Van [P N] & Hetevox [P N] & Koloc [P N] & Mallory [P N] & Celestial General [P N] vs. Maciek2 [P N] & Van [P N] & Wisior [P N] & Mallory [P N] & Selene [P N] ~ 505 000 % - dla Franca

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Van [P N] & Hetevox [P N] & Koloc [P N] & Mallory [P N] & Celestial General [P N] vs. Maciek2 [P N] & Van [P N] & Wisior [P N] & Mallory [P N] & Selene [P N] ~ 505 000 % - dla Franca


    Zanim to się zacznie chce pogratulować wygranej @francowi, największej z nas wszystkich. Mam nadzieje że jak już potwierdzone zostanie wszystko to nadal będziesz nam cześć mówił. Czy już będziesz za cool dla nas? Może jakiś zjazd na który tym razem przyjedziesz :P



    A zaczęło się od słów Hetevoxa
    - zróbmy coś głupiego!
    Zastanawiałem się długo, wahałem, no lubię go ale to chyba za mało żeby mieć razem dzieci, jak on sobie to wyobraża. Dalsza rozmowa i doprecyzowanie szczegółów w tym że "coś głupiego" to jednak nie dzieci, i zapadła decyzja, robimy flotę i złomujemy. Reszta narad i planów szła trybem standardowym, nikt nie wiedział co ma robić, jak, dlaczego, z kim i czym. Poczytaliśmy forum, porozmawialiśmy z sojusznikami i nie tylko jak to się robi tę flotę i jak to oni to ST robią. Porad było kilka:

    Kromak napisał(a):

    ej która to godzina ? co mnie budzisz przed 3 !!

    priesten napisał(a):

    Zniszczę Cie, gdzie moja butelka.... ide spać pada już

    Ekonom napisał(a):

    No jak to jak się robi ST, tutaj masz formularz wybierasz coś z naszych puszówek no i uzgadniasz z Rada

    Antharas napisał(a):

    nie wejdzie raz, nie wejdzie za piątym, ale wejdzie albo wydoje to uni z dexa

    KKS napisał(a):

    no z allegro a z skąd ?

    John Makłowicz napisał(a):

    to poza mST też mają inny dział ? dziwne musze sprawdzić, tylko mi prąd włączą

    kruchy1916 napisał(a):

    Lecieć czy nie lecieć na to pytanie wiadro Ci odpowie!

    69DemoN69 napisał(a):

    ST sie robi powoli, bez pośpiechu

    Koloc napisał(a):

    wrócę z Żoliborza i pogadamy, musze jeszcze piasek kupić

    Ten Keyra napisał(a):

    A mnie to czemu pytasz, ale jak już rozmawiamy to powiedz Kromakowi że chce wrócić, stęskniłem się za wami mordy.

    Wojownik kajaczenko napisał(a):

    Kupie, sprzedam, przemiele. Cokolwiek, kogokolwiek. Pozdrawiam PN kiedy fuzja z nami? W kupie raźniej.


    Mając pełen obraz sytuacyjny oraz plan taktyczny napisałem do Hete
    -mam plan
    -jaki - dopytał Hete
    -no kurde sprytny, potrzebne nam są vaporyzatory i wolne sądy!
    -aha, no tak, a możesz dokładniej - dopytał Hete, odkładając kieliszek;
    -no potrzebne są kolonizatory i sondy, do kolonizatorów wsadzamy Marins, Maruderów i WidowMine, atakujemy planetę i księżyc jednocześnie abordaż na pełnej kurze, sondami robisz zwiad, reszta podczepia sobie po granacie, kumasz? - rzekłem ja
    -kumam, że ja przestaje pić a Ty przesiadasz się na dietę bez kleju z tapety - postawił warunki Hete
    -Zniszcze Cię !! Potrzebna nam pomoc, kogoś kto ogarnia, w takim razie lata tymi takimi co strzelają a nie tylko wożą proponuje Pana Radnego Mallorego ma dużo tego, nauczy nas. - I tak też się stało za co dziękujemy.
    -no to jeszcze cel - powiedział zły trzeźwiejący Hete;
    -a to nie oczywiste? Maciek farma for live nawet tatuaż ma taki - zaproponowałem
    -no to mamy jeszcze dwa wolne miejsca, może je sprzedamy - Powiedział Hete poprawiając dziwnego loka z boku twarzy.
    -a to już weźmy kogokolwiek, jakieś największe lamy i tak do odstrzału będą, poznamy ich potencjał i walniemy ich na kontrze - zakończyłem.

    I ot cały plan.
    Miał paść Maciek, bo jak nie my teraz to Komornicy za 2 tygodnie. Jednak Maciek nie grał czysto, sprawę wywęszył Wisior znany Pan psuja starć i zasadził na nas pułapkę, która się nie udało bo moralnie to jednak nasza wygrana.



    W samo południe mroźnych Walentynek spotkały się naprzeciw siebie następujące floty:

    Agresor Imperator Van [P N]
    ________________________________________________

    Recykler 1
    Lekki myśliwiec 10.000.000
    Statek kolonizacyjny 1.000.001

    _________________________________________

    Agresor Imperator Hetevox [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.000.000
    Sonda szpiegowska 16.000.000
    Statek kolonizacyjny 1

    _________________________________________

    Agresor Koloc z Żoliborza [P N]
    ________________________________________________

    Duży transporter 400.000
    _________________________________________

    Agresor Mallory z Rady [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.865.000
    _________________________________________

    Agresor Celestial General - Wejściówka Vip[P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 1
    _________________________________________

    Obrońca Maciek2 wkrótce na PZ [P N]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 7.500
    _________________________________________

    Obrońca Imperator Van [P N]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 101
    _________________________________________

    Obrońca Wisior bez klątwy ale z kablem[P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 555.555
    Gwiazda Śmierci 7.171

    _________________________________________

    Obrońca Mallory z Rady[P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.860.751
    Reaper 11
    Gwiazda Śmierci 4.006

    _________________________________________

    Obrońca Caryca Selene [P N]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.180
    Pancernik 746.000

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Nadal Imperator Van [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Upadły Imperator Hetevox[P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Koloc z Żoliborza [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Mallory z Rady [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Celestial General Vip [P N]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Maciek2 wkrótce na PZ [P N]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 7.500 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Nadal Imperator Van [P N]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 101 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Wisior bez klątwy ale z kablem [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 555.555 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 7.171 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Mallory z Rady [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.860.751 ( -0 )
    Reaper 11 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 4.006 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Caryca Selene [P N]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1.180 ( -0 )
    Pancernik 746.000 ( -0 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 136.260.127.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 0 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 27.597.899.781 metalu i 22.905.921.420 kryształu.





    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -68.995.050.000
    Kryształ: -57.265.053.000
    Deuter: -10.000.024.000
    agresor stracił łącznie 136.260.127.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 0
    Kryształ: 0
    Deuter: 0
    obrońca stracił łącznie 0 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Dla tych co zapytają po co to ST, opowiadam:
    -splendor, chwała i cześć bohaterska;
    -Dzięki Hetevox, umisz grać nie to co inni;
    -Bo ta gra jest bezsensu, więc robię bezsensu rzeczy bo inaczej po co grać;
    -Żeby mieć RW w top10 ACS na uni :P że niby co tak nie wolno? to się sami porozwalajcie, najlepiej dajcie cynk pomyśli się o czymś naprawdę dużym :P
    -Dziękuje za pomoc, w obronie;
    -Maciek Lama spękał i nie dał GSów wszytskich do ST;




    Mam nadzieje że komentarze pod tym starciem będą pełne jadu, wrogości, uszczypliwości itp bo kto się czubi ten się lubi.

    ps. Standardowo Dedykację dla Perseo

    Piwka, Magdy, Pavilusa, Cały Gang Kajaka - czekam na aktywna reaktywacje a nie tylko kołko akwarystów, Antharasa, Hellmonda i pewnego młodego bota ver. Reaver :D


    ps3. CHciałbym pozdrowić tez wszytskie sojusze z uni i innych graczy, mimo ostatnio dość dużej wrogości między graczami liczę że kiedyś będzie można spokojnie pogadać i pozłomowć się.

    ps2.
    Gdyby nie to RW to by nie było złomu Wojtka więc to nam się należą gratulację !!


    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Haku ().

