Berlin777 [GRUPA] vs. Cosiek [ZZSS] ~ 201150.85% - OBRONA TOP1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Berlin777 [GRUPA] vs. Cosiek [ZZSS] ~ 201150.85% - OBRONA TOP1 SOLO


    Dawno, dawno temu w odległej galaktyce….


    Zamysł akcji zrodził się u mnie finalnie
    po klikaniu pz i locie na sojusznika.
    Berlin zbyt mocno zaczął się panoszyć,
    a antymateria tak mocno przesiąknęła uni,
    że nie było żadnych skrupułów.

    Pierwotnie miała to być surówka w większości
    zebrana po uni w formie złomu i od sojuszników.

    Po dwóch dniach skanowania okazało się
    to absolutnie niemożliwe. Wiele osób brało udział
    w zbieraniu materiału, każdemu brawa mimo,
    że finalnie to Cosiek wziął sprawy w swoje ręce.

    Za to mu gromkie brawa! :D :brawo: :graty: :bdb:


    Jest to już drugie takie ST na uni TUCANA i drugi
    raz zostałem poproszony o jego umieszczenie
    Jean Valjean [LES] vs. Aferzysta [AFERA] ~ 12080.4% - OBRONA! :)


    Berlinowi graty postawy, wisienka na dzisiejszym torcie ogame’owym:

    "Berlin777 21.01.2021 14:52:54
    gz, z portfelem się nie wygra ;P"



    Od Cośka:





    AKCJA




    Dnia 21-01-2021 14:31:33 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Berlin777 [GRUPA]
    ________________________________________________

    Pancernik 500.710
    _________________________________________

    Obrońca Cosiek [ZZSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 134.979
    Duży transporter 59.741
    Lekki myśliwiec 96.046
    Ciężki myśliwiec 17.692
    Krążownik 41.758
    Okręt wojenny 20.153
    Recykler 149.722
    Sonda szpiegowska 29.196
    Bombowiec 3.589
    Niszczyciel 221.548
    Gwiazda Śmierci 45
    Pancernik 94.125
    Reaper 1.567
    Pathfinder 4.917
    Wyrzutnia rakiet 2.557

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Berlin777 [GRUPA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Cosiek [ZZSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 11.753 ( -123.226 )
    Duży transporter 10.022 ( -49.719 )
    Lekki myśliwiec 8.315 ( -87.731 )
    Ciężki myśliwiec 2.327 ( -15.365 )
    Krążownik 18.183 ( -23.575 )
    Okręt wojenny 15.847 ( -4.306 )
    Recykler 30.680 ( -119.042 )
    Sonda szpiegowska 2.536 ( -26.660 )
    Bombowiec 3.403 ( -186 )
    Niszczyciel 219.822 ( -1.726 )
    Gwiazda Śmierci 45 ( -0 )
    Pancernik 86.351 ( -7.774 )
    Reaper 1.567 ( -0 )
    Pathfinder 2.072 ( -2.845 )
    Wyrzutnia rakiet 209 ( -2.348 )

    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 42.560.350.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.691.728.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 9.060.989.765 metalu i 11.054.095.236 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    614.498.765 Metalu i 2.607.619.236 Kryształu
    521.560.000 Metalu i 521.560.000 Kryształu
    4.266.677.000 Metalu i 4.266.677.000 Kryształu
    521.560.000 Metalu i 521.560.000 Kryształu
    2.566.694.000 Metalu i 2.566.694.000 Kryształu
    11.999.735 Metalu i 14.639.264 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    8.502.989.500 Metalu i 10.498.749.500 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -15.021.300.000
    Kryształ: -20.028.400.000
    Deuter: -7.510.650.000
    agresor stracił łącznie 42.560.350.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 5.373.614.500
    Kryształ: 8.389.680.500
    Deuter: -453.284.000
    obrońca zyskał łącznie 13.310.011.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Nie chce edytować to dodam tutaj, Cosiek chciał przy okazji pozdrowić wszystkich znajomych :)

    Moderator Neferet:
    Połączyłam posty
  • atomic napisał(a):



    Pierwotnie miała to być surówka w większości

    zebrana po uni w formie złomu i od sojuszników.


    Po dwóch dniach skanowania okazało się

    to absolutnie niemożliwe. Wiele osób brało udział

    w zbieraniu materiału, każdemu brawa mimo,

    że finalnie to Cosiek wziął sprawy w swoje ręce.


    Za to mu gromkie brawa! :D :brawo: :graty: :bdb:



    Surowców pochodzących ze złomu w na przeklikanie 200k niszczar to zebrałem tylko ja i Berlin, czego cały Wasz sojusz od początku uni nie dokonał, więc tym bardziej nierealne w 2 dni ;]

    Gromkie brawa za zapaczkowanie, i za przekonanie że ilość wrzuconej kasy a nie zrobionych % decydują o dominacji na uni xd

    SzO Berlin, i więcej ostrożności w lataniu :)
    Ze złomu powstałeś i w złom się obrócisz.
  • Niestety Berlin popełnił błąd strategiczny :) - źle oszacował portfel obrońcy.
    Musimy skołować jakiegoś wywiadowcę gospodarczego do sojuszu ... może kogoś z BIG?

    "Zamysł akcji zrodził się u mnie finalnie
    po klikaniu pz i locie na sojusznika."

    a to co wyklikał powyżej wstawiacz ST to nie wiem ? ...zamierzony żart, czy tylko tak wyszło?

    Pogadam z księgowym czy mnie stać na takie akcje :)
    To co bawimy się dalej? Bawimy się? ...
    Pozdrawiam
  • Skończył się ban na forum to mogę też coś napisać :P
    Gratuluję pomysłu i wykonania - taką mamy zwariowaną grę.
    Sobie życzę mniej latania na wariata i rozbijania się (taki ze mnie noobek).
    A wszystkim życzę mniej złośliwości do siebie nawzajem - grajcie i czerpcie z tego frajdę, można rywalizować bez wbijania słownych szpilek w przeciwników.
  • atomic napisał(a):


    Dawno, dawno temu w odległej galaktyce….



    Zamysł akcji zrodził się u mnie finalnie

    po klikaniu pz i locie na sojusznika.

    Berlin zbyt mocno zaczął się panoszyć,

    a antymateria tak mocno przesiąknęła uni,

    że nie było żadnych skrupułów.


    Pierwotnie miała to być surówka w większości

    zebrana po uni w formie złomu i od sojuszników.


    Po dwóch dniach skanowania okazało się

    to absolutnie niemożliwe. Wiele osób brało udział

    w zbieraniu materiału, każdemu brawa mimo,

    że finalnie to Cosiek wziął sprawy w swoje ręce.


    Za to mu gromkie brawa! :D :brawo: :graty: :bdb:
    I po co takie dyrdymały pisać??? nie rozumiem proponuje opis "leciał @Berlin777 , policzyłem ile muszę doładować przeklikałem wynik był taki " :ocb:
    Po co ten cały wywód to jakieś wybielanie się @atomic ??? Nazywajcie rzeczy po imieniu, a nie ballade tutaj tworzycie, jeszcze medal sobie dajcie po kolei :)




    To może prosta matematyka tyle zniszczonych militarnych miało konto cosiek po 3 miesiącach uni, a liczba na zielono ile trzebabyło nazbierać. =)

    atomic napisał(a):

    Jest to już drugie takie ST na uni TUCANA i drugi
    raz zostałem poproszony o jego umieszczenie
    Jean Valjean [LES] vs. Aferzysta [AFERA] ~ 12080.4% - OBRONA!
    Tak drugie już cośka...? To chyba coś na innym koncie(kto tam wie może oddane , może kupione.... :whistling: ) panie kolego, może bohater się odezwie? Co tam się stało z poprzednim kontem?




    Dlaczego tam jest ban za bugusing perm? Starcia na Lidlu(samym sobie) na którym z buga naprodukowałeś floty(4kk) i zezłomowałeś jakoś nie wrzuciłeś za cośka @atomic? Przecież w prób się łapało :> PROMOCJA ŚWIĄTECZNA W LIDLU? :ocb: :ocb: :ocb: Tacy z was super gracze ( nie piszę, że wszyscy w soju, ale wybitnych parę jednostek jest) wszyscy jestescie siebie warci, banda hipokrytów, cwaniaczków i kombinatorów, szkoda szczepić ryja, odechciewa się grać przez takich jak wy Niestety statystki nie zapominają.... =)
    PASIPHAE Paragwajski TOP 10 OFF

    :fa: Emerytura :fa:
  • Ważne, że po właściwej stronie. Straty raz mniejsze, raz większe :E
    Jak to było "Zginąć w ataku to nie wstyd" ?
    Berlin SzO, obrońcy gratulacje.

