Handlarz z ekspedycji

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Handlarz z ekspedycji

      Czy ktoś zwrócił uwagę na to czy dostaje handlarza z ekspedycji? Ja mając kupionego handlarza ostatnio dostałam i przelicznik się w ogóle nie zmienił, mimo że wcześniej się zmieniał (na lepszy). Jakis czas temu też dostałam i też przelicznik w ogóle się nie zmienił. Dostaje się w ogóle handlarza z ekspedycji czy tylko wiadomość a handlarza nie?


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Był jakiś babol z handlarzem jakiś czas temu (zakładałem o tym temat), ale chyba naprawili. W tamtym tyg. dostałem handlarza i zmienił przelicznik na lepszy.
      Start 2005 r.
      1) uni7 [Dragon Squad] (off)
      2) uni39 [AVALON] --> Nekkar (U/off)
      3) Andromeda [GORNICY] (off)
      4) Libra [KGH] (U/off)
      5) Quasar [MUMINKI] (on)
    • Też mi się wydaje, że się przelicznik nie zmienia. W listopadzie i grudniu nie musialem wymieniac przez jakis czas i dostalem kilku Handlarzy i przelicznik stał w miejscu. Teraz nie czekalem i wyrzucilem ze 3 kolejnych, ktorzy nie byli wymaksowani czekając na wymaksowanego. Ale moze ktos ma inne spostrzeżenia? Czy moze handlarz z ekspedycji poprawia tego kupionego, a z ekspedycji nie, albo odwrotnie?

      start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
    • Jak mamy słabe przeliczniki i trafimy na handlarza to zawsze coś poprawi.Słabe to znaczy np. 2.5 1.5 1 mniej więcej plus,minus).Jak mamy prawie 3 2 1 to rzadko są poprawiane.Jak już to jedenego z nich na maxa poprawi.Sprawdzone gdzieś po 8 handlarzach z rzędu.Nie miałem potrzeby wymieniać a trafiałem go dosyć często.Dobrze jeszcze wziąść za pierwszym razem handlarza za anty i poźniej czekać na tego z expa,do poprawy wskaźników.Oczywiście można trawić za pierwszym razem 3,2,1 ale wtedy mówimy o farcie.
    • Też sobie zawsze tłumaczyłem to tak, że jak wypadnie słabszy handlarz z expów niż ten co mamy to nie podbija przeliczników a jak lepszy to podbija.
      Pewnie to zwykły bug ale w tych czasach nic nie jest oczywiste :E
      u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
      Janice TOP20[OFF] | Quantum[ON]
      Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum
    • No właśnie. Z tego co pamietam, wcześniej jak się miało kupionego handlarza z NIE maksymalnymi przelicznikami to dostając handlarza z ekspy zawsze poprawiało przeliczniki. Nie mówię, że od razu dawało maksa, ale różnica była widoczna, a teraz to chyba w ogole nie zmienia przelicznika.. Albo daje o 0.01 więcej, że nie zobaczymy różnicy? :E
      Założyłam post, bo już kilka razy trafiłam handlarza z ekspy i przelicznik stał w miejscu... Taki niefart?


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Niestety, trochę kicha. Musisz sobie zamówić odpowiedniego handlarza i ewentualnie poprawiać przeliczniki handlarzem z expa.
      U mnie działa ostatnio, u niektórych wcale.
      Raczej nie spodziewaj się, że Ci zmieni surowiec do sprzedaży.
      Możesz też sprzedać 1 jednostkę kryształu i czekać na następnego handlarza - a nuż trafi się ten właściwy.
      nie