ST#220 ZDOBYWCA [Veto] vs. pedro [AiE] ~ 3413.35%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ST#220 ZDOBYWCA [Veto] vs. pedro [AiE] ~ 3413.35%

    taka mała odskocznia od gracza @NoName którego pozdrawiam, weź chłopie zacznij robić flotę i pokaż co potrafisz a nie zachowuj się jak dzieciak spamując podgląd bo to tylko zwiększa chęć rozwalenia Ci całkowicie konta, graczowi @bunia40U życzę aby trafił kiedyś do Sojuszu na który może liczyć w krzywych akcjach robionych przez innych graczy, wtedy może dowie się po co jest Sojusz życzęcałej społeczność Szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy od feralnego 2020!!!
    Graczowi Pedro życzę SzO! zalogował, wydał trochę oby służyło :)






    Dnia 27-12-2020 22:55:31 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Pancernik 100.000
    _________________________________________

    Obrońca pedro [AiE]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.000
    Duży transporter 78.716
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 190
    Gwiazda Śmierci 14
    Pathfinder 20
    Wyrzutnia rakiet 27.271
    Lekkie działo laserowe 1.400
    Ciężkie działo laserowe 200
    Działo Gaussa 100
    Działo jonowe 200
    Wyrzutnia plazmy 650
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Pancernik 99.262 ( -738 )
    _________________________________________

    Obrońca pedro [AiE]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    55.309.101 Metalu, 55.309.101 Kryształu i 23.385.498 Deuteru
    747.514.285 Metalu, 184.414.771 Kryształu i 7.749 Deuteru
    23.760.642 Metalu, 42.207.886 Kryształu i 3.875 Deuteru
    321 Metalu, 9.223.943 Kryształu i 1.937 Deuteru
    161 Metalu, 4.611.971 Kryształu i 969 Deuteru
    80 Metalu, 2.305.986 Kryształu i 484 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 62.730.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 80.373.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 1.249.534.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 1.530.481.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 171.751.800 metalu i 169.582.800 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 2.530.200 metalu i 2.623.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.148.058.760 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 970.292.590
    Kryształ: 432.015.658
    Deuter: 11.865.512
    agresor zyskał łącznie 1.414.173.760 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.657.940.090
    Kryształ: -930.025.158
    Deuter: -90.574.512
    obrońca stracił łącznie 2.678.539.760 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • mam 32 lata na karku
    dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia
    tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga ;)
    co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac
    ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora
    jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze :D
    z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slowo , bardziej oddasz ;)
    a skad mi sie wzielo ze latanie na satki przy x7 eco jest glupie
    zapodaj.net/d00d9c3a829c6.jpg.html

    tygodniowe wydobycie mozna potraktowac jako dzienne z 7 planet
    a zatem tygdoniowe x2 daje w przyblizeniu 450kk mety 140kk kryski 130kk deu dziennego wydobycia
    a teraz wejdz w stocznie i zerknij ile kosztuje satka
    to smieszna ilosc przy economi x7 :thumbup:

    juz wiesz czemu czuje sie bezkranie ?
    bo w ten sposob mozna kogos meczyc i meczyc a on tak naprwade jest bezsilny

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):

    mam 32 lata na karku
    dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia
    tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga ;)
    co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac
    ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora
    jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze :D
    z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slowo , bardziej oddasz ;)
    ja zamierzam na Tobie jeszcze zarobić i ci zezłomować te 800 GSów a sponsora to na innym portalu możesz szukać :)
    nie jesteś pierwszym, który nie potrafi przyjąć na klatę porażki i pewnie nie ostatnim, masz 10 lat mniej ode mnie i myślisz że coś Ci dadzą Twoje wywody a jedyne co Ci dadzą to przysporzenie wrogów i jeszcze częstsze jechanie po Twoich planetach, obrałeś taką taktykę Twoja sprawa jak dla mnie jest to słabe, może jak bym miał inny charakter to dał bym się zastraszyć :)
    zawsze i chętnie przyjmę od Ciebie darmowy metal i kryształ
    pozdrawiam i życzę więcej dystansu do gry bo jak na razie zachowujesz się nie jak 32 latek tylko jak rozwydrzony dzieciak, któremu zabrałem foremki z piaskownicy

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    mam 32 lata na karku
    dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia
    tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga ;)
    co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac
    ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora
    jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze :D
    z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slowo , bardziej oddasz ;)
    ja zamierzam na Tobie jeszcze zarobić i ci zezłomować te 800 GSów a sponsora to na innym portalu możesz szukać :) nie jesteś pierwszym, który nie potrafi przyjąć na klatę porażki i pewnie nie ostatnim, masz 10 lat mniej ode mnie i myślisz że coś Ci dadzą Twoje wywody a jedyne co Ci dadzą to przysporzenie wrogów i jeszcze częstsze jechanie po Twoich planetach, obrałeś taką taktykę Twoja sprawa jak dla mnie jest to słabe, może jak bym miał inny charakter to dał bym się zastraszyć :)
    zawsze i chętnie przyjmę od Ciebie darmowy metal i kryształ
    pozdrawiam i życzę więcej dystansu do gry bo jak na razie zachowujesz się nie jak 32 latek tylko jak rozwydrzony dzieciak, któremu zabrałem foremki z piaskownicy
    czy ja wiem twoj sojusznik prawie spora ilosc pancernikow stracil
    uratowal go moj syn :E
    zajol mi troche czasu co zaskutkowalo ze stacja z planety na mona doleciala kabinowalem by przez 17 min czyms go zajac stad akcje rakietowe
    ale niestety czujny byl i strzelil fala w planete i pewnie zobaczyl GS lecace z mona na planete
    ale jak tak pewny siebie jestes to bawimy sie dalej ;)

    uwaga bo szykowane sa nowe podatki dla uni nekar po nowym roku
    obodatkowanie bedzie w ramach abonamentu surowcow
    podatek dotyczyc bedzie posiadania floty
    trzeba tylko od gornikow podpisy zebrac ;}
    :popcorn:

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    mam 32 lata na karku
    dzieci rodzine nie mam zamiaru budowac floty jak kiedys i zyc w OG pod nia
    tylko mi nie mow ze flota czasu nie wymaga ;)
    co do krzywych akcji no taki sobie taktyke na uni obralem i mam zamiar sie tego trzymac
    ostrzgalem ze proby farmingu moich planet skoncza sie w ten sposob ze bede dreczyl agresora
    jak mi na zgode zasponsorujesz jakas kopalnie to ci odpuszcze :D
    z mojego bunkra masz troche surki wiec zasponsorujesz zle slowo , bardziej oddasz ;)
    ja zamierzam na Tobie jeszcze zarobić i ci zezłomować te 800 GSów a sponsora to na innym portalu możesz szukać :) nie jesteś pierwszym, który nie potrafi przyjąć na klatę porażki i pewnie nie ostatnim, masz 10 lat mniej ode mnie i myślisz że coś Ci dadzą Twoje wywody a jedyne co Ci dadzą to przysporzenie wrogów i jeszcze częstsze jechanie po Twoich planetach, obrałeś taką taktykę Twoja sprawa jak dla mnie jest to słabe, może jak bym miał inny charakter to dał bym się zastraszyć :) zawsze i chętnie przyjmę od Ciebie darmowy metal i kryształ
    pozdrawiam i życzę więcej dystansu do gry bo jak na razie zachowujesz się nie jak 32 latek tylko jak rozwydrzony dzieciak, któremu zabrałem foremki z piaskownicy
    czy ja wiem twoj sojusznik prawie spora ilosc pancernikow straciluratowal go moj syn :E
    zajol mi troche czasu co zaskutkowalo ze stacja z planety na mona doleciala kabinowalem by przez 17 min czyms go zajac stad akcje rakietowe
    ale niestety czujny byl i strzelil fala w planete i pewnie zobaczyl GS lecace z mona na planete
    ale jak tak pewny siebie jestes to bawimy sie dalej ;)

    uwaga bo szykowane sa nowe podatki dla uni nekar po nowym roku
    obodatkowanie bedzie w ramach abonamentu surowcow
    podatek dotyczyc bedzie posiadania floty
    trzeba tylko od gornikow podpisy zebrac ;}
    :popcorn:
    jak to mówią prawie to wiesz, jak by Sojusznik był przy głupawy to pewnie dał by się nabrać, takie akcje to możesz na noobkach na nowych uniach robić może się nabiorą XD

    chyba nawet otworzymy w didach temat i pokażemy jak to nam dostarczasz cały czas kryształu i metalu, jak Twoje wydobycie spada wieczorami, jak po kolei będziesz tracił kulki, jak Twoje ataki ciągle rozbijają się - jedyne co Ci wychodzi to spam podglądu, myślałem że na więcej Cię stać

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • nie prawie tylko pierwsze 60k pc pozwolilem mu wleciec
    liczac ze jak go slownie sprowokuje posle wiecej ;)
    i tak se latalem GS planeta-mon
    chyba nie zapomniales ze falanga mona nie strzelisz a zawruconej stacji nie widac na fali :E
    nie mylilem sie dal sie sprowkowac wiec jest glupi ze poslal 50k pc na aktywnego gracza
    moze myslal ze jak wlecial raz to drugi raz tez sie uda
    dziwnym trafem przestal juz latac jak aktywny jestem
    czyzby nauczyl sie czegos nowego w ogame :E

    co do nic nie robienia robie to na co mi konto pozwala
    predzej czy pozniej skosze ci te pelzacze ale nie spieszy mi sie - teraz to tylko strata czasu
    pozniej tak sie przyzwyczajisz do atakow ze bedzie latwiej ;)

    edit:
    nie po to tyle pisze i gadam tylko czym bardziej was wyprowadze z rownowagi tym lepiej dla mnie
    tym wieksza szansa ze popelnicie blad
    myslisz ze rozbijam sie bez przyczny ?
    sle 100krk by ci satki sciagnac ?
    one sa tak malo wartosciowe przy tej ekonomi ze sle i nie zwracam uwagi na nie czy doleca czy sie rozbija - szkoda czasu
    ona maja zmusic ciebie do reakcji i sprawdzania co tym razem leci
    dla ciebie to bardzo meczace a zarazem niebezpieczne , juz zaczoles zostawiac po 10k pc na planetach ;)

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):

    nie prawie tylko pierwsze 60k pc pozwolilem mu wleciec
    liczac ze jak go slownie sprowokuje posle wiecej ;)
    i tak se latalem GS planeta-mon
    chyba nie zapomniales ze falanga mona nie strzelisz a zawruconej stacji nie widac na fali :E
    nie mylilem sie dal sie sprowkowac wiec jest glupi ze poslal 50k pc na aktywnego gracza
    moze myslal ze jak wlecial raz to drugi raz tez sie uda
    dziwnym trafem przestal juz latac jak aktywny jestem
    czyzby nauczyl sie czegos nowego w ogame :E

    co do nic nie robienia robie to na co mi konto pozwala
    predzej czy pozniej skosze ci te pelzacze ale nie spieszy mi sie - teraz to tylko strata czasu
    pozniej tak sie przyzwyczajisz do atakow ze bedzie latwiej ;)

    edit:
    nie po to tyle pisze i gadam tylko czym bardziej was wyprowadze z rownowagi tym lepiej dla mnie
    tym wieksza szansa ze popelnicie blad
    myslisz ze rozbijam sie bez przyczny ?
    sle 100krk by ci satki sciagnac ?
    one sa tak malo wartosciowe przy tej ekonomi ze sle i nie zwracam uwagi na nie czy doleca czy sie rozbija - szkoda czasu
    ona maja zmusic ciebie do reakcji i sprawdzania co tym razem leci
    dla ciebie to bardzo meczace a zarazem niebezpieczne , juz zaczoles zostawiac po 10k pc na planetach ;)
    na razie tylko gadasz i spamujesz podgląd, dokładnie tak robią dzieci, nikogo nie przestraszysz ani nie przestraszyłeś a nauczyć to sięmożesz od nas i to dużo, bo gadać głupoty to potrafisz a i straciłeś w oczach u nie jednego normalnego gracza
    jak dla mnie zachowujesz się jak noobek i tak też skończysz w dziale ST
    już nie pozdrawiam bo szacunku to u mnie na ten moment żadnego nie masz
    bez odbioru

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    nie prawie tylko pierwsze 60k pc pozwolilem mu wleciec
    liczac ze jak go slownie sprowokuje posle wiecej ;)
    i tak se latalem GS planeta-mon
    chyba nie zapomniales ze falanga mona nie strzelisz a zawruconej stacji nie widac na fali :E
    nie mylilem sie dal sie sprowkowac wiec jest glupi ze poslal 50k pc na aktywnego gracza
    moze myslal ze jak wlecial raz to drugi raz tez sie uda
    dziwnym trafem przestal juz latac jak aktywny jestem
    czyzby nauczyl sie czegos nowego w ogame :E

    co do nic nie robienia robie to na co mi konto pozwala
    predzej czy pozniej skosze ci te pelzacze ale nie spieszy mi sie - teraz to tylko strata czasu
    pozniej tak sie przyzwyczajisz do atakow ze bedzie latwiej ;)

    edit:
    nie po to tyle pisze i gadam tylko czym bardziej was wyprowadze z rownowagi tym lepiej dla mnie
    tym wieksza szansa ze popelnicie blad
    myslisz ze rozbijam sie bez przyczny ?
    sle 100krk by ci satki sciagnac ?
    one sa tak malo wartosciowe przy tej ekonomi ze sle i nie zwracam uwagi na nie czy doleca czy sie rozbija - szkoda czasu
    ona maja zmusic ciebie do reakcji i sprawdzania co tym razem leci
    dla ciebie to bardzo meczace a zarazem niebezpieczne , juz zaczoles zostawiac po 10k pc na planetach ;)
    na razie tylko gadasz i spamujesz podgląd, dokładnie tak robią dzieci, nikogo nie przestraszysz ani nie przestraszyłeś a nauczyć to sięmożesz od nas i to dużo, bo gadać głupoty to potrafisz a i straciłeś w oczach u nie jednego normalnego graczajak dla mnie zachowujesz się jak noobek i tak też skończysz w dziale ST
    już nie pozdrawiam bo szacunku to u mnie na ten moment żadnego nie masz
    bez odbioru
    wasz sojusz ma szacunek
    sprzedaj dex to zawroce GS :ocb:
    szantazami probujecie dex kupowac :E
    wiadomosci od tutejszych gornikow ;)
    co ty wiesz o lataniu jedynymi tutaj flotowcami kotrzy umieja latac i maja troche umiejetnosci to lajt i mroczny
    z czego pierwszego slabo znam a drugi to dwany odwieczny rywal
    mozna kogos nie lubiec ale nalezy nazywac rzeczy po imieniu

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):

    co ty wiesz o lataniu jedynymi tutaj flotowcami kotrzy umieja latac i maja troche umiejetnosci to lajt i mroczny
    jasne że nic nie wiem, masz racje tu się z Tobą zgodzę!

    już boli coraz bardziej co? chciałeś przycwaniakować a wyszło jak wyszło... stwierdzam że potrafisz tylko gadać i nic więcej także rób dalej swoje, mam nadzieje że nie rzucasz słów na wiatr i się przeprowadzisz w moje układy, nie śmiał bym Cię nazywać mitomanem i wierzę że to zrobisz

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    co ty wiesz o lataniu jedynymi tutaj flotowcami kotrzy umieja latac i maja troche umiejetnosci to lajt i mroczny
    jasne że nic nie wiem, masz racje tu się z Tobą zgodzę!
    już boli coraz bardziej co? chciałeś przycwaniakować a wyszło jak wyszło... stwierdzam że potrafisz tylko gadać i nic więcej także rób dalej swoje, mam nadzieje że nie rzucasz słów na wiatr i się przeprowadzisz w moje układy, nie śmiał bym Cię nazywać mitomanem i wierzę że to zrobisz
    co ma mnie bolec ? odbudowa satek ?
    wez zastanow sie logicznie co piszesz albo naucz sie czytac z zrozumieniem to co wczesniej pisalem
    bo widze trzeba w twoim przypadku sie powtarzac albo "doslownie" pisac
    (najlepiej czytaj literka po literce... powooooli)
    jak narazie to ciebie najbardziej widocznie to boli, bylo to wiadc po waszych glupich lotach calymi flotami na satki
    i ja mam z ciebie przyklad brac i na sile probowac ci na satki latac ?
    glupotom probujesz zarazic...
    ja mam czas , poczekam , kopalnie nie zajac nie uciekna
    zobaczysz ze na dluzsza mete to ty bedziesz stratny ty masz topowa flote , nie latasz nie zarabiasz , wiec uganiaj sie za satkami, uganiaj
    jak urlopowalem konto przez 3-4 lata i nie przeszkadzalo mi to ze konto sie nie rozwija to teraz nagle bedzie mi przeszkadzalo odbudowa satek albo chwilowe mniejsze wydobycie ?
    pomysl 10x zanim cos napiszesz bo slabo z tymi argumentami
    nie mam floty to logiczne ze nie zezlomuje twojej co za tym idzie najlepsza metoda jest meczenie w taki sposob by zabrac czas
    ktorego flotowiec potrzebuje najbardziej
    wiec prosze cie jak juz chcesz dyskutowac to napisz cos ciekawego , nie powtarzaj sie albo chociaz nie zmuszaj innych do pisania tego samego
    rob co uwazasz za sluszne ja zrobie to co ja uznam za sluszne

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    co ty wiesz o lataniu jedynymi tutaj flotowcami kotrzy umieja latac i maja troche umiejetnosci to lajt i mroczny
    jasne że nic nie wiem, masz racje tu się z Tobą zgodzę!już boli coraz bardziej co? chciałeś przycwaniakować a wyszło jak wyszło... stwierdzam że potrafisz tylko gadać i nic więcej także rób dalej swoje, mam nadzieje że nie rzucasz słów na wiatr i się przeprowadzisz w moje układy, nie śmiał bym Cię nazywać mitomanem i wierzę że to zrobisz
    co ma mnie bolec ? odbudowa satek ?wez zastanow sie logicznie co piszesz albo naucz sie czytac z zrozumieniem to co wczesniej pisalem
    bo widze trzeba w twoim przypadku sie powtarzac albo "doslownie" pisac
    (najlepiej czytaj literka po literce... powooooli)
    jak narazie to ciebie najbardziej widocznie to boli, bylo to wiadc po waszych glupich lotach calymi flotami na satki
    i ja mam z ciebie przyklad brac i na sile probowac ci na satki latac ?
    glupotom probujesz zarazic...
    ja mam czas , poczekam , kopalnie nie zajac nie uciekna
    zobaczysz ze na dluzsza mete to ty bedziesz stratny ty masz topowa flote , nie latasz nie zarabiasz , wiec uganiaj sie za satkami, uganiaj
    jak urlopowalem konto przez 3-4 lata i nie przeszkadzalo mi to ze konto sie nie rozwija to teraz nagle bedzie mi przeszkadzalo odbudowa satek albo chwilowe mniejsze wydobycie ?
    pomysl 10x zanim cos napiszesz bo slabo z tymi argumentami
    nie mam floty to logiczne ze nie zezlomuje twojej co za tym idzie najlepsza metoda jest meczenie w taki sposob by zabrac czas
    ktorego flotowiec potrzebuje najbardziej
    wiec prosze cie jak juz chcesz dyskutowac to napisz cos ciekawego , nie powtarzaj sie albo chociaz nie zmuszaj innych do pisania tego samego
    rob co uwazasz za sluszne ja zrobie to co ja uznam za sluszne
    jak Ty zaprzeczasz sam sobie hahaha, chcesz mieć spokój i nie pilnować konta a za chwile piszesz że po co Ci wydobycie - zastanów sięo co Ci chodzi bo miotasz się jak dziecko we mgle - powtórzę Ci ---> jaki czas ja tracę???? że gram sobie w grę???? atakami na Ciebie <---przecież po to się gra, więc gdzie tu czas tracę ???? to sama przyjemność :)
    Argumentów to Ty masz zero, tak zero - sam sobie zaprzeczasz i gubisz się w tym co piszesz,


    Mnie tylko boli jak grasz nie fer czyli spamując mi podgląd, nic innego mnie nie denerwuje co jest fair , po to się gra aby atakować a ja nie jestem świętą krową, która się obraża bo została zaatakowana w grze wojennej :P także jak będziesz grał fer to nawet słowem się nie odezwę a każdy Twój udany wlot skwituje gratulacjami...

    także dochodząc do meritum, graj fer i atakuj mnie ile dusza zapragnie wtedy może odzyskasz w moich i nie tylko moich oczach - nawet Ci będę kibicował

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421