A co to się stało

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nic z tym nie zrobicie chłopaki grają legalnie bez bugów .
    pkt mają za cenną prace 2 lat gry swojej . głupie odżywki tylko groźby że ktoś to zgłosi i nic sie nie dzieję a karuzela się kręci nadal.
    ja myślę że niech łączą z uni quantum będzie ciekawiej i złomu więcej. elam jest top 1 i najlepszy na uni . więc nic tu po nas. 90% to oszuści w grze 10% to normalni . gramy dalej .....
  • Kris tanto paronto napisał(a):

    nic z tym nie zrobicie chłopaki grają legalnie bez bugów .
    pkt mają za cenną prace 2 lat gry swojej . głupie odżywki tylko groźby że ktoś to zgłosi i nic sie nie dzieję a karuzela się kręci nadal.
    ja myślę że niech łączą z uni quantum będzie ciekawiej i złomu więcej. elam jest top 1 i najlepszy na uni . więc nic tu po nas. 90% to oszuści w grze 10% to normalni . gramy dalej .....
    Powiedz to tym co graja po 5 lat i maja 1/4 tego co chłopaki z Vigro, ktorzy dorobili sie w 4 miesiace , takze nie udzielaj sie głupio
    Cenną prace dobre sobie haha.
  • Piszecie bzdury i się nakręcacie . Obrażając ludzi . Tak nas jak i tych co tu okazali rozsądne myśli.do tego kłamiecie i sami już w to wierzycie . O ile paru z was to przydupasy adasia i jest to zrozumiałe o tyle paru z was dało się zmanipulować im . Jak dla mnie to temat z waszymi myślami pokazał wszystko jak na dłoni jak kombinujecie bo sami pisaliście jak . Tak czy siak jak napisałem tu kiedyś ... możemy wam za to dziękować bo pokazaliście na co zwracać uwagę . Czekamy na fuzje i adaś będzie miał za obrażanie naszych kobiet . Postępował po chamsku i taki jest i za to odpowie. A wy Adasiowe przydupasy też się doczekacie . I zróbcie coś dla gry i nie obrażajcie innych i nie kłamcie.
    t
    TAŃCZĄCY Z JACKIEM
  • Elam*SOFV* napisał(a):

    Piszecie bzdury i się nakręcacie . Obrażając ludzi . Tak nas jak i tych co tu okazali rozsądne myśli.do tego kłamiecie i sami już w to wierzycie . O ile paru z was to przydupasy adasia i jest to zrozumiałe o tyle paru z was dało się zmanipulować im . Jak dla mnie to temat z waszymi myślami pokazał wszystko jak na dłoni jak kombinujecie bo sami pisaliście jak . Tak czy siak jak napisałem tu kiedyś ... możemy wam za to dziękować bo pokazaliście na co zwracać uwagę . Czekamy na fuzje i adaś będzie miał za obrażanie naszych kobiet . Postępował po chamsku i taki jest i za to odpowie. A wy Adasiowe przydupasy też się doczekacie . I zróbcie coś dla gry i nie obrażajcie innych i nie kłamcie.
    ej to dlaczego spadliscie na leb w pkt co?? powrot z banow zagawarantowany poprzez platnosc w gotówce i kazdy to widzi osoby ktore nie placily siedza na permamentnych banach a wy dzieki przelewom macie ochorne ci co graja w ogame nascie lat znaja arta i jego kolezkow i wiedza jakie sa z nich gałgany
  • smiech na sali . będę pisał co mi się chce.. swoją drogą elam ma rację zrobiliście śmietnik tu wyzwiska na całego....przecież jak sojusz pusz przejdzie na quantum będzie tam rzeźnia. nic nie da że lucky667 ma 60.000 gs lub Adaś 4mln pc ira ma mało osób w sojuszu pusz czuję się zaszczycony.... a zresztą ile trza zapłacić artowi by nigdy nie dostawać bana
  • Ale on nie kupuje anty... do tego gada trzy po trzy, jakby ciężko było kalkulator wziąć do ręki i powiedzieć "sprawdzam"...
    Na starcie Odkrywcy elam miał 265kk pkt. W okresie między Startem a nerfem Odkrywcy (9 miesięcy) elam zrobił 34,9kkk zniszczonych, co daje 6,98kkkk surowca do dyspozycji. Następnie między nerfem Odkrywcy a dzisiejszą datą (6 miesięcy) zniszczył na Generale kolejne 27,135kkk pkt, co w tym wypadku daje już "tylko" 2,713kkkk surowca do dyspozycji. W międzyczasie stracił na ekspach 4,4kkkk surowca. Kalkulator mówi, że na koniec powinien mieć do kupy 5,693kkkk surowca, dodając do tego początkową ilość 265kk pkt, elam w tym momencie legalnie miałby te 7kkk pkt, natomiast ma... 11kkk.
    Ale przecież z tego też się już wybronił: oczywistym jest, że eko jest w stanie w ciągu 15 miesięcy wykopać 4kkkk surowca xD

    No ale powiedzmy, że nasz kłamczuszek no nawet do dzisiaj włącznie by latałna Odkrywcy i miał te 20% pz do dyspozycji, w takim razie miałby te 2,713kkkk surowca więcej i wynik końcowy... 9,7kkkk pkt. No ale nawet tego nie ma... więc elam skończ się błaznić... powiedz już lepiej, że bezdomny dał ci ten zegarek, a nie że sam na niego zarobiłeś :E
  • Starrk oczywistym jest ze tyle dało eko +plus eko ofiar w 15 miesięcy .... sam udowodniłeś jaka [ciach] . Bo pokazałeś jak niewiele brakuje a czego nie uwzględniasz .I czego nie widać w punktach zniszczeń . Ale oczywiście lepiej obrażać wymyślać i łgać .
    Whisky od razu widać z kim się zadajesz . Brawo za język . To jest wasz poziom właśnie i pokazujecie go w wojnie z Chaosem


    Super Moderator Ruda:
    Wulgaryzm
    t
    TAŃCZĄCY Z JACKIEM