomijajac FAKT ze rosnie po 36kkk na dobe :E


      prnt.sc/1026rff
      @Whisky dlatego że akurat on dba o terminowość przelewów.... jak i dobrze liże pewne części ciała teamu... rzygać mi sie chce tym sojuszem
    • scruple stwierdził, że te przelewy do arta to troche za dużo go wychodzą i takie abusowanie handlarza nie na jego kieszeń a wystarczy ściągnać U na koncie X, pograć 2 dni z innego IP i nikt niczego nam nie może zarzucić :E




      A tu coś ciekawszego, trochę tych kont zbanowali razem z puszerkami, do tego mają po 0 pkt i nie istnieją w bazie, czyżby to na nich trzymana była surka jeszcze za czasów rynku albo innych bugów? W momencie wyczerpania zasobów - ciach kasacja konta i nara. Widzę, że to grubszy temat niż banalne klonowanie floty albo abusowanie handlarza. Nie ma to tamto, zayebiście sie tam bawiliście, czy był chociaż jeden bug z którego nie skorzystaliście?? :E
    • @Dobrygracz

      To pewnie konta spamowe które spamują po całym ogame i jedno konto do szpiegowania:

      2021-02-20elamPUSH_1->b11.049.168.4682018-10-23
      2021-02-20KrystianPUSH_1->b3.621.406.4842018-10-23
      2021-02-20MadziaPUSH_1->b1.551.558.2742018-10-23
      2021-02-20LutherPUSH_1->b1.663.116.7852018-10-23
      2021-02-20PabloPUSH_1->b1.541.484.5122018-10-23
      2021-02-20Stadtholder Sirius-->b72021-02-18
      2021-02-20Constable Uranus-->b02021-02-19
      2021-02-20Marshal Davida-->b02021-02-19
      2021-02-20Czar Sagan-->b02021-02-19
      2021-02-20Consul Mars-->b02021-02-19
      2021-02-20Renegade Orbit-->b02021-02-19
      2021-02-20Chancellor Klio-->b02021-02-18
      2021-02-20Chancellor Themis-->b02021-02-19
      2021-02-20Bandit Midas-->b02021-02-19
      2021-02-20Bandit Archer-->b02021-02-19
      2021-02-20Lord Kepler-->b02021-02-19
      2021-02-20Geologist Cupid-->b02021-02-19
      2021-02-20Commodore Antimatter-->b02021-02-19
      2021-02-20Commander Castor-->b02021-02-19
      2021-02-20Commodore Ferret-->b02021-02-19
      2021-02-20President Leda-->b02021-02-19



      :fsmile:


      W 4 dni zbanowanych zostało 1568 kont na PL i tylko 60 miało jakieś punkty.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • powyginany drucik napisał(a):

      Bad.Whisky napisał(a):

      żART dlaczego pusherowi scruple-tfuuu nie zostalo odiete eko, badania oraz flote ? 80% konta zostalo zbudowane dzieki błedu gry
      Robiąc taką samą analizę jak Stark w poście A co to się stało
      105kkk zniszczonych daje 21kkk punktów - spalanie. Starty na odkrywcy to 10kkk punktów

      Ciekawe co konto Risinga robiło z surowcami. Hmm
      znowu wprowadzasz graczy w blad.
      zniszczone militarne scruple 107.515.915.524
      prnt.sc/102ibni
      stracone militarne scruple 14.850.280.055
      prnt.sc/102ici0
      Kolejny raz podajesz nieprawdziwe dane , pytanie tylko po co.
      Nie dosc ze to co mu zostawiliscie to grubo zawyzona wartosc , to jeszcze ex a moze obecna operatorka gry wprowadza ludzi znowu w blad konkretnie w tej sprawie , dziwny zbieg okolicznosci ze znowu stoi w obronie ww puszerow i oszustow
      z PUSH_1 nad ktorymi miala piecze przez caly czas.

      szczegolowa analiza - dobre sobie - analize to moge ci na szybko zrobic w 3 min , i wyjdzie jak bardzo zawyzyliscie to co mu zostalo. zostawiliscie Cie mu niecaly miesiac temu
      5.3 banki na koncie w tym astro 33 :E :E :E
      uczciwe of kors zrobione .
      25.01.2021 ma 5.309.448.522 pkt
      prnt.sc/102jlek
      a niecaly miesiac pozniej juz tak :E :E :E
      21.02.2021 ma 7.829.724.205 pkt
      prnt.sc/102jag3
      policze sam roznice bo wg Ciebie wyjdzie ze w miesiac urosl 100kk .
      2.520.275.683 - tyle sobie przyrosnoł , to pewnie z tego astro.

