Mroczny aka Death of Rats & Marchewa 87 [Psychoza] & szajka1 [The Best] vs. Lord Maul [Veto] ~ 570131.6%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mroczny aka Death of Rats & Marchewa 87 [Psychoza] & szajka1 [The Best] vs. Lord Maul [Veto] ~ 570131.6%



    Próżno Swe słowa wypowiadasz gdy Mrocznej Śmierci Veto składasz....
    ze starych alturiańskich przypowieści...




    Oparty o wrak okręty flagowego klasy rozpruwacz Lord Maul czuł jak życie powoli z niego wycieka. Ostatni raz spojrzał w niebo gdzie niczym rój asteroid szczątki jego armady dopalały się w atmosferze. Nagle coś zaszeleściło nieopodal i umierający przeniósł wzrok na wyłaniającego się zza pagórka osobnika .
    Ty...-wycharczał. Mimo iż wiele słów cisnęło się do ust sił starczyło mu już tylko na dwa - Ku chwale...
    Mroczny, albowiem był to on, popatrzył spokojnie na gasnące iskierki w oczach Maula. Następnie odwrócił się do dwóch postaci które za nim ukrywały się w cieniu.
    YEP- czknął i zatoczył się. Gdyby był w pobliżu jakiś obserwator na pewno zauważyłby że zarówno Pan Nocy jaki i pozostali ledwo trzymali się na nogach.
    Marchewa.. - wybełkotał - Ty na drugi raz pilnuj by Szajka nie przynosił tego Mamrota Poziomkowego. YEP. Za bardzo po nim rozrabiamy....





    Dnia 04-02-2021 18:20:04 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mroczny aka Death of Rats
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 10.060.193
    Ciężki myśliwiec 479.163
    Krążownik 3.319.260
    Okręt wojenny 2.860.466
    Pancernik 1.048.096
    Reaper 315.189
    Pathfinder 2.094.918

    _________________________________________



    Agresor Marchewa 87 [Psychoza]
    ________________________________________________



    Sonda szpiegowska 100
    _________________________________________



    Agresor szajka1 [The Best]
    ________________________________________________



    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________





    Obrońca Lord Maul [Veto]
    ________________________________________________



    Mały transporter 527.721
    Duży transporter 105.000
    Lekki myśliwiec 17.723.759
    Ciężki myśliwiec 38.012
    Krążownik 946.976
    Okręt wojenny 218.014
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 381.258
    Sonda szpiegowska 363
    Niszczyciel 65.698
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 761.176
    Reaper 1.913
    Pathfinder 152.884
    Wyrzutnia rakiet 8.322
    Lekkie działo laserowe 2.000
    Wyrzutnia plazmy 190

    _________________________________________




    Po bitwie...



    Agresor Mroczny aka Death of Rats
    ________________________________________________



    Lekki myśliwiec 5.890.286 ( -4.169.907 )
    Ciężki myśliwiec 354.981 ( -124.182 )
    Krążownik 3.137.738 ( -181.522 )
    Okręt wojenny 2.851.223 ( -9.243 )
    Pancernik 1.047.236 ( -860 )
    Reaper 315.187 ( -2 )
    Pathfinder 1.970.134 ( -124.784 )

    _________________________________________




    Agresor Marchewa 87 [Psychoza]
    ________________________________________________



    Sonda szpiegowska 30 ( -70 )
    _________________________________________



    Agresor szajka1 [The Best]
    ________________________________________________




    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________



    Obrońca Lord Maul [Veto]
    ________________________________________________



    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    81.635.289 Metalu, 750 Kryształu i 217.858.470 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 27.681.961.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 200.065.269.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 36.417.061.131 metalu i 20.596.098.870 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 299.494.509 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 18.173.266.420
    Kryształ: 12.613.824.620
    Deuter: -1.156.397.530
    agresor zyskał łącznie 29.630.693.510 jednostek.
    Agresor zdobył 14.140.323 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -115.926.147.289
    Kryształ: -67.893.137.750
    Deuter: -16.545.478.470
    obrońca stracił łącznie 200.364.763.509 jednostek.
    Obrońca zyskał 2.500.208 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1




    Panowie wielkie dzięki za towarzystwo bo emocje były ogromne :E :E :E



    ST z dedykacjami dla nieobecnych oraz wszystkich przyjaciól i dostawców.


    a i jeszcze zwrot generała :P

    1313520x Lekki myśliwiec
    39117x Ciężki myśliwiec
    57179x Krążownik
    2911x Okręt wojenny
    270x Pancernik
    39306x Pionier

    Suma
    5.772kkk2.514kkk432.856kk8.719kkk




    co daje przeszło 38 kkk zysku


    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyZew ().

  • A po co ograniczać się do kawy :P

    Wielkie gratulacje wprost proporcjonalne do % i zysku. Ciekaw jestem kim przebijesz to ST.
    Poszkodowanemu szo
    "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
    będę opowiadał czary Ci
    I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
    takich rzeczy nie usłyszał nikt
    Zamienię Cię O-o-o,
    w koraliki które zawsze mam.
    I nie bój się O-o-o,
    nie zostawię cię w ciemnościach złych."
  • No w końcu ileż można czekać :) Już knucia były w DiD i ktoś musiał oczywiście wkleić RW jak by nie mógł zostawić tego zaszczytnego STarcia właścicielowi ,no ale są ludzie i ludziska .
    Ale wracam do dania dnia ,miesiąca a i może roku :) Pięknie zrobione Mroku % superowy , zysk miazga i nie byle kto w reckach ,tylko pozazdrościć adrenaliny podczas lotu ;) Przetapiaj dalej na zabawki :)

    Obrońcy SzO jak będzie ,w sumie spędzałeś więcej czasu na urlopie ostatnio , więc chęci i tak nie było do gry ,a teraz albo zachęta żeby się odbudować ,albo powód do rezygnacji z dalszej gry .
  • Wczoraj było boom dzisiaj usłyszeliśmy huk. Lord Maul to nie byle jaki gracz dlatego życzę mu na wstępie Sz.O bo to jednak dawny kolega z byłej ekipy.
    Tobie natomiast duże gratulacje się należą. Motywacja i upór oraz chęci nadal są a i kibiców przybywa coraz więcej.


    Pozdrawiam Noe.


    <<WRS uni 46,69 off.>><<Veto uni 69, Nekkar off.<<

    >> WRS uni Dorado << on >>
    >> B_B uni Nekkar << on >>
  • Hmmm... cóż mogę tu mądrego nabazgrolić, przede wszystkim Gratulacje, jest to jeden z największych ciosów wymierzonych w Veto, padła podobna flota do mojej, Paweł aka Lord Maul troszkę się wypalił w Ogame i przez dłuuuugi czas urlopował i to prawdopodobnie całkowicie uśpiło jego czujność... ktoś by mógł napisać że to zwykły atak na BFS lecz polecieć na taki atak taką ilością floty i nie być pewnym czy wejdzie jest nie lada wyzwaniem i na palcach jednej ręki można było by policzyć kto to ewentualnie może zrobić... procent jaki z tego wyszedł jest niewyobrażalny dla zwykłych śmiertelników ;)
    chapeau bas!

    Pawłowi życzę samych sukcesów, może kiedyś do nas wróci i pokaże nam ciemną stronę mocy

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • wilku napisał(a):

    No graty Mroku ;) , ciesze się że dalej zlomujesz, przetapiaj i rośnij w siłę, chociaż jak pisałem możesz na u 68 mieć 3X tyle stateczków ;) zastanów się jeszcze.

