Kromak [P N] & Celestial General [P N] & Selene [P N] & Mallory [P N] & Van [P N] vs. obserwator [BOSS] ~ 1855466.62% - TOP 1 ACS U68 / TOP 2 ACS Ogame X1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Kromak [P N] & Celestial General [P N] & Selene [P N] & Mallory [P N] & Van [P N] vs. obserwator [BOSS] ~ 1855466.62% - TOP 1 ACS U68 / TOP 2 ACS Ogame X1

    taka tam ekspedycja sojuszowa

    dziękuję wszystkim za lot.

    pozdrawiam sojuszników i znajomych.

    od Selene:

    "Dziękuję za zaproszenie do wspólnego lotu, pozdrawiam PN i znajomych i osobna dedykacja ode mnie dla Yes Mana"

    od Kromak:

    "pozdrawiam PN"

    od Celestial General:

    "Dzięki za świetne ST ;) nareszcie zacny % do CV"

    Z najlepszymi życzeniami urodzinowymi dla CL Poziomki :D



    Dnia 24-01-2021 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 3.262.853
    Lekki myśliwiec 40.956.123

    _________________________________________

    Agresor Celestial General [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 53.043.371
    Krążownik 4.493.788
    Okręt wojenny 230.176
    Pancernik 1.656.090

    _________________________________________

    Agresor Selene [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 260.949
    Pancernik 633.641

    _________________________________________

    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 2.010.539
    Okręt wojenny 26.827
    Pancernik 2.008.629

    _________________________________________

    Agresor Van [P N]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 69
    _________________________________________

    Obrońca obserwator [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.137.958
    Duży transporter 200.645
    Lekki myśliwiec 17.212.753
    Ciężki myśliwiec 59.900
    Krążownik 1.087.120
    Okręt wojenny 113.699
    Statek kolonizacyjny 79
    Recykler 534.994
    Sonda szpiegowska 445.360
    Bombowiec 5.547
    Niszczyciel 213.193
    Gwiazda Śmierci 19.493
    Pancernik 556.646
    Reaper 2.551
    Pathfinder 107.836

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kromak [P N]
    ________________________________________________

    Pancernik 3.046.026 ( -216.827 )
    Lekki myśliwiec 35.451.083 ( -5.505.040 )

    _________________________________________

    Agresor Celestial General [P N]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 45.694.587 ( -7.348.784 )
    Krążownik 4.174.367 ( -319.421 )
    Okręt wojenny 214.541 ( -15.635 )
    Pancernik 1.546.090 ( -110.000 )

    _________________________________________

    Agresor Selene [P N]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 243.787 ( -17.162 )
    Pancernik 591.712 ( -41.929 )

    _________________________________________

    Agresor Mallory [P N]
    ________________________________________________

    Krążownik 1.867.798 ( -142.741 )
    Okręt wojenny 25.094 ( -1.733 )
    Pancernik 1.874.486 ( -134.143 )

    _________________________________________

    Agresor Van [P N]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 55 ( -14 )
    _________________________________________

    Obrońca obserwator [BOSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    56.201.521 Metalu, 4.900 Kryształu i 190.381.716 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 109.636.223.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 397.980.757.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 112.178.158.000 metalu i 73.368.504.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 246.588.137 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 47.788.827.521
    Kryształ: 36.645.626.900
    Deuter: -8.277.427.284
    agresor zyskał łącznie 76.157.027.137 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -216.056.064.521
    Kryształ: -146.698.382.900
    Deuter: -35.472.897.716
    obrońca stracił łącznie 398.227.345.137 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Obserwatorowi tradycyjne szo.

    TYLE MEGO!
    M

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Mallory ().

  • Z bólem palca przyszło mi gratulować starcia z Kromakiem w akcji, ale pominąć takiego starcia się nie da.

    Obs od dawien dawna robił swoje małe pushowanko w 7g i tak nieopatrznie pod Waszym ULem. Ilość GSów i jego starcia wystawiały go mocno na widelec, ale jednak zawsze wybronione. A tym razem BFS?

