lop [SITH] vs. bebas [ACC] ~ 10856.9%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • lop [SITH] vs. bebas [ACC] ~ 10856.9%

    stejk z wczorajszego wieczoru nieco zasmucił efekt zakończenia gry przez obrońce ale taka gra
    co do akcji wyklikane zawrócone stacjonuj
    pozdro dla SITH


    Dnia 22-11-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lop [SITH]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Krążownik 100.000
    Pancernik 200.000
    Duży transporter 37.891
    _________________________________________

    Obrońca bebas [ACC]
    ________________________________________________

    Mały transporter 61.800
    Duży transporter 44.083
    Lekki myśliwiec 1.078
    Ciężki myśliwiec 2.025
    Krążownik 12.043
    Okręt wojenny 3.691
    Recykler 583
    Bombowiec 1.400
    Satelita słoneczny 664
    Niszczyciel 280
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 1.280
    Pathfinder 290
    Wyrzutnia rakiet 183.063
    Lekkie działo laserowe 3.685
    Ciężkie działo laserowe 9.712
    Działo Gaussa 3.848
    Działo jonowe 7.152
    Wyrzutnia plazmy 814
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lop [SITH]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Krążownik 96.341 ( -3.659 )
    Pancernik 199.357 ( -643 )
    Duży transporter 34.593 ( -3.298 )
    _________________________________________

    Obrońca bebas [ACC]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    830.769.748 Metalu, 292.625.857 Kryształu i 295.787.354 Deuteru
    207.692.437 Metalu, 73.156.464 Kryształu i 73.946.838 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 200.342.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 267.294.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 2.459.113.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 3.011.550.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 645.627.000 metalu i 440.063.400 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 21.718.800 metalu i 16.263.600 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.773.978.698 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.426 km został uformowany.

    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.557.351.985
    Kryształ: 723.882.321
    Deuter: 349.123.192
    agresor zyskał łącznie 2.630.357.498 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.018.206.185
    Kryształ: -1.265.116.321
    Deuter: -502.206.192
    obrońca stracił łącznie 4.785.528.698 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



  • Dobra. Skonczylo sie rumakowanie Lop. Decyzją Zarzadu Sith, w trybie natychmiastowym do wykonania, masz internety na żetony. Żetony zostaly zdeponowane w sejfie sojuszu. Żydowski skarbnik Sith bedzie Ci je wydawal codziennie rano i wieczorem. Po 1 sztuce na dziennego oraz nocnego fsa. Decyzja zostaje utrzymana do odwołania.
    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • Wyliczone stacjonuj z planety na planete? :D Tak szanowny Bebas robił fsy, nie wiem czemu, koledzy z sojuszu mu nie wytłumaczyli o co cho? :D Tak to się musiało zakończyć w reckach najlepszego sojuszu :* Ściskam motzno

    Gratki, szkoda że obrońca nie odbuduje :D
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • No dziwne że obrońca ciągle robił te same fsy i ciągle lądował w tych samych reckach no ale widocznie jeden do drugiego miał pociąg :P

    Dziwny jest sposób zakończenia i pozostawienia surowca (3kkk) i floty (1,5-2kkk) na dwóch koloniach porzuconych i od razu wyczyszczonych
    No ale co ja tam wiem niektórzy przez koronę stracili węch i im nie śmierdzi więc jest wporząsiu :)

    Jest a tym uni kilka podobnych dziwnych kont ciekawe kiedy i one porzucą swoje planety

    Mimo wszystko graty przytuliłeś na tym graczu/koncie sporo sury

    Obrońcy Szo nie życzę bo emerytura już przyklepana
  • a kto innym bronil zajac sie bebasem? kto Wam broni zajac sie innymi? ciagle psioczycie bo dziwne konta, bo w nasze recki wpada. Prawda jest taka ze tylko my tu latamy wiec dziwne zeby trafialo w inne recki niz nasze a potem narzekania na przewage. Jest cos takiego jak zgloszenia, nie odpowiadamy za niewiedze innych tylko na tym korzystamy :)
    graty lop wlotu, szkoda ze obronca sie zniechecil do dalszej gry :)


  • daj screena gdzie dalem Ci do zrozumienia ze jestem super, najlepszy itp :D
    po raz kolejny Chaos ( bo bylo Was juz kilku ) daje do zrozumienia ze starcie na bebasie nie do konca musi byc czyste
    na poczatku bylo to smieszne ale powoli zaczyna draznic bo farmy to czytaja a potem wyrabiaja sobie zdanie wyciagniete z takich glupot
    ja do tej pory jestem osadzany za multikonta, pushe i zasiadanie konta z lopem :D bo farmy pisaly glupoty na forum


  • 1.My poprostu stwierdzamy że konto bebasa to było dziwne konto cały czas orane w ten sam sposób przez jednego gracza . Nie Ciebie Raven akurat.
    2.Dziwne jest także że nagle Bebas nie wozi w 2 falach surowca w sumie w 3- 3,5 czego nigdy nie robił.
    3. Dziwne jest także że dostaje bencki i kasuje planety a na 2 koloniach (akurat tych blisko lopa)nagle znajduje się prawie 3kkk surowca i 1kkk floty głównie transportowej.(2 podzielone floty z surowcem co się nigdy nie zdarzało)
    4. Może to akurat desperacja obrońcy a może czynnik wyższy ale jest to dziwne bo nigdy się tak nie zdarzało u Bebaska jeśli to zachowanie obrońcy to zostawił wiele smrodu po sobie dla atakującego ale jeśli nie to : pkt 5
    5. Kasacja planet ma też swoją zaletę chroni końcowego odbiorcę od banana :P Udowodnione wielokrotnie na innych uni i z tym nie ma co dyskutować
    6. Jakie zgłoszenia? Przecież team nie ogarnia tej gry i każdy o tym wie
    7. Nie twierdze że starcie jest nie czyste twierdze że śmierdzi na kilometr ale to może być zbieg okoliczności przez głupie zachowanie obrońcy.
    8. Czemu nie dorzucono dofarmów z tych 2 kolonii?
    9.Nie szukaj Raven w tym osobistej zaczepki bo takowej tu nie ma . Po prostu jest to dziwne
  • kolonie nie byly akurat tak blisko lopa w 1 i 2 przypadku mial sporo ponad 100 us, ja zajalem sie 6 gala bo mialem blisko :)
    a nie wstawial bo mu osobiscie odradzilem ze wzgledu na Wasze podejscie, wiedzialem ze bedzie kolejne zdziwienie z Waszej strony
    z mojej strony moge napisac ze widzialem wieksze cuda u ludzi ktorzy zniechecili sie do dalszej gry ale co ja bede tlumaczyl :)


  • 19dawid45 napisał(a):

    1.My poprostu stwierdzamy że konto bebasa to było dziwne konto cały czas orane w ten sam sposób przez jednego gracza . Nie Ciebie Raven akurat.
    2.Dziwne jest także że nagle Bebas nie wozi w 2 falach surowca w sumie w 3- 3,5 czego nigdy nie robił.
    3. Dziwne jest także że dostaje bencki i kasuje planety a na 2 koloniach (akurat tych blisko lopa)nagle znajduje się prawie 3kkk surowca i 1kkk floty głównie transportowej.(2 podzielone floty z surowcem co się nigdy nie zdarzało)
    4. Może to akurat desperacja obrońcy a może czynnik wyższy ale jest to dziwne bo nigdy się tak nie zdarzało u Bebaska jeśli to zachowanie obrońcy to zostawił wiele smrodu po sobie dla atakującego ale jeśli nie to : pkt 5
    5. Kasacja planet ma też swoją zaletę chroni końcowego odbiorcę od banana :P Udowodnione wielokrotnie na innych uni i z tym nie ma co dyskutować
    6. Jakie zgłoszenia? Przecież team nie ogarnia tej gry i każdy o tym wie
    7. Nie twierdze że starcie jest nie czyste twierdze że śmierdzi na kilometr ale to może być zbieg okoliczności przez głupie zachowanie obrońcy.
    8. Czemu nie dorzucono dofarmów z tych 2 kolonii?
    9.Nie szukaj Raven w tym osobistej zaczepki bo takowej tu nie ma . Po prostu jest to dziwne
    Dawidku skoro taki z Ciebie świetny detektyw dlaczego nie powiedziałeś ecc0 że lata takie same fsy na 4 5 6 7 gali?
    ja to wiedziałem od momętu przejęcia obecnego konta od DJtka (szacun mordko) bo używam falangi jak sie już nie jeden zdążył przekonać.
    nie woził? woził łącznie zarobiłem na nim przeszło 7mld ale rw nie wstawiam bo nie ma "obrońcy" nicka
    co do GO ticket możesz posłać nie mam nic naprzeciw
    stacjonuj klikałem z małymi przerwami od godziny 6:30 do 9 rano kiedy to zawrócił więc miałem czas i skorzystałem z okazji co widać powyżej
    (akurat tych blisko lopa) ??? poważnie ja bym sobie to na 8:25 wystawił albo na tej 4g a nie na 5g gdzie najbliżej było przez gale i początku 7g gdzie miałem 200us ale nie potrzebuje prowadzić 10 czy 20 kont jak co niektórzy na uni.
    skasował planety dlaczego ? zapytaj obrońce dzisiaj świecił sie jeszcze na matuli może zechce wyjaśnić
    za czasów expów i braku handlarza zdarzyło mi sie kupić dex od obrońcy więc wiem że za dużo nie ogarnia ale to przecież tak trudno wywnioskować że aż d.. BOLI!
    koniec dawidku jeśli masz jeszcze jakieś ale zapraszam na pw w grze do mnie do obrońcy i do supportu ja sie nie boje bo nic nie zawiniłem
    co do pkt 5? jakiego bana? zezłomowanie floty to ban idź że sie leczyć człowieczku bo aż czytać sie nie chce ...
    EDIT to może wg Ciebie mam na idlerów nie latać bo może to moje konta albo surowce z pushówek fidodio hahaha

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pvo ().

  • Nie nie Lop źle mnie zrozumiałeś.
    pkt 5 odnosi się do metody pushu w której banują dostawców nie odbiorców nr stary jak świat przy kasacji planety tutaj niestety takie coś zaszło.
    pkt 4 chyba dużo tłumaczy

    a blisko Ciebie to znaczy z daleka od naszych falang :P a co to jest 200 us teraz :P

    Nie oskarżam Cię ale zauważam że śmierdzi tutaj grubo ,Tobie też by śmierdziało i nie boli mnie nic nie martw się o to wszystko jest oki. Wiem ile z niego wyciągłeś i to więcej niż 7kkk ale mniejsza o to

    I żeby nie było kolejny raz gratuluję bo zysk piękny , byłby piękniejszy z dofarmem ale Twój dofarm Twoja sprawa

    A co Do ticketów... kolejny który w nie wierzy ? :) Serio ? z resztą ja nie wysyłam nie mój cyrk nie moje małpy ale forum jest do komentarzy tych dodatnich i tych ujemnych. Dziś masz ujemne kto wie może za parę dni dostaniesz dodatnie :)
  • powiem tak metoda czy pusherów czy nie nie wiem nie stosuje nie potrzebuje tego bo sobie świetnie radze bez wiec szkoda mi ryzykować bana :)
    falangą sięgalem z 4:483 (gdzie Ty masz jeszcze bliżej) na 4:8 i 4:12 i te 1 stacje wykliałem o reszte pytaj obrońcy dlaczego skasował planetki mi to na ręke bo 4-5kkk do przodu
  • Ooo taki wątek mnie ominął :D To też se napsiocze a co mi tam :D Ile to takich śmierdzących rw mieliście? ;P Zaczynając może od Darka który po gongu od Was postanowił Wam oddać konto, przechodząc przez Ahure Mazde o którym podobno nie wiedzieliście że wystawia flotkę (możliwe że pomyliłem nick), idąc może przez tajemniczego nowego właściciela Kredki a kończąc na tych farmingach Lopa :D A tak z ciekawości - kiedyś sobie podejrzałem pierwszego lepszego żuczka bez zmienionego nicku to się okazało że zostało założone 21 czy 22 października kiedy to Lop wylądował na dołku za bash 8o Możnaby nawet wliczyć te gongi na ACC ale już nie raz i nie dwa pokazali że część z nich jest 2gą najlepszą farmą zaraz po @19dawid45 :thumbsup: Chociaż już nawet z Dawidem trzeba się głowić czy starcie na nim to pusz czy jeszcze nie :E Mimo wszystko tylu lamerskich fsów co było na Ledzie to chyba nie widziałem na moich wcześniejszych uni, tak więc gratuluję kolejnego strzału :D
  • zerknij sobie @Ecc0 na uni libra np albo yldun tam też są "nieśmiertelne" farmy które mają już po 50-100 odbudów na koncie i grają dalej. Inni jak bebas nie grają dalej po 3x co do jakichs kont z "tyłka" zielonych zerknij ile ich ostatnio przybyło i wylądowało na banie....
    A że wy nie trafiacie no cóż ja tez na urlopie nie trafiam hehe a wróć weber nawet z urlopu lorda ustrzelił chyle czoła
  • Ecc0 napisał(a):

