A co to się stało

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A ja w dalszym ciągu czekam na stanowisko kogoś z PUSH - przecież nieraz jak pisałem o nich jak o oszustach, to zaraz przybywali rycerze na białych kobyłkach, z uliseskiem i ojczycośtam na czele, i była kupa śmiechu :E A teraz co? Czekam też na lutherka - zmarnował kolejne konto, tak dla odmiany nie wyłapując w cymbał :E
  • TakiOwaki napisał(a):

    ojczycośtam na czele
    @Ojczyznoslaw haha smierdzial mi ten typ na kilometr ze swoimi teoriami. Nie wiem ile prawdy w tym co piszesz ale ponoc w kazdej plotce jest ziarnko prawdy. Potwierdzalo by to regule, ze miejsce w scislym top jest zarezerwowane dla pusherow wszelkiej masci. Albo jest drugie dno haha. Ci najlepsi ogarniaja cos takiego jak mechanika gry, matematyka i statystyka a normalny gracz tworzy tylko teorie spiskowe :E
  • wogole co to za parodia - goscie klonuja flote , wykorzystuja bledy rynku klonuja sure robia waly na lewo i prawo smieja sie innym graczom oraz administratora gry (tym niezaprzyjaznionym ) prosto w ryj , robia to odkad wyszla super wersja 7.0
    czyli od 13 grudnia 2019.
    twierdza ze maja to dzieki odkywcy , pewnie zaczynajac z 200 baniek floty do 2kkk w ciagu 2ch tygodni:) SURE THING!
    mysla ze inni nie potrafia dodawac. I dzialaja sobie w ten sposob przez ponad rok.
    Zadziwiajace ze inne sojusze na starych uniach nie graja w ten sposob .
    No ale nie wszyscy moga miec takiego "skila" jaka gracze z puszu .
    pytan mam piec :
    - dlaczego to tyle trwalo ( czyzby w koncu art wydal czesc kieszonkowego na korepetytorke z matematyki dla dzieci lat 7 ktora przeszkolila jego oraz jego team z zakresu dodawania oraz odejmowania) czy nawet gracze z zagranicy juz
    musieli mu pisac zeby przywrocil zasade fair play na swoim podworku ?
    - dlaczego nie maja perm bana za takie wypeczenia gry , co maja powiedziec inni gracze ktorzy zostali przez nich "zezlomowani" lub tez pokonczyli
    przez nich gre ,a raczej przez brak reakcji teamu na ich waly
    ,to juz nie pierwsze takie ich "pushowanie" bo w styczniu mialo juz paru z tego
    "znakomitego" sojuszu bana za bugusing konkretnie za rynek . przeciez to jest recydywa i to ostra.
    i co dalej glaskacie ich po glowce , nic sie nie stalo .
    -dlaczego przywracacie im wogole konta , co oni jakos specjalnie sa traktowani nadal? swiadomie korzystali z bugow ,
    wykorzystywali exploit i to nie jeden i maja nie poniesc za to konsekwencji? dlaczego? sa rowni i rowniejsi?
    nawet jakby im przywrocic to co mieli na stan z 12 grudnia 2019 to i tak grube przegiecie bo powinni wisiec na permie .
    -dlaczego ich jeden koles z flota warta 6 kkk dalej nie ma bana - co on niby nie klonowal i gra uczciwie . OF KORS!
    to taki wyjatek w calym ich sojuszu ? szkoda tylko ze normlani gracze na innych uniach jakos nie moga zrobic takich wynikow
    jak on.
    -ciekawe co zrobiliscie w sprawie surowcow ktore naklonowali rynkiem i ukryli na lewych zielonych kontach (w grudniu i styczniu)
    surowcow ktore czekaja na "lepsze czasy" lub "kryzys" jaki obecie ich dopadl - wiec znowu pojda w ruch szare konta z 4567890surowcami.
  • el bosso siklent napisał(a):

