ST#221 ZDOBYWCA [Veto] vs. NoName [SDRR] ~ 1339.74% ciąg dalszy dramy :D

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ST#221 ZDOBYWCA [Veto] vs. NoName [SDRR] ~ 1339.74% ciąg dalszy dramy :D

    Pewnie w normalnych warunkach miał bym w nosie te 43 Gwiazdki lecz wiadomo dlaczego to nie są normalne warunki dla mnie, oczywiście do tego były jeszcze loty satelitobójcze :P
    kompletnie mnie takie loty nie bawią, gdyż są bezzarobkowe, niestety ten gracz ma jakieś bardzo wysokie mniemanie o sobie wyzwał mnie na takowe latanie więc przyjmuje wyzwanie i bawimy się dalej...


    pozdrowienia dla normalnych graczy!

    z dedykacją dla noname




    Dnia 29-12-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 40.000
    _________________________________________

    Obrońca NoName [SDRR]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 43
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 39.007 ( -993 )
    _________________________________________

    Obrońca NoName [SDRR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 213.057 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 59.580.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 430.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 77.905.500 metalu i 56.068.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 213.057 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 33.220.500
    Kryształ: 41.173.500
    Deuter: 213.057
    agresor zyskał łącznie 74.607.057 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -215.000.000
    Kryształ: -172.000.000
    Deuter: -43.213.057
    obrońca stracił łącznie 430.213.057 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1




    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą :D
    był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie :) czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem XD

    Noname mnie złomuje od kilku dni

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą :D
    był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie :) czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem XD

    Noname mnie złomuje od kilku dni
    widocznie cie bardziej zabolalo niz myslalem z tej bezradnosci poleciales do suportu ze sapmuje ci rakietami w puste planety :D
    i kto tu jak dziecko sie zachowuje
    "bo pojde do pani na skarge"

    taki wygadany , taki odwazny z tak duza flota
    a potrzebowal pomocy sojusznikow i suportu :E
    to napewno jest bardzo dobre dla ciebie wizerunkowo ;)

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą :D
    był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie :) czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem XD

    Noname mnie złomuje od kilku dni
    widocznie cie bardziej zabolalo niz myslalem z tej bezradnosci poleciales do suportu ze sapmuje ci rakietami w puste planety :D i kto tu jak dziecko sie zachowuje
    "bo pojde do pani na skarge"
    Gówniarskie zachowania trzeba tępić... jak byś grał fer nikt by Cię nie zgłaszał - dlaczego ja od 12 lat (odkąd gram) nie miałem bana??? a więc odpowiem Ci bo zawsze gram fer a to że Ty nie umiesz pogodzić się z porażką to już Twoja sprawa...
    reasumując nie wiem co Ci dały te Twoje wywody oprócz tego że jesteś lżejszy o jakieś 10kk pkt masz prawie zerową obronę na planetach i bana???

    już kiedyś napisałem Buni że Sojusz jest po to aby sobie pomagać w każdej sytuacji nawet tak smutnej jak Twoje wywody...
    wizerunkowo mnie to mało obchodzi to nie wybory do parlamentu...

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą :D
    był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie :) czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem XD

    Noname mnie złomuje od kilku dni
    widocznie cie bardziej zabolalo niz myslalem z tej bezradnosci poleciales do suportu ze sapmuje ci rakietami w puste planety :D i kto tu jak dziecko sie zachowuje"bo pojde do pani na skarge"
    Gówniarskie zachowania trzeba tępić... jak byś grał fer nikt by Cię nie zgłaszał - dlaczego ja od 12 lat (odkąd gram) nie miałem bana??? a więc odpowiem Ci bo zawsze gram fer a to że Ty nie umiesz pogodzić się z porażką to już Twoja sprawa...reasumując nie wiem co Ci dały te Twoje wywody oprócz tego że jesteślżejszy o jakieś10kk pkt masz prawie zerową obronę na planetach i bana???
    juz ci pisalem to wczesniej
    ponownie trzeba sie powtarzac
    mam zerowa obrone i prawie 30kkk surki w powietrzu ;)
    co do mojego zachowania
    napisze ci to ostatni raz !
    1. nie latalem ludzia ani na satki , ani nie skanowalem, klepalem bezmyslnie kopalnie i tak tez bylo mi wygodnie
    2. zastanowilem sie co najbardziej boli flotowcow poza utrata floty bo wiedzialem ze znajda sie zawsze chetni na surke ktorej nie zamierzalem pilnowac
    3. najlepsza metoda jest atak, meczenie
    4. by to dzialalo trzeba byc konsekwentnym i meczyc kazdego kto sprobuje cie farmic
    5. wywleklo sie to na forum publicznie tylko dla tego by was sprowokowac jeszcze bardziej rozsloscic
    6. wiedzialem ze mi nie zalezy na pkt wiec marnowalem wasz czas bez wzgledow na koszta
    7.jutro mija blokada i zamierzam dalej te zalozenie praktkowac tyle ze tak by mi nie mogli zarzucic spamowanie
    8. wbrew pozorom to bardzo taktyczna zagrywka ;)
    wiecej szczegolow masz w poprzednich moich wiadomosciach ktorych nie chce mi sie kolejny raz wypisywac

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • NoName napisał(a):

    taki wygadany , taki odwazny z tak duza flota
    a potrzebowal pomocy sojusznikow i suportu
    to napewno jest bardzo dobre dla ciebie wizerunkowo

    NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    sami oceńcie czy ten gracz ma zdrowo pod kopułą :D
    był taki gracz na uni68 nie wiem czy dalej gra ale podobnie się zachowywał, niestety dla niego całkowicie stracił w oczach graczy poprzez gówniarskie zachowanie :) czyli działamy dalej z 32 letnim dzieciakiem XD

    Noname mnie złomuje od kilku dni
    widocznie cie bardziej zabolalo niz myslalem z tej bezradnosci poleciales do suportu ze sapmuje ci rakietami w puste planety :D i kto tu jak dziecko sie zachowuje"bo pojde do pani na skarge"
    Gówniarskie zachowania trzeba tępić... jak byś grał fer nikt by Cię nie zgłaszał - dlaczego ja od 12 lat (odkąd gram) nie miałem bana??? a więc odpowiem Ci bo zawsze gram fer a to że Ty nie umiesz pogodzić się z porażką to już Twoja sprawa...reasumując nie wiem co Ci dały te Twoje wywody oprócz tego że jesteślżejszy o jakieś10kk pkt masz prawie zerową obronę na planetach i bana???
    juz ci pisalem to wczesniejponownie trzeba sie powtarzac
    mam zerowa obrone i prawie 30kkk surki w powietrzu ;)
    co do mojego zachowania
    napisze ci to ostatni raz !
    1. nie latalem ludzia ani na satki , ani nie skanowalem, klepalem bezmyslnie kopalnie i tak tez bylo mi wygodnie
    2. zastanowilem sie co najbardziej boli flotowcow poza utrata floty bo wiedzialem ze znajda sie zawsze chetni na surke ktorej nie zamierzalem pilnowac
    3. najlepsza metoda jest atak, meczenie
    4. by to dzialalo trzeba byc konsekwentnym i meczyc kazdego kto sprobuje cie farmic
    5. wywleklo sie to na forum publicznie tylko dla tego by was sprowokowac jeszcze bardziej rozsloscic
    6. wiedzialem ze mi nie zalezy na pkt wiec marnowalem wasz czas bez wzgledow na koszta
    7.jutro mija blokada i zamierzam dalej te zalozenie praktkowac tyle ze tak by mi nie mogli zarzucic spamowanie
    8. wbrew pozorom to bardzo taktyczna zagrywka ;)
    wiecej szczegolow masz w poprzednich moich wiadomosciach ktorych nie chce mi sie kolejny raz wypisywac
    taaaa a świstak siedzi i zawija w te sreberka
    może flociarze nie będą w ogóle latać bo jakiś górnik będzie im spamował podgląd?
    nic kompletnie nic nie zdziałałeś i już się nie mogę doczekać kiedy zejdziesz z bana (w końcu nie będziesz mi spamował podglądu)
    próbowałeś mi ściągnąć kilka razy satki niestety za każdym razem już Twoje Krążowniki nie wracały...

