Zuy sen [B-S] vs. skar [N-A] ~ 70223.81%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zuy sen [B-S] vs. skar [N-A] ~ 70223.81%

    Chciało by się powiedzieć "nosił wilk razy kilka..." ale to nie ta bajka :P
    Trzeba pzyznać że farta ma dobrego :P scignac urlop raz w miesiacu i uwalic topce niezly % na produkcji, czy to jednak klasa ? to juz niech sobie sam każdy odpowie :P
    Za to by złapać gracza który gra UFSem a jak gra to w ogole nie gasnie to juz sam fart nie wystarczy :P a że jestem uparty i zawzięty o i udało się coś odbić :P
    Poza tym może w końcu maruda na gg skonczy mnie nękać bo jak nie to juz tylko zostanie nasłać rudego :D

    Pozdrowionka dla sojuszników którzy nie zwątpili/zwątpili ?( no i dla znajomych ;)



    Dnia 22-01-2021 14:15:20 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 3.738.596
    Okręt wojenny 1.373.359
    Pancernik 1.382.536
    _________________________________________

    Obrońca skar [N-A]
    ________________________________________________

    Duży transporter 41.611
    Statek kolonizacyjny 7
    Recykler 10
    Gwiazda Śmierci 1.201
    Wyrzutnia rakiet 290
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zuy sen [B-S]
    ________________________________________________

    Krążownik 3.702.276 ( -36.320 )
    Okręt wojenny 1.359.957 ( -13.402 )
    Pancernik 1.368.946 ( -13.590 )
    _________________________________________

    Obrońca skar [N-A]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 142.898.616 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 3.012.550.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 12.510.372.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.996.013.000 metalu i 3.026.368.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 142.898.616 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.258.823.000
    Kryształ: 2.027.498.000
    Deuter: -133.591.384
    agresor zyskał łącznie 4.152.729.616 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.255.416.000
    Kryształ: -5.053.866.000
    Deuter: -1.343.988.616
    obrońca stracił łącznie 12.653.270.616 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • glowa1 napisał(a):

    Dlatego fuzja która miała być wyrównałaby zawody, a tak to mamy to co mamy. My musimy uciekać, a wy nie musicie puszczać fs.
    Coś nie bardzo widzę Cię w tym dziale, więc chyba masz na myśli tylko FSy? To co jest teraz nie wzięło się znikąd, zostało wypracowane i mamy to, na co zapracowaliśmy. Jak pamiętam, to po fuzji A-F w którym byłeś miało top2 lub top3 jeśli chodzi o punkty wojskowe, ale zmarnowaliście potencjał. Zresztą też nie masz co narzekać, bo ekspedycje jak widzę generują Ci prawie 100% przyrostu, który jest większy od mojego mimo mojego dość aktywnego latania i trafiania.

    Gratulacje Sorro, dokonałeś rzeczy bardzo trudnej (trafienie UFsa), ale kto, jak nie my ;)
    Pięknie wzięty rewanż.

    Skarowi oczywiście SzO, co żeby w nocy było ciekawiej ^^ no i żebyś częściej dawał szansę rewanżu nam :D
  • Przewaga BS to w większości kwestia farta do ekspedycji jak były mocno opłacalne, nie oszukujmy się, że to efekt wypracowania czegoś. Nie twierdzę, że jedziecie tylko na tym, ale w dużej mierze to dało Wam takie przyrosty i przewagę. Plus pech Olda, który nie był w stanie wyrównać punktów, mimo że miał dobrą pozycję startową
  • Jak z tymi ekspedycjami było, to za dokładnie nie wiem.
    Ale wiem jak to było jakieś dwa lata temu, jak Janek padł dwa razy :D Plus parę innych starć. No i jedno miało być też całkiem przyjemne, ale ktoś po ściągnięciu moona poszedł pić i zapomniał flotę puścić :E
    W skrócie - przed ekspedycjami mieli dobrą pozycję startową. Głównie dzięki umiejętnościom. Ekspedycje tylko przyspieszyły rozwój.
  • gamora91 napisał(a):

