Megan [T O] vs. Randap [BAt] ~ 2044.42%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Megan [T O] vs. Randap [BAt] ~ 2044.42%

    Tak mało tu się dzieje, że chociaż swój farming dorzucę..
    @Biały miś - wiem.. miałam nigdzie nie latać.. ale jakoś nie mam tyle szczęścia do exp co Ty i trzeba nadrobić choć troszkę kolejne "Kzzz Tzzz.. " :P


    Dnia 24-01-2021 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Megan [T O]
    ________________________________________________

    Pancernik 15.000
    _________________________________________

    Obrońca Randap [BAt]
    ________________________________________________

    Duży transporter 696
    Lekki myśliwiec 215
    Krążownik 10.216
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 4.700
    Pathfinder 100
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Megan [T O]
    ________________________________________________

    Pancernik 15.000 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Randap [BAt]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 11.731.431 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 313.294.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 146.965.700 metalu i 57.476.300 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 11.731.431 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    146.965.700 Metalu i 57.479.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 146.965.700
    Kryształ: 57.479.800
    Deuter: 11.731.431
    agresor zyskał łącznie 216.176.931 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -209.951.000
    Kryształ: -82.109.000
    Deuter: -32.965.431
    obrońca stracił łącznie 325.025.431 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Widać było wczoraj wieczorem bodajże na mapie 1,5kk w dół punktów top 1 strata na uni. Z expami bojowymi jest ciężko nie ma co się oszukiwać i statystycznie większość osób przestała na nie latać a reszta raczej dla zabawy i z nudów to robi :) względnie a nóż się uda. Bardzo dużo od szczęścia zależy to na bank. Ale statystyka jest raczej nie ubłagana.

    Fajnie że jest rw u nas a nie jakieś Sombrerro tylko. Dla obrońcy szo bo jak to mówią taka strata to nie strata.
  • Jak się ma flotę, to trzeba z niej korzystać. Przecież to była jakaś inwestycja i, jak każda inna, ma przynosić zyski. Nie rozumiem więc słów "miałam nigdzie nie latać". Bardzo ładny czyścioch. Podoba mi się.
    Widziałem PZ i chwilę potem sam wyskoczyłem na nieduży farming w innej lokalizacji. Straty jednak nieduże, a pozycja obrońcy wysoka, więc życzenia pozostania w grze.
  • Od czasu gdy likwidowali rynek, na planety lecę do aktywnych tylko wtedy gdy zysk jest spory, dla kilku baniek uważam że to chamstwo :P

    Megan tak jak pisałem na priv mam farta XD Każdego dnia wysyłam ok. 40 misji bojowych i straciłem tylko jedną XD

    ST graty, ale proszę idź na urlop bo nigdy nie zbuduję floty by cię zezłomować .

    Ps. Krzysia zabierz ze sobą :P
  • @neo24 jest jeszcze taka opcja w grze jak handlarz złomu.. A moje expy to daleko mają się do tych sprzed aktualizacji
    ;)

    @Walgamer po drobne to nie zawsze mi się chce pilnować lotu.. a w temacie fuzji dalej cisza.. :huh:

    @KrecikMax zawsze można też wydać trochę anty na paczki, sure z multi lepiej zostaw dla siebie bądź sojuszników.. a osobiście wolę klasyczne sposoby pozyskiwania surowców :P

    @Biały miś opcja ACS na uni działa, floty wśród Twoich znajomych powinno Ci na mnie wystarczyć, do dzieła! :thumbsup:
  • @Marzena wiem na najstarszym uni tak kasuje całą gratis flotę z expów jako zbieracz tu też kiedyś tak kasowałem // handlarz złomu daje 35 procent a debris z obrony z floty to 40 procent tam więc po co efesować coś czego się nie używa ///

    @Walgamer ja to widzę inaczej bardzo dużo urlopowiczów jest i po 100 kont leci na dzień z ogame.pl na logikę dla mnie zbliża się uni na literę V potem uni W..., X...., Y...., Z..... i po tym będzie fuzja tak mi się wydaje ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez neo24 ().

  • Marzena napisał(a):

    @neo24 jest jeszcze taka opcja w grze jak handlarz złomu.. A moje expy to daleko mają się do tych sprzed aktualizacji
    ;)

    @Walgamer po drobne to nie zawsze mi się chce pilnować lotu.. a w temacie fuzji dalej cisza.. :huh:

    @KrecikMax zawsze można też wydać trochę anty na paczki, sure z multi lepiej zostaw dla siebie bądź sojuszników.. a osobiście wolę klasyczne sposoby pozyskiwania surowców :P

    @Biały miś opcja ACS na uni działa, floty wśród Twoich znajomych powinno Ci na mnie wystarczyć, do dzieła! :thumbsup:
    Megan jedni kupowali konta pod pushe a anty no cóż mam kasę chcialem kupic konto od Piwka ale wole anty
    ps.Walgamer ile to jest dla Ciebie duuuuuzo sury ??

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez KrecikMax ().