kruchy [P N] & Kromak [P N] & Selene [P N] & Mallory [P N] & Andre [P N] vs. Bociek ( wojtekreal ) [3 X] ~ 2 407 655.4% - TOP 1 ACS U68 / TOP 2 ACS Ogame X1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kruchy [P N] & Kromak [P N] & Selene [P N] & Mallory [P N] & Andre [P N] vs. Bociek ( wojtekreal ) [3 X] ~ 2 407 655.4% - TOP 1 ACS U68 / TOP 2 ACS Ogame X1




    Witam, mam okazję wrzucić na forum niemałe starcie. Typowa akcja jak na PN przystało czyli mistrzowie bfs , tym razem przed 3:00 :smiley165:
    kolejna duża flota wroga w naszych reckach i to cieszy bardzo - możemy świętować ! ^^
    ostatnio było kilka dużych RW bez mojego udziału , to teraz troszkę nadrobiłem zaległości :evil:
    większość moonów wojtka również wyfarmiona z dexów.
    ponad 16kkk zebrane przez obrońcę czyli stosunkowo mała część złomu.
    Chciałbym podziękować przede wszystkim całej ekipie dzięki której powstało to RW. Wszystkim osobom które pomagały zbierać i osobom które pomagały zbierać a wyszło jak zwykle XD ( pozdro @Wisior )
    Przy okazji pozdrawiam wszystkich znajomych z którymi miałem okazję grać i mam okazję aktualnie grać.

    Pozdrawiam cały - najlepszy - unikatowy sojusz PN- siła !!!


    Selene : ,,Dziękuję sojusznikom za zaproszenie i wspólny lot, pozdrawiam PN i znajomych. Szczególna dedykacja dla Yes Mana."

    Andre : ,, Dawno nie było żadnego BFS- jak to w stylu PN, chociaż tym razem przed 3 :) Dzięki za zabawę podczas lotu. ''

    Mallory : ,, Dziękuje za lot, pozdrawiam sojuszników i znajomych, a obrońcy tradycyjne SZO ''


    Kromak : ,,Dziękuje wszystkim zaangażowanym, oraz pozdrawiam całe PN ze Słońcem Peru na czele !!! :))


    Dla wojtka SZO jeśli jednak takowe będzie.
    kilka słów od obrońcy:

    Bociek : ,,Gratuluję. Możesz przekazać gratulacje reszcie uczestników. Odbudowy nie będzie. O złom trochę powalczę. Dla Was będzie to szczególne rw... Taka mała prośba w tytule ST dajcie mój normalny nick który zajęliście.... Czyli wojtekreal.Pozdrawiam ''

    Kto pierwszy zaczął bawić się w zajmowanie nicków dobrze wiemy, ale to nic przy tym co pokazaliście przy złomowaniu Yes Mana.
    Macie za swoje- to tyle.

    Dnia 15-02-2021 --:--:--- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor kruchy [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 108.180
    Pancernik 2.522.196
    Krążownik 3.526.715
    Pathfinder 1.100.000

    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 3.782.420
    _________________________________________

    Agresor Selene [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 752.557
    Krążownik 2.000.000

    _________________________________________

    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.926.149
    Okręt wojenny 25.619
    Pancernik 1.856.299
    Pathfinder 396.806

    _________________________________________

    Agresor Andre [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 29.364.670
    Ciężki myśliwiec 33.404
    Niszczyciel 280.459
    Okręt wojenny 449.631
    Pancernik 1.220.229
    Krążownik 1.608.218
    Reaper 49.308
    Sonda szpiegowska 2

    _________________________________________

    Obrońca Bociek [3 X]
    ________________________________________________

    Mały transporter 536.491
    Duży transporter 870.314
    Lekki myśliwiec 36.295.352
    Ciężki myśliwiec 310.940
    Krążownik 2.504.896
    Okręt wojenny 1.122.296
    Statek kolonizacyjny 1.007
    Recykler 1.865.639
    Sonda szpiegowska 5.112.362
    Bombowiec 8.155
    Niszczyciel 116.839
    Gwiazda Śmierci 287
    Pancernik 2.132.193
    Reaper 4.702
    Pathfinder 826.709
    Wyrzutnia rakiet 8.103
    Lekkie działo laserowe 18.972
    Ciężkie działo laserowe 1.153
    Działo Gaussa 146
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor kruchy [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 107.146 ( -1.034 )
    Pancernik 2.515.442 ( -6.754 )
    Krążownik 3.183.839 ( -342.876 )
    Pathfinder 981.591 ( -118.409 )

    _________________________________________

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 3.774.022 ( -8.398 )
    _________________________________________

    Agresor Selene [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 750.665 ( -1.892 )
    Krążownik 1.816.518 ( -183.482 )

    _________________________________________

    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.750.510 ( -175.639 )
    Okręt wojenny 25.431 ( -188 )
    Pancernik 1.851.673 ( -4.626 )
    Pathfinder 355.405 ( -41.401 )

    _________________________________________

    Agresor Andre [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.931.962 ( -14.432.708 )
    Ciężki myśliwiec 22.381 ( -11.023 )
    Niszczyciel 280.094 ( -365 )
    Okręt wojenny 447.200 ( -2.431 )
    Pancernik 1.217.570 ( -2.659 )
    Krążownik 1.472.742 ( -135.476 )
    Reaper 49.260 ( -48 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -1 )

    _________________________________________

    Obrońca Bociek [3 X]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    17.211.744.495 Metalu, 11.686.268.628 Kryształu i 523.067.365 Deuteru
    4.302.936.124 Metalu, 2.921.567.157 Kryształu i 130.766.841 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 89.422.340.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 89.423.921.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 565.488.833.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 565.543.562.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 151.383.568.400 metalu i 89.381.969.200 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 163.200 metalu i 306.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 36.776.350.610 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    603.967.310 Metalu i 356.602.689 Kryształu
    22.661.000.000 Metalu i 22.661.000.000 Kryształu
    11.388.898.000 Metalu i 11.388.898.000 Kryształu
    12.600.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    12.000.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    14.109.946.989 Metalu i 5.890.053.011 Kryształu
    13.500.000.000 Metalu i 13.500.000.000 Kryształu
    32.250.000.000 Metalu i 32.250.000.000 Kryształu
    18.999.998.000 Metalu i 2.000 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    138.113.810.299 Metalu i 86.046.555.700 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 97.315.645.918
    Kryształ: 76.868.519.485
    Deuter: -2.671.369.794
    agresor zyskał łącznie 171.512.795.609 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -337.758.867.619
    Kryształ: -214.302.995.785
    Deuter: -50.258.049.206
    obrońca stracił łącznie 602.319.912.610 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Gratulacje wszystkim atakującym, zarówno starym wyjadaczom, Selence, Andre, Malloremu i Kromakowi, jak i naszej młodej i wygłodniałej, wschodzącej gwieździe Kruchemu .
    Wspaniałe starcie, z super zyskiem i wielkimi flotami . Trafienie tej floty i tej osoby jest miłe naszym sercom z wiadomych względów.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • No to macie przekichane za wychodzenie przed szereg !!

    Gratulacje wszystkim atakującym, niezłe wbicie noża w plecy, wlot Antharas'a tak nie zabolał jak Wasza próba zakrzyczenia mojej akcji.


    Graty dla @Wisior zła passa przełamana jego recki były najbliżej pełnego pz od lat
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Haku ().

  • gratulacje ,% naprawdę robi wrażenie, szybkiego przetopu, a obrońcy wszystkiego dobrego w realu, a jeśli jednak zdecyduje się na odbudowę to SZO
    jak feniks z popiołów znów odradzam się na nowo


    marcik jest moją osobistą różową kaczuszką do kąpieli :)
  • Ten nick zawsze mnie śmieszył, tak samo jak Someone New napisane pokemonem :P
    Nawet nie wiedziałem kto to, a teraz się dowiaduje, że takie zabawy są- nieładnie! To może być wielka szansa na pojednanie. :popcorn:
    Gratulacje dla sojuszników, w szczególności dla kruchego, który upilnował Boćka wojtekreala.
    Życzę przetopu na evencie w napęd spalinowy +5 najlepiej.
    Przy okazji: dejcie coś!
    Wojtekrealowi jak w nicku: powodzenia w realu, a może jednak SZO, bo każdy kiedyś wraca.
  • Znowu mój nick tam gdzie nie trzeba :E

    Graty Wojtek Lamko! :E

    Prawda jest taka że konto wegetowało, mówiłem że w południe zapnę urlop to nie, uparł się i się stało :E

    Wojtuś Lamusie żeby Selenka Cię walnęła to potwarz prawie jak Ciapata ;P ;P


    Edit:

    Graty agresorom

    Dzięki wam wygrałem karton whisky
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bocieek ().

  • Hahahahah Wojtek lamo :E Znając Twój zapał do gry wiedziałem że prędzej czy później tak to się skończy :D Dobrze się spało? :D

    @Mummel a ile jest jeszcze innych śmiesznych nicków, ale olać to bo to jakiś bubbel ;) mnie to najbardziej śmieszy jak ludzie są złomowania i później idą bez dumy i honoru do sojuszu który ich złomował czy też ich kolegów :)

    Graty kolejnego zacnego BFSa na koncie ;) już ostatniego pod tagiem 3 X :P

    Zysk miodzio ;) Wystarczy trochę dużo życia poświęcić na grę i jakie fajne zyski z tego człowiek ma :)

    Edit. Kruchy a tak btw to gdzie Ty byłeś jak YM złomowali że wyskakujesz z takimi tekstami? ;> vNo właśnie ;)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Procentu pogartuluje bo jest naprawde mega. Jak widze niektorych posty to nie wiem czy sie smiac czy plakac, ale w sumie " stara gwardia" PN potrafi zachowac sie z szacunkiem :thumbup: Wojtuś moje zdanie znasz, moglismy zakonczyc ta przygode z twarza jakies dwa miesiace temu :P . Obys teraz zrobil jak postanowiles. Jeszcze raz graty atakujacym, niewazne czy bfs, wazne ze flota opozycji i to tak wielka spakowana a wy jak mowilem PS 5 a na zlocie mozna sie zawsze spotkac.
  • Przeciwnicy pewnie się uśmieją z tego wspomnienia Yesa, ile można co? ;)
    Ale jakby nie było jest to jakiś motywator dla niektórych, "którzy nie maja życia i nic poza grą nie osiągneli" :popcorn:

    Ten ostatni argument bawi mnie w sumie najbardziej, wypominać komuś że ma zacięcie i czas na gre - śmiechu warte ;) To Starcie cieszy niezmiernie z wielu powodów, wojtek zawsze był top graczem i zawsze rósł jak na drożdzach, może sam jakiegoś zagrożenia wielkiego nie stwarzał, ale wraz z flota Miliego, czy Obsa była to jakaś siła z którą trzeba sie było liczyć, teraz przynajmniej chwilowo sytuacja sie wyklarowała i wydaje mi się że mamy już calkiem niezłą przewagę żeby bezpieczniej i pewniej robić pewne rzeczy.

    Dodając do tego fakt że nowy narybek czuje sie już w sojuszu jak u Siebie - gratki kruchy wiesz za co ;)
    Wiekszość ludzi jednak gra nie z upa - ale stale sie rozwija, może uda się w końcu definytwnie zdominować serwer, jak to zrobiliśmy na uni1, szczególnie że gramy regularnie, stale rośniemy i nawet jak nie ma jakichś skillowych akcji o których co chwile ktoś wspomina, PN-owi wystarczy być sojuszem robiacym wiekszosc starć na BFS-ie :D Szczególnie że ekipa jest zacna :)

    Oczywiście jest jeszcze Wilku, czy Demon no i oczywiście Komornicy którzy pewnie od czasu do czasu swój grosz dorzucą, ale mam nadzieję że ten pozytywny trend ostatnich 2-3 tygodni (pomijając Fremena) będzie nadal się rozwijał i trochę sie jeszcze pobawimy ;)

    Z mojej strony gratulacje całej ekipie, standardowo miałem okazje patrzec z boku jak wygladały ten manewry, dodatkowo podziekowania wszystkim którzy pomagali z reckami, troche farta tutaj było. Wojtkowi szybkiej odbudowy i wszystiego dobrego. I faktycznie czekamy na jakieś wieksze % - rekordy sa po to aby je bić :D


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • priesten napisał(a):

    Przeciwnicy pewnie się uśmieją z tego wspomnienia Yesa, ile można co? ;)
    Ale jakby nie było jest to jakiś motywator dla niektórych, "którzy nie maja życia i nic poza grą nie osiągneli" :popcorn:

    Ten ostatni argument bawi mnie w sumie najbardziej, wypominać komuś że ma zacięcie i czas na gre - śmiechu warte ;) To Starcie cieszy niezmiernie z wielu powodów, wojtek zawsze był top graczem i zawsze rósł jak na drożdzach, może sam jakiegoś zagrożenia wielkiego nie stwarzał, ale wraz z flota Miliego, czy Obsa była to jakaś siła z którą trzeba sie było liczyć, teraz przynajmniej chwilowo sytuacja sie wyklarowała i wydaje mi się że mamy już calkiem niezłą przewagę żeby bezpieczniej i pewniej robić pewne rzeczy.

    Dodając do tego fakt że nowy narybek czuje sie już w sojuszu jak u Siebie - gratki kruchy wiesz za co ;)
    Wiekszość ludzi jednak gra nie z upa - ale stale sie rozwija, może uda się w końcu definytwnie zdominować serwer, jak to zrobiliśmy na uni1, szczególnie że gramy regularnie, stale rośniemy i nawet jak nie ma jakichś skillowych akcji o których co chwile ktoś wspomina, PN-owi wystarczy być sojuszem robiacym wiekszosc starć na BFS-ie :D Szczególnie że ekipa jest zacna :)

    Oczywiście jest jeszcze Wilku, czy Demon no i oczywiście Komornicy którzy pewnie od czasu do czasu swój grosz dorzucą, ale mam nadzieję że ten pozytywny trend ostatnich 2-3 tygodni (pomijając Fremena) będzie nadal się rozwijał i trochę sie jeszcze pobawimy ;)

    Z mojej strony gratulacje całej ekipie, standardowo miałem okazje patrzec z boku jak wygladały ten manewry, dodatkowo podziekowania wszystkim którzy pomagali z reckami, troche farta tutaj było. Wojtkowi szybkiej odbudowy i wszystiego dobrego. I faktycznie czekamy na jakieś wieksze % - rekordy sa po to aby je bić :D
    Ty faktycznie największe zagrożenie stwarzałeś, to że masz flotę zawdzięczasz fuksowi czasem, a czasem że Cię w czas obudzili..

    A Kruchy to jak myślisz jak Ninja chodzi? tylko nie pisz proszę o dowody bo i po co :E
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • bocieek napisał(a):

    Ty faktycznie największe zagrożenie stwarzałeś, to że masz flotę zawdzięczasz fuksowi czasem, a czasem że Cię w czas obudzili..
    A Kruchy to jak myślisz jak Ninja chodzi? tylko nie pisz proszę o dowody bo i po co :E

    Nie napisałem niczego nieprawdziwego ;) Wojtek stwarzał prawdopodobnie takie same niebezpieczenstwo solo jak ja. Swoja droga zawsze byłem ogamowym dzieckiem szcześcia i jestem z tego dumny ;) Faktycznie jakbym grał w 3X pewnie floty by już nie było, pierwsze farmienia kruchego były 2h przed RW czy dlużej? Złom leżał nawet w waszym Ulu i nikt nie zauważył, nie ostrzegł kolegi? Troche słabo, jak jak zaśpię to potrafie mieć wjazd na chate przez sojusznika żeby mnie obudzić - takich mam graczy :E pzdr ancymon


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • 69DemoN69 napisał(a):

    [...]mnie to najbardziej śmieszy jak ludzie są złomowania i później idą bez dumy i honoru do sojuszu który ich złomował czy też ich kolegów :) [...]
    Pomijam już ten śmieszny przytyk ale...

