xxxxx xxx vs. San Rafael [NTW] ~ 3441.14%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • xxxxx xxx vs. San Rafael [NTW] ~ 3441.14%

    Jedni się cieszą bo u nich taka akcja nie wchodzi, u innych wchodzi, a wtedy ja się cieszę



    Dnia 03-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor xxxxx xxx
    ________________________________________________

    Pancernik 83.421
    Pathfinder 15.000

    _________________________________________

    Obrońca San Rafael [NTW]
    ________________________________________________

    Duży transporter 40.012
    Recykler 76
    Sonda szpiegowska 1.104
    Wyrzutnia rakiet 55.200
    Lekkie działo laserowe 13.400
    Ciężkie działo laserowe 2.340
    Działo Gaussa 720
    Działo jonowe 975
    Wyrzutnia plazmy 713
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor xxxxx xxx
    ________________________________________________

    Pancernik 83.402 ( -19 )
    Pathfinder 14.661 ( -339 )

    _________________________________________

    Obrońca San Rafael [NTW]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    181.128.958 Metalu, 181.128.958 Kryształu i 24.690.859 Deuteru
    197.387.410 Metalu, 197.387.410 Kryształu i 12.345.430 Deuteru
    119.604.937 Metalu, 296.542.940 Kryształu i 7.715 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 12.124.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 55.614.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 765.786.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 1.101.346.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 170.879.800 metalu i 173.233.900 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 17.026.100 metalu i 10.441.900 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.210.224.617 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 658.422.205
    Kryształ: 837.973.108
    Deuter: 29.797.004
    agresor zyskał łącznie 1.526.192.317 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.183.412.305
    Kryształ: -1.043.828.308
    Deuter: -84.330.004
    obrońca stracił łącznie 2.311.570.617 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Ja tak bym się nie cieszył. Zaraz tu wpadnie spec od ogamowego savoir-vivre i powie Ci, że niszczenie samych dt to niegodziwość.

    To chyba najbardziej zasłużone gratulacje jakie Ci złożę. Tyle razy ile próbowałem i tyle paliwa ile przepaliłem lecąc na San Rafael.. ale zawsze brakowało czasu kapki szczęścia.
    Z resztą z tego co widziałem w gali i wiem to próbujących trafić te dt i surkę, było więcej. Gratuluję nawet nie tyle zysku co samego fakty trafienia.

    Obrońca zrobił się niebieski, ale mam nadzieję, że wróci i odbuduje obrazki. SzO.

    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

  • b4el napisał(a):

    Ja tak bym się nie cieszył. Zaraz tu wpadnie spec od ogamowego savoir-vivre i powie Ci, że niszczenie samych dt to niegodziwość.

    To chyba najbardziej zasłużone gratulacje jakie Ci złożę. Tyle razy ile próbowałem i tyle paliwa ile przepaliłem lecąc na San Rafael.. ale zawsze brakowało czasu kapki szczęścia.
    Z resztą z tego co widziałem w gali i wiem to próbujących trafić te dt i surkę, było więcej. Gratuluję nawet nie tyle zysku co samego fakty trafienia.

    Obrońca zrobił się niebieski, ale mam nadzieję, że wróci i odbuduje obrazki. SzO.
    Chciałem zauważyć, że to drugie ST na tym Panu. No lekko się zirytował, ale fakt, ciężki cel.
  • Biały miś napisał(a):

    Chciałem zauważyć, że to drugie ST na tym Panu. No lekko się zirytował, ale fakt, ciężki cel.
    Faktycznie, gdzieś mi poprzednie umknęło. Tym bardziej gratuluję.

    Oby irytacja nie wzięła góry nad nałogiem i San Rafael wrócił szczuć surowcami dalej ;)

    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

  • b4el napisał(a):

    Ja tak bym się nie cieszył. Zaraz tu wpadnie spec od ogamowego savoir-vivre i powie Ci, że niszczenie samych dt to niegodziwość.

    To chyba najbardziej zasłużone gratulacje jakie Ci złożę. Tyle razy ile próbowałem i tyle paliwa ile przepaliłem lecąc na San Rafael.. ale zawsze brakowało czasu kapki szczęścia.
    Z resztą z tego co widziałem w gali i wiem to próbujących trafić te dt i surkę, było więcej. Gratuluję nawet nie tyle zysku co samego fakty trafienia.

    Obrońca zrobił się niebieski, ale mam nadzieję, że wróci i odbuduje obrazki. SzO.

    neo24 napisał(a):

    Jaki surowiec uratował przed dofarmem obrońca . Obrońcy Szo . Bo i tak mało nas a Miś już ma top1 badań to jakby miał wszystko ;) .
    Głównie kryształ i metal. Z przewagą krysi. Obrońca najpierw chciał wydać w obronę, ale jednocześnie wspomniał że spada na urlop. Mi tam nie szkoda, tej surki, ale sąsiada. Miły był, nie groźny, zabawny i pilnował konta.
  • diakkon napisał(a):

    tak, tak "pierdzieć" i skanować w nocy to każdy może ale polecieć to już nie ma komu... a później płacz bo same dt albo niżej w statach :E
    gratuluję zysku, choć zwolniłeś ostatnio ;>
    Hmm kolega to widzę kozak na całego. Pokaż mi choć jedno ST bez Pawła lub Avi'ego. Masz chociaż jedno solo? Może chociaż takie na samych DT? Wydaje mi się że to Ty pierdzisz w stołek a jak chłopaki flociarze z sojuszu dadzą cel wszystko za Ciebie zrobią to wtedy lecisz.
    Nie krytykuj innych opinii patrząc tylko przez pryzmat swojego małego wacka.
    Co do starcia gratuluję xxx sojusznik się pilnował....każdemu się jednak może noga podwinąć. Mam nadzieję że wróci do nas.