J0KER [REC] vs. JavertSkilaNieKupisz (Kostecki) [L-A] ~ 21869.02%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • J0KER [REC] vs. JavertSkilaNieKupisz (Kostecki) [L-A] ~ 21869.02%

    J0KER napisał(a):

    ST wstawiam na prośbę Kosteckiego, który to postanowił zakończyć grę pozostawiając flotę bez opieki oraz zostawiając przesłanie po sobie przede wszystkim myślę do GF.
    Ja ze swojej strony dodam tylko, że widząc w którą stronę zmierza OGame definitywnie postanowiłem że Tucana będzie moim ostatnim uni, niestety ta gra została całkowicie sp...aprana
    Dla Kosteckiego ode mnie wszystkiego dobrego w realnym świecie poza grą :)

    Kostecki napisał(a):

    Moje slowa sie chyba nie mieszcza w regulaminie :) napisz ze koncze gre wyrazajac swoj sprzeciw przeciwko kupowaniu surki czy cos i ze pozdrawiam :)


    Dnia 24-11-2020 11:49:28 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor J0KER [REC]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 20.673
    Pancernik 74.969

    _________________________________________

    Obrońca JavertSkilaNieKupisz [L-A]
    ________________________________________________

    Mały transporter 9.556
    Duży transporter 3.380
    Lekki myśliwiec 15.198
    Ciężki myśliwiec 6.799
    Krążownik 87.273
    Okręt wojenny 10.749
    Recykler 16.114
    Sonda szpiegowska 19.789
    Bombowiec 1.232
    Niszczyciel 753
    Gwiazda Śmierci 7
    Pancernik 1.861
    Reaper 761
    Pathfinder 3.281
    Wyrzutnia rakiet 200

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor J0KER [REC]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 18.857 ( -1.816 )
    Pancernik 71.714 ( -3.255 )

    _________________________________________

    Obrońca JavertSkilaNieKupisz [L-A]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    44.436.451 Metalu, 44.436.451 Kryształu i 38.337.148 Deuteru
    238.043.946 Metalu, 118.390.819 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 385.635.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.350.325.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 4.350.569.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 1.491.999.000 metalu i 694.902.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 483.644.815 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.595.109.397
    Kryształ: 700.289.770
    Deuter: -10.487.852
    agresor zyskał łącznie 2.284.911.315 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.087.752.397
    Kryształ: -1.395.192.270
    Deuter: -351.269.148
    obrońca stracił łącznie 4.834.213.815 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • No i o to chodzi. Przetapiaj. Narazie robie sobie długą wyczekiwaną przerwe. A co do sytuacji na tucan brak mi słów.. top1 nakupowal surki za kilka tyś i utorowal sobie tym możliwość latania 300k pc(!!!) Przez gale... Co by na normalnym uni nie miało sensu. Javert skasowałeś mi 2 moony na 6g jakis czas temu, flota leciala na stacjo na 1g.. ty ****** (wpisz co chcesz) nie potrafiłeś tego nawet wyliczyc :( żal mi że z takiej gry zrobiło sie takie gówno... Gameforge cofa rynek na ktorym mozna sie legalnie pushowac bo to im nie wystarczalo. Wiec wpadli na lepszy pomysl zeby wycisnac od takich kretynow jak pan J. Jeszcze wiecej kasy. proponuje wszystkim z tucan ktorzy to czytaja pokasowac konta lub powrzucac urlopy niech te 2 debile top1/2 siedzą sobie sami na tym uni!
    Kurtyna
  • Śmieszne to jest to że taki Joker co wydał też pewnie nie mało na anty napina się o wydawanie kasy, śmieszny jesteś kolego, świecisz się praktycznie non stop, zasiada Ci konto pewnie kilka osób więc daruj sobie te "bajeczne" opisy o zepsuciu tej gry boś taki sam, bez anty byłbyś nikim na tym uni jak zresztą większość, powtarzam "większość" graczy z topu

    Aaa oczywiście graty St, bleeee
  • LionKong napisał(a):

    Śmieszne to jest to że taki Joker co wydał też pewnie nie mało na anty napina się o wydawanie kasy, śmieszny jesteś kolego, świecisz się praktycznie non stop, zasiada Ci konto pewnie kilka osób więc daruj sobie te "bajeczne" opisy o zepsuciu tej gry boś taki sam, bez anty byłbyś nikim na tym uni jak zresztą większość, powtarzam "większość" graczy z topu

    Aaa oczywiście graty St, bleeee
    to nie Joker napisal tylko ja. Kostecki. Dodam ze sam w anty przez cala gre wladowalem raptem 100 ziko i mimo to bylem top18. Jest chyba roznica wladowac setke zeby miec na handlarza a wladowac z 10 tysi na surowce co?
  • Owszem bez anty tez sie da grac i byc wysoko. Wielu z nas pewnie by zagralo na serwerze bez anty. Tu chodzi tylko o to ze jakis lamus nie potrafiacy liczyc itd ale mimo wszystko majacy 700kk pkt i setki tysiecy panckow jest nie do zdjecia i tylko niszczy gre calej reszcie. I w dodatku wyzywa ludzi od biedakow :) chcialbym zobaczyc jego glupia morde jakby wszyscy sie wk.ili i zrobili tak jak napisalem. Typ by zostal sam w tym swoim pudelku ze swoimi punktami
  • I pewnie już niedługo tak będzie. Nikt nie potrafi go tknąć bo po prostu nie ma czym jak gość ma flotę większą niż całe top 100 :D Wpadłem na ogame po 11 latach i to co tutaj zobaczyłem prosi się o litość :/ Pogram ile się da, ale jak widze ze na moje 10k pancków leci armia 200k pancków to aż się odechciewa grać. Zostaje mi tylko uciekać :)
    Pozdrawiam starą gwardię z cyferkowych uni :)
  • Kosti90 napisał(a):

    Owszem bez anty tez sie da grac i byc wysoko. Wielu z nas pewnie by zagralo na serwerze bez anty. Tu chodzi tylko o to ze jakis lamus nie potrafiacy liczyc itd ale mimo wszystko majacy 700kk pkt i setki tysiecy panckow jest nie do zdjecia i tylko niszczy gre calej reszcie. I w dodatku wyzywa ludzi od biedakow :) chcialbym zobaczyc jego glupia morde jakby wszyscy sie wk.ili i zrobili tak jak napisalem. Typ by zostal sam w tym swoim pudelku ze swoimi punktami
    ja tam Ciebie rozumiem i przybijam piątkę za decyzję chociaż się nie znamy a ja nawet nie gram na tym uni.
    Wielu graczy zapwene obserwuje to co się tutaj dzieje i wielu z nich już nie rozpocznie gry na nowym uni (ja również) bo straciło to jakikolwiek sens.
    Pozdrawiam
  • Sailus napisał(a):

    I pewnie już niedługo tak będzie. Nikt nie potrafi go tknąć bo po prostu nie ma czym jak gość ma flotę większą niż całe top 100 :D Wpadłem na ogame po 11 latach i to co tutaj zobaczyłem prosi się o litość :/ Pogram ile się da, ale jak widze ze na moje 10k pancków leci armia 200k pancków to aż się odechciewa grać. Zostaje mi tylko uciekać :)
    Pozdrawiam starą gwardię z cyferkowych uni :)
    Ja podobnie. Wróciłem do gry po tym, jak już jakiś czas było anty i nie było jeszcze klas. Wtedy antymaterii nikt tyle nie kupował. Założyłem sobie konto na Tucanie z ciekawości i chęci poklikania, ale gdy zobaczyłem punktację po tygodniu i dwóch, zacząłem się zastanawiać, o co chodzi :D

    Rozumiem wydawanie pieniędzy na anty, bo czasami się przydaje na handlarza, gdy z ekspy za dużo mety wpada, ale obecnie te różnice w punktach są tak nienaturalne, że faktycznie gra traci zupełnie sens. Grałem kiedyś na UNI14, gdzie było speed x1 i klikało się z radością.