SZTURMAN [GoT] vs. Blond_Tepa_Dzida [PIS] ~ 12 514.22%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • SZTURMAN [GoT] vs. Blond_Tepa_Dzida [PIS] ~ 12 514.22%

    Witam

    Jedni płaczą na discordach jacy to jesteśmy źli bo nie mamy za nic banów a my ich złomujemy :)
    otóż nie dostajemy banów @zona_rolnika dlatego, ze nie oszukujemy, wiem, że dla wielu to nierealne ugrać więcej nie pushując się ale właśnie tak robimy, gramy stare dobre Ogame i nie potrzebujemy wałów :)
    Wy dalej płaczcie na ogólnych kanałach a my dalej będziemy was ścigać :D

    Kolejny PIS pomaga mi budować flote :D

    Rolnikowa ostatnio bije piratów ja wściekła więc stratę moment odrobi - odbudowy życzę :)

    Pozdrowienia dla całego GoT - Jesteście MEGA fajną ekipą :)
    Dla REX z Quasar !
    Dla wszystkich znajomych !




    Dnia 09-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor SZTURMAN [GoT]
    ________________________________________________

    Pancernik 333.333
    _________________________________________

    Obrońca Blond_Tepa_Dzida [PIS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.423
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 5
    Pathfinder 108.037
    Wyrzutnia rakiet 1
    Lekkie działo laserowe 9.826
    Działo Gaussa 50
    Działo jonowe 324
    Wyrzutnia plazmy 145
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor SZTURMAN [GoT]
    ________________________________________________

    Pancernik 333.216 ( -117 )
    _________________________________________

    Obrońca Blond_Tepa_Dzida [PIS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    145.782.000 Metalu, 92.659.461 Kryształu i 198.904.539 Deuteru
    152.614.513 Metalu, 23.165.620 Kryształu i 300.715.911 Deuteru
    38.184.516 Metalu, 5.802.032 Kryształu i 75.190.346 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 9.945.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 19.012.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 3.402.035.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 3.455.674.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 437.567.500 metalu i 813.854.000 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 1.419.000 metalu i 2.158.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.033.018.938 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 12514.22%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 769.219.529
    Kryształ: 928.642.613
    Deuter: 571.143.796
    agresor zyskał łącznie 2.269.005.938 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.263.922.029
    Kryształ: -1.775.812.113
    Deuter: -1.448.958.796
    obrońca stracił łącznie 4.488.692.938 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Zastanawiałem się długo czy odpowiedzieć tutaj, ale już nie mogę wytrzymać.
    Gratulację dla Szturmana za wykorzystanie błędu żony a żonie dużo udanych piratów aby odrobić szybko.

    Teraz co mnie denerwuje
    Ja wiem że wielu nas nie lubi, nie trawi wręcz nazywa pusherami, szczekaczami itd., ale proszę nie generalizować, wkładać wszystkich do jednego worka bo wielu się myli. Wiem że niektórzy będą dalej to robić ale mam pytanie ! Proszę Szturman napisać ile osób z Got nie miało bana ?? nawet jednodniowego ? Bo czyż Szturman nie był na banie ?? czyli jak miał też jest oszustem ?? bo nawet za bzdurę ban to oszustwo !!!
    Jestem jednym z nielicznych którzy mają do tego prawo !!! Dla zainteresowanych sprawdzić czy kiedykolwiek od 2006 roku ktokolwiek dał mi bana !!!! Mam już dość tych zawistnych ludzi ogame. Wiem że niektórych zmienia ta gra nie do poznania, liczą się tylko punkty, st-ki zadowolenie swego ego ale nie wszystkich !!!!!!!!!!! Wielu pisało tickety na mnie że niby bot, puskonto Jupitera, program komputerowy itd. więc najpierw popatrzcie na swoje towarzystwo i sumienie.
    Ostatni mój post w tym dziele i jak nawet ST się zrobi nie zamieszczę bo i tak napiszą że push albo że kupiłem.

    Pozdrawiam że szpitala :) kiedyś wrócę
  • pavilus!!! napisał(a):

    Zastanawiałem się długo czy odpowiedzieć tutaj, ale już nie mogę wytrzymać.
    Gratulację dla Szturmana za wykorzystanie błędu żony a żonie dużo udanych piratów aby odrobić szybko.

    Teraz co mnie denerwuje
    Ja wiem że wielu nas nie lubi, nie trawi wręcz nazywa pusherami, szczekaczami itd., ale proszę nie generalizować, wkładać wszystkich do jednego worka bo wielu się myli. Wiem że niektórzy będą dalej to robić ale mam pytanie ! Proszę Szturman napisać ile osób z Got nie miało bana ?? nawet jednodniowego ? Bo czyż Szturman nie był na banie ?? czyli jak miał też jest oszustem ?? bo nawet za bzdurę ban to oszustwo !!!
    Jestem jednym z nielicznych którzy mają do tego prawo !!! Dla zainteresowanych sprawdzić czy kiedykolwiek od 2006 roku ktokolwiek dał mi bana !!!! Mam już dość tych zawistnych ludzi ogame. Wiem że niektórych zmienia ta gra nie do poznania, liczą się tylko punkty, st-ki zadowolenie swego ego ale nie wszystkich !!!!!!!!!!! Wielu pisało tickety na mnie że niby bot, puskonto Jupitera, program komputerowy itd. więc najpierw popatrzcie na swoje towarzystwo i sumienie.
    Ostatni mój post w tym dziele i jak nawet ST się zrobi nie zamieszczę bo i tak napiszą że push albo że kupiłem.

    miałem raz bana za vpn i ciąży na mnie to piętno i będzie ciążyć do końca mojej gry, poza tym nigdy nie miałęm za push ani za nic innego złego. w GoT o ile dobrze pamiętam to miałem bana ja za vpn, Gonero za bash chyba albo też za vpn. Poza tym chyba nikt, w GoT za push miał tylko gierek kiedy u nas był, poza tym nikt. Teraz porównaj sobie ilu graczy miało bana za push czy za bota u was, czy teraz czy jak była inna nazwa :slight_smile: Co innego jest kupić antymaterie z Brazylii czy wejść w pracy na konto gdzie wymagany jest vpn a co innego grać na bocie dzieki któremu jest się prawie nie do złapania albo rosnać w oczach podczas gdy sprzedane konta maleją :)Wiesz, mogą gracze pchać Cię do jednego wora z oszustami skoro z nimi grasz i tolerujesz ich wały - nie dziw się... akurat Ty grasz raczej czysto :wink:
    Teraz się zaczne burza bo każdy ban jest taki sam itd itp i, że nie jestem święty i GoT ma kumpli w GO itd :slight_smile: śmieszne to wszystko, z czasem gra i tak wszystko zweryfikuje w miarę :wink:



    Nie mam zamiaru już tu odpisywać na zaczepki :wink:

    @pavilus!!! nie wiem co Ci się stało ale szybkiego powrotu do zdrowia :slight_smile:
  • To ja się wypowiem :D
    Graty ubicia moich pionków :P
    Odrobione już :P
    Teraz mogę wrócić do nazwy queen of the ogame bo królowe noszą koronę ;)
    Trafiłeś moment gdy źle się trochę czułam i zapomniałam o pionkach cóż życie :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.