    wogole co to za parodia - goscie klonuja flote , wykorzystuja bledy rynku klonuja sure robia waly na lewo i prawo smieja sie innym graczom oraz administratora gry (tym niezaprzyjaznionym ) prosto w ryj , robia to odkad wyszla super wersja 7.0
    czyli od 13 grudnia 2019.
    twierdza ze maja to dzieki odkywcy , pewnie zaczynajac z 200 baniek floty do 2kkk w ciagu 2ch tygodni:) SURE THING!
    mysla ze inni nie potrafia dodawac. I dzialaja sobie w ten sposob przez ponad rok.
    Zadziwiajace ze inne sojusze na starych uniach nie graja w ten sposob .
    No ale nie wszyscy moga miec takiego "skila" jaka gracze z puszu .
    pytan mam piec :
    - dlaczego to tyle trwalo ( czyzby w koncu art wydal czesc kieszonkowego na korepetytorke z matematyki dla dzieci lat 7 ktora przeszkolila jego oraz jego team z zakresu dodawania oraz odejmowania) czy nawet gracze z zagranicy juz
    musieli mu pisac zeby przywrocil zasade fair play na swoim podworku ?
    - dlaczego nie maja perm bana za takie wypeczenia gry , co maja powiedziec inni gracze ktorzy zostali przez nich "zezlomowani" lub tez pokonczyli
    przez nich gre ,a raczej przez brak reakcji teamu na ich waly
    ,to juz nie pierwsze takie ich "pushowanie" bo w styczniu mialo juz paru z tego
    "znakomitego" sojuszu bana za bugusing konkretnie za rynek . przeciez to jest recydywa i to ostra.
    i co dalej glaskacie ich po glowce , nic sie nie stalo .
    -dlaczego przywracacie im wogole konta , co oni jakos specjalnie sa traktowani nadal? swiadomie korzystali z bugow ,
    wykorzystywali exploit i to nie jeden i maja nie poniesc za to konsekwencji? dlaczego? sa rowni i rowniejsi?
    nawet jakby im przywrocic to co mieli na stan z 12 grudnia 2019 to i tak grube przegiecie bo powinni wisiec na permie .
    -dlaczego ich jeden koles z flota warta 6 kkk dalej nie ma bana - co on niby nie klonowal i gra uczciwie . OF KORS!
    to taki wyjatek w calym ich sojuszu ? szkoda tylko ze normlani gracze na innych uniach jakos nie moga zrobic takich wynikow
    jak on.
    -ciekawe co zrobiliscie w sprawie surowcow ktore naklonowali rynkiem i ukryli na lewych zielonych kontach (w grudniu i styczniu)
    surowcow ktore czekaja na "lepsze czasy" lub "kryzys" jaki obecie ich dopadl - wiec znowu pojda w ruch szare konta z 4567890surowcami.
    Jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o PINIENDZE
  • a tu macie przyklad z obrazkami dla niekumatych .

    przykladowy gracz puszu przekroj pkt militarnych za okres 13.12.2019 do 23 stycznia 2021.
    Zaczynamy:
    START:

    gracz krystian aka supreme
    STAN PKT MILITARNYCH NA 13.12.2019 - czyl dzien wprowadzenia wersji 7.0
    -31.466.108
    prnt.sc/xhdepv
    Stan PKT militarnych na 17.03.12.2020 -3 miesiace po wolnej od bugow wersji
    -320.386.493
    prnt.sc/xhdin5
    Stan pkt militarnych na 15.04.202 - 1 miesiac pozniej:P tu juz poszedl grubo - ale to dalej nic
    -1.420.231.495
    prnt.sc/xhdlmt
    STAN PKT MILITARNYCH na 16.09.2020 - podaje ta date dlatego ze to data wprowadzenia
    wersji 7.5 czyli ukrocenia eksp militarnych - od tego momentu ekspy militarne nie przynosza juz profitu .
    -3.503.448.667
    prnt.sc/xhdr6c
    Stan Pkt militarnych na 22.01.2021
    -5.042.421.990 czyli gracz krystian :P zrobil 1.5 kkk zysku odkad kiedy ekspy militarne juz nie dzialaja , bardzo to ciekawe .
    i cale te pkt zrobione z 31.4 banki staratowych pktow .
    prnt.sc/xhdtqt

    ale tak odkrywca OF KORS ,szkoda ze dla innych graczy grajacych aktywnie odkrywca nie bylo to osiagalne.
    i B. dobrze ze wreszcie cos z nimi sie ruszylo , czekamy jeszcze na elama .

    edit: mowa oczywiscie tylko o pktach wojskowych , nie ogolnych bo tam to jeszzce wieksza patola

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez el bosso siklent ().

