Walgamer [TWIERDZA] vs. Chancellor Corvus ~ 4212.11%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Walgamer [TWIERDZA] vs. Chancellor Corvus ~ 4212.11%

    Żyję jeszcze. Przypominam o swoim istnieniu. Kolejny bunkierek zjedzony. Wartościowo duży, ale jakościowo słabizna. Stocznia obrońcy przez ostatnie dni ostro pracowała. Wcale nie na próżno. Będę miał na kolejną kopalnię, bo na latajki real zmusza mnie do narzucenia plandeki.

    Pozdrowienia dla pozostałych Żyjących.


    Dnia 22-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Walgamer [TWIERDZA]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 13.500
    Bombowiec 43.000
    Reaper 42.500
    Okręt wojenny 110.000
    _________________________________________

    Obrońca Chancellor Corvus
    ________________________________________________

    Mały transporter 600
    Duży transporter 2.080
    Ciężki myśliwiec 2.000
    Krążownik 4.800
    Okręt wojenny 1.300
    Recykler 1.200
    Sonda szpiegowska 100
    Bombowiec 1.000
    Niszczyciel 960
    Pancernik 600
    Wyrzutnia rakiet 804.275
    Lekkie działo laserowe 419.247
    Ciężkie działo laserowe 24.648
    Działo Gaussa 8.206
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Walgamer [TWIERDZA]
    ________________________________________________

    Niszczyciel 13.499 ( -1 )
    Bombowiec 42.952 ( -48 )
    Reaper 42.500 ( -0 )
    Okręt wojenny 108.314 ( -1.686 )
    _________________________________________

    Obrońca Chancellor Corvus
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.119.266 Metalu, 1.380.850 Kryształu i 46.782 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 105.605.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.495.110.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 207.957.751 metalu i 107.950.501 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.546.898 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 22%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    34.251.864 Metalu i 17.780.082 Kryształu
    35.067.385 Metalu i 18.203.417 Kryształu
    207.957.751 Metalu i 107.964.501 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    277.277.000 Metalu i 143.948.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 200.066.266
    Kryształ: 118.788.850
    Deuter: -688.218
    agresor zyskał łącznie 318.166.898 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.868.327.766
    Kryształ: -562.470.350
    Deuter: -66.858.782
    obrońca stracił łącznie 3.497.656.898 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Z tym kontem to ciekawa sprawa :) Matka zabunkrowana i kilka kolonii w okolicy bez obrony, same DT . Więc nie powiem próbowałem przerobić na farmę, skutek raczej słaby, bo częściej obrońca uciekał niż dał zarobić. Aż tu nagle pewnego dnia pojawił się piękny idlak w okolicy ze sporą obroną, jakoś z przyzwyczajenia wykonałem skan falangą i okazało się że nasz obrońca z ST leci całą flotą na en bunkier. Wynik mógł być tylko jeden, całkowity złom z minimalnym uszczerbkiem dla idlaka. Sprawdziłem też wtedy wyżej wspomnianego Corvusa i okazało się że skasował wszystkie planety. Od tego czasu zaczął budować flotę która co jakiś czas albo obrywała na wyjezdnym lub u siebie bo rozmiar bunkra również się zmieniał. W każdym razie wtedy gdy wyłapałem to na fali przytuliłem ponad 8k reków złomu :)

    Walgamer tobie graty, a co do obrońcy to obserwujemy dalej :)
  • Czyli się wyjaśniło, kto jest większym cwaniakiem ode mnie. Widziałem ten lot, ustawiłem zgodnie z prawidłami recki i zebrałem... Po co wędkarz idąc na ryby bierze ręcznik?
    No, ale ja nie jestem Warszawiakiem. Ba, do stolicy mam ok. 100 km. Zdecydowanie bliżej mam do Łodzi, kolebki bandytów wszelkiej maści. Jak Piwek nie wykaże się aktywnością, to sobie na tronie Króla bandytów posiedzę.
    Fakt, obrońca z tych graczy nietypowych. Szo, to znowu się spotkamy.
  • Walgamer napisał(a):

    Czyli się wyjaśniło, kto jest większym cwaniakiem ode mnie. Widziałem ten lot, ustawiłem zgodnie z prawidłami recki i zebrałem... Po co wędkarz idąc na ryby bierze ręcznik?
    No, ale ja nie jestem Warszawiakiem. Ba, do stolicy mam ok. 100 km. Zdecydowanie bliżej mam do Łodzi, kolebki bandytów wszelkiej maści. Jak Piwek nie wykaże się aktywnością, to sobie na tronie Króla bandytów posiedzę.
    Fakt, obrońca z tych graczy nietypowych. Szo, to znowu się spotkamy.
    Jestem z wielkopolski :P Daleko mam do warszawskiego cwaniaka :) Swoją drogą jak widziałem ten lot to byłem przeświadczony że to jakaś próba pushu , nie miałeś takiego wrażenia ?
  • Misiu. Próba pushu???
    Ja wystartowałem, Ty wystartowałeś, Oni? wystartowali? Akurat nic nie wiem o Onych, nie widziałem i nikt się nie przyznał. Ale każdy miał okazję, i ci z top, i ci ze środka, ci z końca raczej nie, bo nie mają tylu recków. Lot był długi i szansa na jego zobaczenie była spora. Więc nawet przez chwilę nie przewinęło mi się przez głowę to brzydkie słowo. Gdyby było opóźnienie - to co innego.

    Jeśli kogoś z czytelników uraziłem przypisywaniem regionalnych przywar, to przepraszam.
  • Walgamer napisał(a):

    Misiu. Próba pushu???
    Ja wystartowałem, Ty wystartowałeś, Oni? wystartowali? Akurat nic nie wiem o Onych, nie widziałem i nikt się nie przyznał. Ale każdy miał okazję, i ci z top, i ci ze środka, ci z końca raczej nie, bo nie mają tylu recków. Lot był długi i szansa na jego zobaczenie była spora. Więc nawet przez chwilę nie przewinęło mi się przez głowę to brzydkie słowo. Gdyby było opóźnienie - to co innego.

    Jeśli kogoś z czytelników uraziłem przypisywaniem regionalnych przywar, to przepraszam.
    No jakoś tak sobie pomyślałem , ale broń mnie antymaterio od tego że o tobie. Po prostu , to był tak dziwny lot , że pomysły powodu były przeróżne. Gdyby jeszcze atakujący wysłał recki, powiedziałbym nie doświadczony nie wie od czego jest symulator. Gdyby konto poszło do kasacji lub na urlop, ale tam nadal jest budowana flota XD No w każdym razie ja zebrałem dlatego że wysłałem recki bardzo szybko i zadziałało kolejkowanie.
  • Do Łodzi ~50 km i tak jak Walgamer ~100km do Warszawy, to chyba mogę się wpisać do tego gangsterskiego ST :)
    Gratuluję trwającej weekendowej passy.

    ps. co do rozbijania floty, to dawno temu taką oto romantyczną praktyką niektórzy kończyli grę i przygodę z uni.
    Więc może to nie była jakaś próba pushu, tylko sentyment do pradziejów ogame ;)

    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •