Czasem warto protestować

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Czasem warto protestować

      Witam.

      Nawiązując do usuniętego już w wątku z działu Starcia Tytanów chciałbym jeszcze zabrać głos.


      Mimo, że obecnie nie mamy możliwości stwierdzić za co i na jak długo wymieniony tam gracz został zbanowany, to wiemy jednak że spokojnie można go nazwać kłamczuszkiem inaczej Pinokio, choć ten termin ostatnio jest zarezerwowany dla kogoś innego .


      Chciałbym tu również podziękować wszystkim zaangażowanym w temat, a w szczególności Pawłowi. Mimo, że jesteśmy po dwóch stronach barykady, to udało się nawiązać pozytywną i skuteczną konwersację. Mógłbym zażartować , że mimo nie udanego lotu do mnie zaliczyłeś podwójne starcie tytanów :)


      I na koniec, cieszy fakt, że nadal można grać uczciwie i nawiązywać normalne znajomości.

      Pozdrawiam

      Tomek
    • A widzisz - zaraz wyjdzie że sobie cukrujemy , ale obaj wiemy jak bedzie jak tylko nadarzy się możliwość to nie oszczędzimy się nawzajem , ale taka prawda leciałem , leciałem i starałem się rozglądać na wszystko co mogłoby mieć wpływ na lot i tylko dzięki temu zauważyłem spadek ZMX w statach , bo kiedy tylko zajrzałem w podglądy galaktyki to nawet zlomu nie ujrzałem.

      Push jak dla mnie ewidentny , tak jak napisałem jaki sojusz takie ST - z małymi wyjątkami. A to dlatego ze kilku graczy w tym sojuszu jest godnych szacunku , choć tak już z przymrużeniem oka - Twierdza kojarzy mi się z ciężko zdobywanym Wrocławiem , a tu taki zwykły Jeleniogórzanin zdążył w ogejmie ją troszkę pokruszyc :P , w sumie niejednokrotnie wiec to nie aż taka Twierdza no Baszta większa :D
      Ok żartuje nie chcialem nikogo obrazić , ważne jest to że winny wisi na banie i żadne jego tłumaczenie nie pomogą , Duda pisał że Durendal jest niewinny bo się tłumaczył itp, a jak dla mnie to jeden z naj najbezczeliejszych push jakie widziałem.

      I na koniec - tak pomimo że po dwóch stronach barykady jesteśmy traktujemy to jak grę , można popisać poznać sie a nawet pośmiać i o to w tym tak naprawdę chodzi.


      Najlepsze solo 236944.04%



      uHydra -14ST
      uUrsa - 144ST
      uWasat - 35ST
      uUriel -60ST - top 3 solo
      uXanthus - 10ST
      uKalyke - 109ST