      A teraz do uczciwie grajacych - kto z was ma tyle pkt na calym swoim koncie ktore prowadzi od poczatku to co niejakie scruple praktycznie po banie jest w stanie zrobic w miesiac?.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez el bosso siklent ().

    • I am back napisał(a):

      el bosso siklent napisał(a):

      A teraz do uczciwie grajacych - kto z was ma tyle pkt na calym swoim koncie ktore prowadzi od poczatku to co niejakie scruple praktycznie po banie jest w stanie zrobic w miesiac?.
      Nikt z uczciwie grajacych nie osiagnie takiego wyniku. Co nie znaczy od razu, ze tylko na Virgo sa pushery. Trzesiecie sie nad tym Virgo, jakby komus los na loterii uciekl sprzed nosa.
      TY bo to na Virgo artyści polecieli z tym na całego nie patrząc na to że każdy widzi jak jest. I jeszcze bezczelnie się wypierają . Żeby tego było mało to się spinają do reszty jacy to są kozacy i co komu oni nie zrobią po fuzji a prawda jest taka że jak na Quantum grali to .... nic nie ugrali a czasami tylko uciekali ... gdyby nie bugi dalej by to robili tylko teraz mają sprzęt to kozaki... sprzęt robiony na wałach
    • @19dawid45

      Zgadzam się.
      Chłopaczki byli tak pazerni i chcieli błyszczeć że aż za bardzo.
      Robienie milionowych przyrostów, miliardy surowców na kontach i co liczyli że nikt tego nie zauważy ? :D

      Szkoda mi tylko zwykłych dzieciaków z tego uni, którzy kupowali anty rozwijali konta a byli potem atakowani przez takie łajzy.

      Ciekawe jakie będą dalsze losy Virgo ?
      Bo co admini powiedzą gramy dalej i nic się nie stało ?
      Sorry było 5-10 oszustów którzy rozwalili cały serwer i przez których gracze odpuścili ale teraz już jest w porządku - wszystko załatwiliśmy ?

      Tu jest najgorsza padaka według mnie.
      Bierność teamu na tę całą akcję miała wpływ na cały serwer.

      Z resztą to samo jest na Tucanie.
      Top 1 ma metal na 53 lvl i astro na 29 a nadprzestrzenny na 24.
    • Astrofizyka : Wymagane surowce

      zaczne od poziomu 25 :popcorn: - taki obecnie ja posiadam a dwa oczka wyzej pl1

      poziom 25 metal: 2,722 Mld (kkk) kryształ: 5,445 Mld (kkk) deuter: 2,722 Mld (kkk)

      poziom 26 metal: 4,764 Mld kryształ: 9,529 Mld deuter: 4,764 Mld

      poziom 27 metal: 8,337 Mld kryształ: 16,675 Mld deuter: 8,337 Mld

      poziom 28 metal: 14,591 Mld kryształ: 29,182 Mdl deuter: 14,591 Mdl

      poziom 29 metal: 25,534 Mld kryształ: 51,068 Mld deuter: 25,534 Mld

      poziom 30 metal: 44,685 Mld kryształ: 89,370 Mld deuter: 44,685 Mld

      poziom 31 metal: 78,199 Mld kryształ: 156,398 Mld deuter:78,199 Mld

      poziom 32 metal: 136,848 Mld kryształ: 273,696 Mld deuter: 136,848 Mld

      poziom 33 metal: 239,484 Mld kryształ: 478,969 Mld deuter: 239,484 Mld - ASTRO GRACZY PUSH

      łaczny koszt od poziomu 25 do 33 poziomu - prnt.sc/102lxef


      poziom 34 metal: 419,098 Mld kryształ: 838,196 Mld deuter:419,098 Mld - właczone astro graczy push ?( ?( ?(

      na zadnym starym uni nikt nie dysponował TAKIMI surowcami !! :E



      edit: A jakie surowce włozyli w EKO ?( by je rozbudowac do xxx poziomu :E

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bad.Whisky ().

    • 19dawid45 napisał(a):

      TY bo to na Virgo artyści polecieli z tym na całego nie patrząc na to że każdy widzi jak jest. I jeszcze bezczelnie się wypierają . Żeby tego było mało to się spinają do reszty jacy to są kozacy i co komu oni nie zrobią po fuzji a prawda jest taka że jak na Quantum grali to .... nic nie ugrali a czasami tylko uciekali ... gdyby nie bugi dalej by to robili tylko teraz mają sprzęt to kozaki... sprzęt robiony na wałach
      Nigdzie nie napisalem, ze nie jest tak jak TY to opisales. Ale to juz sie robi maslo maslane z tematu. Dzien w dzien linki do statystyk, do przyrostow a z teamu i tak nikt sie nie odzywa. Jedynie Dagmara czasem cos probuje wyjasnic. Poszly konta na bany to sugeruje cierpliwie poczekac na dalszy rozwoj sytuacji zamiast szukac argumentow do dywagacji. Powiedziane a raczej napisane zostalo juz wiele. I ciagle powtarza sie to co juz bylo...
    • I am back napisał(a):

      19dawid45 napisał(a):

      TY bo to na Virgo artyści polecieli z tym na całego nie patrząc na to że każdy widzi jak jest. I jeszcze bezczelnie się wypierają . Żeby tego było mało to się spinają do reszty jacy to są kozacy i co komu oni nie zrobią po fuzji a prawda jest taka że jak na Quantum grali to .... nic nie ugrali a czasami tylko uciekali ... gdyby nie bugi dalej by to robili tylko teraz mają sprzęt to kozaki... sprzęt robiony na wałach
      Nigdzie nie napisalem, ze nie jest tak jak TY to opisales. Ale to juz sie robi maslo maslane z tematu. Dzien w dzien linki do statystyk, do przyrostow a z teamu i tak nikt sie nie odzywa. Jedynie Dagmara czasem cos probuje wyjasnic. Poszly konta na bany to sugeruje cierpliwie poczekac na dalszy rozwoj sytuacji zamiast szukac argumentow do dywagacji. Powiedziane a raczej napisane zostalo juz wiele. I ciagle powtarza sie to co juz bylo...
      Ona nie próbuje wyjaśnić tylko zamydlić oczy ludziom ze względu na nieudolność do jakiej sama też doprowadziła. Każy widzi jak jest każdy coś tam o tych cyferkach wie i nikomu się to nie zgadza . Wyjaśnienie tematu Astro przez @Whisky to kolejny punkt który jest nierealny. Taka ilośc surowca włożona jednocześnie we flotę budynki i badania? Każdy kto gra pod jednym kątem czy to badacz czy flociarz czy ekonom który robi to od wielu wielu lat idąc tylko w jednym kierunku wie że to nie jest realne tylko TEam głupa rżnie/ rżnął.

      Co do banów: mam nadzieję że to permy a błędy i lewe konta zostaną wykasowane. Wymagamy uczciwej gry i uczciwej konkurencji :) Oby te gałgany już nie wróciły
    • 19dawid45 napisał(a):

      Co do banów: mam nadzieję że to permy a błędy i lewe konta zostaną wykasowane.
      Ja to bym chcial, by zniknely tez z wielu innych kont na innych uniach te punkciki, ktore sa wynikiem klonowania floty i surowcow. Wtedy by sie wyjasnilo kto tak rzeczywiscie gra w 100% fair.