    PS Tym z głuchego telefonu polecam zapytać u źródła a nie powtarzać dyrdymały osób z bólem pewnej części ciała :bicz1:
    PS2 Berlin pozszywany u zaprzyjaźnionego weta :lool:
  • huknelo az miło ostatnio sporo procentowych starc :) gratulacje obu stronom za chęci, czas, niekupione prezenty dzieciom :D. Berlin chyba kanapek z surowcami nie kupuje jednak. Polecam jednak kanapki rybne ; z sandacza pospolitego z na pewno byłaby przepyszna heh :) Ponadto dla tych z portfelami wbitymi w GF wpłatomat. Panowie... i tak sie bawicie drobniakami - spójrzcie na nasze najlepsze konta na uni i szykujcie spadki w dolarkach od cioci w stanach :)
    Ogólnie oby jak najmniej takich starć było. Ja osobiście wole dostać złoma za brak aktywności albo zapomnienie od gościa co sam się dorobił swoich stateczków jak sandacz niż wtopić flotę na wykupionej imprezie.
    Od teraz Berlin bedzie 30 sekund przed już oglądał pewnie staty u atakowanego czy przypadkiem nie przeskoczył o 100000% swojego rocznego wydobycia :D
    Ja to bym z checia wynajął na 2 tygodnie eko Javerta :) to dopiero musi być paczkomat :D
  • A wiec może ja coś napisze...
    Berlin zwany tez Perszing bardzo zawzięty gracz. Jedna strona mnie chce mu gratulować, druga współczuć... Tyle skanów, taka aktywność, sztuczne akty. I DZIELENIE KONTA. Nie zasługują na miano najlepszego złomiarza. Pamiętacie KFZ (klub finezyjnego złomiarza). Pewnie napotkam sprzeciwy od licznych zwolenników Berlina, ale jestem wraz z moimi argumentami gotowy na konfrontacje z owymi osobami. Niesamowicie aktywny i zawzięty gracz. Gratuluje, ze masz to coś. A druga strona mnie współczuje Tobie straty realnego czasu. No k#<¥A to tylko gra! ;)

    o akcji wiedziałem od dawna. Kto mieczem....

    Zapewne ten post przeczytają dwa oblicza Berlina. :D A jeśli nie, to sprytny pisany bot, na co mam dowody, tak sprytnego skryptu, którego GO nie byli w stanie odkryć. ;)
    Mam na mysli fizjologie człowieka. Zaledwie 2 osoby na świecie chorują na totalna bezsenność. Miło mi Pana poznać. ;)

    tym postem zapewne stanę się TROLLEM ale
    [ciach]

    chlopie, znasz się na grze, nie szkoda Ci czasu? Real wola!!


    I nawet nie próbuj szukać argumentów za i przeciw. OGame traktuj rozrywkowo. ;)
    Spoko z Ciebie koleś, dystans do siebie masz. Życzę natomiast więcej widoku na niebieskie niebo od ekranu. Tobie czy tam Wam. :D


    Naszym, gratuluje. ZZSS nie posunęło by się do tego kroku gdyby nie brak możliwości współpracy z TOPkami których znałeś. To już typowo polityczne.


    Cosiek. Graty!!

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
  • _pff napisał(a):

    A jeśli nie, to sprytny pisany bot, na co mam dowody, tak sprytnego skryptu, którego GO nie byli w stanie odkryć. ;)


    Czekam na dowody nie będę grał z botem.
    Reszty "wypocin" nie komentuje bo są śmieszne XD


    olszyn4 napisał(a):

    niektórzy dalej się potrafią fajnie pobawić używając glowy nie portfela.


    Chyba inne starcia oglądamy xD

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Proffesor ().

