Zakłady bukmacherskie - Obstawianie meczów

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zakłady bukmacherskie - Obstawianie meczów

      Siemanko Ogejmowe świry!

      Na forum ludzi coraz mniej, ale patrząc wstecz lata świetlne widzę tutaj wątek "hazardowy" - kilka tematów niżej o pokerze, a w dziale Piłka Nożna jakaś namiastka typerii / typowania była. Wiec może jeszcze tu żyje jakiś miłośnik lekkiego hazardu?

      Pseudo Pandemia się kończy, a sport wraca powoli na zdrowe salony. Jak wszyscy wiemy sport czyli zdrowie, a my jesteśmy tymi leniami z ślepiami wlepionymi w obrazki gdzie zmieniają się cyferki - taki nasz już fetysz. Pytam więc, jeszcze raz czy ktoś tu też uprawia jakąś namiastkę sportu :P - nie pocąc się - czyli jest klasykiem:
      - kibicem/trenerem przed telewizorem/monitorem/ekranem
      - lubi tą adrelinkę typu wchodzę grubo - dziś stawka 2 zł - obstawia mecze :D

      W wielkim skrócie:

      Piszcie w tym temacie wszystko co związane z bukmacherką, ciekawe spotkania jakie Wam wpadły w oko itd. Wiecie mam nadzieję o co mi chodzi. Podawajcie jak możecie fajne stronki z tymi, wynikami meczów, oraz inne.

      Ja wrzucę od siebie tak by nie było tutaj pusto:

      [ciach]

      Niedawno natknąłęm się na tą stronę. Fajne analizy jak na razie. :thumbup:

      Soccerway - Statystyki meczów

      Przyjemna =O stronka do wyników, spotkań H2H itd. Coś jak klasyk Flashscore.pl .


      Pozdro sportowe świry!

      Administrator Forum Toadie:
      Promowanie hazardu, usuwam
      "Sztuka To Ludzkość" 8)
      W 2020 roku, po 10 letniej przerwie od Ogame wróciłem do gry, wcześniej grałem około 5 bitych lat...