  • Co do teamu... na U23 był kiedyś taki gracz jak Gregx, który przyznał się, że próbował/przekupywał GO, żeby robić wały (nie pamiętam dokładnie, gościu w każdym razie dostał niezłego fisia na punkcie gry - opisał to na forum, ale temat zniknął jak była ta wielka zmiana). Był też kiedyś taki gracz jak Popuri, który w swoim prime był przeujem na U8, trochę mniejszym na U5 - i okazało się, ze jego dziewczyna była GO, i pewne jej decyzje były podejmowane w celu wspomagania pozostania bycia przeujem przez Popuriego.

    Może i tu będzie podobny mechanizm? Czy osobniki z sojuszu PUSH będą na tyle zdesperowane, żeby jakoś MOCNO skłonić team do współpracy? Czy jak były jakieś odwołania, pewnie były, to czy pan Artur o nich wie?

    @Art, czekam na odpowiedź

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez TakiOwaki ().

  • Gracz czester 30 dni temu:
    Ekko-858mln
    Badania-93mln
    Flota-248mln

    Gracz czester dzis:
    Ekko-1031mln
    Badania-255mln
    Flota-27mln

    Art powiedz mi gdzie tu logika gry jak chlop ma wiecej surowców jak 30 dni temu to jak wy odejmujecie ich przekrety???Skoro mial 600mln floty 255Badań 1047Ekko przed banem?wyszedł całkiem dobrze z tej sytuacji Ekko zostalo Badania zostały flote znikła i nikt nie bd sie czepial....Zmiencie admina vigro....
  • Nikt nikogo nie zmieni każdy się puszuje i każdy będzie to nadal robił były takie tematy już i nic z tym nie było. A zresztą... Go, administratorzy to ojcowie córki, siostry, dziadkowie i itd.. Nie będę wymieniał robią wały to będą robić..

    Ta gra zeszła już dawno temu.
    Kiedyś były emocje tera jest pustka bo taki Franek chce być top 1 ale antek też więc kupuje anty i już ma.. A taki Kowalski nie ma tego i tamtego i co ma zrobić..
    Robi dwa konta i się puszuje by być jak oni.
    Zawsze tak będzie i tyle.....
  • TakiOwaki napisał(a):

    Był też kiedyś taki gracz jak Popuri, który w swoim prime był przeujem na U8, trochę mniejszym na U5 - i okazało się, ze jego dziewczyna była GO, i pewne jej decyzje były podejmowane w celu wspomagania pozostania bycia przeujem przez Popuriego.
    Jego dziewczyną była osoba z teamu forum i chyba nigdy nie ukrywał tego więc nie wiem skąd stwierdzenie "okazało się" jakby to było wynikiem jakiegoś śledztwa. I pisze to jako osoba która była wtedy top 1800 z max 10 postami na forum (wtopy sojuszników). :roll:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • nie zmieniaj tematu Ciapek ;P

    to przez Was udało im się coś takiego "odjaniepawlić" , na szczęście paru graczy pod innymi tematami zauważyli te przyrosty - no to art dał nogę i poleciały bany :) aż szkoda że tu się jakiś ulisesek czy ojczyznoslaw nie wypowie jak to z eksp można zrobić sobie teraz konto 10kkk+ jeszcze z sygną moje pancerniki/gsy kontra reszta świata :E

    myślę że wszyscy czekają

    właśnie widzę, że gracz scruple wrócił - oczywiście 5kkk+ bo w eko i badaniach hahaha, śmiech na sali

    może zapytajcie ale ciosa albo Adama ile się stawia konto 2kkk+ a później zajrzyjcie w staty od grudnia 2019