  • Haaaa trzymane w tajemnicy RW widoczne tylko po spadkach na mmorpg w w końcu ujrzało światło dzienne :D czyli wariaty znowu w akcji, szalone 1kk kolonizatorów przemierzyło galaktykę z nadzieją, że skolonizują pół uniwersum, niestety w tym miejscu znowu pojawił się moon Maciek2 (który tym razem chyba coś wiedział o tej imprezie skoro są tam jego gsy, a nie tak jak ostatnio :D )
    Dziękuję Wam bardzo za te specjalne dedykacje przy tak fajnym starciu, aż się człowiekowi cieplej na serduszku zrobiło <3
    Jeśli następny zlot znowu wypadnie w czasie jakiejkolwiek innej imprezy to macie moje słowo, że pojawię się u Was :thumbsup:
    Gra jest bezsensu, umiecie w nią jak nikt inny :P
    Pozdro moje gangusy i reszta byłych sojuszników <3

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez franc ().

  • W sumie Van napisał wszystko co było do napisania, ale dorzucę kilka słów od siebie :E dobrze, że byli z nami ludzie którzy ogarniają bo znając nas nie trafilibyśmy we właściwego moona :D nawet przy okazji udało się pobić kilka rekordów, co też w jakimś stopniu czyni to ST wyjątkowym.

    Dzięki @Haku, @Selene, @Mallory, @Koloc, @Wisior, @Genek, @Maciek2 - wyszło jak zawsze, czyli najlepiej.

    Jedynie szkoda, że zamknęli rynek, bo pewnie udałoby się trochę więcej SS zorganizować. Ale w sumie nie ma co narzekać. Zabawa była przednia, kolejne ST sojuszowe jest, zysku nie ma :E

    Dzięki również wszystkim, którzy sprzedawali SS chętnie (i mniej chętnie) jak wystawiałem oferty :E

    @franc GRATY! Jesteś największym zwycięzcą tego i każdego innego ST na og.pl i pozostałych społeczności.

    To chyba do zobaczenia za rok... albo i nie...

    edit: bo taki jeden pejsaty mi przypomniał (pozdro @Z A N Y :E )
    Specjalna dedykacja dla LUMPów z uNorma! Siurki w dłoń komu tam jeszcze nie odpadł i skasujcie w końcu bieliźniarzy do końca :D już najwyższy czas na ostateczne rozwiązanie sklepu z bielizną.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -hetevox- ().

  • No, graty organizatorom tego spotkania towarzyskiego. Jak wszystkim już wiadomo, koledzy i koleżanki nasi wspólni i jakże kochani zdołali oszukać i zniweczyć wielki plan i przyćmić blask i należne miejsce, jakie miało to starcie zająć na Tablicy Chwały. Niestety, @Haku i @-hetevox- świętowanie musicie przenieść na przyszły rok, z jeszcze większymi flotami i rekordami :) . Trzymam kciuki za zacięcie i przyszłe pomysły.
    SZO atakującym, a obrońcom podziękowania za użyczenie mocy, oraz Maćkowi życzę, żeby się w końcu przestał dawać tak co roku bić.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • To jest jedno z tych strać w których pewnie nawet @Haku nie wie o co chodzi :)
    Nie mnie, gratuluję! Piękny % piękny zysk. Brawa dla obrońców zgrania !

    Pozdrawiam,

    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Wielkie gratulacje za kolejne wyjątkowe starcie w Waszym wykonaniu! Krzepiące jest widzieć, że traktujecie klikanie z właściwym grze dystansem i macie z tego ubaw.

    Dzięki za dedki, a Wam jeszcze większego starcia w przyszłości i przebicia liczby kolonków biorących udział w tym powyższym. O_O

    PS. Obiema "ręcyma" i nogami podpisuję się pod życzeniami dla Franca, a z tej części zlotu Xanthus, którą pamiętam - polecam tego użytkownika.
  • Jestescie nie do podrobienia :D dodajecie mnóstwo pozytywnej energi w sojuszu, i zarazem pewnego rodzaju normalnosc w podejsciu ;) za co wam dziekuje :P

