Top 1 i top 2 czyli dwaj panowie z małymi ptakami

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 1 i top 2 czyli dwaj panowie z małymi ptakami

    Witam
    Po długiej przerwie znowu wróciłem do Ogame , czas jest to dlaczego nie.
    Wiedziałem że antymateria rządzi się swoimi prawami , że zawsze sie znajdzie kilku chcących się dowartościować więc wpakują w tą grę więcej kasy żeby być dobrymi za pieniądze a nie poprzez skill ale to co się tu dzieje teraz to co to w ogóle jest ? :E :E
    Dwóch typów dombri , volt przewaga 10kkk pkt nad top 3 obaj, co myślicie o tych graczach ? Bo ja dzieki tym dwóm nie wydałem na tym uni ani złotówki z ręką na sercu i osiągnąłem 55k punktów w chwili kiedy pisze tego posta. I podejrzewam że wielu graczy którzy chcieli by sobie powojować nawet wydać to 50-150 zł na anty poklikać tego nie zrobią bo widzą na uni takich matołów, wystarczy ze sie takiemu nie spodobasz to Ciebie zru.... do zera :D
    Proszę o wypowiedzi co myślicie o takim stulejarstwie
  • Dla ludzi z dobrze preferującymi własnymi działalnościami wydanie 2000zł miesięcznie na antymaterie to jak dla osoby na etacie 50zł więc nie ma co się dziwić że obierają taki kierunek gry ;) jest za to 16100000 antymateri(bez promocji) co daje prawie 45 pełnych pakietów surowców :D

    POZDRO&POĆWICZ
  • I am back napisał(a):

    umpa napisał(a):

    Dla ludzi z dobrze preferującymi własnymi działalnościami wydanie 2000zł miesięcznie na antymaterie to jak dla osoby na etacie 50zł więc nie ma co się dziwić że obierają taki kierunek gry
    Ale malo kto to ogarnia bo przeciez srednia krajowa w Polsce to nawet do 3 tys zl nie dobija wiec jeden z drugim i kolejnym mierza takich swoja miara :D
    A Ty taki bogaty jesteś kolego ? Że wytykasz z jakiego kraju pochodzimy i ile u nas się zarabia ? Widzę że z góry zakładasz nawet ile ja zarabiam bo posta tego wrzuciłem :D , wyraziłem swoją opinie na ten temat , uważam że inwestując w grę tyle pieniędzy nie ma żadnej zabawy mało tego psują zabawę innym którzy klikają dla zabicia wolnego czasu w pracy lub na przykład ze znajomymi , szanse niech są chociaż w miare wyrównane.
  • final w ustach napisał(a):

    A Ty taki bogaty jesteś kolego ? Że wytykasz z jakiego kraju pochodzimy i ile u nas się zarabia ? Widzę że z góry zakładasz nawet ile ja zarabiam bo posta tego wrzuciłem
    Nigdzie nie napisalem, ze jestem bogaty ani nie napisalem wprost, ile wg mnie zarabiasz. Mi to rybka. Tylko widac po tym co napisales, ze dziwisz sie komus, kto wydaje hajs na gre. Nie zagladaj wiec innym do kieszeni a nikt nie bedzie Cie ocenial po pozorach. @umpa trafil w punkt. Kazdy sie dziwi ile mozna kasy wydac w grze a nikt nie zastanowi sie, ze nikt sobie od miski nie odejmie by miec wyniki w grze.
  • Oczywiście nie założyłem tematu aby się kłócić , luźna rozmowa , w portfel nie zaglądam , jeśli mogą to dobrze rozumiem może ja też mogłbym czy kolega wyżej ale traktujemy tą grę for fun. Wyjaśnię może w inny sposób bardziej przejrzysty.
    A mianowicie - Przygotowujesz sie do Igrzysk Olimpijskich trenując i biorąc udział w innych zawodach ( grasz na innych uniach zdobywasz doswiadczenie) Przychodzi czas na Igrzyska , wiesz że masz umiejętności liczysz na zajebisty wynik jesteś przygotowany w 101 procentach, dajesz z siebie te 101 % ale przegrywasz z kimś kto naturalnie nie byłby w stanie osiagnąć takiego wyniku i osiągasz słabe miejsce wraz z całą resztą ludzi ktorzy rzetelnie sie przygotowywali , wiesz ze przegrałeś z kimś kto stosował doping ale wiesz że doping jest legalny akurat na tych zawodach , i co i godzisz sie z tym tak po prostu ? Nie , masz prawo wyrazić swoje niezadowolenie i takie wyrazilem rownież ja , wielu mnie poprze a inny powiedzą , no ale to było przecież legalne też mogłeś wziać doping , ale tego nie zrobiłeś chciałeś aby poziom był wyrownany żeby prawdziwe umiejętności wykazać
  • Dokładnie jak kolega wyżej napisał, gra dla fanu bez wydawania kasy tak uważam, nie wydaje ani 1 zł na grę chociaż mogę co miesiąc wydać sporo setek na nią. Pozdro a i tak mam konto mega, flota wymiata, że hej bez anty. :D Ludzie z anty nie mają takiej heh :P Jak ktoś dobrze gra to i bez anty będzie w top czołówce jak ja.