      No moze nie do konca by sie wyjasnilo, bo zostaje jeszcze kwestia multikont wszelkiego rodzaju...
    • I am back napisał(a):

      Nigdzie nie napisalem, ze nie jest tak jak TY to opisales. Ale to juz sie robi maslo maslane z tematu. Dzien w dzien linki do statystyk, do przyrostow a z teamu i tak nikt sie nie odzywa. Jedynie Dagmara czasem cos probuje wyjasnic. Poszly konta na bany to sugeruje cierpliwie poczekac na dalszy rozwoj sytuacji zamiast szukac argumentow do dywagacji. Powiedziane a raczej napisane zostalo juz wiele. I ciagle powtarza sie to co juz bylo...
      Bardzo dobrze, że piszą. Team widzi te oznaczenia i w jakiś sposób reaguje. Nie odpisuje, bo to paliwo dla trolli, ale reaguje. Podobnie jak skończyła się bonanza z handlem kilka lat temu, z rynkiem w zeszłym roku i pod koniec 2019. Za każdym razem gracze pisali. Czasami zajmowało to miesiąc, czasami ponad rok, ale reakcja następowała zawsze w wyniku działań graczy, zwłaszcza graczy z Quantum.

      Lwica jest boska :)
    • el bosso siklent napisał(a):

      znowu wprowadzasz graczy w blad.
      zniszczone militarne scruple 107.515.915.524
      prnt.sc/102ibni
      stracone militarne scruple 14.850.280.055
      prnt.sc/102ici0
      Kolejny raz podajesz nieprawdziwe dane , pytanie tylko po co.
      Zrobiłam taką samą analizę konta risinga jak starrk elama w poprzednim temacie:


      Starrk napisał(a):

      W okresie między Startem a nerfem Odkrywcy (9 miesięcy) elam zrobił 34,9kkk zniszczonych, co daje 6,98kkkk surowca do dyspozycji.
      Rising w czasie ekspedycji przed zmianą zrobił 105kkk zniszczonych które przekładają się na PZ o wartości 21kkk punktów . W tym czasie na ekspedycjach stracił 10kkk punktów. Czyli bez uwzględnienia spalania miałby z PZ 11kkk punktów. Od tego trzeba odjąć spalony deuter.

      W poprzednim temacie przed kasacją postów bardzo chwaliliście Starrka za takie podsumowanie i poprosiliście go żeby zrobił dla innych graczy. Dokładnie jak on zrobiłam dla punktów które zrobił w czasie ekspedycji. To mnie hejtujecie za takie coś a jego chcieliście zalizać. Tylko on udowodnił że Elam miał dużo mniej surowców.

      Ja w swój program wrzucałam wszystko, PZ, straty, spalanie. Mi spalanie floty zjadło 22% zysków. Czyli odejmując od 11kkk punktów 25% zostaje nam 8kkk punktów. Rising przed zmianą ekspedycji we wrześniu miał niecałe 4kkk punktów. Czyli miał mniej niż wskazuje PZ. Wielkość floty nie ma znaczenia. Startowałam z flotą 40kk a kończyłam ekspedycje z 700kk i zawsze zjadało ok 22

      3,8kkk punktów straconych militarnych rising miał doliczone gdy team mu odjął punkty.

      prnt.sc/102syxt
      prnt.sc/102t0hm

      Do innych punktów ciężko się odnieść bo ekspedycje są szablonowe. Wiadomo ile trafia na PZ. Wiadomo jakie straty.


      el bosso siklent napisał(a):

      znowu stoi w obronie ww puszerow i oszustow
      Nie staję w obronie pusherów bo wiele kont ma przyrosty których nie rozumiem. :fsmile:
      Tylko piszecie że ma 80% punktów nadal lewo zrobionych.


      A teraz do uczciwie grajacych - kto z was ma tyle pkt na calym swoim koncie ktore prowadzi od poczatku to co niejakie scruple praktycznie po banie jest w stanie zrobic w miesiac?.
      Takie surowce przyrosty można zrobić na 3 sposoby:
      - mieć już wcześniej zgromadzone
      - zezłomować kogoś - martwe uni
      - złamać zasady gry.


      Na pewno jest pod obserwacją teamu więc jeżeli jego przyrosty są teraz lewe to poleci na bana jak jego sojusznicy. :)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().