Pomoc dla jednego z nas

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Pomoc dla jednego z nas

      Pomoc dla sojusznika po wypadku :)

      Witam, temat skopiowałem stąd :)
      Tutaj kolega bardzo miło to wszystko opisał ja zacznę po swojemu :)
      Wy ch.... z topki co wpierdzielata w tą gre tysiące aby zadowolić swoje ego i dodać se kilka milimetrów w rozporku :D
      Ruszta dupę i zróbcie coś pożytecznego :P

      Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich ponieważ was nie znam i możliwe że się mylę, ale ch... tam :D
      Uważam że chłopak zasługuję na pomoc, dla niektórych to mogą być grosze a dla niego ogromne wsparcie :)
      ST: 86
      Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
      Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez smitty1 ().

    • smitty1 napisał(a):

      Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich ponieważ was nie znam i możliwe że się mylę, ale ch... tam
      Uważam że chłopak zasługuję na pomoc, dla niektórych to mogą być grosze a dla niego ogromne wsparcie
      Takich potrzebujacych sa setki tysiecy, jak nie miliony. Wielkie koncerny samochodowe rozbijaja swoje warte miliony dolarow auta w testach bezpieczenstwa a bronic komus wydac hajs na gre bo trzeba innemu graczowi pomoc? Gwiazdy Hollywood wydaja setki milionow na wille z basenami a daja cos charytatywnie? Zacznijmy od tego co kto robi z hajsem w realu a pozniej czepiajmy sie inwestycji w gre.
    • I am back napisał(a):

      Gwiazdy Hollywood wydaja setki milionow na wille z basenami a daja cos charytatywnie? Zacznijmy od tego co kto robi z hajsem w realu a pozniej czepiajmy sie inwestycji w gre.
      Dają, dają, bo (po pierwsze) chcą dawać i (po drugie) opłaca im się to, bo sobie od podatków odejmują. A wszystkim nie pomogą, bo potrzebujących jest więcej niż mogą (lub chcą) obdarować.
      nie