  • _pff napisał(a):

    A wiec może ja coś napisze...
    Berlin zwany tez Perszing bardzo zawzięty gracz. Jedna strona mnie chce mu gratulować, druga współczuć... Tyle skanów, taka aktywność, sztuczne akty. I DZIELENIE KONTA. Nie zasługują na miano najlepszego złomiarza. Pamiętacie KFZ (klub finezyjnego złomiarza). Pewnie napotkam sprzeciwy od licznych zwolenników Berlina, ale jestem wraz z moimi argumentami gotowy na konfrontacje z owymi osobami. Niesamowicie aktywny i zawzięty gracz. Gratuluje, ze masz to coś. A druga strona mnie współczuje Tobie straty realnego czasu. No k#<¥A to tylko gra! ;)

    o akcji wiedziałem od dawna. Kto mieczem....

    Zapewne ten post przeczytają dwa oblicza Berlina. :D A jeśli nie, to sprytny pisany bot, na co mam dowody, tak sprytnego skryptu, którego GO nie byli w stanie odkryć. ;)
    Mam na mysli fizjologie człowieka. Zaledwie 2 osoby na świecie chorują na totalna bezsenność. Miło mi Pana poznać. ;)

    tym postem zapewne stanę się TROLLEM ale
    [ciach].

    chlopie, znasz się na grze, nie szkoda Ci czasu? Real wola!!


    I nawet nie próbuj szukać argumentów za i przeciw. OGame traktuj rozrywkowo. ;)
    Spoko z Ciebie koleś, dystans do siebie masz. Życzę natomiast więcej widoku na niebieskie niebo od ekranu. Tobie czy tam Wam. :D


    Naszym, gratuluje. ZZSS nie posunęło by się do tego kroku gdyby nie brak możliwości współpracy z TOPkami których znałeś. To już typowo polityczne.


    Cosiek. Graty!!
    Ja pamiętam KFZ , stare dobre czasy ,które już nie wrócą ,ale patrzac po uni, niektórzy dalej się potrafią fajnie pobawić używając glowy nie portfela.
    Powodzenia Panowie ,będę patrzył co tu się dalej zadzieje :popcorn:

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • Zabawa na tym uni jest przednia. Mnie i tak po powrocie do żywych ogame-oców rozwalił najbardziej automagiczny dok u generała :) Musiałem aż doczytać na zagranicznym forum bo nie wierzyłem z opowieści w teleportujące się przez galaktykę kawałki krązowników, pancerników lmów do doku na planecie :D a jednak są dziwy które zaskakują :D
  • Berlin777 napisał(a):

    Skończył się ban na forum to mogę też coś napisać :P
    Gratuluję pomysłu i wykonania - taką mamy zwariowaną grę.
    Sobie życzę mniej latania na wariata i rozbijania się (taki ze mnie noobek).
    A wszystkim życzę mniej złośliwości do siebie nawzajem - grajcie i czerpcie z tego frajdę, można rywalizować bez wbijania słownych szpilek w przeciwników.
    Można, ale po co? xD Gratz i Szo.
  • Dzień Dobry a zarazem Dowidzenia :)

    Berlin padł w '45, padł w 2 sezonie "La Casa De Papel", padł i teraz...
    Przeklinać nie można więc, jedwabne szwaby, nikt ich nie cierpi :P


    Plan na Berlingo dawno powstał, a nawet kilka. Cierpliwie czekaliśmy i obserwowaliśmy.
    Jednakże ciężko jest ustrzelić kogoś, kto świeci się praktycznie 24h na dobe.
    Tak tak, dex udało sie kilka razy naszym podebrać, bo się nawaliłeś alko, proste.
    Wali mnie to czy to zasiadanie, czy to auto odświeżanie czy to bot czy inne programy trzecie... Nie wnikam wali mnie to.
    Prawda jest taka, że wszyscy jesteście [ciach] odwrotnie ( moderatorowi przypominam iż słowo [ciach] nie jest wulgaryzmem)... [Jest wulgaryzmem :) Można zerknąć chociażby na sjp.pwn.pl ]

    Ta gra to jest porażka, to imitacja dawnych czasów.
    Grałem w to xx lat temu i naprawde klimat gry przyciągał bo była równa rywalizacja... Po xx tys aktywnych graczy na uni... Liczył się czas poświęcony w grze i "skill"...
    Teraz to jedna wielka ŻENADA...

    Po xx latach.
    Reklama na fb mnie zacheciła do przypomnienia sobie gry.. ale gdyby nie ludzie i czas spędzony na disco z nimi, to bym bardzo żałował powrotu...


    Przyszedłem tu aby sobie pograć, a tu się okazuje, że czas poświęcony grze jest nie ważny, że umiejętności i spryt jest nie ważny... że każdy każdego zna... Ten ma z tym układ, ten był z tym w soju, ten z tym grał na innym uni, a ten na tego nie poleci, a tego wszyscy by chcieli łupnąć... [ciach]
    A ten ładuje hajs w gre bo chce mieć +1000 do e [ciach]....
    Ludzie... czy wy jesteście normalni... ładujecie taki hajs w pixele .... masakra. Gra sie dla przyjemności... [ciach]... Nikt o tym nie bedzie pamietac w realnym zyciu ze ktos zrobił tu "stejka"... Gdzie jest gra "4fun" ?
    Spożytkujcie lepiej ten hajs... Np. Wyślijcie mi na konto, a będziecie bardziej zadowoleni. Serio ! Nagrody czekają, realne ... a nie pixele w oszukanej grze...

    Ciekawość mnie zżera...
    Czy wy wszyscy "stali gracze" zaakceptowaliście od tak warunki gry czy po prostu wam pasowały ?
    Czy był bunt ? Czy jakaś walką i propozycje by zmienić ten styl gry, gdzie antymateria ( hajs ) ma niewyobrażalny wpływ na gre...
    Wy jako gracze, za takie podejście autorów do gry, powinniście dawno ją ukrzyżować...


    Nie pozdrawiam nikogo, bo jesteście siebie warci... Gnoicie siebie sami a Ci sie ciesza bo na koncie są wpływy...
    To już nie jest gra.. nawet nie potrafie tego nazwać, po za tym że to ŻENADA...


    Berlinowi się należało... ale nie poważam rozwiązania sytuacji.
    Nie mniej jednak berlingo odbudował się zaskakująco szybko...


    Tak jak pisałem, jesteście super ! Wszyscy :)

    Moderator Neferet:
    Wulgarne słownictwo i upominam za prowokację
  • Panowie jak już tak grubo idzie to gdzie są te fakty , screeny że @Berlin777 leci z Nami w kulki . Nie znam gościa , raz nawet pomógł Nas bronić i dostał gonga stracił dużo floty i nie narzekał . Napisał że była fajna zabawa i wiedział na co się pisze . Od tego czasu skanuje i skanuje i gramy dalej . Gram sobie spokojnie , jest szybko . Eko sobie leci a i coś floty robię ale gram . A tu nie dość że zostaje zezłomowany zachowuje się jak na Mężczyznę przystało i czeka na Wasze argumenty jak i My z tego co zostało wylane a tu nic . Albo obrzucacie się gównami i są fakty albo mordeczki zamykamy i gramy dalej . Nadal nie rozumiem tego że oprócz pozwów nie ma nic . Gówno rzucone jeden zakończył grę drugi wylał żale i na banie i co dalej ????

    EDIT
    @pff chyba wieczny urlop nie wnikam gdzie flota jest ;)
    @zarowix ban na forum ;) i urlop po wylaniu żali

    Ja to też troszkę źle ująłem ;)

    Pozdrawiam Panie i Panowie troszkę luzu i na tym kończę idę robić kawusie ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Freon ().

  • Berlin777 napisał(a):

    Skończył się ban na forum to mogę też coś napisać :P
    Gratuluję pomysłu i wykonania - taką mamy zwariowaną grę.
    Sobie życzę mniej latania na wariata i rozbijania się (taki ze mnie noobek).
    A wszystkim życzę mniej złośliwości do siebie nawzajem - grajcie i czerpcie z tego frajdę, można rywalizować bez wbijania słownych szpilek w przeciwników.
    Zgadza się. Jakiś czas temu zaliczyłem złoma i pogratulowałem typkowi. Nawet spoko gościu. Drugi dojechał prawie wszystkie moje ekspedycje, bo - jak idiota - puściłem je z planety. Napisałem mu, że prawie chciałem mu się podstawić, ale że pomyliłem księżyce, na których mam flotę i nie zdążyłbym na czas. Typek odpisał, że w porządku się zachowałem, bo większość od razu wyzywa, i cofnął atak. Można po ludzku? Można! Miłej zabawy wszystkim.