Licytator - kto głupszy ten wygrywa

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ja osobiscie popieram wydawanie miliardów na licytacjach bo kto komus zabroni sie bawić? Czy ktos bogatemu broni dać napiwek lub rozdawać kase na lewo czy prawo? Ospowiedz jest jasna nie!.
    W grze mamy 2 waluty anty i surke wiec, kazdy placi ile chce tym czym chce proste.

    Co do ograniczenia licytacji, moze i dobry pomysl bo jak ktos ma dobre eko na uni x7 to kilka licytacji moze wygrac :D .

    Ale ja osobiscie proponowalbym aby niemcy zniesli limit licytacji lub wprowadzili jakaś stawke za te bostery dla nich sa nic nie warte 40k-1kk? Niech zrobią ceny x10 a i tak beda sie oplacic. I zamiast 1 bostera na dzien niech dadza wiecej
    Jest wiele rozwiazan ktore nie beda ograniczaly graczy a dadza taki sam lub podobny efekt takzr ja bym sie proponoeal nad tym skupic, a nie jak dac sobie zalozyc kolejny kaganiec ...
  • I am back napisał(a):

    Hahahah chcesz adrenaliny to wlasnie podbij ta horendalna stawke i utrzyj nosa jakiemus pro-grajkowi, jak to sam nazwales. Ja nie mam problemu i wygrywalem aukcje na ponad 2kkk. Rekordem jaki widzialem bylo 6kkk wrzucone na 10% dexu w wyniku ataku.
    Ja to przeczekuje i później kupuje ten 10% dexu za 5 000 surowca. Niezłą mam beke z licytujących.
    Najlepiej sie podbija tych co wiadomo że przebiją na jakies chore stawki, zabawa super. Frajerów nie brakuje.
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Technicznie, pomijając cały offtop algorytm dodaje losowo +-1min na każdej zmianie czasu od 45min do 5min czy jak to działa?

    Bo w zasadzie patrzący tylko na approx10 -> approx 5 może mieć najlepsze oszacowanie końca. Wczoraj między approx 20 a końcem było 3,5min nieścisłości, co gorsza, na approx 10min też było sporo- około 3min, więc jak to działa? Ogólnie oddanie pierwszej oferty też wydaje się, że może mieć znaczenie - ilość ofert, ale za mało obserwacji. Ktoś się wypowie co pilnuje większości licytacji, czy wiedza tajemna?
  • Nie wiem czy na smartfonach (nigdy nie miałem jeszcze) siedzicie czy komputerach, ale jak na Windowsie to sobie wejdźcie w ustawienia daty/czas i tam macie opcję synchronizacja automatyczna. Przynajmniej u mnie było po tym dokładnie na czasami +/- te 1-3 sekundy co do zmian co 5 minut w licytatorze.
    "Sztuka To Ludzkość" 8)
    W 2020 roku, po 10 letniej przerwie od Ogame wróciłem do gry, wcześniej grałem około 5 bitych lat...
  • Aurora Borealis napisał(a):

    Gdzie się podziały posty?

    :}
    Popierasz pomysl @Qwant-holon na zmiane organizacji licytacji, popierajac pakowanie kasy na anty do zakupu platynowych dopalaczy. Po kiego wiec poruszacie tematy o oplacalnosci licytowania po okreslonych stawkach, skoro popierasz wydawanie nieokreslonej ilosci uczciwie zarobionej waluty by sie wspomoc dopalkami, ktore bys mogl wylicytowac? Gdzie tu oplacalnosc, jakakolwiek amortyzacja, ekonomiczny punkt widzenia, skoro wybulisz sie z mamony byle tylko surowcow z gry nie wydawac?

    imgur.com/RIoeHps
  • I am back napisał(a):

    Popierasz pomysl @Qwant-holon na zmiane organizacji licytacji, popierajac pakowanie kasy na anty do zakupu platynowych dopalaczy.
    Jedno nie wyklucza drugiego. Może wolę je sobie kupić, gdy widzę historię licytacji typu "Kamil, Kamil, Kamil, Kamil, ...". Szukasz wybiórczo jakichś kontrargumentów zebranych w kilku wątkach, a potem wytykasz innym, że wyrywają coś z kontekstu, gdy nie zgadzają się z Twoimi poglądami. Aż odechciewa się dyskusji z kimś tak toksycznym. I nie chce mi się już czytać Twoich wypocin, bo - sam sobie odpowiedz na to pytanie: dokąd one niby mają prowadzić, skoro Ciebie baaaardzo rzadko stać na konsensus?

    Sorry, że zdania tak mocno wielokrotnie złożone. Ty przecież ogarniesz typa ą-ę od tabelek, co nie?

