Mazi [KUPA] & Vegeta [KUPA] & Seru [KUPA] & Robikon [KUPA] vs. Ostatni_fs & inter888 [ONI] & tomee [ONI] & Cupid ODDAM [ONI] & Angelina [ONI] ~ 104 866.50% TOP 1 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Mazi [KUPA] & Vegeta [KUPA] & Seru [KUPA] & Robikon [KUPA] vs. Ostatni_fs & inter888 [ONI] & tomee [ONI] & Cupid ODDAM [ONI] & Angelina [ONI] ~ 104 866.50% TOP 1 ACS

    Zyczymy SZO i do następnego.
    Pozdro ONI !




    Dnia 26-01-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Mazi [KUPA]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 1
    Ciężki myśliwiec 48.715
    Bombowiec 7.111
    Niszczyciel 4.399
    Reaper 3.396
    Okręt wojenny 17.387
    Pancernik 25.000

    _________________________________________

    Agresor Vegeta [KUPA]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 79.847
    Bombowiec 9.313
    Niszczyciel 4.567
    Reaper 5.358
    Okręt wojenny 35.000
    Pancernik 25.000

    _________________________________________

    Agresor Seru [KUPA]
    ________________________________________________

    Ciężki myśliwiec 47.240
    Bombowiec 7.466
    Niszczyciel 4.190
    Reaper 3.203
    Okręt wojenny 30.030
    Pancernik 30.091

    _________________________________________

    Agresor Robikon [KUPA]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 20.500
    Pancernik 20.000
    Bombowiec 1

    _________________________________________

    Obrońca Ostatni_fs
    ________________________________________________

    Mały transporter 135.671
    Duży transporter 58.043
    Lekki myśliwiec 221.141
    Ciężki myśliwiec 38.468
    Krążownik 69.257
    Okręt wojenny 48.780
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 60.935
    Sonda szpiegowska 34.290
    Bombowiec 1.987
    Satelita słoneczny 750
    Niszczyciel 714
    Gwiazda Śmierci 24
    Pancernik 26.591
    Reaper 502
    Pathfinder 16.527
    Wyrzutnia rakiet 3.544
    Lekkie działo laserowe 4.094
    Działo Gaussa 79
    Działo jonowe 40
    Wyrzutnia plazmy 45
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________

    Obrońca inter888 [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.140.000
    Reaper 154.000
    Recykler 1

    _________________________________________

    Obrońca tomee [ONI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.818.553
    Ciężki myśliwiec 58.051
    Krążownik 254.844
    Okręt wojenny 85.928
    Pancernik 258.356
    Bombowiec 7.121
    Niszczyciel 5.023
    Reaper 4.387
    Pathfinder 25.192
    Mały transporter 257.761

    _________________________________________

    Obrońca Cupid ODDAM [ONI]
    ________________________________________________

    Krążownik 197.651
    Okręt wojenny 60.946
    Pancernik 178.794
    Duży transporter 1

    _________________________________________

    Obrońca Angelina [ONI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 800.000
    Ciężki myśliwiec 73.000
    Krążownik 118.000
    Okręt wojenny 60.000
    Pancernik 64.000
    Bombowiec 8.573
    Niszczyciel 5.820
    Reaper 4.130

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Mazi [KUPA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Vegeta [KUPA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Seru [KUPA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Agresor Robikon [KUPA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Ostatni_fs
    ________________________________________________

