Wspomnienie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Wspomnienie

      Czesc,

      Po wielu wielu latach wróciłem do Ogame, tak jak i na to forum, niestety ale wiekszość wątków została skasowana, konta również - w tym moje ;p postanowiłem założyć ten wątek i powspominać prace które wykonałem na przestrzeni lat, zaczynają od roku 2005, często udzielałem się w wątku twórczości wykonując prace dla innych, więc pomyślałem, że zamieszczę tutaj wszystkie prace które stworzyłem i o których nie zapomniałem i jakimś cudem udało mi sie je przez tak długi czas chomikować na dysku ;) zapraszamy do dyskusji i wpominek, może są tutaj jeszcze osoby które tworzyły lub udzielały sie w tamtym okresie, co do mnie to tworzyłem pod różnymi "pseudonimami", m.in Bambucza i Katsumoto, głównie robiłem sygnatury i avatary ale zdarzały się też inne prace, jak np. strony sojuszy i loga ale nie przedłużając, załączam pierwszą porcje wspomnień ;)

      btw. Prace pochodza z roku 2005-2008, czas sygnatur już minął ale gdyby ktoś coś chcial to śmiało piszcie :)

      zapodaj.net/83d66a65ffc1c.jpg.html

      z czasem dodam rownież nowsze prace i to czym akutalnie się zajmuje ;)

      Pozdrawiam
      Warhawks
    • W zeszłym tygodniu przeglądałem właśnie ten dział po długiej przerwie i byłem ogromnie zdziwiony, że wszystko zostało skasowane.

      Szukałem wątku gdzie ktoś tworzył dla mnie sygnaturę, właśnie żeby sobie wstawić na forum jako pamiątkę lepszych czasów.

      Przeglądałem wrzucone przez Ciebie sygnatury, są genialne. Gdybyś znalazł chwilę to z chęcią założę sygnaturkę Twojej roboty.