Prezentów dla Sith Ciąg dalszy + życzenia

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Prezentów dla Sith Ciąg dalszy + życzenia

      Święta Święta i dla niektórych już po świetach

      Tyle miesiecy narzekacie na jednego jegomościa i nagle 24 Grudnia i taki bonus... Fido na banie...ach te domysły za co...

      Przypadkowo także usunięty z LSZ taki zbieg okoliczności... wasza perswazja w stronę Ecc0 zadziałała? czy kolejny prezent?

      Nagle GO nauczyło się gry ? :D

      Wesołych każdemu !! Bez wyjątku! to tylko gra

      Specjalne Dedykacje Dla Fido... trzymaj sie chłopie swojego konta jesteś wporzo gość jedno wystarczy
    • szczerze mowiac nie liczylem ze wyrzuca FiDo, znajomosc znajomoscia ale sa granice przyzwoitosci, myslalem ze im to nie przeszkadza.
      Byc moze sie mylilem ale juz raz z LSZ wylecial i wrocil wiec zobaczymy co przyszlosc pokaze :D
      ostatnie dzialania zwrocily nie tylko moja uwage i conajmniej kilka zgloszen poszlo. Uwazam ze GO dali mi wspanialy prezent na swieta :)
      wierzylem ze innej decyzji Adanio nie moze podjac, chwala mu za to :)
      Wesolych :)


    • Widze ze Prince starasz sie obierac to wszystko w zart :) co Ci pozostalo skoro przez caly czas tolerowales wałki Fido :D
      koniec koncow winny jestes tak samo bo niechce mi sie wierzyc ze nic nie wiedziales, wyszlo by na to ze nie masz zielonego pojecia o grze :)
      mozna sobie przyciac 1kk pkt, 5kk pkt ale wiekszosc konta na wałkach? i udawac przez cala gre ze wszystko gra?
      jestescie prostym sojuszem ktory wyznaje wiare: skoro mnie nie dotyczy ja sie nie mieszam :D
      ale caly syf splywa na Was nie tylko na Fido :) szkoda gadac i tak nic do Was nie dotrze :)
      rozumiem ze to jest tylko prosta gra przegladarkowa ale skoro ktos stworzyl zasady warto ich przestrzegac a nie isc przed siebie z klapkami na oczach :)


    • @Prince^ mnie tam nic nie skręca latam na pełnym luzie.
      Szkoda mi Fida bo to jest naprawde wporządku gość ale każdy wiedział jakie wałki lecą i Sithy i LSZ itd no może początkowo ja nie i tego się nie wyprzesz bo temat wałkowany długi czas

      Jakby mnie o coś takiego miało skręcać to wybacz musiałbym iść na terapię ... zapewniam nie skręca :)
    • @..Raven.. Ta gra to dawno jeden wielki żart. Nie wiem jak u was ale podejrzewam, że podobnie jak u nas dawno już ogej zszedł na dalszy plan i liczą się ludzie z soja. Co do fido, dzięki jego „kreatywności” dwakroć sobie dobrze zarobiliście, ponadto jakoś nie wydaje mi się żeby mocno wam grę uprzykrzał jak grał. Możesz sobie pisać co chcesz o moralności i zasadach, jak ma ci się dzięki temu lepiej zrobić
    • Cześć :popcorn:
      Miałem się nie mieszać w temat bo świeżak jestem i mało wiem
      Poruszony został temat Sith-ów, a gram w tych barwach więc napiszę ja nie gram dla ludzi - ja gram dla cyferek i ogej ponad wszystko!

      Zdzislaw napisał(a):

      Są jeszcze ludzie w LSZ którzy nie przymykają na wszystko oczy.

      Wesołych :)
      Mam nadzieję, że perm a nie 3 dni za push.
      Cieszy me oko!


      19dawid45 napisał(a):

      @Prince^ mnie tam nic nie skręca latam na pełnym luzie.
      Szkoda mi Fida bo to jest naprawde wporządku gość ale każdy wiedział jakie wałki lecą i Sithy i LSZ itd no może początkowo ja nie i tego się nie wyprzesz bo temat wałkowany długi czas

      Jakby mnie o coś takiego miało skręcać to wybacz musiałbym iść na terapię ... zapewniam nie skręca :)
      Każdy na swój sposób jest fajną koleżanką/ kolegą, ale tak dla jasności - mnie skręca. Gierka jest jaka jest, ale! albo gramy fer albo wcale.

      .. tyle ode mnie. Dziękuję, Pozdrawiam, Cześć :ocb:
      Uni 16 - OFF!
      Fornax - OFF!
      Kalyke - OFF!
      Europa - OFF!

      ~~~~~~~~~~~~

      Fenrir - ON! :ocb:
      Leda - ON! :popcorn:
    • Motomysza napisał(a):

      Cześć :popcorn:
      Miałem się nie mieszać w temat bo świeżak jestem i mało wiem
      Poruszony został temat Sith-ów, a gram w tych barwach więc napiszę ja nie gram dla ludzi - ja gram dla cyferek i ogej ponad wszystko!

      Zdzislaw napisał(a):

      Są jeszcze ludzie w LSZ którzy nie przymykają na wszystko oczy.

      Wesołych :)
      Mam nadzieję, że perm a nie 3 dni za push.
      Cieszy me oko!

      19dawid45 napisał(a):

      @Prince^ mnie tam nic nie skręca latam na pełnym luzie.
      Szkoda mi Fida bo to jest naprawde wporządku gość ale każdy wiedział jakie wałki lecą i Sithy i LSZ itd no może początkowo ja nie i tego się nie wyprzesz bo temat wałkowany długi czas

      Jakby mnie o coś takiego miało skręcać to wybacz musiałbym iść na terapię ... zapewniam nie skręca :)
      Każdy na swój sposób jest fajną koleżanką/ kolegą, ale tak dla jasności - mnie skręca. Gierka jest jaka jest, ale! albo gramy fer albo wcale.
      .. tyle ode mnie. Dziękuję, Pozdrawiam, Cześć :ocb:
      Mysza wiadomo takie rzeczy skręcają ale gdy siedzisz w temacie i każdy wie jak jest i nic się z tym nie robi.. nawet więcej robi się z tego żarty czy prowokacje i się tym bawi to uwierz po czasie przestaje skręcać :P
    • wiec rozwine swoja mysl skoro zwrociles na nia uwage. Chodzilo mi o to ze jego sojusznicy mogli nie zauwazyc malej roznicy w przyrostach ale na dluzsza mete biorac pod uwage ze gosc nie latal a mial wieksze przyrosty niz nie jeden flociarz to ciezko uwierzyc ze koledzy z soja nic o tym nie wiedzieli :) jasniej to wyglada ? po prostu Fido jest fajny wiec niech sie pushuje :) koniec tematu