    jesteś jednym ze słabszych przynajmniej psychicznie graczy, którzy nie potrafią pogodzić się z porażką i grając nie fer podbudowują swoje ego
    my też jeszcze z Tobą nie skończyliśmy i zobaczymy w ostatecznym rozrachunku kto szybciej się podda - na ten moment jesteś jedynym przegranym , który tylko potrafi gadać, gadać, gadać - dlatego też Cię zablokowałem w grze, gdyż nie chce mi się słuchać mitomanów...

    powtórze - oprócz spamowania podglądu i gadania głupot na forum nic kompletnie, nic nie zrobiłeś - jeżeli coś Ci się uda wtedy ładnie Ci pogratuluje, narazie w skali od 0 do 10 jest to mniej niż zero :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • NoName napisał(a):

    o niemozliwe, niesamowite

    koniec tematu ?
    czy dalej mam przypominac i sie powtarzac ?
    Ja uważam, że się nie pogodziłeś z tym, że zapomniałeś tyle sury wysłać na fs bo się na planecie tyle nie trzyma. Dostałeś wlot z zyskiem. Twoja starta, twój błąd. Powinieneś się pilnować na przyszłość, pogratulować jak normalny człowiek i tyle a nie robić dramy i nie zgodne z regulaminem rzeczy.

    Przecież nie robił ci nic złośliwie? typu latanie na same satki czy wlot ze stratami byle lecieć, to był dobry wlot z dużą ilością zysku. Rozumiem, gdyby lot był nie opłacalny dla niego to wtedy miał byś racje jak najbardziej i takie zachowanie trzeba tępić i odgryźć się za wszelką cenę. Ale tak nie było bo widziałem raport. Także daj sobie spokój chłopie i tyle, moja rada, a zrobisz co uważasz ale źle robisz. :stop: :wojna: :piwko: :graty: :ban: :xbiggrin: :xbiggrin: :xbiggrin: :xbiggrin: :xbiggrin: :xbiggrin: Szczęśliwego Nowego Roku.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

  • NoName napisał(a):

    zerknij na opis ktory sam dales

    1339.74% ciąg dalszy dramy :D
    czy to nie prowokacja ? ;)

    rob co chcesz ja bede robil co ja uznam za sluszne
    szczycisz sie ze konto gornicze nie stara sie zlomowac floty 400kkk
    i tak w kolo to powtarzasz i powtarzasz
    no niemozliwe, niesamowite :D

    koniec tematu ?
    czy dalej mam przypominac i sie powtarzac ?
    ja się nie szczycę, to Ty strasznie miałeś się odgryźć a jedyne co potrafisz to tylko spamować i pisać bzdury na forum
    że niby co?? mam Ci pozwalać na takie gówniarskie zagrywki? nie kolego nie sympatyczny, chcesz sobie grać spokojnie, włącz sobie pasjansa
    ja przynajmniej to co pisze to robię była próba palenia kulki na żywca nie udała się, były loty zmniejszające obronę, było zezłomowanie 6 gsów wracających ze spamu podglądu, było zezłomowanie 43 GSów, było rakietowanie - także ja nie rzucam słów na wiatr tak jak Ty - jedyne co Ty zrobiłeś oprócz gadania oczywiście to spamowałeś mi podgląd i nie tylko mi ... także ja się nie szczycę ale też nie jestem mitomanem, który tylko pierdzieli głupoty na forum jaki to nie jest fajny!
    także zastanów się 32 letni dzieciaku nad tym co sobą prezentujesz i naucz się słowa porażka bo im dalej będziesz brnął tym Ona będzie większa i tym bardziej będziesz miał miano gracza, który tylko teoretyzuje a tak na prawdę nic nie robi



    1. nie latalem ludzia ani na satki , ani nie skanowalem, klepalem bezmyslnie kopalnie i tak tez bylo mi wygodnie

    ja też nie latam bezsensownie na satki :P



    2. zastanowilem sie co najbardziej boli flotowcow poza utrata floty bo wiedzialem ze znajda sie zawsze chetni na surke ktorej nie zamierzalem pilnowac

    jak nie zamierzasz pilnować to po co grasz???

