Umbra przetrwanie ile potrwa wyginięcie płotek przez rekiny z topki ?

    • Umbra przetrwanie ile potrwa wyginięcie płotek przez rekiny z topki ?

      Patrząc na tempo i nie poddających się odkrywco flociarzy Umbra wymiera pytanie ile to potrwa !!!


      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde
    • Na każdym uni są silni gracze i słabi . W przyrodzie przetrwa najlepszy . Naucz się wysyłać fs , zacznij złomować , slij dużo ekspów i może urośniesz ale patrząc na to że płaczesz jak to silni klepią słabych nic z Ciebie nie będzie ;) . Od zarania dziejów słaby w naturze był gatunkiem który zostaje pożarty . Zamiast klepać posty bez sensu poświeć ten czas na co innego bo nic z tego nie ma . Co tu wpadam a nie gram tu to narzekasz jak to silni są silni . Może inaczej zadaj sobie pytanie dlaczego nadal jesteś leszczem w miejscu gdzie pływają rekiny ???
    • Freon napisał(a):

      Na każdym uni są silni gracze i słabi . W przyrodzie przetrwa najlepszy . Naucz się wysyłać fs , zacznij złomować , slij dużo ekspów i może urośniesz ale patrząc na to że płaczesz jak to silni klepią słabych nic z Ciebie nie będzie ;) . Od zarania dziejów słaby w naturze był gatunkiem który zostaje pożarty . Zamiast klepać posty bez sensu poświeć ten czas na co innego bo nic z tego nie ma . Co tu wpadam a nie gram tu to narzekasz jak to silni są silni . Może inaczej zadaj sobie pytanie dlaczego nadal jesteś leszczem w miejscu gdzie pływają rekiny ???
      Własnie takiego podsumowania potrzebowałem no to inaczej jak pokaże że złomuje jednego po drugim to coś zmieni czy procenty na 2,3k to zmienią czy muszę być w zaawansowanym top50 .

      Narzekać taka moja natura narzekam na nudę wiem sam nie wdrażam za wiele.

      Mały rekin może podrosnąć albo zostać zeżartym mam rację ;p ..
      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde
    • Freon napisał(a):

      Assasin1131 napisał(a):

      Freon napisał(a):

      Rób to co trzeba żeby Cię nie pożarli i nie daj się złapać . Rośnij . I najważniejsze nie wylewaj smutków na forum ;)
      Grasz na Umbra czy tak jak pisałeś tylko forum o
      Pisałem CI że gram na Tucana tam to była jazda ;) popytaj kolegów a gramy dalej . Nic tego uni jeszcze nie przebiło !!!!!!!!
      Własnie dlateo pisałem szukałem kogoś kto odpiszę gdzie warto pograć gdzie jest miazga.. To jest nowe mnie tylko zaskakują takie St procenty w tak krótkim czasie lubie podziwiać no chyba po to to wszystko jest.

      I cieszymy się z nowych St ja zaczynam od mini ale od czegoś trzeba zacząć

      I am back napisał(a):

      Też nie gram na tym uni ale odpowiedz sobie na jedno pytanie. Czy zaczął byś ten temat gdybyś to Ty był jednym z najsilniejszych graczy na uni?
      Gdybym był najlepszy to na pewno nie bo wstawiał bym Steki na dział i pokazał jak się gra to wszystko ale nie stać mnie na kupywanie floty i lecę tym co mam i wlatuję w pewniaki
      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde
    • Assasin1131 napisał(a):

      I am back napisał(a):

      Też nie gram na tym uni ale odpowiedz sobie na jedno pytanie. Czy zaczął byś ten temat gdybyś to Ty był jednym z najsilniejszych graczy na uni?
      Gdybym był najlepszy to na pewno nie bo wstawiał bym Steki na dział i pokazał jak się gra to wszystko ale nie stać mnie na kupywanie floty i lecę tym co mam i wlatuję w pewniaki
      Dokładnie to miałem na myśli. Co z tego, że kupisz i jesteś kozak bo nie ma mocniejszego na Ciebie. Zbuduj sam, wylataj swoją flotę niszcząc innych graczy a wtedy szacun.
    • I am back napisał(a):

      Assasin1131 napisał(a):

      I am back napisał(a):

      Też nie gram na tym uni ale odpowiedz sobie na jedno pytanie. Czy zaczął byś ten temat gdybyś to Ty był jednym z najsilniejszych graczy na uni?
      Gdybym był najlepszy to na pewno nie bo wstawiał bym Steki na dział i pokazał jak się gra to wszystko ale nie stać mnie na kupywanie floty i lecę tym co mam i wlatuję w pewniaki
      Dokładnie to miałem na myśli. Co z tego, że kupisz i jesteś kozak bo nie ma mocniejszego na Ciebie. Zbuduj sam, wylataj swoją flotę niszcząc innych graczy a wtedy szacun.
      Szacunek ludzi ul... ( ogame ) ^^
      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde