TOP 1 SOLO: Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS] vs. Daj balowac cyckom ~ 277168.48%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • TOP 1 SOLO: Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS] vs. Daj balowac cyckom ~ 277168.48%

    Witaaaam ...

    Starcie niecodzienne, bo jeden z "Trzech Muszkieterów" padł ... No może nie do końca padł (Jeszcze ! :E )
    Proszę wybaczyć, jest kolejka, z tego miejsca chciałbym przypomnieć, że na was kolej również przyjdzie ...


    Bogu - to co Boskie
    Cesarzowi - to co Cesarskie
    No a mnie ? 0 marny OGarek się trafił :impra:


    [ciach]

    Chciałbym pozdrowić oczywiście wszystkich z najlepszejszego sojuszu, w szególności @Wandal i @Lizbona za recki, oraz dostawców dexy, wszelakich znajomych, ta Ciebie również @sandaczz i Ciebie @Gringossi @Marocarter

    AVE BOSS !!!



    [ciach]


    Dnia 17-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 2.126.666
    Ciężki myśliwiec 135.555
    Krążownik 334.444
    Okręt wojenny 125.555
    Pancernik 334.444
    Bombowiec 12.666
    Niszczyciel 12.666
    Reaper 12.666
    Pathfinder 11
    Mały transporter 718.888
    Sonda szpiegowska 155.555

    _________________________________________

    Obrońca Daj balowac cyckom
    ________________________________________________

    Mały transporter 712
    Duży transporter 2.000
    Krążownik 500
    Statek kolonizacyjny 50
    Recykler 501
    Sonda szpiegowska 960
    Bombowiec 5
    Niszczyciel 5
    Pancernik 435.296

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lucyfer_idzie_po_Was [BOSS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.429.050 ( -697.616 )
    Ciężki myśliwiec 103.152 ( -32.403 )
    Krążownik 323.547 ( -10.897 )
    Okręt wojenny 125.479 ( -76 )
    Pancernik 334.433 ( -11 )
    Bombowiec 12.666 ( -0 )
    Niszczyciel 12.666 ( -0 )
    Reaper 12.666 ( -0 )
    Pathfinder 10 ( -1 )
    Mały transporter 483.052 ( -235.836 )
    Sonda szpiegowska 104.389 ( -51.166 )

    _________________________________________

    Obrońca Daj balowac cyckom
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    10.385.256 Metalu, 4.401.510 Kryształu i 58.706.260 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 4.430.543.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 37.054.561.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 12.750.320.826 metalu i 14.966.527.175 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 73.493.026 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 9.780.070.082
    Kryształ: 13.542.988.685
    Deuter: 36.739.260
    agresor zyskał łącznie 23.359.798.027 jednostek.
    Agresor zdobył 3.247.489 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -13.098.749.256
    Kryształ: -17.438.506.510
    Deuter: -6.590.798.260
    obrońca stracił łącznie 37.128.054.026 jednostek.
    Obrońca zyskał 382.341 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    :evil: I oby do naSTępnego ... Po właściwej STronie ... :evil:

    Super Moderator Ruda:
    Piosenki z wulgaryzmami

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lucyfer ().

  • No tak kolejny lot szybką flotą na pewniaka...

    Nie zapomne jak po jednym starciu na moim byłym sojuszniku Mateusz prawie nie opluł monitora ze złości pisząc do mnie straszne obelgi, że niby sprzedajny mam sojusz itp. a tutaj taki rodzyneczek.

    Nie gratuluje bo nie ma czego a obrońcy zapięcia wiecznego U.
    Zieno
  • Na wstepie, @new_mateuszgg chyba nie gralem w jednym sojuszu z wieksza [ciach] i hipokryta w mojej karierze w ogame. Spanikowanie przed spadakiem z ZZSS bo niby zasnales i klikales myszka przez sen, a teraz to. [ciach]

    Co do otoczki starcia, to zaraz po tym jak mateusz zrzucil urlop i dal lotke zaraz obok ula bossow bylo wiadome, ze konto zostanie niebawem spakowane. Pytanie czy siedzial tam on, czy siedzial ktos na bocie, ale juz mniejsza o to. Standard szybki lot w miedzykliku z bombkami - mistrzostwo swiata.