    Mały transporter 128.455 ( -7.216 )
    Duży transporter 56.191 ( -1.852 )
    Lekki myśliwiec 209.344 ( -11.797 )
    Ciężki myśliwiec 37.034 ( -1.434 )
    Krążownik 68.478 ( -779 )
    Okręt wojenny 48.709 ( -71 )
    Statek kolonizacyjny 2 ( -0 )
    Recykler 59.306 ( -1.629 )
    Sonda szpiegowska 31.948 ( -2.342 )
    Bombowiec 1.986 ( -1 )
    Satelita słoneczny 706 ( -44 )
    Niszczyciel 714 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 24 ( -0 )
    Pancernik 26.575 ( -16 )
    Reaper 502 ( -0 )
    Pathfinder 16.313 ( -214 )
    Wyrzutnia rakiet 3.333 ( -211 )
    Lekkie działo laserowe 3.851 ( -243 )
    Działo Gaussa 79 ( -0 )
    Działo jonowe 39 ( -1 )
    Wyrzutnia plazmy 45 ( -0 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    Duża powłoka ochronna 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca inter888 [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 1.139.065 ( -935 )
    Reaper 153.999 ( -1 )
    Recykler 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca tomee [ONI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.723.312 ( -95.241 )
    Ciężki myśliwiec 56.051 ( -2.000 )
    Krążownik 252.103 ( -2.741 )
    Okręt wojenny 85.851 ( -77 )
    Pancernik 258.162 ( -194 )
    Bombowiec 7.121 ( -0 )
    Niszczyciel 5.023 ( -0 )
    Reaper 4.387 ( -0 )
    Pathfinder 24.895 ( -297 )
    Mały transporter 244.142 ( -13.619 )

    _________________________________________

    Obrońca Cupid ODDAM [ONI]
    ________________________________________________

    Krążownik 195.443 ( -2.208 )
    Okręt wojenny 60.882 ( -64 )
    Pancernik 178.628 ( -166 )
    Duży transporter 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca Angelina [ONI]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 757.730 ( -42.270 )
    Ciężki myśliwiec 70.260 ( -2.740 )
    Krążownik 116.662 ( -1.338 )
    Okręt wojenny 59.889 ( -111 )
    Pancernik 63.934 ( -66 )
    Bombowiec 8.568 ( -5 )
    Niszczyciel 5.820 ( -0 )
    Reaper 4.130 ( -0 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 22.158.585.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.155.106.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.668.652.503 metalu i 3.196.335.002 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 23%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    35.058.053 Metalu i 24.002.061 Kryształu
    4.398.754 Metalu i 3.011.552 Kryształu
    1.475.917.223 Metalu i 1.010.468.412 Kryształu
    667.647.505 Metalu i 0 Kryształu
    40.843.467 Metalu i 27.962.973 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    2.223.865.002 Metalu i 1.065.444.998 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -11.694.062.000
    Kryształ: -8.167.313.000
    Deuter: -2.297.210.000
    agresor stracił łącznie 22.158.585.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 1.467.395.502
    Kryształ: 709.073.498
    Deuter: -42.265.000
    obrońca zyskał łącznie 2.134.204.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    Kassiopeia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tomee ().

  • hmm dziwna sprawa sojusznik kończy grę i zamiast zostawić złom u siebie w sojuszu to wychodzi i puszcza fs na zbieraj ?( ?( ?( a do tego ktoś wbija się w pułapkę :D takiego obrotu spraw się nie spodziewałem :xbiggrin: no nic :xgraty: procent zacny zostanie na długo na TOP1 :xbiggrin: ale że KUPA leciała tyle godzin na atak to byłem pod wrażeniem :D
  • seru1 napisał(a):

    Graty! Ładna podpucha z tym "ostatni fs" i ogólnie chyba wszystko poszło po waszej myśli oprócz zebrania złomu. Padł jedynie jakiś tam % naszych flot ale mamy za co odbudować. Pozdro

    150k rozpurek intera miały zebrać wystarczająco złomu i zebrały a po drugie, ty Cupid wysyłałeś recki? :E
    Kassiopeia

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tomee ().

  • japson napisał(a):

    hmm dziwna sprawa sojusznik kończy grę i zamiast zostawić złom u siebie w sojuszu to wychodzi i puszcza fs na zbieraj a do tego ktoś wbija się w pułapkę takiego obrotu spraw się nie spodziewałem
    My też się nie spodziewaliśmy, że VukoDrakk - Drakkainen (albo następca konta) się tak sprzeniewierzy... :)
    Spodziewaliśmy się innego obrotu spraw :)
    Gratulacje dla ONI
    wojować z Interem i jego 1,2 mln pancków i 1 mln OW i spółką ONI to się nie da..
    ale coś robić trzeba :)
    lepiej tak niż wozić surkę w DT w tą i z powrotem :P
  • zabawa była dobra nie powiem ze nie .. ,, KUPA '' Smiechu .. planowanie na różny sposób co by było gdy... bla, bla bla..
    ogólnie wyszło fajnie tak jak powino wyjsc,,czyli po naszemu.. Niedosyt jest mały gdyż liczyliśmy ze mobilizacja będzie większa i więcej wojska pójdzie w ruch ze strony przeciwnej..
    Chłopaki Szo!,. i strzelamy się dalej jeszcze dużo wam zabawek zostało :P
    pozdro!
  • Marzena napisał(a):

    KUPA - zdążyliście dać GS jako pilota, a zabrakło czasu na zdjęcie moona i lepszym rozwiązaniem był "wlot w ciemno"?
    Mimo ze KUPA.. to wiara w ludzi za duża :)
    Drakkainena nie podejrzewaliśmy o taką zbrodnię :)

    Capitan Cupid napisał(a):

    Niedosyt jest mały gdyż liczyliśmy ze mobilizacja będzie większa i więcej wojska pójdzie w ruch ze strony przeciwnej..
    Mobilizacja była większa do obrony na kontry, ale nie tą drogą poszliście :) Floty było wystarczająco na tą, którą atakowaliśmy (ilość i jakość) :)
  • Konto moje od początku do końca. Wyszedłem z soja, bo trudno było przewidzieć wynik starcia, pomimo dobrego przygotowania.

    Straciłem werwę do gry, więc trzeba było zakończyć z hukiem :)

    Trochę liczyłem, że „zbrodnia” będzie finalnie na kim innym :( ale mam nadzieje, że co Was nie zabiło to Was wzmocni:)

    Obu stronom starcia, życzę wszystkiego dobrego :) mam nadzieje, że ta gra nie wpływa na Wasze życie tak mocno jak wpływała na moje :)
  • VukoDrakk napisał(a):

    Konto moje od początku do końca. Wyszedłem z soja, bo trudno było przewidzieć wynik starcia, pomimo dobrego przygotowania.

    Straciłem werwę do gry, więc trzeba było zakończyć z hukiem :)

    Trochę liczyłem, że „zbrodnia” będzie finalnie na kim innym :( ale mam nadzieje, że co Was nie zabiło to Was wzmocni:)

    Obu stronom starcia, życzę wszystkiego dobrego :) mam nadzieje, że ta gra nie wpływa na Wasze życie tak mocno jak wpływała na moje :)
    I wyszło z hukiem.
    Powodzenia dla Ciebie.
    A dla ONYCH gratki ubicia kolejnych ofiar.
  • Witam na wstępnie pogratuluję Starcia obrońcom akcja szacun czapki z głów. Pokonanym szybkiej odbudowy, dawno tutaj nie pisałem i musiałem nowe konto założyć ale do rzeczy. Tutaj chciałbym przeprosić z ex sojusznika, bo niestety wstyd nam za niego, menda i sprzedawczyk. Czego to ludzie nie zrobią aby zaistnieć w dziale ST, pisaliśmy rozmawialiśmy próbowaliśmy przekonać jak widać plan był już prędzej przygotowany, lamerski długi fs z planety na własne pz zmiana nicku no i lokalizacja starcia też nie przypadkowa. Nie krytykuje tu sojuszu Oni po prostu skorzystali z nadażającej się okazji. Na discordzie u nas fama poszła chłopaki jak chcecie to złomujcie, a mógł tego fsa zrobić poprawnie i dać cynk sojusznikom, przypuszczam,że większość z nas by tak zrobiła. Totalna wieś nic dodać nic ująć. Powodzenia w realu Drak i oby do niezobaczenia,
    Ps. Przez takich graczy ta gra schodzi na psy.
  • Co za akcja....... Vegeta i spółka lecą po złom ohh jak pięknie będzie co przetapiać ale.... no właśnie jak nazwa Sojuszu sama mówi za siebie no niestety "KUPA" z tego wyszła i nie tylko "KUPA" złomu ale i "KUPA" śmiechu że tak "doświadczony gracz"" jak Vegeta dał się w taką zagrywkę złapać. Na koniec z "KUPY" powstałeś w "KUPE" się obrócisz.....


