Zlomek [Robotix] vs. Governor Hunterr ~ 72276.71%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zlomek [Robotix] vs. Governor Hunterr ~ 72276.71%


    Dnia 23-01-2021 00:44:10 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Zlomek [Robotix]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.884.558
    Okręt wojenny 55.555
    Pancernik 177.777
    Sonda szpiegowska 165
    _________________________________________

    Obrońca Governor Hunterr
    ________________________________________________

    Mały transporter 21.986
    Duży transporter 5.743
    Lekki myśliwiec 15.950
    Ciężki myśliwiec 6.195
    Krążownik 996
    Okręt wojenny 789
    Recykler 9
    Sonda szpiegowska 28.114
    Bombowiec 8
    Satelita słoneczny 1.000
    Niszczyciel 4
    Gwiazda Śmierci 978
    Pancernik 3
    Pathfinder 1.499
    Wyrzutnia rakiet 521
    Lekkie działo laserowe 4.767
    Wyrzutnia plazmy 29
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Zlomek [Robotix]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 3.531.566 ( -352.992 )
    Okręt wojenny 50.571 ( -4.984 )
    Pancernik 161.916 ( -15.861 )
    Sonda szpiegowska 151 ( -14 )
    _________________________________________

    Obrońca Governor Hunterr
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.776.286 Metalu, 115.275.634 Kryształu i 72.753.074 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 3.059.207.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 10.231.900.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.128.463.800 metalu i 3.099.207.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 189.804.994 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    4.128.463.800 Metalu i 3.099.295.200 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 2.371.154.086
    Kryształ: 2.152.364.834
    Deuter: -165.161.926
    agresor zyskał łącznie 4.358.356.994 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.133.105.786
    Kryształ: -4.222.249.134
    Deuter: -1.066.350.074
    obrońca stracił łącznie 10.421.704.994 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Zostawię tutaj tylko dwie rzeczy:

    1) prnt.sc/xinc6s
    Jak widać konto schodzi z U po dłuugim okresie tylko po to, by wyłapać gonga od Złomka który akurat tez...ma więcej niebieskiego na analogicznym wykresie niż zielonego, po czym znowu włącza U :popcorn:

    2) prnt.sc/xinfg2

    Obrońca wyłapał już bana, ciekawe dlaczego agresor nie.

    Który raz to samo konto zdjęte w podobnych okolicznościach? 3?

    Śmierdzi koledzy, śmierdzi i to mocno
    Zatem bez "gratek".
  • Silver idź się napić czegoś mocnego i przestań siać ferment.Wrzuć może screen nie tylko nazwy konta ale i nazw planet tego gracza to wtedy zobaczysz za co ma bana. Podpowiem Ci i reszcie wspaniałych ów gracz jest na banie za wulgarne i obraźliwe nazwy planety. - gyazo.com/ee4e40073b48b2b5556768e36dac4c93
    Idąc Twoim tokiem myślenia jak zdejmę urlop i trafię kogokolwiek to znaczy, że się pushuje, bo przecież cały czas na urlopie jestem, a tylko zdejmuje urlop i już trafiam.
    Zanim będziesz się doszukiwał winy u kogokolwiek spójrz na swoich kolegów z sojuszu, którzy namiętnie się pushują kontem Nożyk i Kochanie vel Incepcja.
  • Nawet się śmiałem tego dnia, że wrzucona obraźliwa nazwa planety dla niepoznaki. Otóż, gdyby powodem były wulgi to owe nazwy musiałyby zostać zmienione jako powód skargi, a tak nie jest. Najwyraźniej jednak jest za coś innego, z braku innych banów na uni obstawiam maskowanie IP. Długość bana za te dwie rzeczy różni się, zatem za parę dni się okaże.

    Kolejny argument jest z dupy - jakoś przy innych ST nie czepiałem się.
  • Jakich faktów? Takich faktów, że gram ufs? Każdy to na uni wie. Człowieku oczerniasz mnie na forum, że się tym kontem spushowałem. Co jest kompletną bzdurą. Co mnie to interesuje kiedy to konto zeszło z urlopu? Ja zszedłem z urlopu wtedy kiedy mi się podoba. Przegląd gali - konto bez urlopu z aktywkami, skan po chwili zmiana nazw planet z obrazami. Na niego poleciałem po ponad godzinie po kolejnym skanie jak zobaczyłem minuty i to przez galę. Więc pomyśl jakbym miał coś wspólnego z tym kontem to też bym wisiał na banie, a fakt bana tego gracza zobaczyłem dzisiaj po zdjęciu urlopu. Domniemam, że jest za te obraźliwe nazwy, bo innego wytłumaczenia nie widzę. Jak chcesz kogoś oczerniać to podaj na to dowody, a nie tylko Twoje dywagacje wyssane z palca, które akurat w tej sprawie nie mają nic wspólnego z prawdą.
  • Zlomek_Mistrz napisał(a):

    To skoro ja mam coś wspólnego z tamtym kontem to czemu ja nie jestem na banie? Przecież tamto konto jest. Coś Twoje argumenty są tak jakby powiedzieć z dupy.
    Taka sama sytuacja była po moim temacie o waleniu porzuconych planet, na banie tylko konto które porzucało planety a ten kto łyknął 10kkk bezkarny więc twoje argumenty są tak jakby powiedzieć z dupy. Z pewnością to obcy albo piraci z 16 walili żeby mieć za co stawiać statki :E :E :E :E

    @silver88 daj sobie siana, nie trzeba być alfą i omegą żeby połączyć do kupy kilka faktów, nas utwierdziło ST przed którym nie poszedł wyjątkowo na urlop gdzie zawsze nad ranem to robi z wiadomych względów i magicznie wylądowała flota do walenia której oczywiście ktoś zapomniał odebrać :E Byłeś w teamie wiesz do czego nadaje się adanio. Gracz A wyjeżdża do innego kraju, loguje z nowego IP to dostaje bana za ukrywanie swojego adresu, gracz B wali porzucone planety i zadowolony zaciera ręce bo nikt mu nic nie zrobi. Takie ot podwójne standardy od X czasu. Nie ma nad czym się tu więcej rozwodzić