CALINECZKA & To Tylko Ja vs. DEFEKT MOTYLA (vel. fusion countdown) [TIME] ~ 1001074.37%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • CALINECZKA & To Tylko Ja vs. DEFEKT MOTYLA (vel. fusion countdown) [TIME] ~ 1001074.37%

    RW wstawione po czasie ze względu na błąd w grze, który wystąpił i nie odjęło obrońcy floty. Sytuacja już się rozwiązała, więc i można ST wrzucić (tu prośba do modka, żeby nie kasował, ani nie zamykał - można u GA zweryfikować, że taka sytuacja miała miejsce).
    Obrońca zdążył obrzucić błotem wszystkich dookoła, łącznie z teamem - bo wszyscy są winni temu, że dostał złoma, poza nim samym oczywiście ;)

    A do obrońcy: "zważ wafelku z kim się kruszysz" ;)

    TOP2 ACS Dorado


    Dnia 15-01-2021 05:45:37 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor CALINECZKA
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 7.687.772
    Ciężki myśliwiec 148.772
    Krążownik 303.931
    Okręt wojenny 19.644
    Pancernik 2.242.975
    Bombowiec 291.725
    Niszczyciel 7.878
    Reaper 11.664
    Pathfinder 326.946
    Mały transporter 1.012.071
    _________________________________________

    Agresor To Tylko Ja
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.520.020
    Ciężki myśliwiec 217.483
    Krążownik 2.271.276
    Okręt wojenny 142.058
    Pancernik 2.056.935
    Bombowiec 31.589
    Niszczyciel 110.335
    Reaper 4.142
    Pathfinder 449.559
    _________________________________________

    Obrońca fusion countdown [TIME]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.552.097
    Duży transporter 225.117
    Lekki myśliwiec 5.664.484
    Ciężki myśliwiec 83.264
    Krążownik 332.806
    Okręt wojenny 92.870
    Statek kolonizacyjny 213
    Recykler 540.672
    Sonda szpiegowska 206.850
    Bombowiec 13.867
    Satelita słoneczny 4.110
    Niszczyciel 9.499
    Gwiazda Śmierci 3.336
    Pancernik 302.350
    Crawler 894
    Reaper 50.400
    Pathfinder 188.463
    Wyrzutnia rakiet 67.081
    Lekkie działo laserowe 34.363
    Ciężkie działo laserowe 2.988
    Działo Gaussa 152
    Działo jonowe 694
    Wyrzutnia plazmy 535
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________

    Obrońca SowiaK [TIME]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 666
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor CALINECZKA
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 6.814.165 ( -873.607 )
    Ciężki myśliwiec 138.039 ( -10.733 )
    Krążownik 293.639 ( -10.292 )
    Okręt wojenny 19.109 ( -535 )
    Pancernik 2.183.992 ( -58.983 )
    Bombowiec 284.154 ( -7.571 )
    Niszczyciel 7.691 ( -187 )
    Reaper 11.385 ( -279 )
    Pathfinder 315.603 ( -11.343 )
    Mały transporter 896.863 ( -115.208 )
    _________________________________________

    Agresor To Tylko Ja
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 12.872.032 ( -1.647.988 )
    Ciężki myśliwiec 201.953 ( -15.530 )
    Krążownik 2.195.050 ( -76.226 )
    Okręt wojenny 138.204 ( -3.854 )
    Pancernik 2.003.278 ( -53.657 )
    Bombowiec 30.790 ( -799 )
    Niszczyciel 107.545 ( -2.790 )
    Reaper 4.032 ( -110 )
    Pathfinder 434.263 ( -15.296 )
    _________________________________________

    Obrońca fusion countdown [TIME]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca SowiaK [TIME]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    243.695.315 Metalu, 267.395.142 Kryształu i 6.862.263.068 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 25.170.078.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 133.295.965.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 59.403.682.710 metalu i 40.703.753.893 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 7.373.353.525 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 45.544.237.025
    Kryształ: 32.157.945.035
    Deuter: 4.608.530.068
    agresor zyskał łącznie 82.310.712.128 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -71.479.983.815
    Kryształ: -49.821.238.642
    Deuter: -19.368.096.068
    obrońca stracił łącznie 140.669.318.525 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Art napisał(a):

    Bugusing przy użyciu sond szpiegowskich
    Na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujemy jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy.
    to tak na marginesie, bo twoje sondy pojawiły sie u mnie dokładnie 6 sek przed atakiem,

    gyazo.com/1c6150643570fb037f2c24038b3aca15

    gyazo.com/f9ae0ea09f12c95b27751218ddffdbde

    nikogo błotem nie obrzucałem, sam wysłałem w sprawie tego starcia ticket do GA,

    a na koniec dodam, ze zwrotka była klikana automatem z konta kapitan ja, które loox sfarmił z dexu na pełnej aktywce moona, dez znikał miarowo 5kk na 30min, dodam, ze kapitan subkontem atakujących,

    w sumie spoko bez cyferek, one są najważniejsze dla puszerów, normalnie ludzie się tym tak nie ekscytują,





    poza tym wszystko ok:) czuwaj:) Osama Puszama :)

    last edit:
    CALINECZKA & To Tylko Ja

    multi Osamy, który skończył na Permie
    w sumie pozytyw straty mojej floty taki,
    że ten żałosny herbatnik sie wykruszył



    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez BonDziorno ().

  • No niby fajnie wyglądają te cyferki, lecz powiem szczerze Gracze, którzy do klikania używają jakichś śmiesznych programów to nie do końca są gracze przez duże "G", gdzie te czasy w których klikało się przez 5 godzin kogoś oczywiście na zmianę w trójkę bo samemu ciężko było ogarnąć - teraz młodzi używają nagrywania ekranu i jakieś boty tylko po to aby mieć satysfakcje - tylko czy to tak naprawdę jest satysfakcja? o innych "dopalaczach" nie będę pisał, gdyż na każdej uni znajduje się "gracz" lub grupa "graczy" gdzie połowa kont na danym serwerze należy do nich :D

    nie pogratuluje wyliczenia, pogratuluje trafienia procentu na jaki była puszczona flota bo tu już agresorzy musieli chyba coś poobserwować ;) a może się mylę... Szkoda Motyla bo takich graczy jak On jest na prawdę bardzo mało :)

    przetapiajcie bo jest co a Ty Motyl troszkę lepiej rób FSy!!!

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Ah to ślepe GO, nie potrafią zweryfikować ,że atak jak zwykle z multi ,jak to w przypadku Osamy .
    Żenada ,team w ogóle nie funkcjonuje .
    Nic nowego .
    Nie gratuluję ,bo kupiłeś 2 konta ,z 3 włączasz program i Ty się jeszcze jarasz ?
    Cienizna straaszna 8)

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Dwie największe floty na uni, kupione za spore ilości PLNów potrzebują kolejnego trzeciego konta do falowania ]:-D
    Co do samej akcji udało Ci się osama trafić dobry moment, motyl zazwyczaj wchodził co raz, mnie się nie udało niestety, a reszta to już wiadomo :)
    Co do samego nagrywania ekranu nie jest to zbrodnia, a to że klikał klikaczem to normalka, większość ogame obecnie tak robi...
    Motylowi SZO jeżeli ma jeszcze chęci.
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


  • olszyn4 napisał(a):

    andy501 napisał(a):

    Ogame się nie kończy puki uczciwym chce się grać mimo niepowodzeń.
    Wierzmy w naszą uczciwość, Sojusze w jakich jesteśmy. Bo Unifusion już tuż tuż...
    Andi co Ty piszesz ,jakie tuż tuż ?
    No jak to, nic nie wiesz? Pytania do @BonDziorno w tym temacie :) Jak myślisz, dlaczego jeszcze konta nie skasował :P
    NPN Nieliczni Przeciw Niezliczonym
  • po prostu Szymon napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Jakby się potrafiło zrobić fsa, to żaden bot by nie wyklikal gratulacje ubicia
    Ale ogarniasz że tam stacja poszła na spalonych kulach czy ciężko tyle przyswoić ?
    Jakby się potrafiło zrobić fsa, to żaden bot by nie wyklikal gratulacje ubicia

    po prostu Szymon napisał(a):

    Ale ogarniasz że tam stacja poszła na spalonych kulach czy ciężko tyle przyswoić ?

    Szymuś ,a ogarniasz ,że jakby stacja była zawrócona ,to by tego starcia nie było ?
    Fakt taki ,że błąd obrońcy również miał tu swoje miejsce i Bunny ma rację .

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • olszyn4 napisał(a):

    po prostu Szymon napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Jakby się potrafiło zrobić fsa, to żaden bot by nie wyklikal gratulacje ubicia
    Ale ogarniasz że tam stacja poszła na spalonych kulach czy ciężko tyle przyswoić ?
    Jakby się potrafiło zrobić fsa, to żaden bot by nie wyklikal gratulacje ubicia

    po prostu Szymon napisał(a):

    Ale ogarniasz że tam stacja poszła na spalonych kulach czy ciężko tyle przyswoić ?
    Szymuś ,a ogarniasz ,że jakby stacja była zawrócona ,to by tego starcia nie było ?
    Fakt taki ,że błąd obrońcy również miał tu swoje miejsce i Bunny ma rację .
    Cii... Oni może jeszcze nie ogarnia ja, że jak stacje zawrócić się przed to floty nie widać na fali. Nie pomagaj im xD
  • Bunny napisał(a):

    olszyn4 napisał(a):

    po prostu Szymon napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Jakby się potrafiło zrobić fsa, to żaden bot by nie wyklikal gratulacje ubicia
    Ale ogarniasz że tam stacja poszła na spalonych kulach czy ciężko tyle przyswoić ?
    Jakby się potrafiło zrobić fsa, to żaden bot by nie wyklikal gratulacje ubicia

    po prostu Szymon napisał(a):

    Ale ogarniasz że tam stacja poszła na spalonych kulach czy ciężko tyle przyswoić ?
    Szymuś ,a ogarniasz ,że jakby stacja była zawrócona ,to by tego starcia nie było ?Fakt taki ,że błąd obrońcy również miał tu swoje miejsce i Bunny ma rację .
    Cii... Oni może jeszcze nie ogarnia ja, że jak stacje zawrócić się przed to floty nie widać na fali. Nie pomagaj im XD
    Wszystko fajnie pięknie ale idąc tym tropem rozumowania i chcąc prawidłowo, prawilnie, tak jak czołowi gracze zapewne robią fsa, trzeba go wysłać na stację i przed pójściem spać zawrócić, tak żeby sobie wracał na spokojnie podczas snu i niech sobie gracz jeden z drugim z obstawą pushówek, moonówek, dexówek etc mógł szczerzyć zęby na suchary :E :E
    był taki jeden swego czasu na wezn, z tym ża jak dla mnie taka gra mija się z celem.
    druga opcja to budzić się co 2h i sprawdzać czy jest spokój czy nie
    trzecia opcja to przeszkadzanie w falowaniu - skoro atakierzy klikaczami klikali to nie widzę przeciwwskazań do tego, z tym że nie na tak wymarłym uni ]:-D
    podsumowując - nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, a osama niech dalej karmi swojego EGO kupionymi obrazkami z cyferkami, pokazując jaki z niego PRO ELO GRACZ.

    EDIT:

    Wstawiłem ST do topki starć Doarado
    uIZAR - [OFF] 165 ST
    uWEZN (UF) - [
    ON] 8 ST
    uDorado - [
    ON] 21 ST
    Poprzednie konto - ProSkaner


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ProSkaner. ().

