Błąd z recyklerami.

  • 7.5.1

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Błąd z recyklerami.

    Cześć.
    Chciałbym zgłosić problem dotyczący redukcji pól zniszczeń za pomocą recyklerów na moim koncie, serwer Tuscana. To chyba jakis bug bo nie moge wysylac recyklerow z karty "flota". Po zaznaczenia recyklerow i wpisaniu kordynatow misja "redukuj pola" ma szara, nieaktywna ikone. Nie moge jej wybrac. Jednoczesnie wiem, ze na danym polu znajduja sie szczatki do redukcji. W oknie podgladu galaktyki moge wyslac recykler z misja redukuj. Wylatuje tylko jeden bo np pole zniszczen to 5 krysztalu. Tak samo jest jesli widze np X milionow metalu i Y krzystalu. Tylko wtedy moge wyslac recyklery na misje redukuj. Jest o bardzo uciazliwe bo nie moge ich wysylac przed atakiem i w okreslonej przeze mnie ilosci. Bardzo prosze o jakis kontakt na email tego konta forum lub jakas pomoc.

    PS: opcja support nie dziala. Probowalem logowania wielokrotnie, za kazdym razem logowanie nieudane nawet po kilkukrotnym utworzeniu nowych kont (konta robione na stronie supportu). Po prostu nie da sie zalogowac do tego supportu...
  • Hej, dzieki za odp. Faktycznie, moze to bylo cos z przegladarka (wtedy probowalem na laptopie). Teraz udalo mi sie zalogowac z innego urzadzenia. Anyways, zlozylem zgloszenie w supporcie. Mam nadzieje, ze uda im sie naprawic ten blad