    @Art zajrzyj sobie czasami jak się bawią twoi podwładni

    na tucanie konto 5kkk+ zrobili w niecały miesiąc, ale to był wybryk a tutaj jest system który GO olewa od pon ad roku, bo znajomi
    a kto umarł - ten nie żyje
  • A kogo obchodzi ile masz lub mialas postow na forum , tak jakby to bylo jakimkolwiek wyznacznikiem umiejetnosci czy tez wiedzy o grze
    Dla mnie wyznacznikiem twoich kompetencji jest to ze bylas GO na tym uni , i do czego doprowadzilas ,a raczej czego nie zrobilas .
    Przypomne to pod Twoim okiem byl sojusz PUSH_1 , i to bylo Twoje uni.
    i zyli sobie tutaj jak poczek w masle , wały klonowanie sury floty , rynek , wykorzystywanie
    exploitow - ale nic to. Smianie sie normalnym graczom prosto w twarz ( z czego wiekszosc
    przez brak reakcji teamu na podobna patologie pokonczylo gre)
    Nikt na zadnym polskimi uni nie robil takaich przekretow jak sie tutaj odwalaja (mam nadzieje ze odwalaly) no moze poza nowa tuscana.
    Kolesiostwo ukladziki , lub kompletny brak ogarniecia w twoim wykonaniu doprowadzil miedzy innymi do takich sytuacji ze taki pusz sobie mogl bezkarnie robic to co im sie podoba (mowie tu o bugusingu , klonowaniu surowcow przez rynek , przez teleport przez ekspedycje ,klonowanie floty,osobicie jestem zdania ze to Twoi koledzy , ktorych wspieralas i pomagalas , kto wie czy za jakies gifty czy tez nie. Dobrze wiedzialas co robia i pozwalalas na to.
    Wystarczylo ze cie wyrzucili z teamu troche poczekac i juz banda z pushu na banie
    o czyms to swiadczy chyba .
    Wielkie brawo dla tych ktorzy wreszcie sie za nich wzieli .
    Lepiej pozno niz wcale .
  • el bosso siklent napisał(a):

    Dla mnie wyznacznikiem twoich kompetencji jest to ze bylas GO na tym uni , i do czego doprowadzilas ,a raczej czego nie zrobilas .
    Tłumaczyłam Ci to wiele razy ale coś nie umiesz zrozumieć.

    Według wytycznych pracy GF Operator Gry NIE ZAJMUJE się wykorzystaniem błędów w grze. O tym czym zajmuje się GO przeczytać możesz w temacie > Struktura Teamu, czyli kto co robi

    Jak zobaczysz sobie historię sojuszu PUSH to zauważysz że dostawali blokady tak samo jak inni. Możesz sprawdzić to np. na mmorpg-stat.eu/

    O waszym zgłoszeniu klonowania flot wypowiadał się art na początku marca > Kopiowanie floty od wersji 7.0

    Apofis napisał(a):

    Zrobili coś nie zgodnego z regulaminem i dostali bana i koniec tematu. Pytanie czy na stałe czy nie? :D
    Z tego co widzę to konta wracają do gry ale uszczuplone np. Krystian ma mniej punktów niż 13.12.2019.


    [ciach]


    Super Moderator Ruda:
    Komentarz do usuniętych postów ciach
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • ciap widze ze dalej idziesz w zaparte bezczelnie klamiesz i wprowadzasz innych graczy i uzytkownikow tego forum w blad i robisz to pewnie celowo .
    widac od razu ze zaprzyjazniona z tym sojuszem jestes bylas i bedziesz.

    piszesz

    powyginany drucik napisał(a):

    Apofis napisał(a):

    Zrobili coś nie zgodnego z regulaminem i dostali bana i koniec tematu. Pytanie czy na stałe czy nie? :D
    Z tego co widzę to konta wracają do gry ale uszczuplone np. Krystian ma mniej punktów niż 13.12.2019.

    fakty wygladaja natomiast tak .

    pkt gracza KRYSTIAN o ktorym wlasnie mowisz na dzien 13.12.2019
    248.430.331.
    prnt.sc/xim7t9
    a pkt obecnie 1.688.320.497 .
    prnt.sc/xima0c

    wiec przestan bezczelnie klamac i wprowadzac ludzi w blad
    edit:
    po drugie to ze nie Ty zajmujesz sie bugusingiem , niezmienia faktu ze powinno CI zalezec zeby na uni na ktorym jestes GO panowala zasada fair play oraz porzadek i zeby przestrzegane byly reguly gry .
    A twoja postawa typu - ja nie jestem od tego , tylko swiadczy o tobie i jakie mialas podejscie
    do problemu ktory istnial i istnieje na Twoim bylym uni.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez el bosso siklent ().

  • [ciach]

    tutaj dyskusja jest o tym jak to cała topka Virgo poszła się urlopować na bananach (poza Elamem - bo pewno "popycha" GO)

    a sądząc po powrotach temat będzie się długo kręcił, bo jak sobie taki scruple wrócił to ma 5kkk+ punktów owszem w eko i w badaniach ale co to zmienia? jak klonowali flotę ale surę wpakowali w eko to się nie liczy?!? @Art ten temat nie zniknie, bo zbierało się wam od roku i macie efekt właśnie

    rozliczcie również elama, bo się uchował a nie powinien - nie żebym był jakoś złośliwy tylko typ ma prawie 10kkk punktów które legalnie zrobił w 12 miesięcy ;)

    a myślałem, że ruski nie będzie dawał korepetycji :O

    Super Moderator Ruda:
    Komentarz do usuniętych postów ciach
    a kto umarł - ten nie żyje


  • Tak to aktualnie wygląda - czyżby przywróceni zgodzili się na odebranie pkt, i obiecali że juz tak nigdy nie zrobią? Do jakiego momentu to będzie działało?

    Ludzie z tego sojuszu wielokrotnie byli banowani za oszustwa, i za każdym razem udawało się wrócić - są jakieś granice?

    @Art, wypowiedz się panie COMA, czy może ktoś powinien zwrócić się gdzie indziej z wiadomością w języku angielskim lub niemieckim?
  • Powyższa tabelka pokazuje najuczciwszych graczy polskiego ogame :) 9,5kkk pkt nabite :)

    Kurcze a myślałem że to u mnie na Quantum są wybitni gracze w oklicach 1-3 kkk pkt których śledzę od lat i widze jak rosną dzięki ciężkiej pracy ale jednak się myliłem... kozaki to są na virgo... 6-10kkk pkt zrobić w rok to jest wyczyn oczywiście że uczciwie itd....

    No K żart

    Virgo to porażka pusher na pusherze jeszcze mają nazwę sojka związaną z zawodem...

    PS

    Zostawcie moją Ciapkę :P
  • dokladnie ile jeszcze ta farsa i kumoterstwo z czlonkami teamu bedzie trwac.
    ile razy juz wisieli za bugusing , przypomne ze conajmniej 4 osoby z tego sojuszu w styczniu wisialo za rynek i klonowanie sury na rynku.
    przyrosty z ksiezyca bezczelne zachowanie i obrazanie innych uzytkownikow forum oraz w grze .
    dalibyscie im jeszcze pare miesiecy to ruska by wyprzedzili.
    tak samo teraz - skad znowu sa przyrosty

    gracz KRYSTIAN wczoraj
    pkt flot :
    446.960.739
    prnt.sc/xin3j7
    gracz Krystian dzis
    503.017.091
    prnt.sc/xin5dt

    przekrety i klonowanie ida dalej
    54 banki we flocie urosl nie patrze ile w pktach.
    SKAD? w dobe? niemajac floty .hmm? moze
    kolega ELAM ktory jeszcze nie wisi na banie go wspomogl.
    a moze wlasnie to ta pora gdzie odwiedzaja swoje "szare konta " napompowane podczas
    rynkowego szalu z poprzedniego roku.

    ILE JESZCZE BEDZIE TRWALA TA FARSA SIE PYTAM
    @Art widzisz przeciez ze tylko zeszli z bana i dalej oszukuja ile wlezie.
    tak juz po prostu maja grac uczciwie nie zamierzali i nie zamierzaja.
    Bo prosze mi powiedziec , kto to ledwo schodzi z bana ma konto niby wyczyszczone z sury rosnie 50 baniek we flocie w dobe? hmm?
  • No i sie jeszcze ciesza (tak jak wyzej jeden z czlonkow tego soja) bo wiedza ze sa bezkarni .
    uwalniajac ich z banow , tylko pokazujecie ze oszustwo poplaca.
    Jak przedmowca pisal niejakie scurple 5 kkk pkt , co z tego ze w eko i badaniach.
    Z naklonowanej sury , co z tego ze nie we flocie , niemialby naklonowanej sury to by sobie
    niezbudowal tych badan czy eko.

    bezkarnosc + .