    3. najlepsza metoda jest atak, meczenie

    na razie widziałem z Twojej strony tylko spamowanie podglądu

    4. by to dzialalo trzeba byc konsekwentnym i meczyc kazdego kto sprobuje cie farmic

    hmmm... coś Ci nie wychodzi to męczenie dlatego wylądowałeś na banie

    5. wywleklo sie to na forum publicznie tylko dla tego by was sprowokowac jeszcze bardziej rozsloscic

    wywlekanie na forum wcale nikogo nie rozzłości - jedynie gra nie fer z Twojej strony!

    6. wiedzialem ze mi nie zalezy na pkt wiec marnowalem wasz czas bez wzgledow na koszta

    czym marnujesz nasz czas tym że gramy??? przecież to jest jeden z elementów tej gry atakowanie... ja nie gram po to aby być top1 gram dla przyjemności i wielką przyjemnością dla mnie od kilku dni jest latanie na Ciebie!

    7.jutro mija blokada i zamierzam dalej te zalozenie praktkowac tyle ze tak by mi nie mogli zarzucic spamowanie

    cieszę się i już nie mogę się doczekać!

    8. wbrew pozorom to bardzo taktyczna zagrywka


    hehe znowu słowa - gdzie tu taktyka jak robi sięcośniezgodnegoi z regulaminem gry - to po prostu frajerstwo i oszustwo - jak by to było fer nie dostał byś bana


    wiecej szczegolow masz w poprzednich moich wiadomosciach ktorych nie chce mi sie kolejny raz wypisywac

    no właśnie pięknie opisane tylko kompletni nic nie zrobiłeś oprócz tego feralnego spamowania - więc sam przyznajesz sięże tylko gadasz i nic więcej

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • To sobie chłopaki pogadali w jednym temacie. Zdobywca nie stresuj się takimi osobami , sam mam takiego Frajermana w układzie , który więcej gada niż robi i z porażką nie potrafi się pogodzić a wygadany nie mniej.
    Obrońcy SzO życzę bo pewnie jeszcze nie raz zostanie dawcą surowców. 43 życzenia masz jeszcze w starym roku :)
    Gratulacje
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    zerknij na opis ktory sam dales

    1339.74% ciąg dalszy dramy :D
    czy to nie prowokacja ? ;)

    rob co chcesz ja bede robil co ja uznam za sluszne
    szczycisz sie ze konto gornicze nie stara sie zlomowac floty 400kkk
    i tak w kolo to powtarzasz i powtarzasz
    no niemozliwe, niesamowite :D

    koniec tematu ?
    czy dalej mam przypominac i sie powtarzac ?
    ja się nie szczycę, to Ty strasznie miałeś się odgryźć a jedyne co potrafisz to tylko spamować i pisać bzdury na forumże niby co?? mam Ci pozwalać na takie gówniarskie zagrywki? nie kolego nie sympatyczny, chcesz sobie grać spokojnie, włącz sobie pasjansa
    ja przynajmniej to co pisze to robię była próba palenia kulki na żywca nie udała się, były loty zmniejszające obronę, było zezłomowanie 6 gsów wracających ze spamu podglądu, było zezłomowanie 43 GSów, było rakietowanie - także ja nie rzucam słów na wiatr tak jak Ty - jedyne co Ty zrobiłeś oprócz gadania oczywiście to spamowałeś mi podgląd i nie tylko mi ... także ja się nie szczycę ale też nie jestem mitomanem, który tylko pierdzieli głupoty na forum jaki to nie jest fajny!
    także zastanów się 32 letni dzieciaku nad tym co sobą prezentujesz i naucz się słowa porażka bo im dalej będziesz brnął tym Ona będzie większa i tym bardziej będziesz miał miano gracza, który tylko teoretyzuje a tak na prawdę nic nie robi



    1. nie latalem ludzia ani na satki , ani nie skanowalem, klepalem bezmyslnie kopalnie i tak tez bylo mi wygodnie

    ja też nie latam bezsensownie na satki :P



    2. zastanowilem sie co najbardziej boli flotowcow poza utrata floty bo wiedzialem ze znajda sie zawsze chetni na surke ktorej nie zamierzalem pilnowac

    jak nie zamierzasz pilnować to po co grasz???

    3. najlepsza metoda jest atak, meczenie

    na razie widziałem z Twojej strony tylko spamowanie podglądu

    4. by to dzialalo trzeba byc konsekwentnym i meczyc kazdego kto sprobuje cie farmic

    hmmm... coś Ci nie wychodzi to męczenie dlatego wylądowałeś na banie

    5. wywleklo sie to na forum publicznie tylko dla tego by was sprowokowac jeszcze bardziej rozsloscic

    wywlekanie na forum wcale nikogo nie rozzłości - jedynie gra nie fer z Twojej strony!

    6. wiedzialem ze mi nie zalezy na pkt wiec marnowalem wasz czas bez wzgledow na koszta

    czym marnujesz nasz czas tym że gramy??? przecież to jest jeden z elementów tej gry atakowanie... ja nie gram po to aby być top1 gram dla przyjemności i wielką przyjemnością dla mnie od kilku dni jest latanie na Ciebie!

    7.jutro mija blokada i zamierzam dalej te zalozenie praktkowac tyle ze tak by mi nie mogli zarzucic spamowanie

    cieszę się i już nie mogę się doczekać!

    8. wbrew pozorom to bardzo taktyczna zagrywka


    hehe znowu słowa - gdzie tu taktyka jak robi sięcośniezgodnegoi z regulaminem gry - to po prostu frajerstwo i oszustwo - jak by to było fer nie dostał byś bana


    wiecej szczegolow masz w poprzednich moich wiadomosciach ktorych nie chce mi sie kolejny raz wypisywac

    no właśnie pięknie opisane tylko kompletni nic nie zrobiłeś oprócz tego feralnego spamowania - więc sam przyznajesz sięże tylko gadasz i nic więcej
    wez zdobywaca nie mydl oczow , przesledz sobie od poczatku moje posty
    sam nakreciles ta burze slowna
    po drugie cale uni widzialo ze nie pilnuje zsylek surki jednak jak by nie patrzec agresywna gra ,polityka swoja to wypracowalem i to nie ja zawsze bylem tym ktory polecial jako pierwszy
    tylko taka a nie inna postawa moja byla -odpowiedzia na farming wiekszy lub mniejszy
    jak by nie patrzec przez 2 lata czy ile tam minelo dzialalo to z wiekszym lub mniejszym skutkiem
    rozumiem jak dziala gra rozumiem ze atakowanie innych graczy jest wpisane w zasady gry ale to nie oznacza ze nie mozna kabinowac i szukac innego sposobu na bezstroskie klilkanie w ta gre
    *nie rozumiecie ze nie zabolala mnie utrata tej surki ( to piszcze szczerze)
    nie byles pierwszy ktory mnie przyfarmil odkad gram jako gornik i w kazdym przypadku byla z mojej strony ta sama reakcja
    cisza i spokoj - za nie farmienie
    i ty nie jestes wyjatkiem w tej calej ukladance bo tak samo reagowalem przy poprzednich graczach a skala straconej surki nie gra tu roli
    wiecznie bym cie nie meczyl bo taka fanaberie mam
    obralem sobie taka taktyke tylko z jednego wzgledu ze nie chce mi sie juz w OG grac mimo to z sentymentu wrocilem do tej gry
    a jak wrocilem i nie chce mi sie grac juz flotowo i poswiecac tak duza ilosc czasu to logiczne ze musialem wymyslec jakis odstraszacz ktory umozliwy mi beztroska gre
    i jeszcze raz powtarzam jak bym gral aktywnie flotowo i bys mi zezlomowal flote to bym ci pogratulowal a ze juz tak nie jest i nie chce mi sie pilnowac glupich cyferek to postanowilem w odpowiedzi na farmingi przeszkadzac maxymalnie agresororowi by ten byl zniechecony ewentulanie nastepnym razem 10x sie zastanowic czy warto wyfarmic ta surke
    czy tak ciezko zrozumiec te zagrywki ? prosciej sie nie da chyba tego napisac
    moim zdaniem to logiczne i calkiem sprytna zagrywka
    cisza i spokoj za nie farmienie
    i mam zamiar sie trzymac tego chocbym mial przez to perma dostac


    wbrew pozorom sporo zrobilem w odpowiedzi tylko ty tego nie doceniasz albo nie rozumiesz
    wlecenie w bunkier z surka czy satki to nic trudnego
    a mimo to gdyby nie moj syn ktory przyszedl do mnie to twoj sojusznik stracil by na mnie pokazna ilosc pancernikow
    myslisz ze tak o ta akcje zrobilem ?
    wiedzialem ze jak go odpowiednio slownie sprowokuje to popelni blad
    wiedzialem ze to bedzie jednorazowa akcja dlatego nie chcialo mi sie uganiac za jakimis drobnymi tylko jak cos ustrzelic to pozadnie
    dlatego poslalem gs na planete w 2G i latalem sobie w us na stacjonuj na mona i zwrotka i tak z 2-3h
    twoj sojusznik poslal mi na ta planete 66k pancernikow
    mimo to postanowilem przepuscic mu te pancerniki wychodzac z zalozenia ze pomysli ze jak raz mu sie udalo to czemu by znowu nie poleciec
    do tego wszystkiego dolalem oliwy do ognia i go sprowokowalem rakietami i napisalem bardzo prowokacyjna wiad na PW
    myslisz ze zlosliwie to napisalem do niego ? - nie to mialo go sprowokowac do wyslanie wiekszej ilosci statkow
    no i tak sie stalo poslal chwile pozniej kolejna fale statkow ale mniejsza bo tym razem 50k panckow
    pech chcial ze syn przyszedl i zajol mi troche czasu co zaskutkowalo ze spoznilem sie 3min z zawrotka stacjonuj GS wylondowaly na monie w us
    atak dalej lecial wiec mialem jeszcze jedna szanse odratowac to musialem przez 17min zajac jego uwage by nie strzelil z fali by tylko GS zdazyly doleciec spowrotem na planete
    stad zaczela sie ponownie prowokacja slowna na pw i odpalilem setki rakiet w wszystkich galach
    nie po zlosci nie nie tylko ze by odciagnac jego uwage
    ale stety nie stety przed doslownie samym koncem chyba nie wiele zabraklo strzelil z fali w planete i zobaczyl te GS
    mimo ze byl dopiero w polowie drogi do mnie
    jak nie wierzysz to zapytaj sojusznika
    ja nigdy nie uganialem sie za satkami , gornikami czy bunkrami zawsze staralem sie lapac te wieksze kaski
    jak robic akcje to jakies ciekawe a nie same bfs

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • Fajnie się czyta wasze rozważania , jedyne co mnie razi to ilość błędów ortograficznych , stylistycznych , gramatycznych interpunkcyjnych i każdych innych możliwych w wypowiedziach przedmówcy. Muszę czytać kilka razy żeby zrozumieć.
    Jeśli coś piszesz i jest podkreślone na czerwono to nie znaczy że dobrze, wręcz odwrotnie. :P
  • [mniam/post cytowany usunięty/kasai]

    Niszcz Leszek ile się da, graty i ustawiaj pionka w szeregu ;) Chociaż z takim ego przeciwnika nie wiem, czy dasz sobie radę :E


    PS: Bezimienny... podeślij adres to podrzucę Ci słownik, bo serio, aż w oczy szczypie ;(

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Cayin ().

  • Kto by pomyślał że tyle w ludziach agresji...
    Graty skromnego zysku dla agresora.
    ...a wy dalej sobie plujcie w twarz czy co tam lubicie.

    PS
    @m fox mógłbyś nie robić spacji przed wszystkimi znakami interpunkcyjnymi? Trochę mnie to rozprasza XD

    @RAFUS1973 skąd to zainteresowanie męskimi pupami? :D Odpowiadając na pytanie - tak, moja jest duża, mam nadzieję że czujesz się bogatszy o tą wiedzę.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nowynick ().