    Mialem grac do konca roku na Rosie, gralem jednak do dzisiaj: To konto zostanie skasowane między 25.Dec.2020 03:30:00 a 25.Dec.2020 05:00:00. Raczej watpie, ze moja decyzja ulegnie zmianie (Powtarzalem bossom - nie kupicie nie spakujecie i tak sie stalo) :)

    Spakowalem tutaj wiekszosc bossow: wandala, lucka, mordimera nascie razy i kilku innych. Zrobilem swoje i dziekuje za uwage :) [ciach]

    Super Moderator Ruda:
    Prowokacyjna obraza
  • Graty Lucek. Widze ze ludziki mocno znerwowane, nie wiem co komu sciska, ale duma nie daje pogratulować...

    Bunny - nie wsadzaj ludzi do jednego wora, jeżeli uważasz, że ktoś coś kupil to Twoje prawo ale ja nigdy nie kupiłem nic poza anty i klepie sobie eko, nie rajcuje mnie już przerzucanie sie mięsem na forum.

    Lucek przetapiaj na latajki, EKO Ci nie potrzebne
    mes que un club
  • [ciach]

    Graty lucjan, szkoda że nie wyszło wcześniej tak jak chciałeś bo byłoby jeszcze ładniej. Niech płaczą, że kupione bo przecież każde jest kupione XD

    Zienio czy ja mam Tobie pisać jak ostatnio mi 2 bardzo obserwowane cele sprzątnąłeś dzień po dniu że kupiłeś?

    Ludzie no litości... pomyślcie że mateusz miał jeszcze 20kkk floty i trzeba było lecieć wszystkim w razie kombinacji, a lucjan ma akurat bombki prędkości Twoich panców. Ja zaspałem 5 minut i już nawet krążków nie zdążyłem podpiąć.

    Nie wiem czy do kogoś trafi co piszę i mnie to gilga ale serio doszukiwanie się wszędzie szamba nie ma kompletnie sensu.

    Super Moderator Ruda:
    Komentarz do usuniętego posta ciach
  • zaczne od kolegi @farmer88 "lucjan ma bombki predkosci Twoich panców" to chyba pojecia o grze za duzego nie masz XD

    wy chyba nie do konca rozkminiacie, jakiem bzdury probojecie ludziom wcisnac piszac o predkosci, ale o czym ja mowie, jak grzecznie pytalem o debilizmy z innego starcia wieki temu to sie doczekalem tylko pogardy pychy i tego typu pierdololo

    @Lucyfer as lotnictwa zabierajac kij wie po jaka cholere najciezszy i najwolniejszy majdan, ktory wiele w bitce nie zmieni, leci na pewniaka po raz enty XD
    w okno sie wstrzeliles z bobmkami, czy policzyles fsa na pz? a moze stacji mateusz przypadkiem na lotke nie odebral? jak zwykle gigastarcie opisu zero (bo jak juz probojesz cos stworzyc to logiki w tym nie ma za grosz, to lepiej nic nie pisac XD) lot cala flota - legitne w opor XD

    gdzie Ty sie tak nauczyles chlopie. latac, bo na prawie kazdym uni gdzie sie pojawiliscie zawijka byla calkiem predka, albo statystowanie. pare bfsow na krzyz co uni i wielkie grajki XD

    przeciez to nawet nie jest juz zabawne XD

    i te ochy i achy od calego sojuszu ktory nic nie robi na tym uni tylko sie gapi jak lucyfer kupuje konta, przyszedl jeden @Bunny, wszystkich was popakowal po kolei jak kaczki po czym nowe konto lucek musial spawac z czego sie dalo - czy to nie jest prawdą?


    ps.

