Drodzy gracze sojuszu LPR

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Drodzy gracze sojuszu LPR <3

    Chciałbym Was prosić o powrót do gry i aktywne granie bo nuda na uni że aż exp się wysyłać nie chce. Brak opozycji = Brak motywacji.

    @SZERSZEN - Obiecywales powrót z urlopu już dwa tygodnie temu i nic z tego nie wyszło A szkoda

    @Paskuda88 - Wróć i podzialaj coś z sojusznikami, wierz mi że da się nas uszczypnac nie tylko farmiac Dex z moonow ;)

    @Lukas (nie wiem czy to Ty xD ) ale czekanie na fuzje na urlopie mija się z celem ponieważ po fuzji będzie jeszcze więcej i dużo bardziej dopasionych flot na uni Które będą chciały Cię zezlomowac

    @Witcher - Wiem że się nie lubimy ale poganiac za sobą zawsze ciekawie. Po co siedzieć na urlopie i wchodzić na konto jak można to zdjąć i się pobawić

    @Gniotas - fajny z Ciebie chłop ale szkoda że dłuższy czas na urlopie bez wizji powrotu z tego co widzę :/

    Nie będę reszty wywoływał, ale serio przemyslcie to i miło by było jakbyście wrócili ;)


    Pozdro :thumbsup:
  • Usagi napisał(a):

    A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry.
    Na początku zlałem twoje wypociny, ale zyc mi nie dało...
    Byłem po 2 stronie barykady próbowałem stworzyć opozycję ale większość z was nie widzi dalej jak czubek własnego nosa zarzucając mi przeróżne akapity.
    Po co dzielić dobry team skoro to reszta miała w dupie tworzenie sojuszu który mogl się postawić? Teraz jestem w Mns i mogę tylko powiedzieć ze zamiast marnować czas na próby zorganizowania ludzi i pomagania im juz dawno powinienem zmienić barwy.
  • Usagi napisał(a):

    A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry.
    Nie po to budowalismy sojusz żeby to teraz dzielić i walczyć przeciwko sobie. Jeśli Ty byś tak zrobił to współczuję Twoim sojusznikom xD

    xDD napisał(a):

    nadal kisne XD


    kisnij ile chcesz :ocb:
  • Stachu napisał(a):

    Usagi napisał(a):

    A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry.
    Na początku zlałem twoje wypociny, ale zyc mi nie dało...Byłem po 2 stronie barykady próbowałem stworzyć opozycję ale większość z was nie widzi dalej jak czubek własnego nosa zarzucając mi przeróżne akapity.
    Po co dzielić dobry team skoro to reszta miała w dupie tworzenie sojuszu który mogl się postawić? Teraz jestem w Mns i mogę tylko powiedzieć ze zamiast marnować czas na próby zorganizowania ludzi i pomagania im juz dawno powinienem zmienić barwy.
    Drogi staszku, zlać to się możesz w majteczki :D
    Nie mam pojęcia o co ci chodzi pisząc do mnie, że ktoś Ci jakieś akapity zarzuca (z resztą co to mnie obchodzi), ale tak to już jest, że pewnych ludzi czasami trudno zrozumieć.
    Kicki chce walczyć, Kicki chce opozycji - taka jest jego intencja zakładając ten temat. Nie wiem stasiu, może nie zrozumiałeś o co mu chodzi, dlatego podzielcie MNS na dwa sojusze, bo z kim wy chcecie walczyć i kto ma być dla was opozycją, skoro dominujcie na tym uni. W top10 flot, 8 to MNS. Szukacie opozycji, czy też raczej brak Wam celów? Sojusz Was jest na tyle duży, że śmiało możecie się podzielić i złomować, ale widzę, że brak wam cohones by to zrobić i tyle w temacie.
  • Kicki napisał(a):

    Usagi napisał(a):

    A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry.
    Nie po to budowalismy sojusz żeby to teraz dzielić i walczyć przeciwko sobie. Jeśli Ty byś tak zrobił to współczuję Twoim sojusznikom XD

    xDD napisał(a):

    nadal kisne XD


    kisnij ile chcesz :ocb:
    Ja to bym przede wszystkim nie zakładał takiego tematu, w którym się błaźnię :D
  • Usagi napisał(a):

    Kicki napisał(a):

    Usagi napisał(a):

    A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry.
    Nie po to budowalismy sojusz żeby to teraz dzielić i walczyć przeciwko sobie. Jeśli Ty byś tak zrobił to współczuję Twoim sojusznikom XD

    xDD napisał(a):

    nadal kisne XD


    kisnij ile chcesz :ocb:
    Ja to bym przede wszystkim nie zakładał takiego tematu, w którym się błaźnię :D
    Błaznem jesteś Ty i Twój sojusz farm. Pomysł podzielenia MNS na dwie części jest o tyle głupi że żaden z nas na drugiego by nie poleciał ponieważ jesteśmy zgrana ekipa (wiem nie znasz tego ).
    I Twoim zdaniem namawianie opozycji by coś zawalczyla jest robieniem z siebie błazna? O_O
  • Kicki napisał(a):

    Drodzy gracze sojuszu LPR <3

    Chciałbym Was prosić o powrót do gry i aktywne granie bo nuda na uni że aż exp się wysyłać nie chce. Brak opozycji = Brak motywacji.

