A co to się stało - kontynuacja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A co to się stało - kontynuacja

    byłem w trakcie pisania posta w orginalnym temacie ale Ruda zamknęła bez podania powodu ani przyczyny, co z resztą przewidziałem

    wbrew opini muńka temat nie wygaśnie, bo już jest w wyższej instancji

    do Rudej - to jest did, możesz cenzurować wulgi, ale odjaniepawlij się od reszty 8-)


    kontynuując:


    [ciach] Starrk ładnie cię rozliczył

    walisz w nie powiem co i palisz głupa że to mechanika gry chyba kapitalizm chciałeś powiedzieć

    reszta soju się nie[ciach], że tyle hajsu poszło a punkty odjęte? a może znasz o jeden więcej bug, niż reszta waszego [ciach] sojuszu i się nie podzieliłeś? czy po prostu odpalasz więcej hajsu ż(artowi)?

    kto wie... ale ciapata już raczej się nie odezwie w tym temacie, ż(art) również, co najwyżej ruda wpadnie i pokasuje niewygodne posty - pomimo iż to jest Did..

    rozliczył bym cię z reszty tego tłumaczenia obsranej zbroi, ale nie ma potrzeby - ja wiem że się boisz, bo sprawa już została zgłoszona oczko wyżej i nawet ż(art) ci już padalcu nie pomoże, bo nie wydasz tyle na anty co 300 osób zadowolnych z gry graczy, a virgo to jest już praktycznie śmietnisko, a szkoda..

    wy chyba myślicie, że ludzie mają zbiorowy zanik pamięci i nie pamiętają ile można ugrać w określonym czasie, ani nie pamiętają co wyprawialiście rok temu, ani ogarniają statów a na matematyce to spali

    [ciach]

    Super Moderator Ruda:
    Wulgaryzmy & groźby
    a kto umarł - ten nie żyje
  • @Ruda
    Samodzielna decyzja czy przykaż od Ż @Art ownisia ?

    Już od jakiegoś czasu niepochlebne wypowiadanie się o wesołej załodze i jej cherszta Ż @Art ownisia są wycinane i blokowane.

    Niedługo doprowadzicie do tego że życie na forum będzie tylko polegało na kolejnym wklejeniu info o evencie i nowym uni.

    Co flociarzy z Virgo to jakoś nie widziałem rw z jakimiś spektakularnymi %
  • RW nie ma, bo po tym jak w typowy dla siebie sposób (szmaciarski) wyeliminowali największą konkurencję, zostało mało dużych flot do strącenia - co nie przeszkadzało im puchnąć :E

    Co do ingerencji Ryżej, to cóż, przynajmniej wiadomo że ktoś z góry w temat zajrzał, pojawiły się konkretne dane, to i trzeba było zamknąć ;)
  • Starrk napisał(a):

    przecież wg elama 4kkkk surowca to "niewiele brakowało" i to oczywiście zrobione z eko własnego i eko sąsiadów na MARTWYM uniwersum XD
    No fajno fajno, nie slyszalem, żeby z eko x7 ktokolwiek na farmieniu zrobił 4kkkk surowca w niecałe półtorej roku
    Virgo to nie Libra tam są tak nabite zasobami szaraki i porzucone planety że zwykły klikacz w ogeja nie jest wstanie sobie nawet wstanie wyobrazić, a co dopiero wyframić.
  • Poprzedni temat pozostawał otwarty dopóki nie zaczęło się obrażanie siebie nawzajem.
    Ani DiD ani całe Forum nie jest miejscem gdzie grupka osób będzie obrażać i wyzywać drugą osobę.
    Z całym szacunkiem, ale chyba wielu z Was zapomina chyba że po drugiej stronie monitora również siedzi człowiek.
    Nie będziemy tu urządzać osądów ludu, wszelkie podejrzenia/zastrzeżenia proszę zgłaszać na Support.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: