Nowe eventy w grze -dyskusja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nowe eventy w grze -dyskusja

    Witajcie,

    Tak się zastanawiam czy dodawanie nowych eventów głównie za Antymaterię jest dobre dla graczy grających bez Antymaterii, lub tylko z tą którą zdobędą w ekspedycjach.
    Generalnie mam propozycję/pomysł: skoro gracze mający dużo AM są w stanie sobie pozwolić na takie przyrosty wydobycia i np budowanie za to floty.
    To co myślicie, aby np podczas ekspedycji gracze którzy mają np poniżej 10k AM
    mieli/mogli by wylosować dodatkowe eventy.

    Myślę tutaj o evencie typu np ochrona konta na zasadzie powiedzmy blokady ataków.
    I tak do wylosowania było by 5 rodzajów eventów
    -4h ochrona gracza
    -8h ochrona gracza
    -24h ochrona gracza
    -3 dniowa ochrona gracza
    -7 dniowa ochrona gracza

    Nie wiem na ile jest to możliwe do wykonania, ale zarzucam pomysł i chciałbym znać wasze zdanie na ten temat. :)
  • Czyste_Zlo napisał(a):

    Myślę tutaj o evencie typu np ochrona konta na zasadzie powiedzmy blokady ataków.
    I tak do wylosowania było by 5 rodzajów eventów
    -4h ochrona gracza
    -8h ochrona gracza
    -24h ochrona gracza
    -3 dniowa ochrona gracza
    -7 dniowa ochrona gracza
    To trzeba koniecznie doprecyzowac. Blokada atakow czyli tarcza ochronna dla danego gracza ale tez gracz z takowa tarcza nie moze nikogo atakowac, nawet idlakow. Tylko i wylacznie misje pokojowe/przyjazne. Zadnych wrogich atakow, nawet skanowanie zablokowane.
  • I am back napisał(a):

    Czyste_Zlo napisał(a):

    Myślę tutaj o evencie typu np ochrona konta na zasadzie powiedzmy blokady ataków.
    I tak do wylosowania było by 5 rodzajów eventów
    -4h ochrona gracza
    -8h ochrona gracza
    -24h ochrona gracza
    -3 dniowa ochrona gracza
    -7 dniowa ochrona gracza
    To trzeba koniecznie doprecyzowac. Blokada atakow czyli tarcza ochronna dla danego gracza ale tez gracz z takowa tarcza nie moze nikogo atakowac, nawet idlakow. Tylko i wylacznie misje pokojowe/przyjazne. Zadnych wrogich atakow, nawet skanowanie zablokowane.
    Dzięki, oczywiście w tę stronę także, pozostawał by jedynie handel. No i dlatego prosiłem o wasze zdanie :)
  • Z tego co tu widzę, niektórzy w ogóle nie mają poczucia humoru. Zero, nic, null, nada. Mnie tam post edesa rozbawił.

    Czyste_Zlo napisał(a):

    prosiłem o wasze zdanie
    Powłoki ochronne mogłyby być smyrane przez laserową, ale żeby tak w ogóle "fakju, jestem nietykalny", to nie. Równie dobrze można by ludziom dać czołgi na ulice (po tej samej cenie), z posiadaniem prawka B. Wystarczy że mechanik swoje robi.