  • Graty ostatnich ST do kolekcji nie byo sensu się wpisywać bo zasypywaliście się z panem NoName tak postami ze reszta i tak znikała w śród nich :)
    Co do pana NoName - dostałeś małego klapsa i niby cię to wzrusza a zaśmiecasz już trzeci bodajże temat i nie wiem w imię czego ? Skoro taki wojownik z ciebie to po prostu rób swoje a ZDOBYWCA swoje .
    A pan nowynick - miejmy nadzieję że masz dużą tą D...,, bo przy twoich wypowiedziach będziesz pewnie nie raz musiał co nie co tam zmieścić , po za tym jak już tak masz to w tej tylnej części ciała wszystko ,to po co się wypowiadasz ?

    A tak po za tym szczęśliwego Nowego Roku jak nam na to pozwalają restrykcje i zdrowia dla wszystkich ;)
  • Panie Zdobywca, wieej szacunku dla ludzi, ktorzy pokazali jak grac flota, na przestrzeni dekady mial Pan starc troche,wiele,ale nie oszukujmy sie akcji jak porownywac, to NoName ma w swojej karierze takie,ze moze mu kazdy zazdroscic, dlatego naturalne bylo go sprowadzenie do SDRR, ktore de faccto troche jest zapomniane, ale SDRR szanuje przeciwnikow, niestety nie zotanie juz odnowione,ale byly tu takie niki,ze bys panie Zdobywca teraz myl nogi w wiaderku,takze trocche szacunku.
  • Last Samurai napisał(a):

    Panie Zdobywca, wieej szacunku dla ludzi, ktorzy pokazali jak grac flota, na przestrzeni dekady mial Pan starc troche,wiele,ale nie oszukujmy sie akcji jak porownywac, to NoName ma w swojej karierze takie,ze moze mu kazdy zazdroscic, dlatego naturalne bylo go sprowadzenie do SDRR, ktore de faccto troche jest zapomniane, ale SDRR szanuje przeciwnikow, niestety nie zotanie juz odnowione,ale byly tu takie niki,ze bys panie Zdobywca teraz myl nogi w wiaderku,takze trocche szacunku.
    Szacunku to nie miała druga strona, robiąc chore i niezgodne z regulaminem akcje to po pierwsze, po drugie nigdy się do nikogo nie porównywałem i nie mam takiego zamiaru, gram dla przyjemności, jak dla mnie może mieć akcje nawet typu wyliczenie zawróconego kolonizuj z następnej gali wysłane z księżyca bez ściągania go lecz jak będzie robił takie akcje jak ostatnio to szacunku może szukać u Ciebie tylko

    ps. kilku graczy z SDRR też było w moich reckach :)
    pozdrawiam

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Ale Ty Panie Zdobywca mowisz o tych 3 sekundach w akcji rakietowej?
    :)to troche sie po uczyc praktyk, bo da sie chociazby uciec w 1 sek, jezeli nie jestes spamowany sondami
    Czysto praktycznie apeluje o ugryzenie sie w jezyk.
    Graczy SDRR powiadasz? a ktorych lotnikow spakowales, nie liczacc farmingow?

    ps.Ja w marzeniach spakowalem wielu :)
  • NoName na pewno drazni fakt,ze nie jest dziewczyna,a jest facetem
    a tak serio to niepotrzebnie jest sie spierac,
    co to jest 47 gsow, dla powaznego flociarza to nic, zwykly ferming nie wart uwagi, wiec po co te emocje?
    nawet jezeli okazuje sie,ze jestes Panie Zdobywca slabszym flociarzem na przestrzni (chociaz moze okazac sie subiektywnym zdaniem) to po co t wszystko, NoName nie gra powaznie, to daruj,te swoje komentarze
    Skup sie na dalszych akcjach,bo na pewno beda pod spora presja, skoro taki odwazny jestes
  • Last Samurai napisał(a):

    Ale Ty Panie Zdobywca mowisz o tych 3 sekundach w akcji rakietowej?
    :)to troche sie po uczyc praktyk, bo da sie chociazby uciec w 1 sek, jezeli nie jestes spamowany sondami
    Czysto praktycznie apeluje o ugryzenie sie w jezyk.
    Graczy SDRR powiadasz? a ktorych lotnikow spakowales, nie liczacc farmingow?

    ps.Ja w marzeniach spakowalem wielu :)
    Wszystkie RW są wrzucone w dziale ST jak chcesz to sobie poczytaj ja nie mam zamiaru się przechwalać ale kilku było i to nie w marzeniach - choć widzę że lubisz marzyć o grze, jeśli chodzi o rakietowanie to napisałem że to dla niepełnosprytnych jest, ja wole flotę niż rozbudowę planet :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Last Samurai napisał(a):

    NoName na pewno drazni fakt,ze nie jest dziewczyna,a jest facetem
    a tak serio to niepotrzebnie jest sie spierac,
    co to jest 47 gsow, dla powaznego flociarza to nic, zwykly ferming nie wart uwagi, wiec po co te emocje?
    nawet jezeli okazuje sie,ze jestes Panie Zdobywca slabszym flociarzem na przestrzni (chociaz moze okazac sie subiektywnym zdaniem) to po co t wszystko, NoName nie gra powaznie, to daruj,te swoje komentarze
    Skup sie na dalszych akcjach,bo na pewno beda pod spora presja, skoro taki odwazny jestes
    nie potrzebuje adwokata :P
    co do 47 GS to nawet nie wiem skad one sie tam wzioly, jakies zagubione owiczeki
    co do SDRR to dolaczylem po jakims UF z Fallenem kiedys gralem na jednym z uni
    jesli chodzi o przeszlosc to konto co gram teraz bylo praktycznie z zerowa economia 5 stalych 6 lotek
    normalne ze jak przestalem grac flota a zaczolem klepac kopalnie i nie pilnowac niczego na koncie predzej czy pozniej wylonduje w ST po zlej stronie
    i nie mam zalu o to do zdobywcy , probowalem to wykorzystac przeciwko niemu
    lepsze te kopalnie niz kasacja konta , kiedys moze wroce do floty
    a co do tej burzy na forum - chcialem sprowokowac zdobywce do czestszych lotow na mnie by ustrzelic wieksza flote w obronie a ze wyszla z tego wieksza drama slowna, co ja poradze
    i dajcie se juz spokoj z docinkami - nie ma to wiekszego sensu/znaczenia kto jak gra flota co osiagnol
    zdobywca dobry lotnik a ze trafil na wredna farme no taka juz ta gra jest
    mam taka a nie inna polityke i tego bede sie trzymal (moim zdaniem to przynosi wieksze korzysci niz straty)
    :gszo:

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Last Samurai napisał(a):

    Paczam i nie widze nic w czolowce
    Rakietowanie jest skuteczne :) jak kazda forma ataku,
    Powiem Tobie ,ze chcialbys pomarzyc o akcjach ktore robilem :) morze lez przeciwnikow :)
    pewnie i bym chciał pomarzyć, widzę że jesteś wielkim graczem z wysokim ego, różnica między nami jest taka że ja siębawie flotą i czerpie z tego przyjemność a Ty czerpiesz przyjemność z przechwalania się :) gram od 12 lat bez przerwy i jakoś o Tobie nie słyszałem - NoName znam, Kubusia, Gullego i jeszcze paru innych lotniików z prawdziwego zdarzenia o Tobie nawet nie słyszałem ale możesz być super pro graczem i bardzo dobrze bo takich brakuje ale nie przechwalaj siębo to żenujące
    pozdro

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Moj Nickname, to szara eminencja :)
    Latalem, gralem walczylem z mozna powiedziec najlepszymi tego ogejmowego swiata :)
    Nic ani nikt mnie juz nie zadziwi
    Ja sie nie przechwalam , tylko jestem pewny siebie , mozesz uznac, mnie "narcyzkiem"
    Ale jak widze ataki na poziomie 47gs , na gorniku, jeszcze jakbys sie ugryzl w jezyk , zamiast niepotrzebnie komentowac to jestes tylko zwyklym jakims tam kims...chwalisz sie czy zalisz? uzywajac klasyka...
    Zdobywca to Tobie mowie, jako facet powinienes pokazac klase,a nie.
    Tyle z mojej strony
    Ale proponuje nie plakac wiecej, bo mozliwe ze takiego no nme sfermili inni,a tym sie nie chwala, :)