    Przewaga BS to w większości kwestia farta do ekspedycji jak były mocno opłacalne, nie oszukujmy się, że to efekt wypracowania czegoś. Nie twierdzę, że jedziecie tylko na tym, ale w dużej mierze to dało Wam takie przyrosty i przewagę. Plus pech Olda, który nie był w stanie wyrównać punktów, mimo że miał dobrą pozycję startową
    O ile dobrze pamiętam to Owieczki mają przewagę od la na tym uni :) Od samego początku wychodzili na prowadzenie a później przewaga tylko rosła :)

    Graty Lamko jeszcze raz :D
  • Owieczki na tym uni są od nieco ponad dwóch lat, więc czasów zamierzchłych bym nie sięgała. Nie twierdzę, że to jedynie kwestia ekspedycji, ale mocno się przysłużyły. Nie odbieram też nikomu umiejętności, bo aż tak się nie interesuję tym sojuszem, żeby znać graczy. BS było mocne i wcześniej, ale była opozycja, która padła w mniej lub bardziej fair akcjach albo siedzi na wiecznym urlopie. Twierdzę jedynie, że tak drastyczna przewaga to w dużej mierze (nie w 100%) skutek ekspedycji, a co za tym idzie przyrostu floty i po prostu punktów
  • Pogrzebcie dobrze w pamięci bo fakt na yildun doszliśmy po fuzji 2-3 lata temu i nie byliśmy ani sojuszem top1 a pierwsza flota była chyba top3 jak dobrze pamiętam, przewagę wypracowaliśmy zlomujac opozycję i tylko do jednego rw można było by się doczepić ale z perspektywy czasu nie uważam że bylo niefer !
    Opozycja od początku nie potrafiła podjąć walki z nami wliczając w to również ravena !
    Co do exp to każdy puszczał i każdy coś tracił ale jak widać i w tej kwestii byliśmy po prostu lepsi :)
    Nie rozumiem tylko do czego ma dążyć ta rozmowa ?
  • Sorro o ile dobrze pamietam na Yildun trafiliscie z ogromna przewaga jako sojusz w porownaniu do mojego soja, nie liczylbym reszty sojuszy bo to byla zbieranina kilku wiekszych flot ale chyba o tym zapomniales.
    Wygraliscie i chwala Wam za to :) swoja droga juz moralniak minal? a spiewales inaczej :)
    sam jako jednostka spakowalem Wam Ramka i Aniele przy Waszej przewadze
    Wykonalem sam kilka innych prob ktore sie po prostu nie udaly wiec nie pisz bzdur ze nie podejmowalem walki.
    Wiec jesli bylbys łaskaw nie wymieniaj mojego nicku bo dalej mam delikatne obrzydzenie do Was :)


  • Aster, nie czepiaj się czy to dobry temat, czy nie. Od tego jest moderator.
    Odniosłam się do tego, że regularnie jest powtarzane jaki to sojusz BS nie jest wspaniały. Nie odbieram nikomu umiejętności, tylko zaznaczam, że nie tylko one i "praca" mają tu znaczenie. Dużo zależy po prostu od farta, a nie od bycia lepszym (chyba, że ktoś się musi dowartościować choćby wirtualnie, to niech to robi w swojej głowie). Więc jak jakieś stwierdzenie uważam za niepełne (w tym wypadku zapal nie ma racji moim zdaniem), to się wypowiadam. Od tego jest forum, żeby wyrażać swoje zdanie, czyż nie?
    Jak moderator uzna dyskusję za niepotrzebną, to wyczyści wątek
  • Zapalsky napisał(a):

    glowa1 napisał(a):

