Northwood [SUPERMEG] vs. SailWithMeIn2TheDark [WOWWW] ~ 178042.25%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Northwood [SUPERMEG] vs. SailWithMeIn2TheDark [WOWWW] ~ 178042.25%

    Dawno mnie tutaj nie było, więc pozdrawiam wszystkich. Postanowiłem wrócić z przytupem, ale takim malutkim. :thumbup:

    Miałem napisać parę słów od siebie i jak do akcji doszło, ale Ci, którzy chcieli wiedzieć już wiedzą, reszta zapewne będzie hejtować pod ST :smiley168: oszczędzę sobie pisania. :smiley158:
    Pozdrowionka dla sojuszu za wsparcie podczas lotu. :piwko:

    Muzyczka dla uspokojenia ;)




    Dnia 24-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Northwood [SUPERMEG]
    ________________________________________________

    Pancernik 711.110
    Krążownik 355.555
    Okręt wojenny 66.666
    _________________________________________

    Obrońca SailWithMeIn2TheDark [WOWWW]
    ________________________________________________

    Mały transporter 123.930
    Duży transporter 78.681
    Lekki myśliwiec 1.500.414
    Ciężki myśliwiec 41.725
    Krążownik 105.270
    Okręt wojenny 67.459
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 50.946
    Sonda szpiegowska 96.330
    Bombowiec 4.303
    Niszczyciel 3.449
    Gwiazda Śmierci 52
    Pancernik 75.756
    Reaper 3.192
    Pathfinder 17.425
    Wyrzutnia rakiet 3.550
    Lekkie działo laserowe 2.449
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Northwood [SUPERMEG]
    ________________________________________________

    Pancernik 702.515 ( -8.595 )
    Krążownik 290.186 ( -65.369 )
    Okręt wojenny 65.214 ( -1.452 )
    _________________________________________

    Obrońca SailWithMeIn2TheDark [WOWWW]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    326.211.873 Metalu, 82.723.070 Kryształu i 57.227.612 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.713.396.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 24.813.214.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 11.282.700.100 metalu i 6.521.524.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 466.162.555 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 9.978.341.973
    Kryształ: 5.781.084.870
    Deuter: -202.435.388
    agresor zyskał łącznie 15.556.991.455 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -14.824.568.373
    Kryształ: -8.577.258.570
    Deuter: -1.877.549.612
    obrońca stracił łącznie 25.279.376.555 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    P.S. Specjalne pozdrowienia dla ekipy nie mogącej przeżyć, że kogoś trafiłem i usilnie próbującej kontrować mi recki. Trochę was to dexu kosztowało :lool:
    Mess with the best, die like the rest.
  • gratki :) tak było dużo stresów na disco :D ale żyjemy :P Val ja bym tu dał inna nute :D no ale :D a widelcowi SzO! bo się należą za te spinki :P pozdrawiam SuperMegów jak i Widelczyki :) w końcu coraz mniej nas na tym uni :) więc trzeba się wspierać a my to już jak starzy wrogowie :P ale jako uni jesteśmy przyjaciółmi "bądź bliski dla bliskich" pozdrawiam wszystkich aktywnych , i Val ma racje, bez spinek :) czysta atak pod okiem Ula 5.222 :P chodź coś wam nie pykło :P
  • Grzybu92 napisał(a):

    Kaktus Mówi PA PA napisał(a):

    Powiem szczerze, że wpadłeś jak Predator po jakąś zdobycz, trofeum , które jest pilnowane przez wszystkich w jednym układzie.

    Gratulacje się należą za takie RW.
    wypowiedź fajna i super że jesteś za pokonaniem widelcy :D ale odpowiedz mi na jedno pytanie "czemu kaktus mówi papa?" jak ty norman. .... noł adestend :D
    To nie chodzi o to, że jestem za pokonaniem widelcy po prostu pogratulowałem starcia a nick na forum to odgrzebałem jakieś swoje stare konto forumowe jak gralem na uni 36, lecz wiem, że chcialeś zaznaczyć, że NorMaN ;)
    Tak NorMaN.

