Sojusz - ubiegaj się.

  • 7.6.2
  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sojusz - ubiegaj się.

    Witam , nie mogę złożyć podania do żadnego sojuszu. Nowe uniwersum. Udało mi się tylko raz , wczoraj w południe. Po odrzuceniu podania już drugiego nie mogę. Czy to z galaktyki , czy ze statystyk , czy z wyszukaj sojuszu... Za każdym razem wyskakuje błąd: Nie możesz starać się o przejęcie. Aktualnie sojusz nie przyjmuje żadnych podań. Mimo , ze sojusz ma otwarte podania i jest zakladka ubiegaj sie to po jej kliknięciu wyskakuje powyzszy komunikat. Dotyczy to każdego sojuszu do ktorego próbuje sie dostać. Obecnie jestem bez sojuszu i klikając zakladke sojusz (swój ) komunikat znów się powtarza. Wychodzi na to , że na 4 możliwości , wszystkie 4 nie działają. Jakieś pomysły ?
  • Błąd się naprawił. Tak jak pisałem wyżej , udało mi się tylko raz złożyć podanie. Po 24h dostałem właśnie wiadomość , że podanie odrzucono i odblokowało możliwość składania kolejnych podań :)

    PS. Uprzedzając Wasze myśli , nie , nie wisiało mi podanko w innym sojuszu. Zostało ono od razu odrzucone , ale system potrzebował 24h na poinformowanie mnie o tym i odblokowanie następnego ubiegania się . :)