    Gratulacie dla Selenki, Dikiego, Celastiala i Vana (też umiem podłączyć sondy pod ST :E )!
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Piękny wynik, % i zysk :) . Nawet cztery floty wystarczyły i na luzaku się Van podłączył :) , a przecież mógł całą flotę posłać i zniszczyć forum ;) .
    Gratuluje wszystkim obecnym w tym starciu. Należało wam się (obrońcy też ;) ).

    RIP

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • :ndmod: :grr: :wojna: :juzpotobie: :komp: :smiley168: :lm: :ow: :help: :smiley167: :bicz1: :tratata: :brawo: :graty: :bdb: :smiley155: :smiley165: Ja tylko wróciłem a tu dantejskie sceny się dzieją

    Historia tego smażenia stejka opisuje w ten sposób jak wyżej nic dodać nic ująć.

    Wielkie gratulacje ekipie złomującej, te starcie już dawno powinno tu wisieć ale jak widać czym później na Ogame tym lepiej na, większy procent wyszedł z Obserwatora, życzę Sz.O.

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%
  • no no co tu sie odwaliło.. O_O
    Czyli rozumiem że nikt nie może czuć się bezpieczny przy takiej ilości statków atakujacych ;(
    Będę nastepny :ocb:
    Graty się należą
    Obrońcy szczęścia i zdrowia w realu :thumbsup:

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za pseudowulgaryzmy.
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Tak tak, starcie już mogło być 5 lat temu ale wybronione za każdym razem :E A ja nie chwaląc się wcale mógłbym być miliarderem, tylko brakuje mi miliarda. Ani raz nawet nie było przymiarki bo za małe jajka żeby sie spróbować 5 vs 5 a każda próba tak by się skończyła i tyle w temacie.

    Co jak co ale tego panikarza i paranoika złapać zasługuje na uznanie, zdaje się że nawet floty podniesione przed cieciom:00 co tym bardziej budzi mój podziw :E


    Szkoda obs, wiedząc jakie zaangażowanie wymagało każde podniesienie floty i karuzela na 7g to tymbardziej bolesna jest wtopa na BFS :E

    SzO chyba nie ma co, pograj w szachy czy coś, nawet chińczyk ma więcej sensu.


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Dzieki za graty, to moje PB. Pana Obsa nie znam to się nie wypowiem, życzę szo albo zapomnienia passow to tej chorej gry. Drużynę zabrałem bo już ekipa dawno nic nie ustrzeliła i marudzili.

    Liczę na sprawiedliwy podział zysków, procentowo straciłem najwięcej, póki co liczę że się przyznacie kto zebrał złom i przełamiecie w tej kwestii zmowę milczenia, przed zaborczą polityką Kromaka i płacenia miesięcznych danin i granie all in one !

    Dziękuje za poparcie w tej nie równej walce !

    ps. Keyra oddaj konto, idź na gokarty.
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • W sumie to nawet słodkie jak się czyta, że Kromak to, Kromak tamto... Jakby nie patrzeć padła jedna z większych flot przeciwników. Niby zwykły BFS, ale jednak % robi ogromne wrażenie i zapisze się historii Ogame. Nie da się ukryć, że Obs wielokrotnie dał popalić naszemu sojuszowi- w ten czy inny sposób. Może chociaż na jakiś czas będzie ciut mnie GSów w galaktyce ;) dok też sporo floty wypluje.

    Największe gratulacje oczywiście dla Vana- bez niego by to nie wyszło.
    @Kamikazze_ fajny troll post :E chyba każdy zdaje sobie sprawę jak obecnie wygląda gra i wypominanie komukolwiek jest po prostu śmieszne. Jeśli nie wiesz- zapytaj w sojuszu :E I nie, nie mówię, że P N jest kryształowo czyste.