    Pozdrawiam.
    PS Mam nadzieję, że niedługo będzie opis pod tytułem "Widelce w górę"
  • RW 100% legalne i uczciwe z tego co się orientuję więc nie pozostaje nic innego jak pogratulować % ale też i kosmicznego zysku :) Wyszło Ci Top2 solo na Mensie choć moim skromnym zdaniem to bardziej to starcie zasługuje na miano Top1 :P

    Trzeba mieć jaja żeby wlecieć Widelcom w ul. Można powiedzieć że w tym temacie remis, no może oni zrobili to trochę bardziej finezyjnie :) Za próbę kontry na recki to nie trzeba się spinać tylko też pogratulować chłopakom reakcji że próbowali przynajmniej tak Sojusznika pomścić, a to że udało Ci się ich wyprowadzić w pole to też na plus dla Ciebie. Tak więc gratulacje zarówno dla Ciebie jak i dla Widelców - poganialiście się trochę tam między układami - i o to chodzi w tej grze - żeby coś się działo :) Miłego przetopu, obrońcy SZO - myślę że Sojusz pomoże jeżeli będzie decyzja o odbudowie :)

    PS. podliczone
    U30 - Top40 OFF, U60 - Top300 OFF, Xalynth - Top200 OFF, Quaoar - Top200 OFF, Mensa - Top20 ON :E
  • Myślę, że w nieco innych okolicznościach nie tylko pogratulowalibyśmy my ale pewnie i wiele innych osób. Znając historię tego, którego imienia nie wolno wypowiadać i wiedząc, że nie raz a kilkukrotnie go załapano za rękę w drodze do topki jakoś tak ciężko przechodzi przez gardło "Gratulacje".

    Do całego starcia nikt nic nie ma - bo tak jak było napisane bot sam ataku nie puścił i nie kontrolował przebiegu sytuacji :thumbup:

    Superłamagi śmieją się z kontry na recki bo sami by nie ogarnęli takiej akcji Nie ma się czym podniecać, po prostu obstawiliśmy nie ten % prędkości 50/50 było zero finezji i zasługi czy pomysłowości voldemorta :evil:

    Kolega wrócił z "kryminału" po to aby podbudować całe ego superłamagów, no spoko - wiedzieliśmy, że lukier się wyleje pod stekiem - siedzimy spokojnie i tylko uśmiechamy się bo co mamy innego robić ? wdawać się w dyskusje z ludźmi pokroju grzyba, który wręcz tańczy na krześle od wczorajszego wieczora ;) ?

    Zwyczajnie unikamy gównoburzy, kto chciał z kim to na pw się porozumiał i tyle :popcorn:
  • Dlaczego superłamagi ? Każdy gra jak potrafi , nie trzeba Wszystkich obrażać . Nie każdy ma floty by na Was latać . Macie jako sojusz najsilniejsze siły więc każdy nasz sukces cieszy . Dla nas to jest jak walką z Goliatem.
    Po "PW" z niektórymi z Was myślałem ,że trzymacie pewien poziom ,ale widać nie Wszyscy .
    Pozdrawiam Wszystkich graczy , to tylko zabawa:)
  • @DarthBartek Miałem już w sumie nic nie pisać. Dla mnie wystarczającym komentarzem jest to, że wy jako wowww dzielicie to samo zdanie co Tomex na mój temat. Niemniej jednak patrz jak drastycznie różne są wasze wypowiedzi. Prawdę mówiąc dla mnie to raczej kwestia dobrego wychowania, coś w stylu "dzień dobry" do każdego sąsiada nie ważne czy go lubisz czy nie.

    Tak jak Drewsik napisał, to nadal walka Dawida z Goliatem, dla mnie jeden fałszywy krok i macie tyle przewagi, że nie mam gdzie i jak uciekać.

    A na koniec chciałem skomentować recki wpadające ponad 15 minut po ataku, nie wiem skąd wzieliście pomysł, że leciały na 95/100% po co miałbym wam zostawiać dwie opcje zamiast 4 czy tam 6 :) Łatwo policzyć, że mogliście obstawić oba % bo flot na tyle macie w sojuszu, jednak postanowiliście tego nie robić.

    Pozostaje czekać do następnego ST.
    Mess with the best, die like the rest.