Banany z terefere

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Banany z terefere

    Od kiedy w grudniu tyle bananów?

    Jako korespondent z ogame.afr przywożę świeże newsy, TEREFERE sojusz, w którym niejaka zona rolnika, brzydzi się oszustwem i nieuczciwą grą, czy aby na pewno?przybliżmy sylwetki tej bandy:


    TyBydlaku - ban perm za oszustwo klonowanie floty
    Blues - ban perm za oszustwo klonowanie floty
    Kamikaze - ban za oszustwo klonowanie floty
    Fabkos- ban powody bliżej nie znane
    Hulk- znany z innych uni wielbiciel botów


    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marsylia ().

  • Chyba sprawia Ci przyjemność pisanie nieprawdy.

    "Blues - ban perm za oszustwo klonowanie floty". Na prawdę?
    Jakbym chciał oszukiwać to zrobiłbym tak jak Ty prawdopodobnie zrobiłeś, tzn. założyłbym nowe konto i tam klonował flotę na pusha

    Tak dostałem bana.
    Szkoda, że SGO Adanio nie ma jaj i boi się przez tydzień odpisać, że się pomylił i zamiast przysłać mi butelkę single malt'a za znalezienie bug'a z którego nie korzystałem to zamknął się w sobie jak małża.
    Jeśli masz dowód, że oszukiwałem to go podaj a nie oczerniaj niby anonimowo innych graczy.
  • Marsylia napisał(a):



    TyBydlaku - ban perm za oszustwo klonowanie floty

    Blues - ban perm za oszustwo klonowanie floty

    Kamikaze - ban za oszustwo klonowanie floty

    Fabkos- ban powody bliżej nie znane

    Hulk- znany z innych uni wielbiciel botów


    Skąd takie info bierzesz ? :D :D :D Tylko z jednym trafiłeś i to w sumie nie do końca :D

    Nairobi napisał(a):

    Mam nadzieje , że Kaśka nie napiszę , że to bany dla idei i , że to nie oszustwa tylko zasługa dla całego społeczeństwa ]:-D
    Nie napiszę tego, bo tylko jeden z tych banów był dla idei :D :D No i m.in. mój ban na octans powinien być dla idei. Powinien.... Bo mija 9 dzień od zgłoszenia mnie na octans przez 3 osoby a bana dalej nie mam, a z handlarza złomu zrobiłam w 10 godzin ponad 75kkk surowca.
    Ten bug został odkryty przypadkowo, przez przypadek zobaczyłam, że przy klikaniu enter udaje się wysłać więcej flot exp jak jedną, wiec postanowiłam sprawdzić czy to się powtarza. Najpierw waliłam główny enter na klawiaturze ile wlezie na ostatniej karcie i o dziwo latały 2-3 exp w tej samej sekundzie, potem zaczęłam mieszać entery (na klawiaturze są dwa dla niewiedzących czy niekumatych), i o dziwo na octans udawało się wysłać 7 exp w ciągu 2 sekund... Dałam info na disco, że jest taka opcja i... co i rusz dostaję info: Podwoiło mi flotę. 2 z 3 osób którym podwoiło flotę napisali sami na siebie do supportu z zapytaniem co z podwojoną flotą zrobić. Odpowiedź od supportu: "Nie zanotowaliśmy nieprawidłowości na pańskim koncie" . Tylko te klonowanie o którym mówicie zdarzało się rzadko i to przy odpowiednim wysłaniu exp. Powtarzało się raz na około 100 exp. Te "klonowanie" powinno być zastąpione słowem "bugowanie", bo klonowanie daje taką samą flotę co została wysłana, a bugowanie daje minimum te 35% (minimum, bo Ci co grają z anty mogli handlarza złomu dać do maxa i mieli więcej).

    Ogólnie te "bugowanie" wykryli blues z kamikaze, ja słałam sobie expy napieprzając entery, bo skoro wchodziło to myślałam że legalne. Zysków to nie dawało, lecz po prostu oszczędzało jakąś minutę klikania. Blues wykrył to całkowicie przypadkiem. Po wysłąniu exp wszedł w handlarza złomu by zezłomować zupełnie inne statki jakie miał z buga. Zezłomował te staki i dodatkowo zbugowane, a że to nie były wielkie ilości to nie zauważył róznicy.

    I sam fakt, że team na odwołanie, w którym padły jasne argumenty nie potrafi odpisać przez 7 dni, świadczy o jednym: Jak wykryjesz buga to nie dziel się nim, korzystaj sam, niestety wyszło info poza soj i trafił się taki amadeusz, a dalej historia znana.


    Do autora tematu: Załóżmy nie wiesz o bugu, podwaja Ci flotę z exp (przykładowo 3k DT), piszesz do teamu, że podwoiło Ci flotę, zanim pada odpowiedź dostajesz bana, piszesz kolejnego ticketa z odwołaniem, że przecież pisałeś o tym, a team Ci pisze "wykorzystywanie błędów w grze jest równoznaczne z permem" to co byś zrobił ? Oczywiście poszła odpowiedź z numerem zgłoszenia, że ten kto to zgłosił pisał o podwojeniu floty z exp, team milczy i akurat na tego ticketa milczy już 13 dni i wątpię aby milczenie przerwał. Inna sytuacja: Zgłaszasz push czy bash i odpowiedź masz po kilku godzinach, a nawet po kilkunastu jak FabKos dostał 24-godzinnego bana za basha... Od zgłoszenia do bana nie minęła doba. Dla mnie to mega dziwne. Fakt, jedne zgłoszenia są łatwe inne trudne, ale wypadałoby okazywać choć odrobinę szacunku i odpisać.


    Tyle ode mnie.

    PS: Temat z pupy wzięty :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.