Hellmond [N-D] & władca much [N-D] vs trampek [Minionki] - 1.607.600% Top 2 ACS Xanthus Top 4 ACS X1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hellmond [N-D] & władca much [N-D] vs trampek [Minionki] - 1.607.600% Top 2 ACS Xanthus Top 4 ACS X1

    Flota Trampka została wyskanowana na grubych minutkach - Sileence już po chwili był gotów do lotu, jednak aktywność na planecie matce Obrońcy powstrzymała nasze zakusy. Gdy tylko na rzeczonej planecie wskoczyły minutki, bez wahania wystartowaliśmy co tylko bardziej rączymi statkami w naszym arsenale - nie była to bynajmniej pierwsza próba upolowania floty, która tak dotkliwie dała się we znaki naszemu sojuszowi. Nie tak przecież dawno ledwie 3 minuty dzieliły Sileence'a od tego by samotnie unicestwić armadę Trampka, nie mówiąc tutaj nawet o co najmniej paru lotach ACS, które również spełzły na niczym.

    Tym jednak razem przewrotny ogame'owy los uśmiechnął się do nas, a każdy kto choć trochę zna historię tego uniwersum (nie zapominając o Urielu, na którym Trampkowa flota ma swoje korzenie) wie jak bardzo Obrońca dopiekł nam swoimi atakami - nie będę ich tutaj wszystkich wymieniał, bo znów zostanie mi zarzucona zbytnia kurtuazja - wystarczy zajrzeć w TOP10 Xanthus!

    Wracając stricte do samej akcji, to przebiegła ona tak doskonale/pomyślnie/nudno* jak tylko mógł lot na BFS.
    *wybierz właściwie

    Za wszelkie Zboczki oraz Domki, które doznały krzywd z ręki Trampka, dzisiaj odebraliśmy co nasze.

    Podziękowania za to Starcie (z wielkiej, nie bez kozery, litery pisane) będą możliwie krótkie: dla Domków i buddy, że zawsze są niczym dom na skale, ( 8) )
    dla Ekipy ze starego Uriela, czyli Ostatecznego Rozwiązania, dla C-B z Mexicany, dla discorda Xanthus oraz w końcu wszystkich Graczy Xanthus, za to że w tak znakomitym składzie, możemy się wspólnie bawić!

    A na koniec to co równie ważne jak wszystko powiedziane wcześniej: SzO Trampku szczere i oby rychło wcielone w życie.

    tak wracając do Domków!

    Sileence napisał(a):

    Dzięki Hell za cynk i lot , SzO Trampek- sojusz bogaty w surowce na pewno wspomoże. To co oddaliśmy wraca do Domków. :E


    Dnia 06-02-2021 00:41:56 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Hellmond [N-D]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.525.314
    Okręt wojenny 499.858
    Pancernik 505.292
    Pathfinder 82.024

    _________________________________________

    Agresor wladca much [N-D]
    ________________________________________________

    Krążownik 4.317.548
    Okręt wojenny 422.113
    Pancernik 2.450.955

    _________________________________________

    Obrońca trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Mały transporter 290.301
    Duży transporter 133.699
    Lekki myśliwiec 7.377.772
    Ciężki myśliwiec 52.576
    Krążownik 1.180.260
    Okręt wojenny 244.244
    Statek kolonizacyjny 195
    Recykler 1.041.574
    Sonda szpiegowska 110
    Bombowiec 312
    Niszczyciel 2.499
    Gwiazda Śmierci 89
    Pancernik 1.070.870
    Reaper 89.723
    Pathfinder 88.045
    Wyrzutnia rakiet 350

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Hellmond [N-D]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.175.322 ( -349.992 )
    Okręt wojenny 478.527 ( -21.331 )
    Pancernik 493.336 ( -11.956 )
    Pathfinder 61.732 ( -20.292 )

    _________________________________________

    Agresor wladca much [N-D]
    ________________________________________________

    Krążownik 3.379.002 ( -938.546 )
    Okręt wojenny 406.516 ( -15.597 )
    Pancernik 2.397.687 ( -53.268 )

    _________________________________________

    Obrońca trampek [Minionki]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    78.555.410 Metalu, 235.873.318 Kryształu i 911.189.018 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 45.756.374.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 209.781.042.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 97.625.128.300 metalu i 62.451.075.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.225.617.746 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 68.152.107.710
    Kryształ: 50.199.922.718
    Deuter: -2.806.582.982
    agresor zyskał łącznie 115.545.447.446 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -109.992.148.410
    Kryształ: -76.964.669.318
    Deuter: -24.049.842.018
    obrońca stracił łącznie 211.006.659.746 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez sheaker ().

  • Naprawde nic mnie tak dzis nie ucieszylo jak wiadomosc ze Trampek spakowany w Recki ND. Dzieki wam poranna kawa smakowala wybornie :) Ostatnio dal mi sie we znaki i odebraliscie towar z nawiazka. Pomimo wielu sporow miedzy mna a Trampkiem mam nadzieje ze wroci do gry, ale juz teraz bedzie troche mniej wykrzykany :bicz1: XD Pomimo ze chlopowi sie przysnelo to GRATYYYY WIELKIEE Pany. Piekny zyskk!!!!
  • Chce się powiedzieć "w końcu", bo to już dawno powinno się stać, nie raz nie dwa tak mało brakowało, a zadania wcale nie ułatwiał styl gry trampka UFS. Wielkie graty hell oraz władca, dla takich chwil gra się w Ogame
    Trampkowi szczere SzO, o ile będzie, bo doszły mnie słuchy, że Ogame to teraz Pay yo win przez jakieś paczki surowcowe? Gdy już myślisz, że GF może bardziej popsuć tą grę, to wiedz, że się mylisz

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ
  • Ponoć kto sie słucha hella ten w zime w trampkach popierdziela, nic dodac nic ująć :D Gratulacje panowie (w tym miejscu znajdowało sie nie cenzuralne słowo na P) porządnie tak jak domeczki lubią najbardziej 8-) Trampek już miał okazje pokazać że jest mistrzem odbudowy i wstaje z kolan zanim pył bitewny rozejdzie sie po galaktyce. Życzę wam spokojnego przetopu a obrońcy jak największej pojemności w transach :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 2+2 ().

  • Po pierwsze i najważniejsze: DEJ!!!
    Po drugie też ważne: Trampek SzO!!!
    Po trzecie żeby nie było: graty...

    Przyfarciłem wczoraj, że jeszcze zerknąłem na discorda zobaczyć te menelskie piątkowe bełkoty, a tu parę minut do wlotu. Dzisiaj już za to wszystko wróciło do normy i bełkot powrócił ze zdwojoną siłą :D
    RW zacne, nieczęsto zdarza się oglądać wyliczone zawrócone teleportuj. No i ten zysk petarda dopełnia całość. Fajnie się ogląda te nasze Xanthusowe potyczki.
    Oby tak dalej i powodzenia w przetapianiu i odbudowywaniu dla wszystkich :)

    Pozdrawiam
  • No i proszę... najpopularniejszy bolek uni Uriel w końcu do zera zrobiony.
    Nie wiem, co by mnie ucieszyło bardziej niż ten widok. Więcej szczęścia niż rozumu.
    Szczęśliwego urlopowania, mam nadzieje że wiecznego :) w sumie, to jedyne co umiesz najlepiej... wrzucać urlopy.

    Wypadałoby chociaż pogratulować, ale co tam można po takim trampku oczekiwać :)

    Graty Panowie, świetny &, super zysk a i zgniłe jajo zapakowane.

    Pozdrawiam,
    Piwek


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Trzeba przyznać, że bardzo ładnie siadło, zysk też jeden z większych, jeśli nie największy, jaki widział Xanthus. Czy coś to starcie zmienia? Chyba nie, fuzja już tuż tuż (sic), a jedyną zmianą będzie fakt, że znacznie trudniej będzie zgromadzić skład na ACS 5 vs 1 przeciwko władcy, co już i tak do prostych nie należało.