    Mimo wszystko tylu lamerskich fsów co było na Ledzie to chyba nie widziałem na moich wcześniejszych uni, tak więc gratuluję kolejnego strzału :D
    Jakbyście 3/4 trwania uni nie expili tylko, a zamiast tego czasem poobserwowali okolicę to może widzielibyście więcej lamerskich FSów, w innym wypadku ciężko.
    A co do śmierdzących RW, to weź wyluzuj Ecc0 bo to jakim cudem "oddam szklana" dał się nabrać na tego spadaka Waszego soju akurat podczas S&D i to akurat jak chciał oddać konto to chyba tylko on wie (albo tylko Wy).
    Macie jakiś dziwny żal, bo nie wiem jak to nazwać, że my niemal od początku uni graliśmy dużo złomując, a wy wybraliście expy. Nikt Wam nie bronił a rzucacie jakimiś śmiesznymi oskarżeniami...
  • Ecc0 napisał(a):

    Ooo taki wątek mnie ominął :D To też se napsiocze a co mi tam :D Ile to takich śmierdzących rw mieliście? ;P Zaczynając może od Darka który po gongu od Was postanowił Wam oddać konto, przechodząc przez Ahure Mazde o którym podobno nie wiedzieliście że wystawia flotkę (możliwe że pomyliłem nick), idąc może przez tajemniczego nowego właściciela Kredki a kończąc na tych farmingach Lopa :D A tak z ciekawości - kiedyś sobie podejrzałem pierwszego lepszego żuczka bez zmienionego nicku to się okazało że zostało założone 21 czy 22 października kiedy to Lop wylądował na dołku za bash 8o Możnaby nawet wliczyć te gongi na ACC ale już nie raz i nie dwa pokazali że część z nich jest 2gą najlepszą farmą zaraz po @19dawid45 :thumbsup: Chociaż już nawet z Dawidem trzeba się głowić czy starcie na nim to pusz czy jeszcze nie :E Mimo wszystko tylu lamerskich fsów co było na Ledzie to chyba nie widziałem na moich wcześniejszych uni, tak więc gratuluję kolejnego strzału :D
    Ziomek teraz to przeszedłeś samego siebie.
    Nawet nie będę tłumaczył kolejny raz, że DARK skończył grać po złomie, podziękował kulturalnie itd. Besztasz jego dobre imię tutaj.
    Wyhaczyłeś dwa ST i Ci broda chyba zza trawy zaczęła wystawać. Święty co loguje Adrianka po nocach żeby pokukać galę. Pan informatyk śpiący na aktach.
    Łebski to chociaż przyznaje się bez bicia że leci na dwóch kontach. Żal mi was bo wypominacie lopowi jakieś ceregiele a nie stać Was na szczere gratulacje. Wyżera Was od
    środka jakaś skaza nabyta kij wie czym... CHAOS... matko, kolejni artyści bojący sie wyjśc poza paradygmat swojej szczelnej bani.
    Szkoda mi na Was słów... Pozdrawiam z emerytury. AVE

    PS. Raven i Lop, przestańcie sie pushować bo maść na ból dupy sie skończyla już w aptekach

    a, graty lopik, ładny zysk, wyszczekany jesteś ale ciśniesz morda do przodu, ustawiaj towarzystwo
    TWICE TOLD LEGEND

  • Weneryczny, słaby pocisk czy tam mizerna próba riposty. Czy boli? Nieeee, nawet nie poczułem, a na pewno mniej niż Ty zamknięcie rynku. Skąd Ty teraz statki weźmiesz?? =O

    Ale w sumie to Ci powiem, że się cieszę, będę mógł zobaczyć jak gra najlepszy. Bo dalej jesteś najlepszy, prawda?

    Lop, jak zwykle w punkt akcja. Gratulacje ciśnieniowcu ;)
    Niech MOCz będzie z Wami! :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez lord*sith ().