pavciosz [Minionki] vs. Ilusioon [Heheheee] ~ 1 171 920.83% Top 1 Solo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • pavciosz [Minionki] vs. Ilusioon [Heheheee] ~ 1 171 920.83% Top 1 Solo

    Dzień Dobry,

    Na wstępie, zanim przejdę do starcia chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos w plebiscycie na najlepszego gracza „Xanthus 2020”, pomimo że za tak owego się nie uważam to bardzo miłe wyróżnienie ;)

    Ilusioon od momentu, w którym wrócił do gry, rozwijał się w niesamowitym tempie, idealnie wykorzystując możliwości, jakie dawała klasa odkrywcy, jego flota rosła w oczach z dnia na dzień, coraz bardziej przykuwając moją uwagę ^^
    Niestety pomimo wielu prób, miliardów przepalonego deuteru, musiałem obejść się smakiem, aż do wczoraj :rolleyes:

    Wiele wskazuje na to, że obrońca przespał godzinę powrotu floty, a mi udało się wstrzelić idealnie :)


    Pozdrowienia oczywiście dla Minionków i wszystkich znajomych :rolleyes:





    Dnia 30-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 36.782.542
    Ciężki myśliwiec 4.000.000
    Krążownik 2.510.000
    Okręt wojenny 500.000
    Pancernik 1.001.000
    Pathfinder 451.000
    _________________________________________


    Obrońca Ilusioon [Heheheee]
    ________________________________________________


    Mały transporter 733.011
    Duży transporter 92.022
    Lekki myśliwiec 17.561.029
    Ciężki myśliwiec 171.490
    Krążownik 115.457
    Okręt wojenny 18.358
    Statek kolonizacyjny 39
    Recykler 557.497
    Sonda szpiegowska 5.455.320
    Bombowiec 17.966
    Niszczyciel 7
    Gwiazda Śmierci 273
    Pancernik 567.946
    Pathfinder 381.557
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor pavciosz [Minionki]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 32.392.562 ( -4.389.980 )
    Ciężki myśliwiec 3.788.039 ( -211.961 )
    Krążownik 2.495.174 ( -14.826 )
    Okręt wojenny 498.223 ( -1.777 )
    Pancernik 997.624 ( -3.376 )
    Pathfinder 448.102 ( -2.898 )
    _________________________________________


    Obrońca Ilusioon [Heheheee]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    319.723.038 Metalu, 470.237.771 Kryształu i 464.188.878 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 20.592.902.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 160.388.375.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 71.216.601.400 metalu i 45.975.482.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.254.149.687 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 56.593.669.438
    Kryształ: 40.898.948.771
    Deuter: 360.712.878
    agresor zyskał łącznie 97.853.331.087 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -87.115.070.038
    Kryształ: -60.602.726.771
    Deuter: -13.924.727.878
    obrońca stracił łącznie 161.642.524.687 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

  • A idź, ledwo kolegom się udało przyszpanować to ich musiałeś przyćmić :E . Ogromne gratulacje byku, prawie równo rok minął od takiego laga przy starciu na Xanthusie. Masz co przetapiać w najbliższych tygodniach :thumbsup: .

    Jeśli Ilusionowi poprzedni oklep faktycznie wypadł z głowy, to myślę, że teraz zapewniłeś mu niezapomniane wrażenia :E :E .

    Kto następny na liście wiadomo - pytanie tylko kiedy? ;}
  • Pavciu nie bądź już taki skromniacha, przebiłeś 1kk % solo jako pierwszy, także tytuł z samej, czystej sympatii głosujących się nie wziął. Graty wlotu!

    Ilusioon SzO, ale dlaczego żeś trzymał śmietnik w us z #1 i #3 flotą na uni to chyba wiesz tylko Ty - nie wątpliwie pilnujesz się dobrze, ale takie coś to czyste kuszenie losu.

    Pavciosz przetopu na depozyt i laserową! :super:
  • pavciosz napisał(a):

    Na wstępie, zanim przejdę do starcia chciałem podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos w plebiscycie na najlepszego gracza „Xanthus 2020”, pomimo że za tak owego się nie uważam to bardzo miłe wyróżnienie
    A ja na wstępie, zanim zacznę gratulować, również dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos w plebiscycie na najlepszego gracza "Xanthus 2020", i pomimo tego, że należało mi się jak psu buda pierwsze miejsce, to wygryzł mnie pavciosz, no nic, to i tak miłe wyróżnienie, że przegrałem z wygranym, w końcu gdybym przegrał z przegranym to byłoby w cholerę gorzej.
    Przynajmniej tak mi się wydaje.
    A co do starcia, nie wydaje mi się aby było uczciwe, nie było równych szans, pavciosz poleciał większą flotą niż miał Ilusioon, a to już nie jest czyste zagranie.
    No! Ale! Top 1 jest, zatem gratuluję chłopcze kolorowy, uważaj na licytacjach, uważaj na przejściach, przejazdach i wiaduktach. Maseczkę noś, ręce myj, nogi też. Nie pij wody z kałuży, unikaj ryzykownych kontaktów seksualnych. Nie wyjadaj surowego ciasta, mięso poddawaj obróbce cieplnej, a wódka powinna być zimna.
    Chociaż właśnie mi się przypomniało.
    W Warszawie, na Pradze jest muzeum wódki. Byłem tam, z Agulcem, w lutym. Całkiem miły pan oprowadził nas, poopowiadał a na koniec przekazał nas w ręce jeszcze milszej pani, a ta zaprosiła nas na degustację. Okazało się, że wódka powinna być spożywana w temperaturze pokojowej. Nie oznacza to, że jak pijesz na ulicy, to ma być jak w domu, bardziej chodzi o to, że wódka ma być nie do końca zimna.
    I tak jak wtedy się z tą milutką panią zgadzałem, to po kilku próbach jednak uważam, że powinna być zimna. Znaczy nie ta pani, ona niechaj będzie taka, na jaką wyglądała, czyli gorąca, ale wódka powinna być zimna.
    I tym akcentem zakończę, albowiem o czym tu pisać.
    Howgh!
    :smiley162:
    a z tymi gwiazdkami to wiadomo, pozdro dla kumatych :P
  • No cóż, jesteś dla Ilusioona prawdziwym nemezis. Piękny strzał po dużym błędzie obrońcy, któremu trzeba przyznać, że grał bardzo aktywnie. Strategia obrana przez niego była wprawdzie dobra, jednak ma podstawową wadę - wymaga bezbłędnej taktycznie gry, czyli mówiąc wprost nie jest dla każdego. Ilusioon popełnił już drugi błąd taktyczny, zobaczymy czy zmieni strategię :) Eko ma zdrowe, więc zapewne się podniesie - pytanie tylko, w co zainwestuje surowce.

    Flota nie dawała mu zysków zbyt wielu raczej - przynajmniej sądząc po ilości wstawionych ST - największe i zarazem jedyne wstawione było na ok. 20k %. Większy zysk miał pewnie z wysyłanych regularnie ekspedycji oraz farmingu sondami - 5kk robi wrażenie.

    Tobie pavciosz życzę przetopu na flotę i szybkiej fuzji, po której mam nadzieję, że będziesz mógł zmierzyć się z większą liczbą graczy na Twoim poziomie :)

    Lwica jest boska :)