ST#221 ZDOBYWCA [Veto] vs. NoName [SDRR] ~ 1339.74% ciąg dalszy dramy :D

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Last Samurai napisał(a):

    Moj Nickname, to szara eminencja :)
    Latalem, gralem walczylem z mozna powiedziec najlepszymi tego ogejmowego swiata :)
    Nic ani nikt mnie juz nie zadziwi
    Ja sie nie przechwalam , tylko jestem pewny siebie , mozesz uznac, mnie "narcyzkiem"
    Ale jak widze ataki na poziomie 47gs , na gorniku, jeszcze jakbys sie ugryzl w jezyk , zamiast niepotrzebnie komentowac to jestes tylko zwyklym jakims tam kims...chwalisz sie czy zalisz? uzywajac klasyka...
    Zdobywca to Tobie mowie, jako facet powinienes pokazac klase,a nie.
    Tyle z mojej strony
    Ale proponuje nie plakac wiecej, bo mozliwe ze takiego no nme sfermili inni,a tym sie nie chwala, :)
    teraz już wiem żeś nobek ;) wystarczy poczytać, sposób pisania


    pewnie debris 70% złomowy także na Nekkar czy uni68 Szybko znalazł byś się w reckach pro graczu :)

    ps jak dla mnie to to 1 RW nic nie oznacza - jak będziesz miał coś co naprawdę będzie dobre to wklej a teraz idż na jakieś młodsze uni poprzechwalać się, może tam zdobędziesz posłuch - tutaj na bank nie
    bez odbioru

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Last Samurai napisał(a):

    podpowiem 2 lata temu namlodszym uni od nekkar
    Ciężko wyczuć czy to twoje czy kolegi bo to zbanowane konto widzę podałeś i różne nicki w grze podajesz więc 4 różne wersje, która prawdziwa heehe może żadna. Tu eminencja tam nietoperz tu samurai tam Guenhwy. Mało wiarygodne to ST. :D Pozdrawiam. Równie dobrze mogę powiedzieć, że to moje rw albo mojego kolegi. :D
  • Last Samurai napisał(a):

    Najwazniejze,ze ja wiem
    Nickow mialem co tydzien inny, wszycy mnie znaja z Angelo Di Livio i z gry
    nawet tutaj mam jakie konto , chyba elnietoperz tez
    No to nie ma też sensu pokazywać czegoś co tylko ty wiesz a inni nie są w stanie tego zweryfikować. :D Jak zmieniasz tak często niki to ciężko się połapać kto gra i zdobywa te ST. :D Jeśli masz jakieś ST super, tylko ciężko ogarnąć też tyle kont na forum. Dość skromne konta na forum jak na gracza z wieloma st. Pozdrawiam.
  • Apofis
    skoro nie znasz historii tego swetra, nie wypowiadaj sie, to jest rada, bo ludzie zapominaja na jakich glupkow wychodza
    Tak dla skromnoscii, by Twoje slabe cos tam zrozumialo, mam ponad 600st :) na zwyklym uni, ja nie musze sie chwalic,ani klamac, nigdy mi to nie sprawialo przyjemnosci, tak tylko dla Twojej swiadomosci :)
  • Apofis napisał(a):

    Last Samurai napisał(a):

    Najwazniejze,ze ja wiem
    Nickow mialem co tydzien inny, wszycy mnie znaja z Angelo Di Livio i z gry
    nawet tutaj mam jakie konto , chyba elnietoperz tez
    No to nie ma też sensu pokazywać czegoś co tylko ty wiesz a inni nie są w stanie tego zweryfikować. :D Jak zmieniasz tak często niki to ciężko się połapać kto gra i zdobywa te ST. :D Jeśli masz jakieś ST super, tylko ciężko ogarnąć też tyle kont na forum. Dość skromne konta na forum jak na gracza z wieloma st. Pozdrawiam.
    Potwierdzam, że to jego jest.
    Znany człowiek, faktycznie kupa ST w jego wykonaniu się wydarzyła. Siada w nocy, skanuje całe uni, jak znajdzie bfsa to leci i to rozbija. Szuka poklasku, cieszy się tym. Potem dostaje złoma, kupuje następne konto i karuzela znowu się kręci. Kont na forum miał chyba z 50, każde dostawało bana po kilku dniach albo po miesiącu, bo właściciel trochę daje się zawsze ponieść...
    Niektózy uważają, że dzięki niemu gra żyje. Czy skilla ma to trudno stwierdzić. Może tak, może nie, ale ochoty do gry i zacięcia trudno mu odmówić.
    Pozdrowienia dla @Last Samurai i powodzenia na dłużej.
    nie
  • Takich jak Ty lubie :) znanych "komentatorow", nawet przy jednym z moich st nie byles, nawet nie wiesz jak powstawaly.A Wypowiadaz sie jakbys rozumy pozjadal, celowo maly polazcku nie opisuje juz starc,bo po prostu nie mam powodow do tego,
    Mowisz o kontach na forum, w grze to swietny komentatorze bobro czy jak ci tam, historii tego nie znasz a sie winasz,juz nie mowiac o atakach, bo jetes kompletnym zerem,a probujez o ugrac :D hahahhahahahah
  • Last Samurai napisał(a):

    Apofis
    skoro nie znasz historii tego swetra, nie wypowiadaj sie, to jest rada, bo ludzie zapominaja na jakich glupkow wychodza
    Tak dla skromnoscii, by Twoje slabe cos tam zrozumialo, mam ponad 600st na zwyklym uni, ja nie musze sie chwalic,ani klamac, nigdy mi to nie sprawialo przyjemnosci, tak ty
    Właśnie będę się wypowiadał bo mogę. :D To ty się nie chwal czymś czego nie możesz udowodnić. Widzę, że nie możesz zrozumieć tego, to już twój problem. Chcesz się chwalić to się chwal swoim st. póki co nie widzę tych twoich st i tyle. Wypowiadam się do tego konta, na którym piszesz bo innego nie widzę u ciebie i tyle. Zmień płytę. :D

    Gdzie masz te 600 st jak nawet tyle postów na koncie nie masz chłopie kto w to uwieerzy jakies bajki opowiadasz ahahha
  • Zobacz sobie moje konto Angelo Di Livio, ktore zotalo zbanowane za nie pamietam juz co.
    Ja swoje wiem, nawet nie wiem czy to bylo 600-700 czy 1k nie lizce tego, dziennie wchodzi mi srednio 1-3st st, przez tyle lat grania, to i tak malo :)
    Tobie moze juz puszzcaja zwieraccze ,ze nawet 50 nie miales :P a ja taki stan to mialem w 2008roku, jak nie wczesniej :)
    Poza tym to temat niejakiego Leszka, wiecc trzeba mu oddac graty za to st
  • Last Samurai napisał(a):

    Tobie moze juz puszzcaja zwieraccze ,ze nawet 50 nie miales
    Jak liczysz każdy rozwalony okręt jako st to może masz tyle hehe :D

    nie no serio jak mówisz, że masz to może masz ok. :D

    Ja nie gram typowo flotowo jako flociarz więc nie mam za dużo ST fakt. :D
    Ale patrząc na twoją flotę hm.. ja twoją flotę to bym rozniósł w pył swoją, chociaż ja flociarzem nie jestem. Także nie wiem jakim cudem miałbyś tak skromną flotą zrobić taki wynik ale ok nie sprzeczam się bo u was nie obrażając nikogo słabe to uni Taurus. Ja to na top topów bym tam był, słabe top macie, grasz tyle lat i słaba ta flota coś, więc nie wiem o co kaman hehe
    Sprawdzę to konto twoje. :D Edit: Dzika Nastolatka to ty? :D
    Pozdrawiam.

    Graty starcia oczywiście.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

  • Serio Popfis Apopfis, widzialem juz wszystko na forum, daruj sobie, mowisz ze bys rozniosl, :) takich jak Ty lubie czytac :) Zrobilbys to,ale nie robisz :) wiesz co mozesz mi zrobic :) Ja floty juz od dawna nie mam, od2 lat nie mam nic :) wiesz co, Ty to nawet w jednej akcji mojej bys nie uczestniczyl :)

    Masz konto na forum popularne, mozesz sie szczycic latami na forum....a wiesz gdzie ja mam to? dodaj jeszcze lajka na facebooku i innych portalach ..... moze wtedy ktos ci odlajkuje [mniam] zastanowisz co to jest warte.... bo dla mnie nic :) tak jak i ty, nic nie zmieniasz w moim zyciu

    Ps..pokaz chociaz jedno st gdzie miales flow, jaja, gdzie cokolwiek zachowales,...oprocz nicka na forum i zwyklej nazwy

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.
  • Last Samurai napisał(a):

    Ja floty juz od dawna nie mam, od2 lat nie mam nic wiesz co, Ty to nawet w jednej akcji mojej bys nie uczestniczyl
    Nie masz floty a ja mam i tym się różnimy, ty dałeś się zezłomować a ja nie nie więc kto lepszy? Ja uważam, że ja. A ty sobie myśl co chcesz z twoimi setkami kont. Ty się zastanów bo to ty się chwalisz a nic nie pokazałeś żadnego twojego st.
    Ty nie możesz pokazać swojego bo nie wiadomo, które jest twoje z wieloma kontami. Ja nie musze nic pokazywać bo ja nie przyszedłem się tu chwalić ile to st zrobiłem. haah Daruj sobie takie przemówienia, jak nie potrafisz udowodnić swoich 600 st to daruj sobie na forum bo nikogo to nie obchodzi. :D