    Gratki za Akcje dla Sojuszu ONI naprawdę ładnie wam to wyszło w szczególności jak usłyszałem cała Historie tego starcia....
    Przetapiajcie na nowe lotki i bawimy się dalej :)
  • Adamhel2 napisał(a):

    Witam na wstępnie pogratuluję Starcia obrońcom akcja szacun czapki z głów. Pokonanym szybkiej odbudowy, dawno tutaj nie pisałem i musiałem nowe konto założyć ale do rzeczy. Tutaj chciałbym przeprosić z ex sojusznika, bo niestety wstyd nam za niego, menda i sprzedawczyk. Czego to ludzie nie zrobią aby zaistnieć w dziale ST, pisaliśmy rozmawialiśmy próbowaliśmy przekonać jak widać plan był już prędzej przygotowany, lamerski długi fs z planety na własne pz zmiana nicku no i lokalizacja starcia też nie przypadkowa. Nie krytykuje tu sojuszu Oni po prostu skorzystali z nadażającej się okazji. Na discordzie u nas fama poszła chłopaki jak chcecie to złomujcie, a mógł tego fsa zrobić poprawnie i dać cynk sojusznikom, przypuszczam,że większość z nas by tak zrobiła. Totalna wieś nic dodać nic ująć. Powodzenia w realu Drak i oby do niezobaczenia,
    Ps. Przez takich graczy ta gra schodzi na psy.
    Ja wiem, że Twoje musi być zawsze na wierzchu Adaś, ale nie każdy myśli jak Ty. Nie wiem czy zarejestrowałeś, ale moja flota ma się całkiem dobrze. I na drugą stronę się nie wybiera.
    Do sojuszu dla Ciebie nie przyszedłem i dla Ciebie nie zostałem. Zły jesteś bo nie dałem się spushować?
    Nikłe szanse były, żeby mój sojusz górniczy dał radę mnie zezłomować, nikt nie próbował, więc nie dowiesz się, co bym zrobił :) ale po famie na disko, szły skany z najdalszych zakątków uni :)
    Btw. Dziękuje wszystkim zainteresowanym za propozycje kupna floty, ale nie...
  • Stary przynajmniej wiemy po co byłeś w sojuszu i jaką w nim rolę odgrywałeś. Wszystkich nas nabrałeś bravo ty, dno totalne i 2 metry mułu. Z honorem trzeba się urodzić ale tego słowa nie znasz, wcale bym się nie zdziwił jakbyś sam tego swojego moona nie porzucił, ale cóż zostawiam to tak jak jest. Zaistniałeś w top 1 acs Sombrero a reputacja jako gracza pójdzie za Tobą dalej. Powodzenia i lepiej na szachy się przestaw.
  • Adamhel2 napisał(a):

    Stary przynajmniej wiemy po co byłeś w sojuszu i jaką w nim rolę odgrywałeś. Wszystkich nas nabrałeś bravo ty, dno totalne i 2 metry mułu. Z honorem trzeba się urodzić ale tego słowa nie znasz, wcale bym się nie zdziwił jakbyś sam tego swojego moona nie porzucił, ale cóż zostawiam to tak jak jest. Zaistniałeś w top 1 acs Sombrero a reputacja jako gracza pójdzie za Tobą dalej. Powodzenia i lepiej na szachy się przestaw.
    [mniam] To się nazywa, tzw. parcie na szkło... 8-/
    Chciał chłopak się podlizać, więc wysłał flotę tam, gdzie blisko mięli nowi koledzy, [mniam]