    Serio, męczący jesteś.
  • Aurora Borealis napisał(a):

    Może wolę je sobie kupić, gdy widzę historię licytacji typu "Kamil, Kamil, Kamil, Kamil, ...". Szukasz wybiórczo jakichś kontrargumentów zebranych w kilku wątkach, a potem wytykasz innym, że wyrywają coś z kontekstu, gdy nie zgadzają się z Twoimi poglądami. Aż odechciewa się dyskusji z kimś tak toksycznym. I nie chce mi się już czytać Twoich wypocin, bo - sam sobie odpowiedz na to pytanie: dokąd one niby mają prowadzić, skoro Ciebie baaaardzo rzadko stać na konsensus?

    Sorry, że zdania tak mocno wielokrotnie złożone. Ty przecież ogarniesz typa ą-ę od tabelek, co nie?

    Serio, męczący jesteś.
    Widze temat juz wyczyszczony wiec moge na spokojnie rozwinac inny aspekt. Ja gram tylko na Librze. Ty chyba nie grasz ze mna na jednym uni wiec dlaczego uzywasz argumentu, ze nie da sie ze mna wygrac na aukcji wiec trzeba kupowac dopalki za anty?
  • Mnie ciekawi i irytuje zarazem fakt ze najwiekszy krzyk i lament podnosza osoby które ładują grube stówy a nawet tysiace zł w antymaterie.
    Nie chce wami rządzić i wydawać waszej kasy ale w realu tysiace ludzi zyjacych toz obok potrzebuje naszej pomocy, nie widzicie tego? Nie rusza was sumienie puszczajac w powietrze tyle kasy a osoba obok niema co do garka wlozyc lub walczy o zdrowie...

    Na licytacjach za duze ilosci surki dopalacze kupuja ludzie ktorzy nie ładuja anty bo ich nie stac lub z innych powodow a wy ktorzy lejecie na to cieplym moczem ile kasy wydacie nawet tego sie tykacie, razi was to ze ktos nie wydajac kasy moze miec to co wy ? Czy o co chodzi? Czemu nie poszukacie innego rozwiazania tylko chcecie "ograniczyc prawa"innego czlowieka?
    Zastanowcie sie nad tym co robicie i spojrzcie na ta sytuacje z innej strony a nie tylko z waszej...
  • Slowem w sedno Brzydal. Ludzie serio nie ogarniaja, ze wazniejszy jest real niz oczko wyzej w statach lub lepszy przyrost dzieki kupionym za anty dopalkom. Sami kupuja, chca wiecej z licytacji ale nie daja rady z tymi, ktorzy licytuja ponad zysk. Wiec kombinuja jak zmienic zasady licytacji by majac juz dopalki dzieki anty, miec jeszcze wiecej z licytacji. I tu mozna przywolac tego psa ogrodnika, co sam by chcial wszystko a drugiemu nic. Stac kogos na kupowanie dopalek to niech kupuje. Ale niech nie dyktuje warunkow na aukcjach pod swoje widzi mi sie.
  • Jedni są bogaci w życiu (kasa), a inni w ogame (surowce).

    Każdy ma wybór na co przeznaczy swoje środki i [ciach] ci do tego. A ból dupy że nie stać cie na dopałki za anty bo przecież nie będziesz ich żarł proszę wykładać w innym temacie. Osobiście kupuję masssssssssę dopałków, mam zapas na 40lat +40% na wszystkie 20planet które kupiłem za pakiety surowców. Łyso?


    Super Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
  • Qwant-holon napisał(a):

    Jedni są bogaci w życiu (kasa), a inni w ogame (surowce).

    Każdy ma wybór na co przeznaczy swoje środki i uj ci do tego. A ból dupy że nie stać cie na dopałki za anty bo przecież nie będziesz ich żarł proszę wykładać w innym temacie. Osobiście kupuję masssssssssę dopałków, mam zapas na 40lat +40% na wszystkie 20planet które kupiłem za pakiety surowców. Łyso?
    nie ból dupy, i stać mnie 1 przelew i moglbym miec konto top 1 na pl ale w du mam te wasze pkt i chore ambicje bo to dla mnie tylko cyferki, mi top nie dowartosciowuje mnie a to co zrobie w realu a nie durnej grze.
    Takze powtorze nie łyso bo w kazdym momencie moglbym cie zawstydzic, ale to nie temat do tego zeby sie chwalic kasa...
  • Qwant-holon napisał(a):

    Każdy ma wybór na co przeznaczy swoje środki i [ciach] ci do tego. A ból dupy że nie stać cie na dopałki za anty bo przecież nie będziesz ich żarł proszę wykładać w innym temacie.
    Poswiecilem kilka lat z zycia by nabic niemal 700kk pkt na konto. Wiec mnie stac by bic na aukcjach ponad zdrowy rozsadek i [ciach] Ci do tego. Nie staraj sie zmieniac zasad gry na licytacjach bo nikt Ci nie nakazuje kupowac dopalki za anty.


    Super Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
  • Mam nadzieję, że czy prędzej czym później GF się za to weźmie bo nie wa wielu "ponad-zdroworozsądkowych', żeby nie obrażać, którzy płacą takie sumy. Ja nie proponuję basha i innych rzeczy, zwyczajne widełki i drugiego licytatora w ciemno - popatrz mógłbyś kupować 2x więcej? Nie fajnie?.

    Odkąd pamiętam zawsze ci wszystko nie paskowało. Klikaj se te aukcje ale do innych tematów się nie wtrącaj skoro licytacje to twój cel.
  • Qwant-holon napisał(a):

    Odkąd pamiętam zawsze ci wszystko nie paskowało. Klikaj se te aukcje ale do innych tematów się nie wtrącaj
    Co do licytacji to zawsze sie bede wtracal bo poswiecilem czas by sie nauczyc wygrywac, dalem wskazowki na forum a dalej sa tematy by cos pozmieniac i latwiej bylo licytowac. Skoro nie potraficie dostosowac sie do obecnego mechanizmu dzialania aukcji to po co usilnie do tego tematu wracac co jakis czas? Naucz sie jeden z drugim licytowac i nie placz, ze Ci sie nie udaje.

    Qwant-holon napisał(a):

    popatrz mógłbyś kupować 2x więcej? Nie fajnie?.
    Nie fajnie. Bo tak jak jest teraz to widze ile ktos postawil i moge zadecydowac czy pilnowac do konca i w ostatniej chwili podbic czy odpuscic. A ten Twoj pomysl jest na zasadzie, ze tylko wrzucic pewna kwote w ciemno i liczyc na to, ze nikt nie przebije.
  • I am back napisał(a):

    Co do licytacji to zawsze sie bede wtracal bo poswiecilem czas by sie nauczyc wygrywac, dalem wskazowki na forum a dalej sa tematy by cos pozmieniac i latwiej bylo licytowac. Skoro nie potraficie dostosowac sie do obecnego mechanizmu dzialania aukcji to po co usilnie do tego tematu wracac co jakis czas? Naucz sie jeden z drugim licytowac i nie placz, ze Ci sie nie udaje.

    Ja już dobre 5 lat temu ogarnąłem ten mechanizm bez niczyjej pomocy, to tak dziecinnie proste że nawet jakiś gryzoń by ogarnął, ale... w związku z "kto głupszy ten wygrywa" grywam epizodyczne, a jak wygrywam to nigdy za więcej niż cena wynosi w imporcie/eksporcie, czasami za tysiąc, czasami za dwa, sukcesywnie.

    Panuję też nad emocjami, nie podbijam o miliony tylko o tysiące a jeśli coś mnie denerwuje to zachowanie które zaciekle bronisz, czemu? Bo jest prymitywne? Też kończę, chyba że wymyślisz kolejnego bluzga na moją skromną osobę to ci odpowiem na pewno: Kończę, bo konstruktywnej rozmowy tu już nie ma!

    PS: nawet nie ogarnąłeś ironii w moim poście dotyczącym zapasu na 40 lat, zapas owszem mam bo od czasu wprowadzenia importu/eksportu i licytatora prawie nigdy nie wydałem żadnego itemu. To się nazywa oszczędność!
  • Lepiej się puknąć w głowę czymś tępym jak się miałoby dokonać takiego wyboru. Może wówczas rozum wróci do głowy oczywiście jeśli kiedykolwiek tam był.

    Swego czasu potrzebowałem ponad 100 detroidów złoto i co miałem wydać na licytacji na nie więcej niż na satelity które miały skrócić? Gdzie tu logika, one są śmiesznie tanie.
  • Qwant-holon napisał(a):

    Lepiej się puknąć w głowę czymś tępym jak się miałoby dokonać takiego wyboru. Może wówczas rozum wróci do głowy oczywiście jeśli kiedykolwiek tam był.
    Zadalem pytanie naprowadzajace, celem dojscia po nitce do klebka. Trzeba sobie policzyc co sie bardziej oplaca. Wywalic kase na anty i na dopalki czy zamiast tych dopalek kupic gotowe paczki surowcow i miec sure na te zakichane licytacje, a na pewno wszystkiego na licytacje z tych paczek surowcow sie nie wyda. Tak wiec kalkulatorki w dlonie i liczcie :D