Bug na serwerze ogame Umbra przeglądarka opcja aktywności wiadomości

    • 7.1.0-rc18

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bug na serwerze ogame Umbra przeglądarka opcja aktywności wiadomości

      1. Wiadomości sojusz wszystkie zostały usunięte > nadal pokazuje mi aktywke 1 wiadomości błąd numer

      Opis : Zostałem przyjęty ponownie do sojuszu na Umbra nick : Astronauta_Apollo , i usunołem wszystkie wiadomosci czatu i reszty do kosza .
      I nadal nic cały czas pomimo braku jakichkolwiek wiadomosci wyskakuje powiaodmienie masz 1 wiadomość klikne i znika , loguje sie zapal ponownie i tak w kółko .

      Pozdrawiam Assasin1131 forum , Astronauta_Apollo (Sumerowie) - wozy bojowe gilgamesza :popcorn:
      ... and we forgotten what make us strong. Złomować was na potęgę this is true ogame no anty no bot just fight noobs

      for the horde
    • Coś mi się zdaje, że podobny bug z wiadomościami niedawno był naprawiany. Albo z paskiem czatu, nie pamiętam dokładnie. Nagły wysyp błędów niewpływających bezpośrednio na mechanikę gry się zrobił. Spodziewam się, że raczej do miesiąca to naprawią.

      Sorry, że mój post nie wnosi nic konstruktywnego do tematu, ale mam jedną złotą radę ( @wampek obczaj to!): Jest sojusz, jest problem - nie ma sojuszu, nie ma problemu.