    @SZERSZEN - Obiecywales powrót z urlopu już dwa tygodnie temu i nic z tego nie wyszło A szkoda

    @Paskuda88 - Wróć i podzialaj coś z sojusznikami, wierz mi że da się nas uszczypnac nie tylko farmiac Dex z moonow ;)

    @Lukas (nie wiem czy to Ty XD ) ale czekanie na fuzje na urlopie mija się z celem ponieważ po fuzji będzie jeszcze więcej i dużo bardziej dopasionych flot na uni Które będą chciały Cię zezlomowac

    @Witcher - Wiem że się nie lubimy ale poganiac za sobą zawsze ciekawie. Po co siedzieć na urlopie i wchodzić na konto jak można to zdjąć i się pobawić

    @Gniotas - fajny z Ciebie chłop ale szkoda że dłuższy czas na urlopie bez wizji powrotu z tego co widzę :/

    Nie będę reszty wywoływał, ale serio przemyslcie to i miło by było jakbyście wrócili ;)


    Pozdro :thumbsup:
    Namówiłeś mnie.
    Art to żart.



    Stare, niesłuszne zbanowane konto


    I am not a king, I am not a god, I am... worse...
  • Kicki napisał(a):

    Błaznem jesteś Ty i Twój sojusz farm. Pomysł podzielenia MNS na dwie części jest o tyle głupi że żaden z nas na drugiego by nie poleciał ponieważ jesteśmy zgrana ekipa (wiem nie znasz tego ).I Twoim zdaniem namawianie opozycji by coś zawalczyla jest robieniem z siebie błazna? O_O
    Tak Kicki, jesteś błaznem, bo jeśli przeczytałeś moje posty, to byś zauważył, że nie macie opozycji, bo zdominowaliście te uni. Brakuje wam adrenaliny? Latajcie na siebie... albo kiście się we własnych smrodach, jak tam wam tak fajnie.
  • Usagi napisał(a):

    Kicki napisał(a):

    Błaznem jesteś Ty i Twój sojusz farm. Pomysł podzielenia MNS na dwie części jest o tyle głupi że żaden z nas na drugiego by nie poleciał ponieważ jesteśmy zgrana ekipa (wiem nie znasz tego ).I Twoim zdaniem namawianie opozycji by coś zawalczyla jest robieniem z siebie błazna? O_O
    Tak Kicki, jesteś błaznem, bo jeśli przeczytałeś moje posty, to byś zauważył, że nie macie opozycji, bo zdominowaliście te uni. Brakuje wam adrenaliny? Latajcie na siebie... albo kiście się we własnych smrodach, jak tam wam tak fajnie.
    W LPR są jeszcze floty które mogły by zrobić mi kuku, więc nie gadaj głupot że nie ma opozycji. Wystarcza chęci i odrobina zgrania A to że Ty i reszta tego cmentarnego uni nie rozumiecie to już nie pozostaje mi nic innego jak tylko napisać właśnie taki post który być może kogoś zmotywuje
  • @Usagi
    Tak trochę nie rozumiem o co Ci chodzi. Proponujesz żeby sojusz podzielić i zlomowac się nawzajem... Gdzie tu logika?
    Nie rozumiem też dlaczego piszesz o kiszeniu sie we własnych smrodach biorąc pod uwagę ze nie jesteś w MNS i nie wiesz jaka atmosfera panuje na discordzie.

    Jesli chodziło Ci o zwykły trolling i zablysniecie chociażby na forum to muszę przyznać że Ci się udało.

    Proponuje jednakże energię którą poświęcasz na pisanie tych ambitnych postów poświęcić na coś co może mieć jakiś wymierny efekt.

    Ściskam mocno
  • nowynick napisał(a):

    Beljal napisał(a):

    @Usagi
    Tak trochę nie rozumiem
    Nie przejmuj się! Już tłumaczę.Gość zaproponował aby podzielili się na drużyny i powalczyli sobie między sobą, jeżeli jest im nudno. Chociażby tak jak jest to robione w S&D.

    Mam nadzieję że pomogłem ;)

    A dziękuję bardzo. Świetnie Ci poszło. Nie wiem czy taki z Ciebie doskonały nauczyciel czy ze mnie pojętny uczeń.

    :)

    Malutki edit

    nowynick napisał(a):

    jeżeli jest im nudno
    Wam nudno.