Dwa małe udogodnienia - Wybór antymaterii i zbędne powiadomienia

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dwa małe udogodnienia - Wybór antymaterii i zbędne powiadomienia

      Pomysł I

      Możliwość wyboru czy chce się kupić dopsa/item/upgrade za antymaterię kupioną lub znalezioną, bo na ten moment z tego co zauważyłem ściąga wiadomo w pierwszej kolejności z "kupnej" antymaterii. Fajnie by było, jakby była możliwość - większa wolność wyboru, a to się ceni.

      Pomysł II

      Możliwość "ustawienia w ustawieniach" o powiadomieniach/wiadomościach - wyłączenia/włączenia z opcji Inne/Związki&Transport. Przyznam szczerze, że praktycznie w ogóle tego nie czytam, wydaje mi się, że generuje to tylko dla Ogame/Serwera zbędne wiadomości. Kto by chciał to by sobie włączył.
      "Sztuka To Ludzkość" 8)
      W 2020 roku, po 10 letniej przerwie od Ogame wróciłem do gry, wcześniej grałem około 5 bitych lat...
    • Ardnas napisał(a):

      Możliwość "ustawienia w ustawieniach" o powiadomieniach/wiadomościach - wyłączenia/włączenia z opcji Inne/Związki&Transport.
      Wydaje mi sie, ze to nie przejdzie. W sytuacjach wymiany surowcow miedzy graczami czyli zwykly handel, taka wygenerowana wiadomosc moze byc dowodem na udowodnienie pushu lub wybronienie sie z podejrzenia o push. Mozna by bylo wyodrebnic, by nie generowalo wiadomosci jesli dotycza one ruchu flot na koordynatach wlasnego konta.