    Trampek Sz/O, flota była budowana na dziesiątkach, jeśli nie setkach wlotów. Takie jest jednak OGame, że możesz być najlepszym graczem, popełnić jeden błąd i przestać się zupełnie liczyć. Umiejętności gracza są tutaj ważne, ale bez floty na koncie wystarczą co najwyżej na stukanie górniczych flot. Padło 210 kkk surowców u Ciebie, dok zwróci Ci jakieś 31,5 kkk (mam nadzieję, że zbudowałeś doki do 7-8 lvl). Wystarczy to na dobrą zabawę bez spiny, na jakieś drobne polowania, reszta jest tylko kwestią skali. Skali, która prędzej czy później dopadnie cały Xanthus, bo w końcu dostaniemy jakiegoś gracza wykorzystującego bugi na wielką skalę lub mającego naprawdę gruby portfel. Nie teraz, to po fuzji. Która już tuż tuż (sic).

    Lwica jest boska :)
  • panpiwek1234 napisał(a):

    No i proszę... najpopularniejszy bolek uni Uriel w końcu do zera zrobiony.
    Nie wiem, co by mnie ucieszyło bardziej niż ten widok. Więcej szczęścia niż rozumu.
    Szczęśliwego urlopowania, mam nadzieje że wiecznego :) w sumie, to jedyne co umiesz najlepiej... wrzucać urlopy.

    Wypadałoby chociaż pogratulować, ale co tam można po takim trampku oczekiwać :)

    Graty Panowie, świetny &, super zysk a i zgniłe jajo zapakowane.

    Pozdrawiam,
    Piwek
    Mimo wszystko troche szacunku do pokonanego. piwek - teraz zrozumialem dlaczego slyszalem o tobie takie zdanie w sojuszu jakie slyszalem.
    Oczywiscie gratuluje wygranym, bo za wynik koncowy sie nalezy, ale nie przesadzalbym ze zbytnia ekstaza. Zlapac na BFS to nie jest jakas finezyjna akcja.
    Na dawnym Urielu @khz tez zezlomowal @trampek. I jak sie to skonczylo ? @trampek powstal i odebral co Jego i chyba wiecej niz to co teraz stracil.
    Teraz tez powstanie i na miejscu Muchy i Hella juz bym sie zaczal bac :evil:
    @trampek SzO, agresorom gratki i "***** **" - taka parafraza :>
  • No cóż.
    Raz jedni, innym razem drudzy dostają po twarzy.
    Hellmond w ryło dostał, móh włatca też, teraz po pysku wyłapał trampek. Takie life.
    W mordę i nożem, jakiś czas temu to rozpisałbym się na 2k znaków, opisując jakieś dziwne, aczkolwiek prawdziwe historie, a teraz mi się nie chce.
    SKS nadszedł i za twarz trzyma.
    Starcie jednak jest duże, trochę większe od mojego, zatem: gratulacje Wy dość niewysokie budowle, a Tobie żółty potworze, odbudowy!
    ;] ;] ;]
  • Po 1 - dobra robota chłopaki ! :)
    Po 2 - kazaliście mi rok czekać na zemstę po moim złomie
    Po 3 - kozacki zysk
    Po 4 - Niskie Domki górą ! ❤️
    Po 5 - Trampek pewnie jeszcze nie jedno pokażesz, także Szo i wszystkiego dobrego ! :)
    Po 6 - OGame sysa pytonga, a ja mogę się wyspać :) buziaki z zaświatUF
    Wraz z wprowadzeniem nowego hasła "Palce lizać" personel KFC wycofał papier toaletowy z firmowych ubikacji.

    Gdy masz doła, pomyśl sobie, że jesteś tym plemnikiem, który wygrał.
    Uni 33 - KoU <3
    Uni 58 - A.o.D <3
    Uni Ursa - BWOLF/MNS <3
    Uni Xanthus - Wraith/N-D <3
  • Starcie niby normalne ale zaskoczyło Trampka jak przerwany szambociąg zaskoczył Pana trzaskowskiego ,zysk gruby jak kot kaczyńskiego,procent też bardzo wielki jak głupota polskiego rządu,Hell i władca much-Gratki wielkie(chciał bym powiedziec tak wielkie jak eko Hella ale to by była taka sciema jak nasz prezydent ;) )Trampkowi SZo,wszystkim grajacym na uni X zycze powodzenia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CBR​ ().