    takie szybkie leszcze co nie potrafią grać szybko się nie utrzymają nawet mając anty, prędzej czy później w rekach albo bez szału na ogame.
  • Apofis napisał(a):

    umpa napisał(a):

    Dla ludzi z dobrze preferującymi własnymi działalnościami wydanie 2000zł miesięcznie na
    Szczerze to nie chce mi się wierzyć, że tacy ludzie w ogóle grają w taką grę a już, że wydają tyle kasy na nią. Wątpię ale może się mylę. Znam ludzi z kasą i nikt nie gra. :D
    No to nie znasz Ernesta :E zobacz jakie przyrosty miał Blues na tucanie i umbrze.
  • ^ lucyfer^ napisał(a):

    Sztuczne konta GF
    Kupujcie anty , gońcie ich
    Przeciez to jest nie mozliwe zeby była taka róznica w pare dni
    pomyslcie troche

    Tez jestem tego zdania. Na kilku U pogralem, i tendencja jest bardzo zblizona. Jak juz zostalo tez powiedziane te konta potem np. wisza na banie...i wisza, az o nich zapominaja gracze. Fajne nabijanie koniunktury hehe. Ale ma pkt o [ciach], poczekaj ja Ci [ciach] :E i ciach kolejne € wpadaja hehe.
    Btw, jak ktos sie chwali, ze kozak, dobry gracz, ze postrach moze zasiac, a jednoczesnie nie przyznaje sie kim jest, gdyz boi sie zemsty. To jest infantylne i zenujace.

    Super Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • mario500v napisał(a):

    dobry gracz, ze postrach moze zasiac, a jednoczesnie nie przyznaje sie kim jest, gdyz boi sie zemsty. To jest infantylne i zenujace.
    Ja się nie chwale, że jestem dobry gracz i postrach sieję to nie wiem skąd taki cytat masz bo nie ode mnie. Więc mnie to nie dotyczy, a dużo graczy tu się nie afiszuje, pod jakim nikiem gra. Sam chyba nie masz podanego nika w grze i uni więc hipokryzją wieję i żenadą z twojej strony. A infantylny to można powiedzieć tak o każdym kto gra w gry.
  • Apofis napisał(a):

    mario500v napisał(a):

    dobry gracz, ze postrach moze zasiac, a jednoczesnie nie przyznaje sie kim jest, gdyz boi sie zemsty. To jest infantylne i zenujace.
    Ja się nie chwale, że jestem dobry gracz i postrach sieję to nie wiem skąd taki cytat masz bo nie ode mnie. Więc mnie to nie dotyczy, a dużo graczy tu się nie afiszuje, pod jakim nikiem gra. Sam chyba nie masz podanego nika w grze i uni więc hipokryzją wieję i żenadą z twojej strony. A infantylny to można powiedzieć tak o każdym kto gra w gry.
    Nie cytuje, a wnioskuje. Zamiescilem jakis cytat ? Moglbym, ale juz nawet mi sie nie chce tego przewijac i czytac. Zaglądam czasem na forum - nie gram juz. Jak gralem to pod nikiem Mario albo palimydzisqna. Taki byl ze mnie gracz sredniej klasy.
    Dziecinny kazdy kto gra hmm moze i tak. Kazdy z Nas ma cos z dziecka. Zabawki pozostaja podobne, tylko cena sie zmienia,wiec zgadzam sie.
    Zawialo hipokryzja i zenada znowu ? :E
    Pozdrawiam Wszystkich grajacych i nie grajacych :)
    P.S. daj znac jak Uni bez anty wyjdzie hehe, czyli juz nigdy sie do mnie nie odezwiesz. I dobrze :) Zartuje oczywiscie, troche dystansu chlopie.
    Gracz : cześć , mam prośbe abys przestała skanowac moje gospodarstwo :) , z góry dzieki

    Gracz : lub przestał ,
    sorki

    Ostatnio nic bardziej mnie nie rozbawiło :D
  • mario500v napisał(a):

    Nie cytuje, a wnioskuje.

    mario500v napisał(a):

    Zamiescilem jakis cytat ?

    To był sarkazm. :D Bez cytatu bo takiego nie było. :D Właśnie złe wnioski wyciągnąłeś. Jak się kogoś nie zna to się nie ocenia. Już nie mówiąc, że nie czytałeś. No widzisz nie grasz już więc możesz sobie pisać i mówić jaki to nie byłeś, czas przeszły. Więc nie ma o czym dyskutować z graczem, który gra obecnie. :D To już teraz nie ma znaczenia jaki miałeś nik. :D Mówisz na mnie, że nie podaje niku a sam nie grasz i obrażasz to raczej o tobie źle świadczy. hipokryzja dalej. Najpierw trzeba samemu grać i wtedy się wypowiadaj na forum cwaniakowato. :D
    Uni bez anty, grałem na takim bo takie były początki ogame, było fajnie ale chyba nie wróci już.
    Trochę dystansu - pracuje nad tym. :D Pozdrawiam. XD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().