    Graty dla wszystkich biorących udział w ST! % petarda, zysk petarda, ekipa petarda. Obsowi odbudowy jeśli będzie miał chęci. Zawsze to większe współzawodnictwo w galaktyce bo już się nudno powoli zaczyna robić :)

    PS. Dejcie!
  • zagrzmiało tak mocno, że aż przełamało mojego wewnętrznego lenia i wlazłem na forum ;P
    Dorwać Obsa nie taka łatwa sprawa, ale jak widać każdy popełnia błędy wcześniej czy później, Graty wytrwałości w dążeniu do celu :] zarówno % i zysk robią wrażenie, jeszcze raz Graty, bo jest czego.
    COMA Rzondzi
  • Obs Ty lamo kwadratowa :E

    O dziwo na uni zaczęło się dziać, jakieś moony spadają (tu dziękuje za telefon koledze z PN, jak widać nie takie złe chłopaki ale następnym razem proszę obudzić wcześniej) tak więc ktoś tam po latach odkrył nowe opcje :P

    Gruby % a całe floty nie poleciały... Myślałem że ze mnie będzie podobny a tu jednak ze mnie będzie dużo więcej :D

    @The_Witcher Ja sobie inną zabawkę kupiłem i teraz OGame mam daleko i głęboko gdzieś :P
    Wolę się tym bawić :) a jak wstawać w nocy to w innych potrzebach jak OGame :)
    ">

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • ulallalalallllaaaa...
    Trzeba przyznać że ACS MEGA WIELKI ! - faktycznie rekordowy - Gratulacje dla agresorów.
    Ale jakby nie sondy Vana to pewnie byście sie nie przebili... :P ;)
    Między sojuszami ostatnio dużo wymiany ciosów. Widać na forum że Komorniki dużo złomują, ale właśnie w takich st wychodzi dominacja PN i powolna ich rosnąca przewaga. Po prostu systematycznie kasują więcej groźnych flotowych kont przeciwników niż sami tracą.

    Obrońcy odbudowy bo gracz dobry i groźny.

    Ps. I nie byłbym sobą gdybym na koniec nie wsadził kija w mrowisko ;) i znów komuś podpadł...ale ZAZNACZĘ że to co napiszę to są moje osobiste przemyślenia i mogą być mylne ale pisze to co czuję...
    te skany nocne i czasem w dzień Kromaka, to takie w stylu i formie przypominają mi YES MANA.
  • RYBKA79 napisał(a):

    ulallalalallllaaaa...
    Trzeba przyznać że ACS MEGA WIELKI ! - faktycznie rekordowy - Gratulacje dla agresorów.
    Ale jakby nie sondy Vana to pewnie byście sie nie przebili... :P ;)
    Między sojuszami ostatnio dużo wymiany ciosów. Widać na forum że Komorniki dużo złomują, ale właśnie w takich st wychodzi dominacja PN i powolna ich rosnąca przewaga. Po prostu systematycznie kasują więcej groźnych flotowych kont przeciwników niż sami tracą.

    Obrońcy odbudowy bo gracz dobry i groźny.

    Ps. I nie byłbym sobą gdybym na koniec nie wsadził kija w mrowisko ;) i znów komuś podpadł...ale ZAZNACZĘ że to co napiszę to są moje osobiste przemyślenia i mogą być mylne ale pisze to co czuję...
    te skany nocne i czasem w dzień Kromaka, to takie w stylu i formie przypominają mi YES MANA.
    zgodzę się z Tobą, tylko powiedz mi ile z tych starć jest robionych na swoich multi 8|
    Obie strony nie negują tego, że grają nie fer :/ więc smutne to, że gra sięgnęła dna...
    Fakt to starcie jest fajne pod wieloma względami, jednym z najważniejszych jest to, że jest Czyste!!! :thumbsup: i dlatego gratuluje !!!!
    in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum
  • Fajnie Fajnie :)

    Bardzo dziekuje za zyczenia :)
    Forma widze rosnie, tak dalej, dawajcie mi sie plawic w nie swoich ST ;)
    O obserwatora sie nie martwie, od dawna widać że traktuje gre z dużym dystansem - odbudowy życzę
    Tak patrze na flotę obrońcy i widzę że ze mnie podobny procent by wyszedł - ale na urlopie bedzie ciezko ;)
    Wiecej dystansu wszystkim...
    Ja sie będe jarał jak padnie ktoś inny niż obserwator - lista jest krótka wiec czekam ;)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>