    Honor w tych czasach, nieważne, czy to w grze, czy w pracy, itd... to coraz bardziej towar deficytowy...
    dla KUPY, choć Mazi też taki uczciwy jak z koziej d..udy trąbka, mimo to z dwojga złego on chociaż ma na tyle honoru, aby się do tego nie odnieść
    Administrator Forum kasai:
    Upominam za słownictwo i obrazę.
    Edit: autor posta chciałby cofnąć swoje słowa.
  • Adam nie wiem co Ty insynuujesz. O znajomosci Tomka z Oni napisałem zarządowi jeszcze jak byłem na okresie próbnym w soju i sam poprosiłem, żebym nie miał podglądu do aktywek sojuszu, żeby nie było potem niedomówień, takich jak teraz próbujesz mi wcisnąć. Przestań już mi tu ubliżać, proszę, bo nigdy nic przeciw sojuszowi nie zrobiłem.
  • Iron Dragon napisał(a):

    Adamhel2 napisał(a):

    Stary przynajmniej wiemy po co byłeś w sojuszu i jaką w nim rolę odgrywałeś. Wszystkich nas nabrałeś bravo ty, dno totalne i 2 metry mułu. Z honorem trzeba się urodzić ale tego słowa nie znasz, wcale bym się nie zdziwił jakbyś sam tego swojego moona nie porzucił, ale cóż zostawiam to tak jak jest. Zaistniałeś w top 1 acs Sombrero a reputacja jako gracza pójdzie za Tobą dalej. Powodzenia i lepiej na szachy się przestaw.
    [mniam] To się nazywa, tzw. parcie na szkło... 8-/
    Chciał chłopak się podlizać, więc wysłał flotę tam, gdzie blisko mięli nowi koledzy, [mniam]

    Honor w tych czasach, nieważne, czy to w grze, czy w pracy, itd... to coraz bardziej towar deficytowy...

    :gszo: dla KUPY, choć Mazi też taki uczciwy jak z koziej d..udy trąbka, mimo to z dwojga złego on chociaż ma na tyle honoru, aby się do tego nie odnieść. :uhuh:
    chyba nie o tym Mazim piszesz :)
  • Graty za kombinacje, czy czyste intencje i wgl to nie bede wnikal, bo to przeciez gra strategiczna xD a jak wiemy stratedzy uciekali sie od zawsze do mniej lub bardziej wyrafinowanych podstepow zeby zaskoczyc przeciwnika ;) jak ktos nie jest tego swiadomy to polecam moze inna gierke, Tetris czy cos.
    Swoja droga to sie tez tak zastanawiam po co was tam tylu bylo xD przeciez tu chlopaszki z wyskrobanych panckow po 15-20k dzielnie walczyli, a walneli glowa w mur intertowych milionow xD on sam by tam wystarczyl... ale rozumiem ze taki dobry jest i zaczal sie dzilic :D
    tak czy siak graty, a atakerom szo i wiecej rozwagi next time :P strzala
  • Bez wnikania jest zabawa i to sie liczy :popcorn: :popcorn: :popcorn: - fajnie ze potrafiliscie sie zmobilizowac i cos ulepic :thumbsup: . Takie steczki zawsze budza emocje i walke o cyferki . Lubie takie zakonczenia i pewnie w podobny sposob to zrobie ale jeszcze sie pobawie flotka zeby procent byl zacny ]:-D

    Wiecej luzu wszystkim zycze :D
    "największą głupotą jest zrobic sobie wroga w kobiecie, żądza zemsty przechodzi średnio po 7 pokoleniu "

    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."