  • Ale co to za gadka że źle fs zrobiony ? śmiech na sali , pomijając że klikana stacja nie wiadomo z jakiego konta i wgl , to że nie wstał w nocy i nie zawrócił to jedyne co mugł zrobić lepiej , fs to fs , i tyle a jakieś gadanie że nie potrafi fs zrobiś to wsadzcie sobie w buty i pucujcie się dalej bo jak na obrońcę postąpił z klasą i tyle a że skasował po wszystkim konto to teraz próbujecie go pociskać powodzenia :D


    Bunny napisał(a):

    Cii... Oni może jeszcze nie ogarnia ja, że jak stacje zawrócić się przed to floty nie widać na fali. Nie pomagaj im xD
    Idąc twoim tokiem rozumowanie powinien wysłać fs popołudniem zawrócić wieczorkiem i grać zawróconą stacją albo wstawać co 2 h pilnować kulek , spoko myślenie ,
    Ogólnie olał bym temat ale że z obrońcą gram na fen i wiem jak gra i jak się pilnował to nie dam szargać imienia ziomka który latać potrafił , to że padł , trudno bywa lepiej na spalonych kulach niż na bfs ie , ale wielce cwaniakujecie bo flotę zlagowało , a agresorzy skoro tacy pro to czemu nie wiedzą że na 6 sek przed atakiem szpiegowanie i wszystkie wrogie misje są na obrońcę zakazane ;) ?
  • po prostu Szymon napisał(a):

    Ale co to za gadka że źle fs zrobiony ? śmiech na sali , pomijając że klikana stacja nie wiadomo z jakiego konta i wgl , to że nie wstał w nocy i nie zawrócił to jedyne co mugł zrobić lepiej , fs to fs , i tyle a jakieś gadanie że nie potrafi fs zrobiś to wsadzcie sobie w buty i pucujcie się dalej bo jak na obrońcę postąpił z klasą i tyle a że skasował po wszystkim konto to teraz próbujecie go pociskać powodzenia :D


    Bunny napisał(a):

    Cii... Oni może jeszcze nie ogarnia ja, że jak stacje zawrócić się przed to floty nie widać na fali. Nie pomagaj im XD
    Idąc twoim tokiem rozumowanie powinien wysłać fs popołudniem zawrócić wieczorkiem i grać zawróconą stacją albo wstawać co 2 h pilnować kulek , spoko myślenie ,Ogólnie olał bym temat ale że z obrońcą gram na fen i wiem jak gra i jak się pilnował to nie dam szargać imienia ziomka który latać potrafił , to że padł , trudno bywa lepiej na spalonych kulach niż na bfs ie , ale wielce cwaniakujecie bo flotę zlagowało , a agresorzy skoro tacy pro to czemu nie wiedzą że na 6 sek przed atakiem szpiegowanie i wszystkie wrogie misje są na obrońcę zakazane ;) ?
    kto skasował konto ,o czym Ty mówisz Szymku, coś Ci się pomyliło

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • To pogadaj z obrońcą o sondzie na 6 sek przed dolotem ataku , fakt zawarty również w tikecie do suportu obrońcy , obstawiam też teorie spiskowe na temat blokady konta obrońcy po fakcie , ale już objaśnię , obrońca napisał w tikecie że poszedł U z kasacją konta więc mogli spokojnie zablokować konto żeby na spokojnie odpisać flotke . Dawniej bugowanie floty było weryfikowane jako ucieczkę flotą przed dolotem ataku ( moja sytuacja na quaoar ) agresorą zabrali pz a ja zatrzymałem flotę ( i sytuacja z quantum ) tam wilk syty i owca cała bo obrońca zatrzymał bronione gs a agresorzy pz więc spoko , teraz nagle zbugowanie tłumaczy się jako błąd na niekorzyść obrońcy więc zero konsekwencji :D
    Więc następnym razem zanik ktoś będzie pisał jakiś szajs że ile to błędów popełnił obrońca niech ogarnie wszystkie fakty albo pogada z obrońcą ;)
  • Szymek ,ale my się znamy z obrońcą i tą akcję od kulis.
    Nikt nie skończył gry, Motyl gra dalej .
    Dalej nie kumasz za wiele.
    Wytłumaczę Ci jak 5 letniemu dziecku .
    Ile brzydkich chwytów i sub kont osama by nie użył ,dałoby sie uniknąć tego starcia zawracając stacje po prostu .
    Tak jak ze mną jak mi się Calineczka w układ wbił jakoś 2 tyg temu i kulki posciagal .
    Jakoś mam flotę .... :huh:

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Szymek miałem Ciebie trochę za bardziej rozwinięta osobę pod względem tej gry. Myliłem się :) na tym polega ta gra. Speed nie odpowiada to na x1, tam można logować co 6h mając ul :) wina leży po obrońcy jeżeli chodzi o umiejętność fsowania. Mógł też robić przez galę jak na Fenku znam osoby z Quantum, które tracac kulki zloma nie dostały, a tam lot gęsi 30min :)

    Jeżeli sztuka fsowania jest problemem to współczuję, a co do klona floty, to wszystko zależy od interpretacji.

    Z tym spamowaniem to wszyscy wiedzą, że bajka jest. Jak anonek na Fenku puścił skan na 4s przed wlotem i napisał do Go, że nie wiedział to backupu floty nie było, a obrońca dostał laga i nie mógł podnieść floty będąc na koncie. Z resztą na zasada można wysłać skan na 6s przed xD dlatego nie ogarniam trochę tego...

    No cóż flota była i ni ma :)
  • No ja cb też miałem za kogoś więcej niż gościa który potrafi jechać na obrońcę tylko dlatego bo nie wstał zawrotke zrobić , możesz nie wierzyć ale nie każdy spina się tak jak ty i myśli tylko o tym by flota ocalała , ogarnij że czasem lepiej sobie odpocząć a żałosne teksty że nie umiał posłać fs to sobie daruj , bo równie dobrze mógł zaśmiecać fale ale że nie wiadomo z jakiego konta było klikane to mnie tam rwie złom to złom tutaj się zgodzę ale nie doceniacie dotychczasowej gry tylko 1 błąd który błędem nie był zawrotka to zawrotka i nie rozumiem tej dyskusji , siedzenie na paru kontach i klikanie z zaskoczenia jak jest dla was ok to brawo podejścia ;)

    Tobie olszyn napisałem wszystko na pw jak 5 letniemu dziecku więc szkoda tracić mi czasu żeby kolejny raz to robić :D


    Bunny napisał(a):

    Z resztą na zasada można wysłać skan na 6s przed XD dlatego nie ogarniam trochę tego...

    Art napisał(a):

    Na 6 sekund (lub mniej) przed atakiem (dolotem floty) zakazujemy jakichkolwiek działań ze strony agresora bądź obrońcy a także wszystkich innych osób, które mogą doprowadzić do lagów, bugu z nierozstrzygniętą walką lub uniemożliwienia ucieczki obrońcy.
    No chyba tak średnio można na 6 sekund przed :D
    Widocznie motyl cofnął kasacje bo szkoda było mu czasu i ok niech gra proste ale głupie gadanie że mógł zrobić całą flotą fs przez intergale to śmieszne jest i nie będe komentować ile to pali i wgl , równie dobrze mógł puścić kolonizuj z innego a na stacje tylko transy z surą , teraz gdybać sobie można bo przecież po fakcie to wszystko proste widać po wypowiedziach
    Jeśli ktoś chce jeszcze podyskutować zapraszam na pw bo na dziś wyczerpałem limit na forumowych wojowników i tłumaczenie rzeczy oczywistych ;)