Oddam Konto [ONI] vs. fajnie bylo ~ 19146.74% vel SNDK

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Oddam Konto [ONI] vs. fajnie bylo ~ 19146.74% vel SNDK

    Bardzo dobre statystyki gracza SNDK na tym uni.
    4x zlom łapiący sie do ST i tydzien wiezienia za push + odsyłka sury do GO + wygnanie z sojuszu :D
    Hahaha
    Kochajmy sie kochac nobkow, tak szybko odchodzą :D



    Dnia 24-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Oddam Konto [ONI]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 441
    Pancernik 113.624
    Reaper 200
    _________________________________________

    Obrońca fajnie bylo vel SNDK
    ________________________________________________

    Mały transporter 26.914
    Duży transporter 12.439
    Lekki myśliwiec 152.280
    Ciężki myśliwiec 10.505
    Krążownik 27.216
    Okręt wojenny 12.428
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 21.000
    Sonda szpiegowska 48.086
    Bombowiec 324
    Niszczyciel 642
    Gwiazda Śmierci 37
    Pancernik 500
    Reaper 410
    Pathfinder 2.635
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Oddam Konto [ONI]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 405 ( -36 )
    Pancernik 107.670 ( -5.954 )
    Reaper 196 ( -4 )
    _________________________________________

    Obrońca fajnie bylo vel SNDK
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    47.460.000 Metalu, 47.460.000 Kryształu i 47.460.001 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 508.890.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.601.439.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.224.392.589 metalu i 690.280.912 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 142.380.001 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.224.392.589 Metalu i 690.286.912 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.091.272.589
    Kryształ: 498.826.912
    Deuter: -41.929.999
    agresor zyskał łącznie 1.548.169.502 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.320.052.000
    Kryształ: -1.191.575.000
    Deuter: -232.192.001
    obrońca stracił łącznie 3.743.819.001 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    Kassiopeia
  • Plotka głosi, że ONI wszyscy złożyli przysięgę Hipokrytowi .
    "Graty" starcia.

    Proponuje wbić się tymi panckami w szołka pierdołka :popcorn:


    <@sexi^violka> pamietaj LordJ - przed Piwkiem nic nie chroni
    <@Przemysław> - to że co wieczór obiegniesz de_dust2 nie znaczy że jesteś sportowcem piwek ;d
    <@Revoutz> ja uwielbiam twoje skille ogejmowe latanie obserwacja zasadzki farmy tajna wiedza 10/10, ale sure wydajesz jak debil
    <@zjemtwojdeser> baba ma dwie pory roku... złomowa i niezłomowa
  • Teraz to przeszliście samych siebie. Wstawiacie na forum kupione starcia i klepiecie się po plecach jacy to super jesteście :E Graty, jest czego :D
    Skoro już założyłem znowu konto... Podsumujmy waszą hipokryzje w skrócie. Tu nie ma co ukrywać - pod tym względem to zabłysnęliście :E
    Jak na DBZ polecieliście kupionymi pancami od GF to było super i pro. Chwile później kolega od pancy na banie to już GF złe. Następnie Showtime robi to samo co jeden z was - czyli stawia rozpruwajki za anty i kosi was sam :E Wtedy to już jest lamerskie i no skill z niego. Gdzie tu logika? Wstawienie kupionego starcia i spuszczanie się nad nim to wisienka na torcie. Tak trzymajcie.
    Bardzo dobre podsumowanie od gracza Tomee. Szkoda tylko że nie trafione.
    Tak, gratulacje dla Gumisi że trafili czysto się należą. Wy jedynie kupione starcie możecie wstawiać, a szczekacie najwięcej (w sumie to ty) :E No tu twój największy sukces w moim kierunku. Napisałeś ticketa i trafiłeś kulą w płot kolejny raz :E Jako że support działa jak działa to tydzień wakacji był, a ban minął zanim doszło do porozumienia. To że jesteś idiotą już pokazałeś wiele razy, a logiczne myślenie przerasta twoje możliwości. Już ci mówię coś czego nie rozumiesz :D Jak sprzedajesz to wyskakujesz z soja. Tylko po co zaprzątać sobie głowę takimi szczegółami? Lepiej pisać tak jak pasuje i maksymalnie podkolorować aby było korzystnie dla siebie :E
    Tak bardzo starasz się pokazać jak to dostałem w pizdę. Niestety wychodzi to komicznie :D Trzeba było podsumowanie strat obrońcy strzelić w czcionce 72 jakimś oczojebnym kolorem żeby nikomu nie umknęło i jeszcze wstawić dofarm :E

    PS. Na koniec jeszcze twój czeski film co się robisz w bani.
    Czyli wasze ostatnie mocarne starcie gdzie straciliście ~ 12,6kkk, a obrońca z dokiem wyszedł na 0 lub nawet + A ty dalej twierdź że REMIS i sukces :E Mów dalej że 110k recy zebraliście. Problem w tym że zebrane ~ 1,6kkk złomu. a przy HST 0 to tylko 82,4k reca w zaokrągleniu. Tylko kto ma HST 0?
    Tak że no, sam widzisz jakiego debila z siebie robisz

    tomee napisał(a):

    Kochajmy sie kochac nobkow, tak szybko odchodzą :D
    Kochajmy sie kochac XD Sam widzisz że znowu nie wyszło zabłyśnięcie inteligencją, ale trzeba ci to wybaczyć i zrozumieć :E
  • XXXy napisał(a):

    Bardzo dobre podsumowanie od gracza Tomee. Szkoda tylko że nie trafione.

    Tak, gratulacje dla Gumisi że trafili czysto się należą. Wy jedynie kupione starcie możecie wstawiać, a szczekacie najwięcej (w sumie to ty) :E No tu twój największy sukces w moim kierunku. Napisałeś ticketa i trafiłeś kulą w płot kolejny raz :E Jako że support działa jak działa to tydzień wakacji był, a ban minął zanim doszło do porozumienia.
    Jestem debilem.
    Kassiopeia
  • XXXy napisał(a):

    Teraz to przeszliście samych siebie. Wstawiacie na forum kupione starcia i klepiecie się po plecach jacy to super jesteście :E Graty, jest czego :D
    Skoro już założyłem znowu konto... Podsumujmy waszą hipokryzje w skrócie. Tu nie ma co ukrywać - pod tym względem to zabłysnęliście :E
    Jak na DBZ polecieliście kupionymi pancami od GF to było super i pro. Chwile później kolega od pancy na banie to już GF złe. Następnie Showtime robi to samo co jeden z was - czyli stawia rozpruwajki za anty i kosi was sam :E Wtedy to już jest lamerskie i no skill z niego. Gdzie tu logika? Wstawienie kupionego starcia i spuszczanie się nad nim to wisienka na torcie. Tak trzymajcie.
    Bardzo dobre podsumowanie od gracza Tomee. Szkoda tylko że nie trafione.
    Tak, gratulacje dla Gumisi że trafili czysto się należą. Wy jedynie kupione starcie możecie wstawiać, a szczekacie najwięcej (w sumie to ty) :E No tu twój największy sukces w moim kierunku. Napisałeś ticketa i trafiłeś kulą w płot kolejny raz :E Jako że support działa jak działa to tydzień wakacji był, a ban minął zanim doszło do porozumienia. To że jesteś idiotą już pokazałeś wiele razy, a logiczne myślenie przerasta twoje możliwości. Już ci mówię coś czego nie rozumiesz :D Jak sprzedajesz to wyskakujesz z soja. Tylko po co zaprzątać sobie głowę takimi szczegółami? Lepiej pisać tak jak pasuje i maksymalnie podkolorować aby było korzystnie dla siebie :E
    Tak bardzo starasz się pokazać jak to dostałem w pizdę. Niestety wychodzi to komicznie :D Trzeba było podsumowanie strat obrońcy strzelić w czcionce 72 jakimś oczojebnym kolorem żeby nikomu nie umknęło i jeszcze wstawić dofarm :E

    PS. Na koniec jeszcze twój czeski film co się robisz w bani.
    Czyli wasze ostatnie mocarne starcie gdzie straciliście ~ 12,6kkk, a obrońca z dokiem wyszedł na 0 lub nawet + A ty dalej twierdź że REMIS i sukces :E Mów dalej że 110k recy zebraliście. Problem w tym że zebrane ~ 1,6kkk złomu. a przy HST 0 to tylko 82,4k reca w zaokrągleniu. Tylko kto ma HST 0?
    Tak że no, sam widzisz jakiego debila z siebie robisz

    tomee napisał(a):

    Kochajmy sie kochac nobkow, tak szybko odchodzą :D
    Kochajmy sie kochac XD Sam widzisz że znowu nie wyszło zabłyśnięcie inteligencją, ale trzeba ci to wybaczyć i zrozumieć :E
    To może zacznijmy od tego, że my, my, my? Co my? Jak na razie to my: wstawiamy starcia codziennie, złomujemy, latamy i gramy aktywnie. Jak na razie to Ty kończysz jak na każdym dotąd uni= złom i palisz wrotki, oddając konto. Tyle Cię widziałem na Normie, tyle samo na Pasiphae. Jak już cokolwiek piszesz, to najpierw się zastanów czy sam nie śmierdzisz na kilometr łamaniem zasad. Jeśli istnieje dowód na to, że mój sojusznik kupił to konto i je zezłomował, będę pierwszym który będzie postulował o usunięcie go z sojuszu. Jednak póki co nie jestem w posiadaniu takiego dowodu, więc to tylko szczekanie pajaca. Fakty. Dziękuje za uwagę i czekaj na kolejne uni żeby zaraz z niego odejść.
  • To może ja też zacznę od naprostowania. Generalnie do was jako soja nic nie mam, poza autorem tego postu... Niestety odbija się to na reszcie a jest to niepotrzebnie, ale przez sami wiecie kogo jest jak jest. Nikt wam przecież nie ujmuje tego że gracie aktywnie i złomujecie. Ludzie po prostu punktują waszą hipokryzje i brak logicznego myślenia. Dla przykładu ww. sytuacja z kupionymi pancami i rozpruwajkami.

    TACO napisał(a):

    Jak na razie to Ty kończysz jak na każdym dotąd uni= złom i palisz wrotki, oddając konto.
    Wiesz że to co napisałeś nie ma sensu? :D Idąc tym tokiem myślenia po złomie bez floty na lajcie sprzedajesz konto/(flote, czekaj ale jak skoro według twoich słów najpierw złom, potem do żyda xd) a ludzie kupują takie konto? :E Tak to niestety nie działa, bo konta są kupowane właśnie dla flot.

    TACO napisał(a):

    Tyle Cię widziałem na Normie, tyle samo na Pasiphae. Jak już cokolwiek piszesz, to najpierw się zastanów czy sam nie śmierdzisz na kilometr łamaniem zasad.
    Taa na normie wróciłem do ogame znowu ;) Pasiphae dobrze że wspominasz o tym, bo to temat rzeka :D Szkoda że chwile tam pograłeś i nic szczególnego nie pokazałeś. Po czym oddałeś konto zasiadaczom/multi z swojego sojuszu :E Tak że mi zarzucasz smród łamania zasad ? Co za hipokryzja po raz kolejny :E Więcej nie ma sensu dodawać, nie na tym to polega. Najpierw sam się zastanów jak skończył sojusz z pasi, a co teraz jest i gdzie to zmierza ;)
    Tekst o postulowaniu, no daj spokój. Przeanalizuj fakty i obudź się człowieku, bo głupota tomee uderzyła już za mocno na głowę chyba :E Około 3 SNDK dalej oddawał a o 6 fajnie bylo leży na pz :D na x1 potrzeba czasu nie? :E Chyba że teraz mi będziesz wmawiać o przewidzeniu swojego złomu a nick przypadkiem przed wlotem się zmienił :E
    Najgorsze w tej sytuacji jest że przez jednego idiotę dostaje reszta graczy z soja i agresor a szkoda."Flociarza" co od farm, zer wyzywał itd. Następnie siedział ponad tydzień w moim us, szczekał na czacie ogame a nic nie zdziałał. Jest to bardzo dziwne... Skoro ja byłem dnem i zerem. A on mimo wszystko nic nie dał razy zabrać do śmieciar... Nasuwa się tylko jedno pytanie - kim on w takim razie jest? :E
    Dokładnie to są fakty "pajaca". Dzięki za grę wszystkim. Pozdro i do zobaczenia w przyszłości ;)
    Ps. Taco jak będziesz chcieć wystartować na Tucana, jest już konto top 60 do zgarnięcia. Po dobrej znajomości w korzystnej ofercie puszczę :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez XXXy ().

  • Oddałem konto pierwszej osobie która napisała na sojuszu i to za free, nie tak jak Ty. Ale skoro o hipokryzji mowa... A kto wbił się na podstawkę od zanego na normie i rozbił potem na nim resztę floty, bo "CAZADOR taki fuj, a Lumpy spoko, nie ma co grać na tym uni"? To już jest ok, co? I jak prosiłeś, żeby przypadkiem to rw w st nie wylądowało... Oczerniać innych na forum to potrafisz, jak masz coś do kogoś to pisz dokładnie o nim, a nie o jego sojuszu.

    To ostatni mój komentarz w tej sprawie, więc wara ode mnie i od mojego sojuszu. A jeśli chcesz kłapać to z dowodami na push, wtedy zareagujemy odpowiednio do sytuacji.
  • Ja to bym chyba wolal dostac 5 zlomow, pierwszego w zyciu jakiegokolwiek bana, nawet z odsylka, niz kupic okrety XD

    Gratulacje bitwy, kwintesencja wspolczesnego ogame

    dobrze ze zdazyles nim podniosl, pomimo wydluzonego po nic lotu :D

    TACO napisał(a):

    To ostatni mój komentarz w tej sprawie, więc wara ode mnie i od mojego sojuszu. A jeśli chcesz kłapać to z dowodami na push, wtedy zareagujemy odpowiednio do sytuacji.
    Najlepsze jest to, ze ani tutaj, ani w dyskusji pod bitka z reapkami nie odniosles sie, ani nie przyjales na klate w zaden sposob zarzutu o hipokryzji - ktora zostala wytknieta i obsmiana nie raz. Duzo prosciej odniesc sie jedynie do durnot z innego uni - i w ta dyskusje wchodzic nie zamierzam - Wasza sprawa. Niemniej to zabawne, ze odniosles sie jedynie do innych uni XD W pushdyskusje tez nie wbijam, bo nie moja bajka.

    Powtorze, co napisalem gdzie indziej - nie przeszkadza Ci/wam latanie z kupionymi pancami, ale pierwszy wypomnisz kupno reapkow, jak sie w nie wpieprzysz. Poczytaj sobie wasze posty pod wtopa na tych reapkach a potem spojrz na steka gdzie pance z wami leca XD

    Warto dodac - ci co wypominaja Ci/wam hipokryzje, w ogromnej wiekszosci pluja zarowno na te pance, jak i reapki, ale pewnie ciezko to zrozumiec :)

    Jak masz podwójne standardy i bywasz hipokryta, to wez to na klate.

    Ale co ja tam wiem, ja nawet nie gralem na Pasi czy tam Normie XD

    Ale przynajmniej nie wytykam publicznie innym zachowan, ktore w pelni akceptuje we wlasnym otoczeniu :)
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Będę niekonsekwentny, ale to tylko i wyłącznie dla Ciebie @abecaduo . Celowo nie odnoszę się do kupowania pancy, reapów i całej tej sytuacji, po rozmowie z showkiem na priv. Skupiam się na budowaniu floty w normalny sposób, dalszym wzroście w pkt flot i pkt zniszczonych. Tu nie wytrzymałem, tylko i wyłącznie z powodu gracza SNDK i wyrzucania mojemu sojuszowi kwestii co do których nie ma dowodów, a są tylko poszlaki.

    Potrzebujesz jeszcze jakiś komentarz, to napisz w grze, odpowiem.