    pozdro!!! i graty :D
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Zupełnie tego nie rozumiem.
    Leżę sobie na disco Xanthusowym, nagle wpada jakiś gość, linka zapodaje.
    Zwlekam swe starcze ciało z łoża, klikam (trafiam w link za którymś razem, bo ręka drży), otwiera się jakieś dziwne eSTe, a tam co?
    505 dla @franca.
    Sonda wysłana, zadanie miała jedno, sprawdzić kim jest ten franc.
    Brew mi drgnęła, ucho zatrzepotało, haluksy zniknęły, poczułem nawet jak jelita mi się prostują (dla tych co nie pamiętają ze szkoły, jelita mają około 7 metrów), przeraziło mnie to, bo sam mam ledwie metr i 87 centymetrów i prostujące się jelita nie są zdrowym objawem i mogą bezpośrednio rzutować na moją przyszłość.
    Wszelkie te niedogodności życiowe pojawiły się w związku z powrotem tej nieszczęsnej sondy, ona bowiem przytargała z sobą informację, kim jest rzeczony franc.
    Przecież to jest ta sama łajza która wkurzała mnie na X, ten sam podły człowiek, który nie dojechał do Warszawy (zresztą wraz z wymienionym w opisie drugim łajdakiem, czyli hellmondem) na zlot i nie napił się ze mną alkoholu w ilościach znacznych.
    Z inną łajzą nie dojechał do Szczecina, aby tam się zrehabilitować i napić się alkoholu (tak, znowu w ilościach znacznych) jak normalny biały człowiek i ponownie ze mną. Wredny typ.
    Kiedyś szedłem sobie wzdłuż rzeki (dla niewtajemniczonych takie info: Szczecin leży nad rzeką, a nie morzem), patrzę ja sobie, a przy latarni stoi człek, wygląda jak ostatnia łajza, potargane łachmany, błędny wzrok, czarne szpiczaste zęby, oddechem wypalał dziury w asfalcie, pozlepiane brudem kłaki na klacie układały się w osiem gwiazd (to jakiś szyfr?), bruzdy wyryte paznokciami nogowymi wskazywały, skąd kreatura nadeszła.
    Morda mi się ucieszyła, toż to musi być franc.
    - Fraaaaaaancccccc, mooooordoooo ty mooojaaaaa - zacząłem się drzeć - w końcu się widzimy, dawaj łajzo, napijemy się wódki
    Podszedłem bliżej, spojrzeliśmy sobie w oczęta, więź która przez krótki czas nas łączyła, nagle zaczęła się rwać, oddech kreatury spowił głowę mą, poczułem jak zaczyna odłazić mi skóra a oczęta mgłą zachodzą.
    To nie był franc.
    Odszedłem.

    I już chciałem powrócić na swoje X, gdy przypomniałem sobie, że grasują tu po forum jakieś ludzie, co pilnują, aby na temat pisać, zatem aby się nie czepił to: gratuluję ST. Opcja Kup Teraz na allegro jest w pyte!
    :D :D :D
  • Franc zdrówka lamo :D zaraz Cię minę w statach jak dalej się tak będziesz obijał.
    Gratulacje Van i Hete :)
    To miał być taki mały come back (wątpię, że się pojawie w st w glorii i chwale :E )...jakbym miał poprzednie konto to mogłoby być 10x tyle tych dtków :E
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Nie spodziewałam się że dostanę zaproszenie żeby "zrobić coś głupiego" a tu taka niespodzianka :). Dziękuję, cieszę się, tym bardziej że dobrze się to dla mnie skończyło, bo do końca nie byłam pewna czy ja złomuję czy będę złomowana ^^ .
    No i Maćka gsy tym razem obronione, oby tak dalej 8o .

    ps. oczywiście zdrówka dla Franca!
  • franc napisał(a):

    Haaaa trzymane w tajemnicy RW widoczne tylko po spadkach na mmorpg w w końcu ujrzało światło dzienne :D czyli wariaty znowu w akcji, szalone 1kk kolonizatorów przemierzyło galaktykę z nadzieją, że skolonizują pół uniwersum, niestety w tym miejscu znowu pojawił się moon Maciek2 (który tym razem chyba coś wiedział o tej imprezie skoro są tam jego gsy, a nie tak jak ostatnio :D )
    Dziękuję Wam bardzo za te specjalne dedykacje przy tak fajnym starciu, aż się człowiekowi cieplej na serduszku zrobiło <3
    Jeśli następny zlot znowu wypadnie w czasie jakiejkolwiek innej imprezy to macie moje słowo, że pojawię się u Was :thumbsup:
    Gra jest bezsensu, umiecie w nią jak nikt inny :P
    Pozdro moje gangusy i reszta byłych sojuszników <3
    gratulacje Kogucie wyleczenia się, pare lat temu graliśmy razem i wiem o co chodzi. Dużo zdrowia dla Ciebie i całej rodziny