    Dlatego fuzja która miała być wyrównałaby zawody, a tak to mamy to co mamy. My musimy uciekać, a wy nie musicie puszczać fs.
    Coś nie bardzo widzę Cię w tym dziale, więc chyba masz na myśli tylko FSy? To co jest teraz nie wzięło się znikąd, zostało wypracowane i mamy to, na co zapracowaliśmy. Jak pamiętam, to po fuzji A-F w którym byłeś miało top2 lub top3 jeśli chodzi o punkty wojskowe, ale zmarnowaliście potencjał. Zresztą też nie masz co narzekać, bo ekspedycje jak widzę generują Ci prawie 100% przyrostu, który jest większy od mojego mimo mojego dość aktywnego latania i trafiania.
    Gratulacje Sorro, dokonałeś rzeczy bardzo trudnej (trafienie UFsa), ale kto, jak nie my ;)
    Pięknie wzięty rewanż.

    Skarowi oczywiście SzO, co żeby w nocy było ciekawiej ^^ no i żebyś częściej dawał szansę rewanżu nam :D
    To, że nie umieszczam tu ST nie znaczy, że ich nie robię, i nie znaczy , że muszę się dowartościowywać umieszczając je tutaj.
  • Głupie gadki o dowartościowaniu lol po to się gra i po to jest ten dział by pokazywać co się umie chyba że ktoś się dowartościowuje pushami jak kolega parę postów wyżej z libry :E

    Jak komuś się nie podoba to niech zmieni grę na jakieś farmy a nie marudzi !
    A my będziemy grać jak nam się podoba bo na to sobie zapracowaliśmy a cała reszta musi się poprostu dopasować i tyle !
  • no faktycznie tak musi byc :D
    w zeszlym roku jak dostalem konto to gralem dosc aktywnie bo akurat przez sytuacje mialem wiecej czasu
    dlaczego wtedy nie zaczales swojej zabawy, juz wtedy ci zaczynalem wyfarmiac paliwko i robic farmingi bo widzialem ze nie pilnujesz produkcji na planetach :D tez juz wtedy jedno czy dwa st zrobilem na tobie
    ja z nocnych farmien potrafilem po pare starc wrzucac na forum a ty jedyne co robiles to stales flota w gniezdzie w 7 gali czy jak teraz w 5.
    raz specjalnie zeby ccie podpuscic i moze trtoche wyprowadzic z rownowagi polecialem na planete nad ktora stala cala flota i w st napisalem ze jakbym mial mozliwosc to polecialbym od razu na rogala :D
    tyle juz zreszta sytuacji bylo gdzie moglbys stracic flote no ale masz jednak ta przewage w tym momencie ze nawet w acsie ciezbo by bylo sie zebrac na atak.
    ty na razie jedynie co pokazales to proby niszczenia mi rogali gdzie i tak sporo gs potraciles i wyzywasz na forum. raz ci sie pofarcilo po 5 czy 6 locie w tym dniu bo akurat mialem troche zajec i nie moglem sobie odswiezyc gry. moj blad moge sie przyznac wystarczylo rano tepnac gwiazdki w inne miejsce albo normalnie szybkiego fsa zrobic i moglbys jedynie pomarzyc sobie ze cokolwiek u mnie trafisz
    ja pewnie nie raz jeszcze w wolnej chwili podlece na jakis farming. na cala flote moge sobie lot kamikadze zrobic jak bede konczyc granie. 5 ukladow mam jakos wiec nawet dlugo czekac nie bede a moze przy okazji ludzie z okolicy sobie promocje darmowej surki z pz zbiora :D
    no troche sie rozpisalem ale chyba nie zostawilem watplowosci kto z nas dwoch lepiej gra ;) heh nie no w ostatnim zdaniu to juz pozartowalem :D
    nie zapominaj ze to tylko gra, wydaje mi sie ze patrzac na swoj top myslales ze ciebie nie mozna skanowac a tym bardziej atakowac i chyba sie nie spodziewales ze taki skar dostanie konto nabuduje pare statkow z ekspedycji lub farmien i nie bedzie patrzyl kto ma ile obrazkow tylko bedzie latal tam gdzie jest zysk
    topka i ilosc floty nie zwalnia cie od pilnowania
    pozdrawiam i co zuego to nie ja :D