Sztab jako nagroda

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sztab jako nagroda

    smoki napisał(a):

    System Nagród Powtarzalnych

    Jest to rodzaj eventu bazujący na ustaleniu konkretnych zadań w grze i nagród za nie. Event jest tymczasowy, z ustaloną datą rozpoczęcia i zakończenia.


    Event jest dostępny w menu tak długo jak jest aktywny.

    [...]
    • Jeśli oficerowie stanowią nagrodę, NIE ZALICZAJĄ się oni do obecnego poziomu! Bonus 20% będzie częścią kolejnego poziomu, jeśli będzie on aktywny do czasu jego osiągnięcia
    [...]

    Czy mógłbym prosić o specyzowanie tego punktu? czy ranga = poziom? czy jeśli mam wykupiony sztab na 7 dni i aktywuje nagrode 3 dnia to automatycznie mi przedłuży ważność sztabu do 11 dni? czy istnieją wtedy jakieś ograniczenia w bonusie?


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Nie z precyzowałeś pytania ale chyba wiem o co ci chodzi.
    Gdy masz oficerów (komplet) dostajesz dodatkowe nagrody i tryt.
    Tu chodzi o to że jeżeli podstawową nagrodą są oficerowie na jednej z rang to nawet jak ich wykupisz oczywiście za tryt to bonus czyli 20% trytu oraz dodatkowe nagrody będą dostępne od następnego poziomu w zadaniach.

    Co do pytań to jeżeli masz aktywny sztab to zostanie on przedłużony pytanie tylko co jeśli masz 1 dzień ważności przedłużysz o te 3 dni i nie zmienisz rangi w między czasie, ciekawe czy cofnie ci to bonusy?

    Ranga = Poziom? chyba zwykła pomyłka podczas opisu bo jak inaczej to rozumieć?

    Tu nikt jeszcze nawet nie zna zasad jak to działa bo to nowy wymysł zobacz ile błędów było na początku, więc wątpię że ktoś oficjalnie ci odpowie jak to faktycznie działa
  • UKM-2 napisał(a):



    Tu chodzi o to że jeżeli podstawową nagrodą są oficerowie na jednej z rang to nawet jak ich wykupisz oczywiście za tryt to bonus czyli 20% trytu oraz dodatkowe nagrody będą dostępne od następnego poziomu w zadaniach.

    Sorki, ale dalej nie za bardzo rozumiem ;) Zadania nie mają poziomów, tylko są resetowane o 14. Nagrody mają poziomy (rangi) ale tryt nie. Czy tutaj chodzi o to, że jeśli wybiorę sztab jako nagrodę, to 20% bonus będzie mi się liczył dopiero od kolejnych zadań - czyli kolejnego dnia?


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Radim napisał(a):

    Sorki, ale dalej nie za bardzo rozumiem ;) Zadania nie mają poziomów, tylko są resetowane o 14. Nagrody mają poziomy (rangi) ale tryt nie. Czy tutaj chodzi o to, że jeśli wybiorę sztab jako nagrodę, to 20% bonus będzie mi się liczył dopiero od kolejnych zadań - czyli kolejnego dnia
    Od kolejnych zadań ale już na nowej randze (poziomie) czyli od 5 tys trytu bo jak odbierzesz nagrodę to nadal jesteś w połowie do 2 rangi więc najlepiej to będzie uruchomić przy 4500 trytu albo jakoś tak.
    No tak zadania są jednorazowe do wykonania w 24h
    Tryt to nagroda za wykonanie zadanie więc żeby mieć +20% musisz mieć sztab ale ten z pierwszej rangi nie da ci bonusu do momentu wykupienia jakiego kol wiek z 2rangi.
    Jest to zrobione tak by sztab nie dawał bosta z początku i najlepiej jeśli nie będzie się z niego korzystać w ewencie tylko zostawi na później.
    Ale jak chcesz to zrobić efektywnie to aktywuj sztab dopiero przed 2 rangą najlepiej o 13:30 z posiadanym trytem w ilości lub więcej 4400