15 % rabat na wszystkie przedmioty

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 15 % rabat na wszystkie przedmioty

    na banerze w grze jest napisane 15% rabatu na wszystkie przedmioty... wszystkie

    sie zapytowywuje gdzie sa dopalacze do budowy i do stoczni bo ja ich kupic nie moge

    bo dopalacze to tyz przedmioty czy nie ??
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Ruda napisał(a):

    ponieważ nie są na stałe w sklepie
    @Art, Ruda ma na głowie całe forum. Odpowiada na pytania tego kalibru, choć nie musi. Nie jest CM, stara się być miła, nieraz na pewno za takie pytania ma ochotę ciapnąć ...tzn przytulić z lewego backhandu w łeb, ale serio - gdzie jest FAQ dotyczące ofert?

    Obok pytań typu "gdzie jest słonko kiedy śpi", czy "gdzie są moje pieniądze z komunii", od jakiegoś czasu zadaję sobie pytanie - nie tyle na podstawie czego (bo to można wyliczyć) - tylko dlaczego walony jest ciągle wałek typu "promocja na skracacze", gdy na codzień nie można ich kupić? Pytanie autora tematu jest paralogiczne, ale mniejsza o to - zwraca uwah.

    Ja się zastanawiam dlaczego tak mocno staram się grać bardzo fair, gdy czasem zapomnę wyłączyć vpn, kupując anty w złotówkach, czy innych - ekhm - realach brazylijskich. Nie wspomnę o błędach językowych, czy literówkach, które tkwią w opisach odkąd je znam.

    P.s. - szczerze mówiąc, przydałoby się kupywać skracacze codziennie, tak jak to błędnie sugeruje na nie "promocja".
  • nie bardzo wiem o co koledze chodzi :S

    dzial zadawanie pytan to zdaje sie jest, no to sie pytam,
    sie zatem odstosunkuj obronco ucisnionych, schyl sie po mydlo, wywal fochala :ffreak:

    nigdy sie nie bawilem w anty ani dopalki, nie wiem co obejmuje promocja

    bledy ortograficzne - chcesz to popraw

    ja pierd Ole, sami Pro Playerzy co ogejm 20 razy przeszli, spped runerzy i inne bolton wonderersy, strach o cos spytav bo z podniety ja cy oni madzy w gacie popuszca, filozofy i pragmatycy ogejmu, samozachwyt, rzeznicy mrowek

    i jak sam nadziamgales "nie musiala" Ruda odpowiadac :uhuh:


    ja jestem NOOB Level PRO,
    jestem niezniszczalny,
    jestem jak swieze gowno na twoich bialych sandalach, buuuuuhaha


    to co kolejny banik za wulgi :juzpotobie: to ten co ma to w dupie
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X