    Przepraszam bardzo a gdzie Ty wilczku masz flotę 1,8kk na U68?
    Z tego co wiem to Flota Mrocznego będzie miała po przetopie z 600kk a Ty masz TYLKO Top 2 flotę wartą 900kk.
    Gdzie tu 3 razy większa?
    Graty STarcia.
  • Boski wiatr napisał(a):

    Przepraszam bardzo a gdzie Ty wilczku masz flotę 1,8kk na U68?
    Z tego co wiem to Flota Mrocznego będzie miała po przetopie z 600kk a Ty masz TYLKO Top 2 flotę wartą 900kk.
    Gdzie tu 3 razy większa?
    Graty STarcia.
    Mroczny mógłby mieć Top1 flot. Jednak obawia się sąsiada w 3 Gali dlatego woli nie ryzykować tak srogiego poniżenia :D
  • BoSkI_WiAtR napisał(a):

    wilku napisał(a):

    No graty Mroku ;) , ciesze się że dalej zlomujesz, przetapiaj i rośnij w siłę, chociaż jak pisałem możesz na u 68 mieć 3X tyle stateczków ;) zastanów się jeszcze.
    Przepraszam bardzo a gdzie Ty wilczku masz flotę 1,8kk na U68?
    Z tego co wiem to Flota Mrocznego będzie miała po przetopie z 600kk a Ty masz TYLKO Top 2 flotę wartą 900kk.
    Gdzie tu 3 razy większa?
    Graty STarcia.
    Moze chodziło bardziej o liczebność niż wartość, lub przetopienie kilku kont w jedno :E

    Co do starcia to tego gracza nie spodziewałem się zobaczyć na pzcie. Zysk na pewno zostanie dobrze wykorzystany także gratulacje czekam na nastepne podboje.
  • Gratuluję starcia, robisz kawał dobrej roboty na nekkar! oby tak dalej :) obrońca długo był na urlopie, w każdym razie z moje strony szacunek i mega szybkiej odbudowy dla tego Pana! Pamiętam po fuzji jak na mnie leciałeś GSami na moje szczęście wszystko dobrze sie skończyło :P D nikt mnie później tak nie zestresował jak Ty hehe ;)

    Gdybym miał w sojuszu żebraka jak ta pipa nr jeden gracz uni nekkar, to też bym włączył długi urlop i nie miał bym chęci do gry :D
  • tez sie wpisze. A co!!
    Lorda maula jeszcze pamiętam z u 69 pare razy na mnie leciał z mizernym skutkiem, wymieniliśmy kilka pw i tyle. Życzę my szo oczywiście bo milyi uprzejmy jegomosc.
    Agresorowi gratuluje i udanego przetopu.
    pozdrWiam nekkar
    Bla, bla, bla, bla
  • Bardzo... ale to Bardzo !!! mi było miło uczestniczyć w tym starciu i w tym gronie mroku, ja, szajeczka nasza dyniowata :P i po mamrocie :P
    Żałuje trochę tego, że ze względu na upływający czas nie mogłem dołączyć odrobinę więcej stateczków ale wynik był ważniejszy a czas płynął nieubłaganie ( co innego za to podczas lotu i obserwacji, wtedy zawsze strasznie zwalnia ) :P
    Graty Jacku ! siadło , jest i cieszy niezmiernie ten duży %, zysk , tak jak i osoba znajdująca się po tej przegranej stronie. I nie chodzi tu o jakąkolwiek złośliwość ale o to, ze Maul jest wytrawnym graczem i całkowicie nie spodziewałem się ,że tak to się kiedyś odbędzie, dok sporoooo odda wiec odbudowy życzę :)
    Raz jest tak, że okazja sama się tworzy a raz okazji trzeba pomoc, czasami przychodzi taka myśl... tyle lat grania, szukania, kombinowania, kiedy przyjdzie czas na mnie? szajeczek już się podzielił odczuciami po wtopie, mnie są one jeszcze obce, chociaż były chwile kiedy chciałbym zobaczyć siebie na pz-cie, ciekawe czy doznałbym wtedy czegoś w rodzaju ulgi ? to było by kuszące ;)
    Chociaż jeszcze chwile poczekam , jak już upaść to z hukiem i lepszym % :E
    To jedziemy dalej, przy okazji życzę wszystkim grającym kolejnych i zabawy przy tym :))