    no i wisienka na torcie to lucyfer ktory kaze bunnemu zmieniac nick i wracac z urlopu, jak juz zostal powieziony i de facto jest po ptakach xDDD

    ps2

    gdzie wy byliscie mistrze ogame przed 7.0 rynkiem i tym wszysstkim? :D permafarmy jeszcze smia tagowac kogokolwiek XD


    ps234142141
    @Lucyfer
    prosze o komentarz i wyjasnienie
    nie chce mi sie simowac, ale jestem prawie pewien, ze przy wlocie w same pance bez sond mt (i pewnie czesci innego smiecia, ale co sie paliwem przejmujesz, jak wiesz ze wejdzie)przy takiej ilosci ciezkiego i 2kk lm, mialbys mniejsze straty xD ale co ja tam wiem xD

    zlomiarzu Ty xD




    matko kochana co ta gra robi z ludzmi XD
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 7 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • farmer88 napisał(a):

    Bunny napisał(a):

    Spakowalem tutaj wiekszosc bossow: wandala, lucka, mordimera nascie razy i kilku innych. Zrobilem swoje i dziekuje za uwage :) Wiekszych ciot jak te bossowskie nie widzialem chyba w tej gierce :)
    Ja jednak dalej uparcie walczę i odbudowuję, Ty nie. Tu lucek ma rację, że zmiękłeś :P
    Graty lucjan, szkoda że nie wyszło wcześniej tak jak chciałeś bo byłoby jeszcze ładniej. Niech płaczą, że kupione bo przecież każde jest kupione XD

    Zienio czy ja mam Tobie pisać jak ostatnio mi 2 bardzo obserwowane cele sprzątnąłeś dzień po dniu że kupiłeś?

    Ludzie no litości... pomyślcie że mateusz miał jeszcze 20kkk floty i trzeba było lecieć wszystkim w razie kombinacji, a lucjan ma akurat bombki prędkości Twoich panców. Ja zaspałem 5 minut i już nawet krążków nie zdążyłem podpiąć.

    Nie wiem czy do kogoś trafi co piszę i mnie to gilga ale serio doszukiwanie się wszędzie szamba nie ma kompletnie sensu.
    Nie wiem farmer88 co ty bierzesz ale odstaw to. Nie wiem czy z tą prędkością pancy i bombowców do mnie pijesz czy do siebie ale pozwole tobie tutaj przy wszystkich ci wyjaśnić, że prędkość bombek i niszczycieli u lucka to 34k a pancy 68k. Dlatego ja jakbym miał lecieć nie na pewniaka to dałbym szybką flotę a nie jakieś 24k statków zbędnych co mi spowolnią atak dwukrotnie. Możecie sobie zobaczyć w poprzednich lotach lucka, że zawsze daje bombki. W jednym przypadku lecąc na Maxa po wyliczeniu PZ bombki były zasadne.

    Na koniec dodam, że śmieszy mnie takie podejście sojuszników lucka i klakierowanie przy jego ST. Ja wiem, że wy korzystacie z push kont tak samo jak on. Widać to po statach i przyrostach. Hulka i inne konta wyzerowaliście do ostatniej śrubki, dok za dokiem.

    Nie gratuluje starcia i nie życzę SzO
    Zieno
  • Jak to jest ze gdzie sie nie patrzy to Bunny i Rosol macie z kims spine :P


    chociaz jak walczycie z krzywymi akcjami no to ok, w porzadku! ;)

    starcie oczywiscie nalezy do dziwnych. Bombki nic nie dajace w walce vs statki dorzucone na mase, bo sila ognia to sila ognia...
    Ryzyko przepalenia, czas... a szkoda gadac, widac od reki ze dziwne ;)

    Pozdro spoza ogame tymczasowo ;)
    You write Your own story, so write it well. ..
  • RelentlessOne napisał(a):

    Jak to jest ze gdzie sie nie patrzy to Bunny i Rosol macie z kims spine :P


    chociaz jak walczycie z krzywymi akcjami no to ok, w porzadku! ;)

    starcie oczywiscie nalezy do dziwnych. Bombki nic nie dajace w walce vs statki dorzucone na mase, bo sila ognia to sila ognia...
    Ryzyko przepalenia, czas... a szkoda gadac, widac od reki ze dziwne ;)

    Pozdro spoza ogame tymczasowo ;)

    Tu nie ma żadnej filozofii, po prostu najszybsze bombki na całym polskim OG :E

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST