KTO PRZECIW GRACZOM KUPUJACYM FLOTE !!!!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • KTO PRZECIW GRACZOM KUPUJACYM FLOTE !!!!

      temat zakladam ot tak

      Wiem, ze wielu z nas grajacych normalnie takie cos drazni w h,,,j
      Wiec.
      APELUJE !!!!!

      Mozemy to zrobic. Mianowice jak
      *kasujac moony
      *zlomujac produkcje
      *poprostu zgrac sie,a wiem ze wielu nas jest kto tego nielubi.
      *zrobmy tak Gracze z uni wyje....y takich jak oni i grajmy MY,anty jest dla kzdego,kazdy uzywa poniekand.
      Ale apel taki zgrajmy sie i wy...wyzlomujmy ich poprostu
      SKILA NIE KUPISZ
      oni tez nie sa cyborgami
    • Dostrzegam też inna lukę . A co z z tymi graczami którzy kupują kopalnie i w jeden dzień maja eco 100 razy lepsze niż np top5 lub 1000 razy lepsze niż top100 Przecież przy takim wydobyciu tez może szybko postawić mega flotę. Pamiętaj że jak ktoś ma kasę to i tak kupował konta i zarabiał na złomowaniu flot. Ja już wole niech zarabia GF.
    • 19dawid45 napisał(a):

      GramBoLubie napisał(a):

      Ale jak się kupuje flotę ?!

      Co innego kupić jabłko , a co innego jabłoń ... to przecież oczywiste :E
      Ty serio nie wiesz czy Tylko udajesz ?? Od lat ludzie kupują floty na potęgę oczywiście z pominięciem GF ...

      No chyba tylko tacy gracze Twojego pokroju intelektualnego ...
      A dlaczego tak sądzę ? Już Ci wytłumaczę na przykładzie tego uni bo jego tyczy się temat.
      Kupujesz konto w granicach top 5/15 za hmmmmm...300 zł ? Pogratulować. Ile z niego wyciągniesz ?
      2,3,4kkk zysku ? Co widać po ST ... no dobra...dajmy już 5kkk...za tą samą cenę kupisz paczki i masz 8kkk zysku.
      I to bez promocji ...dziś jest 30 % , więc już się robi ponad 10kkk ...dodać inne promocje jak jesteś cierpliwy i następny 1 do 2kkk dojdzie. Reasumując za tą samą cene nie musisz się pushować tylko możesz to zrobić legalnie z 3 do 4 krotnie większym zyskiem.
      Autorowi nie chodziło o kupno floty tylko wylewa swoje żale , że jedni inwestują 20 zł na anty i kupują sztab na tydzień , a inni za 200 zł kupią troszke sury , za którą zbudują flotę. I są lepsi w teorii bo więcej wydali. Niestety jego IQ nie pozwala mu sprecyzować zdania , ani też myśli co widać po pierwszym poście. Nikt nie bierze pod uwagę , że są tacy sami bo oboje kupują...jedni mniej , inni więcej.
      Nikt nie bierze pod uwagę , że to nie gracze a GF to wprowadził. Rejestrujesz się , akceptujesz. Od zawsze twierdze , że ilość wydanej anty na dane konto to zwykła zazdrość. I od zawsze twierdzę , że biedny nie kupuje. Ja muszę wybierać między kinem a antymaterią , on załaduje anty i pójdzie do kina. Jednak dla wielu osób jest to nadal niezrozumiałe bo nigdy nie będą mogli sobie pozwolić na to. I nie odpisujcie , że jakbym chciał to bym dał 2000 zł tylko po co ? Bo jakbyś srał co 5 minut dolarami to mógłbyś i 2000 zł codziennie ładować i nie przejmowałbyś się tym bo jutro miałbyś kolejne...tyle. Zaraz wejdzie nowe uni bo już była ankieta i będzie ten sam płacz co tutaj. Bo znajdzie się ktoś znów z grubszym portfelem. I nie łudzcie się , że tak nie będzie.
      Także radzę porządnie przemyśleć następne kroki , a nie żyć marzeniami , że znów będę w top 20 bo mam umiejętności , a top 10 to same lamy. :D
    • Dowalił do pieca piękne przemówienie które omija płacz i krzyki kto ile anty wydał ..

      Dodając ja nie lubie cwaniaków którzy są mocni bo własnie kupują sobie topkę i mają gdzieś co się z nimi stanie więc cwaniakują jaki to ja nie jestem najlepszy i ile plusów zebrałem bo sobie kupiłem . Tacy raczej sie nie wypowiadają albo takich nie komentują . No cóż nie będę dorzucał więcej słów goryczy. Lepiej poklikać o czymś przyjemnym jak kogoś dojechać z wyklikanego nie widzialnego pz. ;p

      Pozdrowienia forumowicze wieczorni i wierzę że weekend był udany ze złomowaniem. :)

      ]:-D -_-
      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde
    • @GramBoLubie chyba Cię gościu poj.. a z resztą szkoda słów..
      Nigdy w życiu nic nie kupiłem na ogame ale widziałem wiele zakupów/sprzedaży. Co do zakupu anty raz na ruski rok sie coś tam kupi raczej symbolicznie reszcie do portfela nie zaglądam każdy wydaje na co chce. Ja tym wydającym dolary na to kibicuje dzięki temu nadal sobie tu gramy

      Paczki paczkami udogodniena GF też dają dużo możliwości jednak z tego co ja widzę taniej wychodzi nadal flota w zakupie bo i ceny spadły przez zmiany GF. Dolicz do floty nieograniczone możliwości zbierania surowca z floto-konta bo tak w 90% się to odbywa. To co się nadal bardziej opłaca? Kupic pakiet czy kupić Konto z Flotą i czerpać z niego wielokrotnie a płacąc tylko raz śmieszną cene?
    • Ecc0 napisał(a):

      U Was również jakiś banan by się znalazł :D Pozatym to nie ja tutaj apeluje do reszty, a nawet powiem że przemyślałem sprawę i masz rację, należy się sprostowanie - Ty ze Smigolem jesteście siebie warci :rolleyes:

      Ecc0, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, podaj proszę kto od Nas banana dostał na Quantum bądź Leda.
      Na Q owszem był Munio, znawca ogame, ale na Ledzie, nie wydaje mi się ;)
      Quantum [ON] Eomer
      Leda [ON] Quetzalcoatl

      u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
    • Ecc0 napisał(a):

      ekawe czy takie samo stanowisko ma przy przekazywaniu kont od kumpli kończących grę
      Chcialem wczesniej cos napisac :D ale jestes z byt prosty
      kto co i jak?
      Bylem w soju predzej niz Ty. Ty zrobiles awanture ze z niego zostalem wydalony(raczej to |Ty zrobiles) wiem nie wnikam.
      Kupilem flote w rynku gdzie o tym napisalem na disco, ale Ty nie piernicz farmazonow o tym
      bo sam kupowales od dawida i kazdy o tym wie,
      A ten temat zalozylem sobie po pijaku bo chciale.
      I nie chodzilo mi o to ze ktos kupuje floty (konta do zlomowania)tylko wlasnie te paczki z surka i te floty buduje :)
      ale nie potrafia grac :D o to mi chodzilo :D
      To tak jak TY :D Flote zbudowales na Piratach i siedzisz na urlopie bo sie boisz fs zrobic :D
      Ot co :D Ty zdjales u by leciec na Sithy bo Cie o to poprosili(zadzwonili)Ja walczylem jakos majac ich w us :D a teraz ich niema (wiem dlugo na u) a Ty tylko marka mogles skasowac niszcac niszzcac mu mooona.
      Ucz sie od lepszych :D

      Pozdro i nie muszi odpisywac :)
    • ECC0 punkt dla Ciebie faktycznie exterminator dostał banana za przeklinanie w pw... nijak ma się to do tego co tolerowałeś Ty u siebie w soju...

      Smigol akurat kupowanie floty na rynku było mega legalne a i fajne ja z miłą chęcia sprzedawałem ktoś kupował więc tu nie ma co wytykać komuś rynku.
      Problem w tym że skończył się rynek skończył się Ecc0 ale mam nadzieję że jeszcze kiedyś coś razem pogramy bo w gruncie rzeczy spoko z Ciebie gość :)

      Teraz do mody powróciło skupowanie kont i złomowanie/farmienie ich i to jest przykre nawet jeśli porównać to do paczek surowców co i tak jest żenadą...
    • Twoje himalaje hipokryzji Smigol sięgają tak wysoko że ciężko to objąć wzrokiem :D A jakiegoś screena pewnie dalej znalazłbym jak to Smigol sobie jakieś drobniaki złomuje ze swojego starego konta panie Rafaello :E I musicie być naprawdę głupi jeżeli myślicie że chodzi mi o skupowanie floty z rynku x_x Kończę z Tobą dyskusję smrodzie - niby najlepszy gracz ledy ale jednak znaczą część przeurlopował skoro chyba nie do końca masz świadomość co się działo :E Jak chcecie lepszego ogame to najpierw taka patologia jak Smigol niech skończą grać :D


      19dawid45 napisał(a):

      ECC0 punkt dla Ciebie faktycznie exterminator dostał banana za przeklinanie w pw... nijak ma się to do tego co tolerowałeś Ty u siebie w soju...
      Jakby to był ban za przeklinanie to nie trwałby on tydzień panie Sprzedawczyk :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ecc0 ().

    • Ecc0 napisał(a):

      Twoje himalaje hipokryzji Smigol sięgają tak wysoko że ciężko to objąć wzrokiem :D A jakiegoś screena pewnie dalej znalazłbym jak to Smigol sobie jakieś drobniaki złomuje ze swojego starego konta panie Rafaello :E I musicie być naprawdę głupi jeżeli myślicie że chodzi mi o skupowanie floty z rynku x_x Kończę z Tobą dyskusję smrodzie - niby najlepszy gracz ledy ale jednak znaczą część przeurlopował skoro chyba nie do końca masz świadomość co się działo :E Jak chcecie lepszego ogame to najpierw taka patologia jak Smigol niech skończą grać :D


      19dawid45 napisał(a):

      ECC0 punkt dla Ciebie faktycznie exterminator dostał banana za przeklinanie w pw... nijak ma się to do tego co tolerowałeś Ty u siebie w soju...
      Jakby to był ban za przeklinanie to nie trwałby on tydzień panie Sprzedawczyk :D
      Haha Ecco kimkolwiek jesteś i mam nadzieje ze grasz na Umbra to mistrzowski pocisk ever. Pieknie bravo ...

      Katastrofa ale szczera prawda lubie to
      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde
    • Smigol ale ty to też jesteś .... . Na Tucana dostałeś złom ??? nie pamiętam albo alko cię pochłonęło później dostajesz inne konto silne i też idzie na drobne a tu masz problem że ktoś coś kupił .

      Wstydził Byś Się

      PS

      Napisałem grzecznie chyba bardziej się już nie da ;) mogły polecieć ....
    • Ja pierdziele... Dajcie już spokój z tą kasą! Gdzie się nie ruszę, to temat kasy... To prawda, że aby starcie było wyrównane, to może powinno się coś zmienić, nie wiem... może np. to, że podczas bezpośredniego starcia, nie można by było używać zakupionej antymaterii, o czym już się tu gdzieś wypowiadałam robiąc sobie "wrogów" :)))) ale... jeśli ktoś decyduje się tutaj na grę, mając świadomość, że będą gracze, którzy swoje sukcesy będą mieli nie tylko dlatego, że coś potrafią, ale również dlatego, że "coś kupią" (większość kupujących naprawdę potrafi grać), to powinien to zaakceptować, taka jest gra i takie jej możliwości... Rejestrując się wiadomo było od razu, że można sobie to, czy tamto zakupić...
      Nie podoba się, to może powinien zmienić grę np. na pasjansa... Bez urazy... ;P (oj, ale sobie grabie...) hahaha

      Aby ogame mogło istnieć, to musi zarabiać, a istnieje właśnie dzięki tym, którzy wydają kasę. I w sumie nie przeszkadza mi to, że ktoś pakuje swoje pieniądze w grę (jego kasa, nie moja sprawa na co wydaje - ja wolę brandy...), a może nawet powinnam się cieszyć, bo dzięki temu ogame nadal istnieje, a ja mogę sobie pograć... Zamiast "płakać" może trzeba się lepiej pilnować?
      A jak się komuś nie podoba moja wypowiedź, to nie musi mnie ostrzegać na priv. (jak to już miało miejsce... Ktoś kiedyś mi napisał: "kontrowersyjne wypowiedzi mają swoje konsekwencje" i "zostałaś ostrzeżona" (aczkolwiek fajnie mi się z nim wcześniej rozmawiało, fajny był z niego gość :))), może od razu próbować mnie zezłomować... przynajmniej będzie się coś działo ;)), niektórym się to udało... I serio, czy z kasą czy bez, pogratuluję wlotu... :), bo to ja się nie upilnowałam... :) albo zwyczajnie ktoś był lepszy...

      Ale się rozgadałam... :P
      Szara Wilczyca O_O
    • @Szara Wilczyca prawda jest taka, że zdecydowana większość będzie narzekać na tych, którzy cokolwiek płacą w grze czy za jakieś opcje Premium dopóki sami nie zaczną z tych opcji Premium korzystać. Tak zwana hipokryzja. Ja nie korzystam to i inni nie powinni korzystac. Ale jesli już zacznę korzystać to spoko, teraz mamy równe szanse więc zaczynamy wyścig szczurów pod tytułem "kogo na więcej stać" :E
    • jak magazyny i wydobycie są potężne to przy antymateri za 299zl można kupić 7 pełnych pakietów surowców jednorazowo.
      ale kupując konto top np. 15 za 299zł co 7 dni można mięć takich 7 pakietów z wydobycia zakupionego konta.
      więc dlatego więcej osób kupuje konta które zatrzymuje niż "legalne pakiety"

      POZDRO&POĆWICZ
    • umpa napisał(a):

      jak magazyny i wydobycie są potężne to przy antymateri za 299zl można kupić 7 pełnych pakietów surowców jednorazowo.
      ale kupując konto top np. 15 za 299zł co 7 dni można mięć takich 7 pakietów z wydobycia zakupionego konta.
      więc dlatego więcej osób kupuje konta które zatrzymuje niż "legalne pakiety"

      Wybacz , ale jak Ty chcesz kupować pakiet deuteru czy nawet kryształu to pogratulować biznesu. :E
    • GramBoLubie napisał(a):

      umpa napisał(a):

      jak magazyny i wydobycie są potężne to przy antymateri za 299zl można kupić 7 pełnych pakietów surowców jednorazowo.
      ale kupując konto top np. 15 za 299zł co 7 dni można mięć takich 7 pakietów z wydobycia zakupionego konta.
      więc dlatego więcej osób kupuje konta które zatrzymuje niż "legalne pakiety"
      Wybacz , ale jak Ty chcesz kupować pakiet deuteru czy nawet kryształu to pogratulować biznesu. :E
      przecież napisałem jasno że bardziej opłacalne jest kupienie konta niż "legalnych pakietów" czytaj ze zrozumieniem :)

      POZDRO&POĆWICZ