    Mili i Bociek i Wojtekreal i CRACOVIA KRAKOW [3 X], zasiadacz [-] vs BornToDie i Gabbana i MaLy GLoDeK [RoA], obserwator [BOSS] - 168587,96% top2 OGAME.PL

    Czyli waflujesz się z kimś, kim gardzisz? Troszke to schizofreniczne ;)


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Radim napisał(a):

    69DemoN69 napisał(a):

    [...]mnie to najbardziej śmieszy jak ludzie są złomowania i później idą bez dumy i honoru do sojuszu który ich złomował czy też ich kolegów :) [...]
    Pomijam już ten śmieszny przytyk ale...
    Mili i Bociek i Wojtekreal i CRACOVIA KRAKOW [3 X], zasiadacz [-] vs BornToDie i Gabbana i MaLy GLoDeK [RoA], obserwator [BOSS] - 168587,96% top2 OGAME.PL

    Czyli waflujesz się z kimś, kim gardzisz? Troszke to schizofreniczne ;)
    Jest taki cytat i mądrość życiowa:
    "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"
    I oddzielając ziarno od plew, warto zauważyć tag jaki pozostał u Obsa ;)

    To że wolał latać z nami przeciwko Wam (w sumie to nawet nie wiem kim jesteś (ale pewnie waflujesz się z PN, może nawet tam grasz :D ) więc przeciwko PN raczej lepiej tu brzmi) to całkiem inna sprawa jak iść mieszkać z kimś kto Cię .......

    Ogółem 3X było znane z tego ze z nikim się nie bratało i walczyło z każdym do okoła ;) Później lata stagnacji... i mamy co mamy ;)

    Tyle ode mnie i nie będę już do tego wracał bo zawsze najwięcej mają do powiedzenia Ci co najmniej wiedzą, a mi się nie chce tłumaczyć :E Myślcie dalej swoje ;)

    Pozdrawiam i gratuluje, sam jestem ciekaw co to za danie główne... z Makłowiczem szykujecie chyba :E

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem;)
    Graty PNy! Mega starcie i mega %
    Kruchy miałeś nosa. Zaryzykowaliscie długi lot przez galę i się opłaciło ;)
    Cieszę się że mogłem pomóc w zbiórce złomu.
    Bociek czy Wojtekreal SzO jeśli będzie ;) PS szacun dla Wilka za obiektywna wypowiedź ;)

    ABW - Uni 68

  • 69DemoN69 napisał(a):

    To że wolał latać z nami przeciwko Wam (w sumie to nawet nie wiem kim jesteś (ale pewnie waflujesz się z PN, może nawet tam grasz :D ) więc przeciwko PN raczej lepiej tu brzmi) to całkiem inna sprawa jak iść mieszkać z kimś kto Cię .......

    Ogółem 3X było znane z tego ze z nikim się nie bratało i walczyło z każdym do okoła ;) Później lata stagnacji... i mamy co mamy ;)

    Musze powiedzieć że strasznie mnie zainteresowało co tutaj czytam.

    Przed pierwsza fuzja na 68 to akurat 3 X sie probowaly dogadać z kim się dało przeciwko nam. Nieoficjalnie przecież było porozumienie, z cześciami flot Boss czy nawet Coffyshopami? (tego ostatniego pewien nie jestem)

    Poszło to tak daleko że nawet wzieliście w swoje szeregi najwiekszego czita na uniwersum, na którego polowaliście latami w końcu to gra i jak mowisz "wróg mojego, wroga..." no i na zjeździe zawsze przywiózł kilka butelek, a to tylko gra ;)

    Fila nie licze - wiem że był tylko Waszym fanklubem :E

    Troche hipokryzją wali Demon jak używasz takich argumentów


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • 69DemoN69 napisał(a):



    całkiem inna sprawa jak iść mieszkać z kimś kto Cię .......
    Powiedziałbym, że Aro lubi to :E
    malyszu [3 X], Mili [3 X], Thrall [3 X], wojtekreal [3 X] vs RasputiN [JACKASS] - 140 457,74%

    Nie ma się co kłócić i zaśmiecać tematu. Zarówno po jednej jak i drugiej stronie są/byli wirtuozi Ogame. Gra się zmienia, pojawia się więcej bfsów, mniej kombinowanych akcji. % też coraz większe. Stare Ogame już nie wróci i trzeba korzystać z tego co jest, bawić się grą :) P N z 3X nigdy po drodze nie było i przez wzgląd na nie tak dawne wydarzenia na pewno nie będzie. Byle jak, ale się szanujmy :) sam jestem D... nie gracz, więc pozostaje mi przyglądać się z boku i czekać na kolejne, większe % które mam nadzieję pojawią się jeszcze w tym dziale. Zarówno z jednej jak i drugiej strony :E

    graty raz jeszcze dla sojuszników, a Wojtkowi SzO. Nie da się ukryć, że napsuł nam trochę krwi :D
  • Poziom Twoją moc bojową solo porównałbym max do Włosia po złomie i podkreślam PO ZŁOMIE. Wojtek to nie ta liga byku i nie graj tutaj gościa co wie coś czego inni nie wiedzą :E

    Szkoda Wojtek, tyle radości sprawiało Ci latanie na obcych/piratów, każde RW to była kupa emocji a kolejne ekspedycje niosły ze sobą nutkę ciekawości "czy może dziura tym razem?" :E Aż skończyłeś z laptopem na brzuchu :E Żebyś chociaż zapił to pół biedy :E SzO :D


    No i przed ciecią znowu, szacun. Graty, % sporawy, ciężko będzie wyrównać :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Poziom jak zwykle kozak jak już na uni nikt prawie nie gra :E a tak to przespał wszystko na urlopach :X

    @wojtekreal2 ty lamo :D chociaż ja wcale nie lepiej skończyłem :E odbierz dok, sprzedaj penom i miej wyczochrane w tę grę :P niektórym to ego wyskoczyło do niebotycznych rozmiarów, bo machlojach z ekspedycjami :E

    ale żeby nie było gratulacje się należą, % zacny, zysk tez niczego sobie :)
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • priesten napisał(a):

    Musze powiedzieć że strasznie mnie zainteresowało co tutaj czytam.

    Przed pierwsza fuzja na 68 to akurat 3 X sie probowaly dogadać z kim się dało przeciwko nam. Nieoficjalnie przecież było porozumienie, z cześciami flot Boss czy nawet Coffyshopami? (tego ostatniego pewien nie jestem)

    Poszło to tak daleko że nawet wzieliście w swoje szeregi najwiekszego czita na uniwersum, na którego polowaliście latami w końcu to gra i jak mowisz "wróg mojego, wroga..." no i na zjeździe zawsze przywiózł kilka butelek, a to tylko gra ;)

    Fila nie licze - wiem że był tylko Waszym fanklubem :E

    Troche hipokryzją wali Demon jak używasz takich argumentów
    heheh zabawny jesteś,
    Nie grałeś na u i 29 a wypowiadasz sie jakbyś grał i wiedział
    "...wróg? Wróg! , ale swój..."

    Tak jak Demon pisał x-y latały na każdego z nami (kawoszami) też mieli "wojne" a że u nas była jedna osoba ze skilem i miał znajomosci czego nikt mu nie bronił to i latał z kim chciał , reszta to nawet fsow dobeych nie umiała robić :E , wiec ja nie wie o jakim porozumieniu mowisz :ocb: .

    Na 29 kazdy sojusz grał solo , jedynie była Coma ktora nikomu nie lezała i kazdy byl chetny zeby przyczynic sie do ich "upadku" co nastapilo samo.

    Na aro polowali latami? Raczej kiedy chcieli i to nie byl nie uchwytny cel. Złomowali kogo chcieli tak jak i tu gdy byli aktywni.

    Graty za całokształt

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Turysta^ ().